Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Higiena intymna
Żele, płyny
YOPE Żel do higieny intymnej Geranium i Żurawina
Żel do higieny intymnej Geranium i Żurawina YOPE 300ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 8 opinii

YOPE Żel do higieny intymnej Geranium i Żurawina

300 ml
YOPE

Cena22,99 zł
76,63 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 05.03.2028
Dostępne warianty
YOPE Żel do higieny intymnej Aloes i Lukrecja
Pokaż wszystkie
Tagi
wegański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
8 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
13%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.05.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.04.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.04.2026
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.03.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.11.2025
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
08.09.2025
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2025
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.03.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
76,63 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
300 ml
Dostawca:
YOPE
Marka:
YOPE
EAN:
5900168907775
Cena za kg:
76,63 zł/l
Pojemność:
300 ml
Marka:
YOPE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
YOPE
EAN:
5900168907775

Produkty z kategorii Żele, płyny

5.0
z 7 opinii

46% taniej

GREEN PHARMACY Łagodzący żel do higieny intymnej Kora Dębu, Szałwia Lekarska 300 ml

GREEN PHARMACY

Łagodzący żel do higieny intymnej Kora Dębu, Szałwia Lekarska

300 ml
29,97 zł/l
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
16,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-09-2027
4.8
z 4 opinii
YOPE Olejkowy żel do higieny intymnej 250 ml

YOPE

Olejkowy żel do higieny intymnej

250 ml
63,96 zł/l
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2028
5.0
z 6 opinii

46% taniej

GREEN PHARMACY Ochronny żel do higieny intymnej Kora Dębu, Żurawina 300 ml

GREEN PHARMACY

Ochronny żel do higieny intymnej Kora Dębu, Żurawina

300 ml
29,97 zł/l
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
16,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2027
5.0
z 5 opinii

37% taniej

VIS PLANTIS Żel do higieny intymnej Kora dębu, Żurawina 300 ml

VIS PLANTIS

Żel do higieny intymnej Kora dębu, Żurawina

300 ml
36,63 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
17,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2028
5.0
z 6 opinii

37% taniej

VIS PLANTIS Żel do higieny intymnej Kora dębu, Rumianek 300 ml

VIS PLANTIS

Żel do higieny intymnej Kora dębu, Rumianek

300 ml
36,63 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
17,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2028
4.9
z 19 opinii
LACTACYD Femina Emulsja do codziennej higieny intymnej 200 ml

LACTACYD Femina

Emulsja do codziennej higieny intymnej

200 ml
89,25 zł/l
Cena17,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2029
5.0
z 17 opinii
LACTACYD Femina Emulsja do Higieny Intymnej 200 ml

LACTACYD Femina

Emulsja do Higieny Intymnej

200 ml
84,95 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
4.9
z 39 opinii
BIAŁY JELEŃ Hipoalergiczny żel do higieny intymnej z aloesem 500 ml

BIAŁY JELEŃ

Hipoalergiczny żel do higieny intymnej z aloesem

500 ml
23,98 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-06-2027
5.0
z 7 opinii
YOPE Żel do higieny intymnej Aloes i Lukrecja 300 ml

YOPE

Żel do higieny intymnej Aloes i Lukrecja

300 ml
76,63 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-03-2028
4.9
z 8 opinii
YOPE Żel do higieny intymnej Geranium i Żurawina 300 ml

YOPE

Żel do higieny intymnej Geranium i Żurawina

300 ml
76,63 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2028
5.0
z 9 opinii
LACTACYD Fresh Żel do higieny intymnej 200 ml

LACTACYD Fresh

Żel do higieny intymnej

200 ml
89,25 zł/l
Cena17,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2029
5.0
z 16 opinii
ZIAJA Intima Płyn do higieny intymnej Konwalia 500 ml

ZIAJA Intima

Płyn do higieny intymnej Konwalia

500 ml
25,98 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
5.0
z 5 opinii
BAMBINO RODZINA Odświeżający żel do higieny intymnej 400 ml

