Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Zmywanie
Zmywarki
Nabłyszczacze
FROSCH Płyn Nabłyszczający na bazie alkoholu do Zmywarki 750ml
Nabłyszczacz na bazie bioalkoholu do zmywarek FROSCH 750ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 17 opinii

FROSCH Płyn Nabłyszczający na bazie alkoholu do Zmywarki 750ml

750 ml
FROSCH
Niemcy

Cena18,99 zł
25,32 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Właściwości - Nadaje brylantowy połysk szkłu, naczyniom i sztućcom. - Skuteczna formuła z bioalkoholem przyspiesza suszenie, co pozwala na uzyskanie efektu zmywania bez smug. Zapobiega osadzaniu się kamienia.


Cechy

brylantowy połysk bez smug

bez mikroplastiku

bez produktów odzwierzęcych


FROSCH Płyn Nabłyszczający na bazie alkoholu do Zmywarki 750ml


Produkt dostępny
Data przydatności: 13.03.2029

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
17 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
6%
3
6%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest zbyt rzadki i szybko wypływa z pojemnika
12.06.2025
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
20.08.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.08.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.06.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.05.2026
0
0
Alexander
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.04.2026
0
0
Kornelia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.03.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.03.2026
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.02.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.12.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.10.2025
0
0
ALICJA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.10.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.08.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.08.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.06.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.04.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
25,32 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
750 ml
Dostawca:
WERNER & MERTZ
Marka:
FROSCH
EAN:
4009175964281
Cena za kg:
25,32 zł/l
Pojemność:
750 ml
Marka:
FROSCH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WERNER & MERTZ
EAN:
4009175964281

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Zastosowanie - Wlej nabłyszczasz do komory na środek nabłyszczający w zmywarce. - Rada: Wybierz program zmywania w niskiej temperaturze. Przestrzeganie zaleceń dozowania pomaga zminimalizować zużycie energii i wody oraz zmniejsza jej zanieczyszczenie. - Przechowywać poza zasięgiem dzieci. - Tylko do użytku w zmywarkach domowych. - Przestrzegaj zaleceń producenta zmywarki. - Do specjalnych pojemników na odpady wrzucaj wyłącznie puste opakowania.


Przechowywanie

Data ważności: 2 lata od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Ecolabel - www.ecolabel.eu, AT/015/003


Informacje producenta

Marka

Frosch


Marka standaryzowana

MarkaFrosch

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Właściwości - Nadaje brylantowy połysk szkłu, naczyniom i sztućcom. - Skuteczna formuła z bioalkoholem przyspiesza suszenie, co pozwala na uzyskanie efektu zmywania bez smug. Zapobiega osadzaniu się kamienia.


O marce

Mój ekologiczny wybór* Niemiecki pionier od 1986 roku *Lista 9 punktów ekologii marki Frosch 1. Formuła „Zielonej Siły" zawierająca naturalne składniki aktywne. 2. Użycie związków powierzchniowo czynnych pochodzenia roślinnego. 3. Maksymalnie przyjazne dla skóry rąk, testowane dermatologicznie receptury. 4. Produkty nie zawierają mikroplastiku, formaldehydu, EDTA i związków halogenoorganicznych. 5. Nastawianie na zamknięty obieg opakowań z recyklatu, nadających się do ponownego recyklingu. 6. Produkty wegańskie, bez składników pochodzenia zwierzęcego. 7. Zrównoważona produkcja bazująca na zarządzaniu ekologią / energią w miejscach wytwarzania. 8. Wykorzystanie własnej instalacji uzdatniania wody. 9. Pionier przyjaznych środowisku produktów czyszczących i pielęgnujących - już od 1986 roku.


Dodatkowe informacje

zrównoważony-rozwój.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Nabłyszczacz bioalkohol

Produkty z kategorii Nabłyszczacze

5.0
z 39 opinii
FINISH Płyn Nabłyszczający do zmywarki Lemon 400ml 400 ml

FINISH

Płyn Nabłyszczający do zmywarki Lemon 400ml

400 ml
32,48 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
15,35 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
5.0
z 7 opinii

17% taniej

SOMAT Płyn nabłyszczający do zmywarki Lemon 750ml 750 ml

SOMAT

Płyn nabłyszczający do zmywarki Lemon 750ml

750 ml
26,65 zł/l
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
24,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2027
4.8
z 5 opinii

17% taniej

SOMAT Płyn Nabłyszczający do zmywarki 750ml 750 ml

SOMAT

Płyn Nabłyszczający do zmywarki 750ml

750 ml
26,65 zł/l
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
24,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2027
4.9
z 19 opinii
FINISH Płyn Nabłyszczający do zmywarki Regular 400ml 400 ml

FINISH

Płyn Nabłyszczający do zmywarki Regular 400ml

400 ml
38,38 zł/l
Cena15,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2027
4.9
z 41 opinii
FINISH Płyn Nabłyszczający do zmywarki Regular 800ml 800 ml

