Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Zmywanie
Ręczne
Płyny do mycia naczyń
Ekologiczne
FROSCH Balsam do mycia naczyń Zielona herbata
Balsam do mycia naczyń Zielona herbata FROSCH 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 28 opinii

FROSCH Balsam do mycia naczyń Zielona herbata

500 ml
FROSCH
Niemcy

Cena9,99 zł
19,98 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Właściwości - Dogłębnie czyści naczynia, zostawiając nieskazitelny połysk. - Formuła z zieloną herbatą skutecznie usuwa tłuszcz i brud, jednocześnie dbając o skórę rąk. - Testowany dermatologicznie, pH neutralne dla skóry. Bez mikroplastiku, wegański, w opakowaniu z recyklatu i do recyklingu. Idealny dla osób o wrażliwej skórze rąk. Z certyfikatem EcoLabel.


Cechy

zmywanie łagodne dla skóry

bez mikroplastiku

z europejskimi surfaktantami

testowany dermatologicznie

pH neutralne dla skóry

dla skóry wrażliwej

balsam do mycia naczyń

z certyfikatem EcoLabel


FROSCH Balsam do mycia naczyń Zielona herbata


Produkt dostępny
Data przydatności: 08.02.2031
Dostępne warianty
FROSCH Balsam do mycia naczyń Owoc Granatu 500ml
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
28 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
DANUTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie wysusz dłoni i pięknie pachnie.
19.07.2025
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.10.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.08.2026
0
0
DANUTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.04.2026
0
0
JANINA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.04.2026
0
0
DANUTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.03.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.03.2026
0
0
DANUTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.02.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.02.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.01.2026
0
0
ANNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.01.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.01.2026
0
0
DANUTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.01.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.01.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.12.2025
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
04.12.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.11.2025
0
0
DANUTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
19,98 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
WERNER & MERTZ
Marka:
FROSCH
EAN:
4009175972033
Cena za kg:
19,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
FROSCH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WERNER & MERTZ
EAN:
4009175972033

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Zastosowanie - Zalecana dawka na 5 litrów wody do zmywania naczyń: brudne: 3 ml (¾ łyżeczki), bardzo brudne: 5 ml (1 i 1/4 łyżeczki). - Rada: Przestrzeganie zaleceń dozowania pomaga zminimalizować zużycie energii i wody oraz zmniejsza jej zanieczyszczenie. - Przechowywać poza zasięgiem dzieci. - Chronić przed mrozem. - Do specjalnych pojemników na odpady wyrzucaj wyłącznie puste opakowania.


Przechowywanie

Data ważności: 4 lata od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Ecolabel - www.ecolabel.eu, DE/019/060


Informacje producenta

Marka

Frosch


Marka standaryzowana

MarkaFrosch

Logotypy stron trzecich

Green Dot

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

Właściwości - Dogłębnie czyści naczynia, zostawiając nieskazitelny połysk. - Formuła z zieloną herbatą skutecznie usuwa tłuszcz i brud, jednocześnie dbając o skórę rąk. - Testowany dermatologicznie, pH neutralne dla skóry. Bez mikroplastiku, wegański, w opakowaniu z recyklatu i do recyklingu. Idealny dla osób o wrażliwej skórze rąk. Z certyfikatem EcoLabel.


O marce

Mój ekologiczny wybór* Niemiecki pionier od 1986 roku *Lista 9 punktów ekologii marki Frosch 1. Formuła „Zielonej Siły" zawierająca naturalne składniki aktywne. 2. Użycie związków powierzchniowo czynnych pochodzenia roślinnego. 3. Maksymalnie przyjazne dla skóry rąk, testowane dermatologicznie receptury. 4. Produkty nie zawierają mikroplastiku, formaldehydu, EDTA i związków halogenoorganicznych. 5. Nastawianie na zamknięty obieg opakowań z recyklatu, nadających się do ponownego recyklingu. 6. Produkty wegańskie, bez składników pochodzenia zwierzęcego. 7. Zrównoważona produkcja bazująca na zarządzaniu ekologią / energią w miejscach wytwarzania. 8. Wykorzystanie własnej instalacji uzdatniania wody. 9. Pionier przyjaznych środowisku produktów czyszczących i pielęgnujących - już od 1986 roku.


Dodatkowe informacje

zrównoważony-rozwój.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Balsam do mycia naczyń

Wariant zielona herbata

Produkty z kategorii Płyny do mycia naczyń

5.0
z 23 opinii
YOPE Płyn do mycia naczyń Mięta&Mandarynka 750ml 750 ml

YOPE

Płyn do mycia naczyń Mięta&Mandarynka 750ml

750 ml
16,92 zł/l
12,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
17,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 02-01-2028
4.8
z 17 opinii
YOPE Płyn do mycia naczyń Ogórek 750 ml

YOPE

Płyn do mycia naczyń Ogórek

750 ml
16,92 zł/l
12,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
17,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 43 opinii
YOPE Płyn do mycia naczyń Bergamotka&Werbena&Bazylia 750ml 750 ml

YOPE

Płyn do mycia naczyń Bergamotka&Werbena&Bazylia 750ml

750 ml
16,92 zł/l
12,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
17,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2028
5.0
z 30 opinii
FROSCH Zapas Balsam do mycia naczyń w worku Cytryna 1000ml 1 l