BAMBINO RODZINA

Odświeżający żel do higieny intymnej

400 ml
53,13 zł/l
Cena21,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-07-2028
5.0
z 5 opinii
LACTACYD Plus+ Płyn ginekologiczny do higieny intymnej 200 ml

LACTACYD Plus+

Płyn ginekologiczny do higieny intymnej

200 ml
94,95 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2029
5.0
z 8 opinii
Nowość
ILADIAN Żel do higieny intymnej 40+ 180 ml

ILADIAN

Żel do higieny intymnej 40+

180 ml
121,94 zł/l
Cena21,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
5.0
z 21 opinii
TOŁPA dermo intima Płyn do higieny intymnej wspierający mikrobiom 195 ml

TOŁPA dermo intima

Płyn do higieny intymnej wspierający mikrobiom

195 ml
102,51 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-09-2028

Produkty marki YOPE

5.0
z 23 opinii
YOPE Płyn do mycia naczyń Mięta&Mandarynka 750ml 750 ml

YOPE

Płyn do mycia naczyń Mięta&Mandarynka 750ml

750 ml
16,92 zł/l
12,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
17,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 02-01-2028
4.8
z 14 opinii
YOPE Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Probiotics 500ml 500 ml

YOPE

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Probiotics 500ml

500 ml
27,18 zł/l
13,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
17,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2029
YOPE Mydło w płynie Paczula Wetiwer - zapas 600 ml

YOPE

Mydło w płynie Paczula Wetiwer - zapas

600 ml
21,65 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 5 opinii
YOPE Mydło w pyłnie Bergamotka i Różowy pieprz - zapas 600 ml

YOPE

Mydło w pyłnie Bergamotka i Różowy pieprz - zapas

600 ml
21,65 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
4.5
z 2 opinii
YOPE Mydło w płynie Grejpfrut Lawenda - zapas 600 ml

YOPE

Mydło w płynie Grejpfrut Lawenda - zapas

600 ml
21,65 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2031
4.8
z 17 opinii
YOPE Płyn do mycia naczyń Ogórek 750 ml

YOPE

Płyn do mycia naczyń Ogórek

750 ml
16,92 zł/l
12,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
17,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 43 opinii
YOPE Płyn do mycia naczyń Bergamotka&Werbena&Bazylia 750ml 750 ml

YOPE

Płyn do mycia naczyń Bergamotka&Werbena&Bazylia 750ml

750 ml
16,92 zł/l
12,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
17,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2028
4.8
z 11 opinii
YOPE Mydło w płynie Wanilia i Cynamon 500 ml

YOPE

Mydło w płynie Wanilia i Cynamon

500 ml
27,98 zł/l
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 1 opinii
YOPE Mydło w płynie Wanilia Biały cedr - zapas 600 ml

YOPE

Mydło w płynie Wanilia Biały cedr - zapas

600 ml
21,65 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
5.0
z 2 opinii
YOPE Mydło w płynie Kokos Ananas - zapas 600 ml

YOPE

Mydło w płynie Kokos Ananas - zapas

600 ml
21,65 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
4.8
z 5 opinii
YOPE Żel pod prysznic Jaśmin Tonka 400 ml

YOPE

Żel pod prysznic Jaśmin Tonka

400 ml
37,48 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
4.8
z 12 opinii
YOPE Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Probiotics 500ml 500 ml

YOPE

Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Probiotics 500ml

500 ml
27,18 zł/l
13,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
17,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2029
5.0
z 2 opinii
YOPE Mydło w płynie Pistacja Karmel 500 ml

YOPE

Mydło w płynie Pistacja Karmel

500 ml
29,98 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
4.8
z 4 opinii
YOPE Olejkowy żel do higieny intymnej 250 ml

YOPE

Olejkowy żel do higieny intymnej

250 ml
63,96 zł/l
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2028
5.0
z 4 opinii
YOPE Mydło w płynie Szafran Śliwka 500 ml

YOPE

Mydło w płynie Szafran Śliwka

500 ml
29,98 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
4.8
z 4 opinii
YOPE Mydło w płynie Jaśmin Tonka 500 ml

YOPE

Mydło w płynie Jaśmin Tonka

500 ml
29,98 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store