FINISH

Płyn Nabłyszczający do zmywarki Regular 800ml

800 ml
33,74 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2027
5.0
z 16 opinii
LUDWIK Płyn Nabłyszczający do zmywarki 500ml 500 ml

LUDWIK

Płyn Nabłyszczający do zmywarki 500ml

500 ml
26,98 zł/l
Cena13,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2028
4.8
z 5 opinii
SODASAN Płyn Nabłyszczajacy do zmywarki 500ml 500 ml

SODASAN

Płyn Nabłyszczajacy do zmywarki 500ml

500 ml
41,98 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-06-2027
4.8
z 17 opinii
FROSCH Płyn Nabłyszczający na bazie alkoholu do Zmywarki 750ml 750 ml

FROSCH

Płyn Nabłyszczający na bazie alkoholu do Zmywarki 750ml

750 ml
25,32 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2029
5.0
z 1 opinii
BRIOCHIN Ekologiczny Płyn Nabłyszczający do zmywarki 750ml 750 ml

BRIOCHIN

Ekologiczny Płyn Nabłyszczający do zmywarki 750ml

750 ml
29,32 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2031
4.5
z 8 opinii
SOMAT Płyn Nabłyszczający do zmywarki 500ml 500 ml

SOMAT

Płyn Nabłyszczający do zmywarki 500ml

500 ml
31,70 zł/l
Cena15,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2031

Produkty marki FROSCH

4.8
z 38 opinii
FROSCH Płyn do mycia naczyń Aloes750ml 750 ml

FROSCH

Płyn do mycia naczyń Aloes750ml

750 ml
13,32 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2030
4.9
z 58 opinii
FROSCH Płyn do mycia naczyń Limonka 750ml 750 ml

FROSCH

Płyn do mycia naczyń Limonka 750ml

750 ml
13,32 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2030
5.0
z 28 opinii
FROSCH Balsam do mycia naczyń Zielona herbata 500 ml

FROSCH

Balsam do mycia naczyń Zielona herbata

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2031
4.9
z 15 opinii
FROSCH Balsam do mycia naczyń Owoc Granatu 500ml 500 ml

FROSCH

Balsam do mycia naczyń Owoc Granatu 500ml

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2030
5.0
z 30 opinii
FROSCH Zapas Balsam do mycia naczyń w worku Cytryna 1000ml 1 l

FROSCH

Zapas Balsam do mycia naczyń w worku Cytryna 1000ml

1 l
16,35 zł/l
Cena16,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2030
5.0
z 9 opinii
FROSCH Zapas Płynu do mycia Szyb w worku Bio Spiri 1000ml 1 l

FROSCH

Zapas Płynu do mycia Szyb w worku Bio Spiri 1000ml

1 l
17,79 zł/l
Cena17,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2031
4.9
z 25 opinii
FROSCH Tabletki do zmywarki Limonka 70 szt. 1 szt

FROSCH

Tabletki do zmywarki Limonka 70 szt.

1 szt
Cena59,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2031
5.0
z 3 opinii
FROSCH Tabletki do zmywarki Limonka 50 szt. 1 szt

FROSCH

Tabletki do zmywarki Limonka 50 szt.

1 szt
Cena55,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2031
5.0
z 19 opinii
FROSCH Płyn do mycia Szyb w sprayu Bio Spirit 500ml 500 ml

FROSCH

Płyn do mycia Szyb w sprayu Bio Spirit 500ml

500 ml
25,18 zł/l
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2030
5.0
z 25 opinii
FROSCH Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Soda 500ml 500 ml

FROSCH

Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Soda 500ml

500 ml
25,98 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2031
4.9
z 13 opinii
FROSCH Płyn do czyszczenia Kabin Prysznicowych w sprayu Cytryna 500ml 500 ml

FROSCH

Płyn do czyszczenia Kabin Prysznicowych w sprayu Cytryna 500ml

500 ml
25,18 zł/l
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2031
5.0
z 26 opinii
FROSCH Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Pomarańcza 500ml 500 ml

FROSCH

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Pomarańcza 500ml

500 ml
25,98 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2031
4.9
z 22 opinii
FROSCH Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu Lawendowy 500ml 500 ml

FROSCH

Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu Lawendowy 500ml

500 ml
25,18 zł/l
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2031
5.0
z 23 opinii
FROSCH Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu Malina 500ml 500 ml

FROSCH

Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu Malina 500ml

500 ml
25,18 zł/l
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2031
4.9
z 27 opinii
FROSCH Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Grejpfrut 500ml 500 ml

FROSCH

Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Grejpfrut 500ml

500 ml
25,98 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2031
4.9
z 15 opinii
FROSCH Płyn do czyszczenia Łazienki Ocet Malinowy 1000ml 1 l

FROSCH

Płyn do czyszczenia Łazienki Ocet Malinowy 1000ml

1 l
12,99 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2030

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store