Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Zmywanie
Ręczne
Płyny do mycia naczyń
Ekologiczne
YOPE Płyn do mycia naczyń Ogórek
Płyn do mycia naczyń Ogórek YOPE 750ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 17 opinii

YOPE Płyn do mycia naczyń Ogórek

750 ml
YOPE

12,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
23,99 zł/l
17,99 zł
cena za 1 szt. poza zestawem (29% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.12.2027
Dostępne warianty
YOPE Płyn do mycia naczyń Mięta&Mandarynka 750ml
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Powiązane promocje
YOPE Płyn do mycia naczyń Ogórek 750 ml
12,69zł/szt. kupując 2 szt.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
17 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
6%
3
6%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetny, delikatny dla rak
04.10.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Zapach bardzo sztuczny. Nie polecam
20.05.2025
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.09.2026
0
0
Łucja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.06.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.06.2026
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.06.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.04.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.03.2026
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.02.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.02.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.01.2026
0
0
Olga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.01.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.11.2025
0
0
Bogusława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
12.06.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.05.2025
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.04.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
16,92 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
750 ml
Dostawca:
YOPE
Marka:
YOPE
EAN:
5906874565278
Cena za kg:
16,92 zł/l
Pojemność:
750 ml
Marka:
YOPE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
YOPE
EAN:
5906874565278

Produkty z kategorii Płyny do mycia naczyń

5.0
z 23 opinii
YOPE Płyn do mycia naczyń Mięta&Mandarynka 750ml 750 ml

YOPE

Płyn do mycia naczyń Mięta&Mandarynka 750ml

750 ml
16,92 zł/l
12,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
17,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 02-01-2028
4.8
z 17 opinii
YOPE Płyn do mycia naczyń Ogórek 750 ml

YOPE

Płyn do mycia naczyń Ogórek

750 ml
16,92 zł/l
12,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
17,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 43 opinii
YOPE Płyn do mycia naczyń Bergamotka&Werbena&Bazylia 750ml 750 ml

YOPE

Płyn do mycia naczyń Bergamotka&Werbena&Bazylia 750ml

750 ml
16,92 zł/l
12,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
17,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2028
5.0
z 30 opinii
FROSCH Zapas Balsam do mycia naczyń w worku Cytryna 1000ml 1 l

FROSCH

Zapas Balsam do mycia naczyń w worku Cytryna 1000ml

1 l
16,35 zł/l
Cena16,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2030
4.8
z 38 opinii
FROSCH Płyn do mycia naczyń Aloes750ml 750 ml

FROSCH

Płyn do mycia naczyń Aloes750ml

750 ml
13,32 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2030
4.9
z 58 opinii
FROSCH Płyn do mycia naczyń Limonka 750ml 750 ml

FROSCH

Płyn do mycia naczyń Limonka 750ml

750 ml
13,32 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2030
5.0
z 28 opinii
FROSCH Balsam do mycia naczyń Zielona herbata 500 ml

FROSCH

Balsam do mycia naczyń Zielona herbata

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2031
4.9
z 15 opinii
FROSCH Balsam do mycia naczyń Owoc Granatu 500ml 500 ml

FROSCH

Balsam do mycia naczyń Owoc Granatu 500ml

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2030
4.7
z 28 opinii
FROSCH Koncentrat do mycia naczyń Soda 500ml 500 ml

FROSCH

Koncentrat do mycia naczyń Soda 500ml

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2030
4.9
z 14 opinii
FROSCH Koncentrat do mycia naczyń Malina 500ml 500 ml

FROSCH

Koncentrat do mycia naczyń Malina 500ml

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2030
4.9
z 13 opinii
FROSCH Koncentrat do mycia naczyń Pomarańcza 500ml 500 ml

FROSCH

Koncentrat do mycia naczyń Pomarańcza 500ml

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2031
4.8
z 5 opinii
ALMAWIN Ekologiczny Płyn do mycia naczyń Trawa Cytrynowa 1000ml 1 l

ALMAWIN

Ekologiczny Płyn do mycia naczyń Trawa Cytrynowa 1000ml

1 l
22,99 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2031

Produkty marki YOPE

5.0
z 23 opinii
YOPE Płyn do mycia naczyń Mięta&Mandarynka 750ml 750 ml

YOPE

Płyn do mycia naczyń Mięta&Mandarynka 750ml

750 ml
16,92 zł/l
12,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
17,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 02-01-2028
YOPE Mydło w płynie Paczula Wetiwer - zapas 600 ml

YOPE

Mydło w płynie Paczula Wetiwer - zapas

600 ml
21,65 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.5
z 2 opinii
YOPE Mydło w płynie Grejpfrut Lawenda - zapas 600 ml

YOPE

Mydło w płynie Grejpfrut Lawenda - zapas

600 ml
21,65 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2031
5.0
z 5 opinii
YOPE Mydło w pyłnie Bergamotka i Różowy pieprz - zapas 600 ml

YOPE

Mydło w pyłnie Bergamotka i Różowy pieprz - zapas

600 ml
21,65 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
4.8
z 14 opinii
YOPE Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Probiotics 500ml 500 ml

YOPE

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Probiotics 500ml

500 ml
27,18 zł/l
13,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
17,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2029
4.8
z 5 opinii
YOPE Żel pod prysznic Jaśmin Tonka 400 ml

YOPE

Żel pod prysznic Jaśmin Tonka

400 ml
37,48 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 1 opinii
YOPE Mydło w płynie Wanilia Biały cedr - zapas 600 ml

YOPE

Mydło w płynie Wanilia Biały cedr - zapas

600 ml
21,65 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
5.0
z 43 opinii
YOPE Płyn do mycia naczyń Bergamotka&Werbena&Bazylia 750ml 750 ml

YOPE

Płyn do mycia naczyń Bergamotka&Werbena&Bazylia 750ml

750 ml
16,92 zł/l
12,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
17,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2028
5.0
z 2 opinii
YOPE Mydło w płynie Kokos Ananas - zapas 600 ml

YOPE

Mydło w płynie Kokos Ananas - zapas

600 ml
21,65 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
4.8
z 11 opinii
YOPE Mydło w płynie Wanilia i Cynamon 500 ml

YOPE

Mydło w płynie Wanilia i Cynamon

500 ml
27,98 zł/l
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 2 opinii
YOPE Mydło w płynie Pistacja Karmel 500 ml

YOPE

Mydło w płynie Pistacja Karmel

500 ml
29,98 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 4 opinii
YOPE Mydło w płynie Szafran Śliwka 500 ml

YOPE

Mydło w płynie Szafran Śliwka

500 ml
29,98 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
4.8
z 4 opinii
YOPE Mydło w płynie Jaśmin Tonka 500 ml

YOPE

Mydło w płynie Jaśmin Tonka

500 ml
29,98 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
5.0
z 4 opinii
YOPE Żel pod prysznic Śliwka Szafran 400 ml

YOPE

Żel pod prysznic Śliwka Szafran

400 ml
37,48 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
4.8
z 12 opinii
YOPE Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Probiotics 500ml 500 ml

YOPE

Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Probiotics 500ml

500 ml
27,18 zł/l
13,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
17,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2029
5.0
z 9 opinii
YOPE Mydło w płynie Figa 500 ml

YOPE

Mydło w płynie Figa

500 ml
27,98 zł/l
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store