Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Domowe porządki
Zmywanie
Zmywarki

Zmywarki

Wróć do Zmywanie

TabletkiKapsułkiNabłyszczaczeSoleŻeleDodatki



4.8
z 28 opinii
BIOSTAR Tabletki sodowe do zmywarki 50 szt. 1 szt

BIOSTAR

Tabletki sodowe do zmywarki 50 szt.

1 szt
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-03-2028

4.9
z 99 opinii
FINISH Sól ochronna do zmywarki 1500g 1.5 kg

FINISH

Sól ochronna do zmywarki 1500g

1.5 kg
8,66 zł/kg
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 03-02-2028

4.9
z 45 opinii
LUDWIK Sól ochronna do zmywarki 1500g 1.5 kg

LUDWIK

Sól ochronna do zmywarki 1500g

1.5 kg
6,66 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2028

5.0
z 7 opinii
LUDWIK Sól ochronna do zmywarki 4000g 4 kg

LUDWIK

Sól ochronna do zmywarki 4000g

4 kg
7,00 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2028

4.9
z 56 opinii
SOMAT Sól ochronna do zmywarki 1500g 1.5 kg

SOMAT

Sól ochronna do zmywarki 1500g

1.5 kg
8,77 zł/kg
Cena13,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2028

4.9
z 38 opinii
SOMAT Sól ochronna do zmywarki 2500g 2.5 kg

SOMAT

Sól ochronna do zmywarki 2500g

2.5 kg
10,40 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2030

4.9
z 71 opinii
FINISH Płyn do czyszczenia zmywarki Lemon 250ml 250 ml

FINISH

Płyn do czyszczenia zmywarki Lemon 250ml

250 ml
51,96 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
15,35 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-03-2028

5.0
z 18 opinii
SOMAT Odświeżacz do zmywarki Cytryna&Pomarańcza 17g 17 g

SOMAT

Odświeżacz do zmywarki Cytryna&Pomarańcza 17g

17 g
881,76 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
16,25 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2028

4.9
z 30 opinii
FINISH Płyn do czyszczenia zmywarki Regular 250ml 250 ml

FINISH

Płyn do czyszczenia zmywarki Regular 250ml

250 ml
61,40 zł/l
Cena15,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2028

5.0
z 23 opinii
SOMAT Kapsułki do czyszczenia zmywarki 3 szt. 1 szt

SOMAT

Kapsułki do czyszczenia zmywarki 3 szt.

1 szt
Cena15,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2028

5.0
z 21 opinii
FINISH Odświeżacz Deo do zmywarki Cytryna i Limonka 1x4ml 1 szt

FINISH

Odświeżacz Deo do zmywarki Cytryna i Limonka 1x4ml

1 szt
Cena15,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2028


5.0
z 6 opinii
DR.BECKMANN Proszek do czyszczenia Zmywarki 75g 75 g

DR.BECKMANN

Proszek do czyszczenia Zmywarki 75g

75 g
170,53 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-03-2028

4.8
z 12 opinii
SOMAT Płyn do czyszczenia zmywarki 250ml 250 ml

SOMAT

Płyn do czyszczenia zmywarki 250ml

250 ml
62,76 zł/l
Cena15,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2028

4.9
z 32 opinii
FINISH Kapsułki do czyszczenia zmywarki 3 szt. 1 szt

FINISH

Kapsułki do czyszczenia zmywarki 3 szt.

1 szt
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028

5.0
z 39 opinii
FINISH Płyn Nabłyszczający do zmywarki Lemon 400ml 400 ml

FINISH

Płyn Nabłyszczający do zmywarki Lemon 400ml

400 ml
32,48 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
15,35 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027

5.0
z 7 opinii

17% taniej

SOMAT Płyn nabłyszczający do zmywarki Lemon 750ml 750 ml

SOMAT

Płyn nabłyszczający do zmywarki Lemon 750ml

750 ml
26,65 zł/l
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
24,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2027

4.8
z 5 opinii

17% taniej

SOMAT Płyn Nabłyszczający do zmywarki 750ml 750 ml

SOMAT

Płyn Nabłyszczający do zmywarki 750ml

750 ml
26,65 zł/l
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
24,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2027


4.9
z 19 opinii
FINISH Płyn Nabłyszczający do zmywarki Regular 400ml 400 ml

FINISH

Płyn Nabłyszczający do zmywarki Regular 400ml

400 ml
38,38 zł/l
Cena15,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2027

