Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Żele i płyny do kąpieli
Żele pod prysznic
Damskie
Nawilżające
YOPE Żel pod prysznic Śliwka Szafran
Żel pod prysznic Śliwka Szafran YOPE 400ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 4 opinii

YOPE Żel pod prysznic Śliwka Szafran

400 ml
YOPE

Frisco poleca
Cena14,99 zł
37,48 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 14.02.2031
Dostępne warianty
YOPE Żel pod prysznic Jaśmin Tonka
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Frisco okazja

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.08.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2026
0
0
Martyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.03.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.02.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
37,48 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
400 ml
Dostawca:
YOPE
Marka:
YOPE
EAN:
5906817703897
Cena za kg:
37,48 zł/l
Pojemność:
400 ml
Marka:
YOPE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
YOPE
EAN:
5906817703897

Produkty z kategorii Damskie

4.8
z 5 opinii
YOPE Żel pod prysznic Jaśmin Tonka 400 ml

YOPE

Żel pod prysznic Jaśmin Tonka

400 ml
37,48 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
4.8
z 4 opinii
YOPE Mydło w płynie Jaśmin Tonka 500 ml

YOPE

Mydło w płynie Jaśmin Tonka

500 ml
29,98 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
5.0
z 4 opinii
YOPE Żel pod prysznic Śliwka Szafran 400 ml

YOPE

Żel pod prysznic Śliwka Szafran

400 ml
37,48 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
4.0
z 2 opinii
YOPE Żel pod prysznic Pistacja Karmel 400 ml

YOPE

Żel pod prysznic Pistacja Karmel

400 ml
37,48 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 5 opinii

35% taniej

PHARMA CARE Nawilżający żel pod prysznic lawenda + proteiny 500 ml

PHARMA CARE

Nawilżający żel pod prysznic lawenda + proteiny

500 ml
29,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
22,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-08-2027
5.0
z 2 opinii

21% taniej

FA Coconut Milk Kremowy żel pod prysznic o zapachu mleczka kokosowego 400 ml

FA Coconut Milk

Kremowy żel pod prysznic o zapachu mleczka kokosowego

400 ml
27,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2029
5.0
z 1 opinii

21% taniej

FA Yoghurt Aloe Vera Kremowy Żel pod prysznic 400 ml

FA Yoghurt Aloe Vera

Kremowy Żel pod prysznic

400 ml
27,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2027
4.9
z 21 opinii
DOVE Hydrate Żel pod prysznic 450 ml

DOVE Hydrate

Żel pod prysznic

450 ml
44,42 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2031
5.0
z 10 opinii
PALMOLIVE Wellness Żel pod prysznic z solą morską i aloesem Massage 750 ml

PALMOLIVE Wellness

Żel pod prysznic z solą morską i aloesem Massage

750 ml
34,65 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
APART Creamy Care kremowy żel pod prysznic Magnolia Delight 500 ml

APART

Creamy Care kremowy żel pod prysznic Magnolia Delight

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 3 opinii
YOPE Creamy Musk Zmiękczająco-nawilżający kremowy żel pod prysznic 200 ml

YOPE Creamy Musk

Zmiękczająco-nawilżający kremowy żel pod prysznic

200 ml
118,95 zł/l
Cena23,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2031
5.0
z 1 opinii
ADIDAS Żel pod prysznic Skin&Mind Rescue 400 ml

ADIDAS

Żel pod prysznic Skin&Mind Rescue

400 ml
50,72 zł/l
Cena20,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2031
ADIDAS Żel pod prysznic Skin&Mind Detox 400 ml

ADIDAS

Żel pod prysznic Skin&Mind Detox

400 ml
50,72 zł/l
Cena20,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2031
FA Coconut Milk Kremowy żel pod prysznic o zapachu mleczka kokosowego 750 ml

FA Coconut Milk

Kremowy żel pod prysznic o zapachu mleczka kokosowego

750 ml
27,99 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2029
4.8
z 5 opinii
LE PETIT MARSEILLAIS Nawilżający żel pod prysznic o wysokiej tolerancji z Aloesem 400 ml