FROSCH

Zapas Balsam do mycia naczyń w worku Cytryna 1000ml

1 l
16,35 zł/l
Cena16,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2030
4.8
z 38 opinii
FROSCH Płyn do mycia naczyń Aloes750ml 750 ml

FROSCH

Płyn do mycia naczyń Aloes750ml

750 ml
13,32 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2030
4.9
z 58 opinii
FROSCH Płyn do mycia naczyń Limonka 750ml 750 ml

FROSCH

Płyn do mycia naczyń Limonka 750ml

750 ml
13,32 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2030
5.0
z 28 opinii
FROSCH Balsam do mycia naczyń Zielona herbata 500 ml

FROSCH

Balsam do mycia naczyń Zielona herbata

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2031
4.9
z 15 opinii
FROSCH Balsam do mycia naczyń Owoc Granatu 500ml 500 ml

FROSCH

Balsam do mycia naczyń Owoc Granatu 500ml

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2030
4.7
z 28 opinii
FROSCH Koncentrat do mycia naczyń Soda 500ml 500 ml

FROSCH

Koncentrat do mycia naczyń Soda 500ml

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2030
4.9
z 14 opinii
FROSCH Koncentrat do mycia naczyń Malina 500ml 500 ml

FROSCH

Koncentrat do mycia naczyń Malina 500ml

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2030
4.9
z 13 opinii
FROSCH Koncentrat do mycia naczyń Pomarańcza 500ml 500 ml

FROSCH

Koncentrat do mycia naczyń Pomarańcza 500ml

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2031
4.8
z 5 opinii
ALMAWIN Ekologiczny Płyn do mycia naczyń Trawa Cytrynowa 1000ml 1 l

ALMAWIN

Ekologiczny Płyn do mycia naczyń Trawa Cytrynowa 1000ml

1 l
22,99 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2031

Produkty marki FROSCH

4.9
z 25 opinii
FROSCH Tabletki do zmywarki Limonka 70 szt. 1 szt

FROSCH

Tabletki do zmywarki Limonka 70 szt.

1 szt
Cena59,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2031
5.0
z 3 opinii
FROSCH Tabletki do zmywarki Limonka 50 szt. 1 szt

FROSCH

Tabletki do zmywarki Limonka 50 szt.

1 szt
Cena55,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2031
5.0
z 19 opinii
FROSCH Płyn do mycia Szyb w sprayu Bio Spirit 500ml 500 ml

FROSCH

Płyn do mycia Szyb w sprayu Bio Spirit 500ml

500 ml
25,18 zł/l
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2030
5.0
z 30 opinii
FROSCH Zapas Balsam do mycia naczyń w worku Cytryna 1000ml 1 l

FROSCH

Zapas Balsam do mycia naczyń w worku Cytryna 1000ml

1 l
16,35 zł/l
Cena16,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2030
5.0
z 9 opinii
FROSCH Zapas Płynu do mycia Szyb w worku Bio Spiri 1000ml 1 l

FROSCH

Zapas Płynu do mycia Szyb w worku Bio Spiri 1000ml

1 l
17,79 zł/l
Cena17,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2031
4.9
z 13 opinii
FROSCH Płyn do czyszczenia Kabin Prysznicowych w sprayu Cytryna 500ml 500 ml

FROSCH

Płyn do czyszczenia Kabin Prysznicowych w sprayu Cytryna 500ml

500 ml
25,18 zł/l
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2031
5.0
z 25 opinii
FROSCH Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Soda 500ml 500 ml

FROSCH

Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Soda 500ml

500 ml
25,98 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2031
4.9
z 27 opinii
FROSCH Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Grejpfrut 500ml 500 ml

FROSCH

Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Grejpfrut 500ml

500 ml
25,98 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2031
4.9
z 22 opinii
FROSCH Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu Lawendowy 500ml 500 ml

FROSCH

Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu Lawendowy 500ml

500 ml
25,18 zł/l
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2031
5.0
z 26 opinii
FROSCH Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Pomarańcza 500ml 500 ml

FROSCH

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Pomarańcza 500ml

500 ml
25,98 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2031
5.0
z 23 opinii
FROSCH Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu Malina 500ml 500 ml

FROSCH

Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu Malina 500ml

500 ml
25,18 zł/l
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2031
4.8
z 38 opinii
FROSCH Płyn do mycia naczyń Aloes750ml 750 ml

FROSCH

Płyn do mycia naczyń Aloes750ml

750 ml
13,32 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2030
4.9
z 58 opinii
FROSCH Płyn do mycia naczyń Limonka 750ml 750 ml

FROSCH

Płyn do mycia naczyń Limonka 750ml

750 ml
13,32 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2030
4.8
z 17 opinii
FROSCH Płyn Nabłyszczający na bazie alkoholu do Zmywarki 750ml 750 ml

FROSCH

Płyn Nabłyszczający na bazie alkoholu do Zmywarki 750ml

750 ml
25,32 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2029
4.9
z 15 opinii
FROSCH Balsam do mycia naczyń Owoc Granatu 500ml 500 ml

FROSCH

Balsam do mycia naczyń Owoc Granatu 500ml

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2030
5.0
z 27 opinii
FROSCH Płyn do czyszczenia WC Malina 750ml 750 ml

FROSCH

Płyn do czyszczenia WC Malina 750ml

750 ml
14,47 zł/l
Cena10,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2030

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store