4.9
z 41 opinii
FINISH Płyn Nabłyszczający do zmywarki Regular 800ml 800 ml

FINISH

Płyn Nabłyszczający do zmywarki Regular 800ml

800 ml
33,74 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2027

5.0
z 16 opinii
LUDWIK Płyn Nabłyszczający do zmywarki 500ml 500 ml

LUDWIK

Płyn Nabłyszczający do zmywarki 500ml

500 ml
26,98 zł/l
Cena13,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2028

4.8
z 17 opinii
FROSCH Płyn Nabłyszczający na bazie alkoholu do Zmywarki 750ml 750 ml

FROSCH

Płyn Nabłyszczający na bazie alkoholu do Zmywarki 750ml

750 ml
25,32 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2029

5.0
z 1 opinii
BRIOCHIN Ekologiczny Płyn Nabłyszczający do zmywarki 750ml 750 ml

BRIOCHIN

Ekologiczny Płyn Nabłyszczający do zmywarki 750ml

750 ml
29,32 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2031

4.5
z 8 opinii
SOMAT Płyn Nabłyszczający do zmywarki 500ml 500 ml

SOMAT

Płyn Nabłyszczający do zmywarki 500ml

500 ml
31,70 zł/l
Cena15,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2031

5.0
z 8 opinii

18% taniej

SOMAT Tabletki do zmywarki All in One Extra 85 szt. 1 szt

SOMAT

Tabletki do zmywarki All in One Extra 85 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna59,99 zł
72,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031

4.9
z 18 opinii
LUDWIK Tabletki do zmywarki EKOlogiczny 40 szt. 1 szt

LUDWIK

Tabletki do zmywarki EKOlogiczny 40 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna29,99 zł
33,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2028

4.8
z 8 opinii
SOMAT Tabletki do zmywarki All in One Extra 75 szt. 1 szt

SOMAT

Tabletki do zmywarki All in One Extra 75 szt.

1 szt
Cena60,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2031

4.8
z 6 opinii
SOMAT Tabletki do zmywarki All in One Extra Lemon&Lime 85 szt. 1 szt

SOMAT

Tabletki do zmywarki All in One Extra Lemon&Lime 85 szt.

1 szt
Cena72,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2031

5.0
z 14 opinii
SOMAT Tabletki do zmywarki All in One Extra 44 szt. 1 szt

SOMAT

Tabletki do zmywarki All in One Extra 44 szt.

1 szt
Cena47,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2031

5.0
z 8 opinii
LUDWIK Tabletki do zmywarki Ultimate Power 80 szt. 1 szt

LUDWIK

Tabletki do zmywarki Ultimate Power 80 szt.

1 szt
Cena59,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2027

5.0
z 3 opinii
LUDWIK Tabletki do zmywarki EKOlogiczny 120 szt. 1 szt

LUDWIK

Tabletki do zmywarki EKOlogiczny 120 szt.

1 szt
Cena88,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2028

4.9
z 25 opinii
FROSCH Tabletki do zmywarki Limonka 70 szt. 1 szt

FROSCH

Tabletki do zmywarki Limonka 70 szt.

1 szt
Cena59,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2031

5.0
z 3 opinii
FROSCH Tabletki do zmywarki Limonka 50 szt. 1 szt

FROSCH

Tabletki do zmywarki Limonka 50 szt.

1 szt
Cena55,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2031

4.9
z 11 opinii
LUDWIK Tabletki do zmywarki EKOlogiczny 75 szt. 1 szt

LUDWIK

Tabletki do zmywarki EKOlogiczny 75 szt.

1 szt
Cena59,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2027


5.0
z 7 opinii
BRIOCHIN Ekologiczne Tabletki do zmywarki silnie odtłuszczające 30 szt. 1 szt

BRIOCHIN

Ekologiczne Tabletki do zmywarki silnie odtłuszczające 30 szt.

1 szt
Cena37,99 zł
Do koszyka

4.9
z 9 opinii
FINISH Tabletki do zmywarki Power Lemon 40 szt. 1 szt

FINISH

Tabletki do zmywarki Power Lemon 40 szt.

1 szt
Cena47,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2028

4.8
z 13 opinii
FROSCH Tabletki Sodowe do zmywarki 30 szt. 1 szt

FROSCH

Tabletki Sodowe do zmywarki 30 szt.

