Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Zmywanie
Zmywarki
Nabłyszczacze
SODASAN Płyn Nabłyszczajacy do zmywarki 500ml
Nabłyszczacz do zmywarek  Clear Rinse BIO SODASAN 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 5 opinii

SODASAN Płyn Nabłyszczajacy do zmywarki 500ml

500 ml
SODASAN

Cena20,99 zł
41,98 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Środki nabłyszczające powodują skuteczniejsze spływanie warstwy wody z naczyń w zmywarce.
Poza tym zapobiegają tworzeniu się osadów pochodzenia krystalicznego na naczyniach.
Środek nabłyszczający SODASAN zawiera roztwór kwasu cytrynowego, alkohol i olejki eteryczne, substancje, które można stosować patrząc z ekologicznego punktu widzenia.
Zrezygnowano z tenzydów.
Ta rezygnacja zmniejsza wprawdzie nieco efekt osuszania naczyń, oznacza jednak mniejsze zanieczyszczanie wody.

Uwaga: chronić przed dziećmi, unikać kontaktu ze skórą, chronić oczy. W razie kontaktu natychmiast przemyć obfitą ilością chłodnej wody i zasięgnąć porady lekarza.

Nietoksyczny, nie wpływa na środowisko naturalne.
Certyfikowany:ECOCERT.

SODASAN Płyn Nabłyszczajacy do zmywarki 500ml


Produkt dostępny
Data przydatności: 04.06.2027
Tagi
bio

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
5 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
80%
4
20%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.09.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.06.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.04.2026
0
0
Damian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.08.2025
0
0
Damian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
25.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
41,98 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
EKO-WITAL
Marka:
SODASAN
EAN:
4019886000802
Cena za kg:
41,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
SODASAN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EKO-WITAL
EAN:
4019886000802

Produkty z kategorii Nabłyszczacze

5.0
z 39 opinii
FINISH Płyn Nabłyszczający do zmywarki Lemon 400ml 400 ml

FINISH

Płyn Nabłyszczający do zmywarki Lemon 400ml

400 ml
32,48 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
15,35 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
5.0
z 7 opinii

17% taniej

SOMAT Płyn nabłyszczający do zmywarki Lemon 750ml 750 ml

SOMAT

Płyn nabłyszczający do zmywarki Lemon 750ml

750 ml
26,65 zł/l
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
24,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2027
4.8
z 5 opinii

17% taniej

SOMAT Płyn Nabłyszczający do zmywarki 750ml 750 ml

SOMAT

Płyn Nabłyszczający do zmywarki 750ml

750 ml
26,65 zł/l
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
24,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2027
4.9
z 19 opinii
FINISH Płyn Nabłyszczający do zmywarki Regular 400ml 400 ml

FINISH

Płyn Nabłyszczający do zmywarki Regular 400ml

400 ml
38,38 zł/l
Cena15,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2027
4.9
z 41 opinii
FINISH Płyn Nabłyszczający do zmywarki Regular 800ml 800 ml

FINISH

Płyn Nabłyszczający do zmywarki Regular 800ml

800 ml
33,74 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2027
5.0
z 16 opinii
LUDWIK Płyn Nabłyszczający do zmywarki 500ml 500 ml

LUDWIK

Płyn Nabłyszczający do zmywarki 500ml

500 ml
26,98 zł/l
Cena13,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2028
4.8
z 5 opinii
SODASAN Płyn Nabłyszczajacy do zmywarki 500ml 500 ml

SODASAN

Płyn Nabłyszczajacy do zmywarki 500ml

500 ml
41,98 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-06-2027
4.8
z 17 opinii
FROSCH Płyn Nabłyszczający na bazie alkoholu do Zmywarki 750ml 750 ml

FROSCH

Płyn Nabłyszczający na bazie alkoholu do Zmywarki 750ml

750 ml
25,32 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2029
5.0
z 1 opinii
BRIOCHIN Ekologiczny Płyn Nabłyszczający do zmywarki 750ml 750 ml

BRIOCHIN

Ekologiczny Płyn Nabłyszczający do zmywarki 750ml

750 ml
29,32 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2031
4.5
z 8 opinii
SOMAT Płyn Nabłyszczający do zmywarki 500ml 500 ml

SOMAT

Płyn Nabłyszczający do zmywarki 500ml

500 ml
31,70 zł/l
Cena15,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2031

Produkty marki SODASAN

5.0
z 7 opinii

20% taniej

SODASAN Mydło w kostce Trawa Cytrynowa & Imbir BIO 100 g

SODASAN

Mydło w kostce Trawa Cytrynowa & Imbir BIO

100 g
79,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2031
5.0
z 6 opinii
Nowość
SODASAN Sól ochronna do zmywarki 2000g 2 kg

SODASAN

Sól ochronna do zmywarki 2000g

2 kg
8,99 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
4.6
z 5 opinii
SODASAN Płyn do prania uniwersalny 20 prań Limonka 1500ml 1.5 l

SODASAN

Płyn do prania uniwersalny 20 prań Limonka 1500ml

1.5 l
24,66 zł/l
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-03-2028
4.5
z 6 opinii
SODASAN Płyn do prania uniwersalny 20 prań Sensitiv 1500ml 1.5 l

SODASAN

Płyn do prania uniwersalny 20 prań Sensitiv 1500ml

1.5 l
24,66 zł/l
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2027
5.0
z 3 opinii
SODASAN Mydło w płynie do mycia Podłóg Drzewo Sandałowego 1000ml 1 szt

SODASAN

Mydło w płynie do mycia Podłóg Drzewo Sandałowego 1000ml

1 szt
Cena21,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2027
5.0
z 3 opinii
SODASAN Mydło oliwkowe w płynie BIO 1 l

SODASAN

Mydło oliwkowe w płynie BIO

1 l
37,99 zł/l
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 2 opinii
SODASAN Mydło lawendowo-oliwkowe w płynie BIO 1 l

SODASAN

Mydło lawendowo-oliwkowe w płynie BIO

1 l
38,99 zł/l
Cena38,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2027
5.0
z 6 opinii
SODASAN Mydło różano- oliwkowe w płynie BIO 1 l

SODASAN

Mydło różano- oliwkowe w płynie BIO

1 l
37,99 zł/l
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2027
SODASAN Mydło cytrusowo-oliwkowe w płynie 1 l

SODASAN

Mydło cytrusowo-oliwkowe w płynie

1 l
37,99 zł/l
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-06-2027
4.9
z 8 opinii
SODASAN Ekologiczne mydło roślinne Migdał & Awokado 100 g

SODASAN

Ekologiczne mydło roślinne Migdał & Awokado

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
SODASAN Płyn do płukania 21 prań Brzoskwinia 750ml 750 ml

SODASAN

Płyn do płukania 21 prań Brzoskwinia 750ml

750 ml
26,65 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-11-2027
4.3
z 3 opinii
SODASAN Płyn do czyszczenia przeciw Kamieniowi i Osadowi 1000ml 1 l

SODASAN

Płyn do czyszczenia przeciw Kamieniowi i Osadowi 1000ml

1 l
24,99 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2027
5.0
z 7 opinii
SODASAN Płyn do czyszczenia uniwersalny na Bazie Octu BIO 1000ml 1 l

SODASAN

Płyn do czyszczenia uniwersalny na Bazie Octu BIO 1000ml

1 l
18,99 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2027
4.0
z 1 opinii
SODASAN Płyn do czyszczenia WC 750ml 750 ml

SODASAN

Płyn do czyszczenia WC 750ml

750 ml
25,32 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store