LE PETIT MARSEILLAIS

Nawilżający żel pod prysznic o wysokiej tolerancji z Aloesem

400 ml
62,47 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2029
5.0
z 6 opinii
NIVEA Żel pod prysznic Creme Aloe 750 ml

NIVEA

Żel pod prysznic Creme Aloe

750 ml
33,32 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2031
5.0
z 3 opinii
FA Żel pod prysznic o zapachu aloesu 750 ml

FA

Żel pod prysznic o zapachu aloesu

750 ml
27,99 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2029

Produkty marki YOPE

5.0
z 23 opinii
YOPE Płyn do mycia naczyń Mięta&Mandarynka 750ml 750 ml

YOPE

Płyn do mycia naczyń Mięta&Mandarynka 750ml

750 ml
16,92 zł/l
12,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
17,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 02-01-2028
5.0
z 5 opinii
YOPE Mydło w pyłnie Bergamotka i Różowy pieprz - zapas 600 ml

YOPE

Mydło w pyłnie Bergamotka i Różowy pieprz - zapas

600 ml
21,65 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
YOPE Mydło w płynie Paczula Wetiwer - zapas 600 ml

YOPE

Mydło w płynie Paczula Wetiwer - zapas

600 ml
21,65 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.8
z 17 opinii
YOPE Płyn do mycia naczyń Ogórek 750 ml

YOPE

Płyn do mycia naczyń Ogórek

750 ml
16,92 zł/l
12,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
17,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.5
z 2 opinii
YOPE Mydło w płynie Grejpfrut Lawenda - zapas 600 ml

YOPE

Mydło w płynie Grejpfrut Lawenda - zapas

600 ml
21,65 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2031
4.8
z 14 opinii
YOPE Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Probiotics 500ml 500 ml

YOPE

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Probiotics 500ml

500 ml
27,18 zł/l
13,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
17,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2029
5.0
z 1 opinii
YOPE Mydło w płynie Wanilia Biały cedr - zapas 600 ml

YOPE

Mydło w płynie Wanilia Biały cedr - zapas

600 ml
21,65 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
4.8
z 5 opinii
YOPE Żel pod prysznic Jaśmin Tonka 400 ml

YOPE

Żel pod prysznic Jaśmin Tonka

400 ml
37,48 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
4.8
z 4 opinii
YOPE Mydło w płynie Jaśmin Tonka 500 ml

YOPE

Mydło w płynie Jaśmin Tonka

500 ml
29,98 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
5.0
z 2 opinii
YOPE Mydło w płynie Kokos Ananas - zapas 600 ml

YOPE

Mydło w płynie Kokos Ananas - zapas

600 ml
21,65 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
5.0
z 43 opinii
YOPE Płyn do mycia naczyń Bergamotka&Werbena&Bazylia 750ml 750 ml

YOPE

Płyn do mycia naczyń Bergamotka&Werbena&Bazylia 750ml

750 ml
16,92 zł/l
12,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
17,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2028
4.8
z 11 opinii
YOPE Mydło w płynie Wanilia i Cynamon 500 ml

YOPE

Mydło w płynie Wanilia i Cynamon

500 ml
27,98 zł/l
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 2 opinii
YOPE Mydło w płynie Pistacja Karmel 500 ml

YOPE

Mydło w płynie Pistacja Karmel

500 ml
29,98 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 4 opinii
YOPE Mydło w płynie Szafran Śliwka 500 ml

YOPE

Mydło w płynie Szafran Śliwka

500 ml
29,98 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
5.0
z 9 opinii
YOPE Mydło w płynie Figa 500 ml

YOPE

Mydło w płynie Figa

500 ml
27,98 zł/l
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.0
z 2 opinii
YOPE Żel pod prysznic Pistacja Karmel 400 ml

YOPE

Żel pod prysznic Pistacja Karmel

400 ml
37,48 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store