1 szt
Cena43,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2030

5.0
z 31 opinii
SOMAT Tabletki do zmywarki All in One Extra Lemon&Lime 75 szt. 1 szt

SOMAT

Tabletki do zmywarki All in One Extra Lemon&Lime 75 szt.

1 szt
Cena65,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031

5.0
z 7 opinii
FAIRY Kapsułki do zmywarki Original Cytrynowe 100 szt. 1 szt

FAIRY

Kapsułki do zmywarki Original Cytrynowe 100 szt.

1 szt
Cena108,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031

5.0
z 5 opinii
FAIRY PLATINUM Plus Tabletki do zmywarki Cytrynowe 88 szt. 1 szt

FAIRY PLATINUM Plus

Tabletki do zmywarki Cytrynowe 88 szt.

1 szt
Cena137,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-12-2030


4.9
z 30 opinii
LUDWIK Kapsułki do zmywarki Maxx Power Plus Lemon 30 szt. 1 szt

LUDWIK

Kapsułki do zmywarki Maxx Power Plus Lemon 30 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna29,99 zł
33,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2028

5.0
z 2 opinii
LUDWIK Kapsułki do zmywarki Maxx Power Plus Lemon 95 szt. 1 szt

LUDWIK

Kapsułki do zmywarki Maxx Power Plus Lemon 95 szt.

1 szt
Cena88,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2028

4.9
z 8 opinii
SOMAT Kapsułki do zmywarki 5w1 Excellence Premium 42 szt. 1 szt

SOMAT

Kapsułki do zmywarki 5w1 Excellence Premium 42 szt.

1 szt
63,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
63,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2031

4.7
z 3 opinii
FAIRY Kapsułki do zmywarki Platinum Plus Cytrynowe 71 szt. 1 szt

FAIRY

Kapsułki do zmywarki Platinum Plus Cytrynowe 71 szt.

1 szt
Cena89,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2031

4.8
z 13 opinii
FAIRY Kapsułki do zmywarki Platinum Cytrynowe 51 szt. 1 szt

FAIRY

Kapsułki do zmywarki Platinum Cytrynowe 51 szt.

1 szt
Frisco poleca
Cena74,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-12-2030

4.9
z 36 opinii
FINISH Kapsułki do zmywarki Quantum Lemon 60 szt. 1 szt

FINISH

Kapsułki do zmywarki Quantum Lemon 60 szt.

1 szt
Cena67,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2028

4.9
z 73 opinii
FINISH Kapsułki do zmywarki Quantum Lemon 100 szt. 1 szt

FINISH

Kapsułki do zmywarki Quantum Lemon 100 szt.

1 szt
Cena76,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2028

4.8
z 21 opinii
FINISH Kapsułki do zmywarki Ultimate Lemon 100 szt. 1 szt

FINISH

Kapsułki do zmywarki Ultimate Lemon 100 szt.

1 szt
Cena112,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2029

5.0
z 2 opinii
SOMAT Kapsułki do zmywarki 3w1 Excellence Lemon 60 szt. 1 szt

SOMAT

Kapsułki do zmywarki 3w1 Excellence Lemon 60 szt.

1 szt
Cena74,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031

30% taniej

SOMAT Kapsułki do zmywarki 4w1 Excellence Lemon 60 szt. 1 szt

SOMAT

Kapsułki do zmywarki 4w1 Excellence Lemon 60 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna59,99 zł
85,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2031

5.0
z 4 opinii

30% taniej

SOMAT Kapsułki do zmywarki 3w1 Excellence Lemon 70 szt. 1 szt

SOMAT

Kapsułki do zmywarki 3w1 Excellence Lemon 70 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna59,99 zł
85,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2031

SOMAT Kapsułki do zmywarki 4w1 Excellence 88 szt. 1 szt

SOMAT

Kapsułki do zmywarki 4w1 Excellence 88 szt.

1 szt
Cena115,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031

4.9
z 9 opinii
SOMAT Kapsułki do zmywarki 5w 1 Excellence Premium 54 szt. 1 szt

SOMAT

Kapsułki do zmywarki 5w 1 Excellence Premium 54 szt.

1 szt
Cena79,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031

5.0
z 20 opinii
FINISH Kapsułki do zmywarki Ultimate Lemon 40 szt. 1 szt

FINISH

Kapsułki do zmywarki Ultimate Lemon 40 szt.

1 szt
Cena57,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2027

4.9
z 16 opinii
FAIRY Kapsułki do zmywarki Platinum Cytrynowe 113 szt. 1 szt

FAIRY

Kapsułki do zmywarki Platinum Cytrynowe 113 szt.

1 szt
Cena165,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-09-2030

5.0
z 2 opinii
FINISH Kapsułki do zmywarki Ultimate Plus Lemon 45 szt. 1 szt

FINISH

Kapsułki do zmywarki Ultimate Plus Lemon 45 szt.

1 szt
Cena72,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2028

5.0
z 5 opinii
FINISH Kapsułki do zmywarki Ultimate Plus Fresh 45 szt. 1 szt

FINISH

Kapsułki do zmywarki Ultimate Plus Fresh 45 szt.

1 szt
Cena72,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-02-2028

5.0
z 2 opinii
FINISH Kapsułki do zmywarki Ultimate 0% 45 szt. 1 szt

FINISH

Kapsułki do zmywarki Ultimate 0% 45 szt.

1 szt
Cena69,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2031

5.0
z 3 opinii
SOMAT Kapsułki do zmywarki 4w1 Excellence 48 szt. 1 szt

SOMAT

Kapsułki do zmywarki 4w1 Excellence 48 szt.

1 szt
Cena66,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

4.8
z 25 opinii
FINISH Kapsułki do zmywarki Ultimate Plus Lemon 62 szt. 1 szt

FINISH

Kapsułki do zmywarki Ultimate Plus Lemon 62 szt.

1 szt
Cena74,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

SOMAT Excellence Kapsułki do zmywarki 5w1 + metalowa puszka 1 szt

SOMAT Excellence

Kapsułki do zmywarki 5w1 + metalowa puszka

1 szt
Cena73,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028

5.0
z 14 opinii
FINISH Kapsułki do zmywarki Quantum Lemon 46 szt. 1 szt

FINISH

Kapsułki do zmywarki Quantum Lemon 46 szt.

1 szt
Cena48,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

5.0
z 9 opinii
FINISH Kapsułki do zmywarki Ultimate Lemon 50 szt. 1 szt

FINISH

Kapsułki do zmywarki Ultimate Lemon 50 szt.

1 szt
Cena69,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2028

5.0
z 6 opinii
FINISH Kapsułki do zmywarki Ultimate Fresh 30 szt. 1 szt

FINISH

Kapsułki do zmywarki Ultimate Fresh 30 szt.

1 szt
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2028

5.0
z 1 opinii
FAIRY PLATINIUM All in One Kapsułki do zmywarki Cytrynowe 90 szt. 1 szt

FAIRY PLATINIUM All in One

Kapsułki do zmywarki Cytrynowe 90 szt.

1 szt
Cena139,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2030

4.2
z 4 opinii
FAIRY All in One Kapsułki do zmywarki Cytrynowe 71 szt. 1 szt

FAIRY All in One

Kapsułki do zmywarki Cytrynowe 71 szt.

1 szt
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2031

5.0
z 7 opinii
SOMAT Kapsułki do zmywarki 4w1 Excellence 60 szt. 1 szt

SOMAT

Kapsułki do zmywarki 4w1 Excellence 60 szt.

1 szt
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 7 opinii
FINISH Żel do mycia naczyń w zmywarce MAX 0% 900ml 900 ml

FINISH

Żel do mycia naczyń w zmywarce MAX 0% 900ml

900 ml
43,32 zł/l
38,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
49,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka

5.0
z 7 opinii
FINISH Żel do mycia naczyń w zmywarce MAX Lemon 900ml 900 ml

FINISH

Żel do mycia naczyń w zmywarce MAX Lemon 900ml

900 ml
55,54 zł/l
Cena49,99 zł
Do koszyka

5.0
z 13 opinii
Nowość
FROSCH Żel do mycia naczyń w zmywarce Limonka 650ml 650 ml

FROSCH

Żel do mycia naczyń w zmywarce Limonka 650ml

650 ml
54,08 zł/l
Cena35,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2029

4.8
z 5 opinii
SODASAN Płyn Nabłyszczajacy do zmywarki 500ml 500 ml

SODASAN

Płyn Nabłyszczajacy do zmywarki 500ml

500 ml
41,98 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-06-2027

5.0
z 6 opinii
Nowość
SODASAN Sól ochronna do zmywarki 2000g 2 kg

SODASAN

Sól ochronna do zmywarki 2000g

2 kg
8,99 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store