Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Zmywanie
Zmywarki
Tabletki
Duże >60
LUDWIK Tabletki do zmywarki EKOlogiczny 75 szt.
Tabletki do zmywarek 75 szt. EKOlogiczny All in One LUDWIK 75.000szt
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 11 opinii

LUDWIK Tabletki do zmywarki EKOlogiczny 75 szt.

1 szt
LUDWIK
Polska

Cena59,99 zł

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

W trosce o środowisko, w którym żyjesz, stworzyliśmy innowacyjną linię wysoce skutecznych i w pełni ekologicznych produktów marki Ludwik Unikalna formuła gwarantuje wysoką skuteczność mycia. Dzięki niej naczynia po umyciu są czyste i lśniące. Ludwik ekologiczne tabletki spełniają bardzo wysokie wymagania ekologiczne i jakościowe, co zostało potwierdzone certyfikatem ekologicznym EU Ecolabel. Skuteczność mycia potwierdzona przez niezależne certyfikowane laboratorium badawcze. - Unikalna formuła - doskonałe rezultaty zmywania - Aktywny tlen - usuwanie osadów z kawy i herbaty - Odpowiednio dobrane enzymy - usuwanie białka i skrobi - Baking Soda System - efektywne usuwanie tłuszczu i przypaleń - Efektywne nabłyszczanie - krystaliczny blask - Zmiękczanie wody - zapobieganie tworzeniu się kamienia - Łatwość i szybkość użycia - nie usuwaj folii rozpuszczalnej. Tabletka po wyjęciu z opakowania jest gotowa do użycia Ekocertyfikowany produkt Receptura ulega biodegradacji Nie zawiera substancji zapachowych


Cechy

biodegradowalna receptura

efektywnie usuwają tłuszcz i przypalenia

krystaliczny blask

ekocertyfikowana receptura


LUDWIK Tabletki do zmywarki EKOlogiczny 75 szt.


Produkt dostępny
Data przydatności: 02.12.2027

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
11 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
9%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.08.2026
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.08.2026
0
0
Igor
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.01.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.01.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
08.01.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.01.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.12.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.07.2025
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.05.2025
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2025
0
0
dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 szt
Dostawca:
GRUPA INCO
Marka:
LUDWIK
EAN:
5900498041484
Cena za kg:
Waga:
1 szt
Marka:
LUDWIK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
GRUPA INCO
EAN:
5900498041484

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób stosowania: Włożyć naczynia do zmywarki zgodnie z instrukcją producenta zmywarki. Nie usuwać folii ochronnej tabletki. Folia rozpuszcza się całkowicie podczas mycia. Umieścić tabletkę w dozowniku i zamknąć zmywarkę. Efektywność mycia już w 50 ℃. Dozowanie: 1 tabletka/1 cykl zmywania - niezależnie od stopnia zabrudzenia i twardości wody. W przypadku bardzo twardej wody ponad 17 dH/30 fH w celu wzmocnienia skuteczności mycia zaleca się stosowanie soli ochronnej oraz płynu nabłyszczającego. Produkt nie jest rekomendowany do krótkich cykli. Jeżeli tabletka nie rozpuszcza się całkowicie, zaleca się umieszczenie jej na dnie zmywarki. Właściwe dozowanie sprzyja mniejszemu zanieczyszczeniu wody. Nie stosować do mycia ręcznie malowanej porcelany, kryształów, srebra, złota, miedzi, aluminium, wyrobów z drewna.


Przechowywanie

Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Unikać przemrożenia. Data ważności: na opakowaniu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

EU Ecolabel - www.ecolabel.eu, PL/015/001


A.I.S.E. Ostrzeżenia

Nie połykać. W razie połknięcia skontaktować się z lekarzem.

Przechowywać poza zasięgiem dzieci

Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą

Nie dotykać produktu mokrymi rękami


Regulacje CLP

wykrzyknikUwaga

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Ludwik Ekologiczny tabletki All in One do zmywarek Uwaga. Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/ zgłosić się pod opiekę lekarza. Zawiera subtylizynę. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Przechowywać w suchym miejscu, niedostępnym dla dzieci. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednich pojemników zgodnie z lokalnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi.


Informacje producenta

Marka

Ludwik


Marka standaryzowana

MarkaLudwik

Podmarka

Podmarka Ekologiczny


Logotypy stron trzecich

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

W trosce o środowisko, w którym żyjesz, stworzyliśmy innowacyjną linię wysoce skutecznych i w pełni ekologicznych produktów marki Ludwik Unikalna formuła gwarantuje wysoką skuteczność mycia. Dzięki niej naczynia po umyciu są czyste i lśniące. Ludwik ekologiczne tabletki spełniają bardzo wysokie wymagania ekologiczne i jakościowe, co zostało potwierdzone certyfikatem ekologicznym EU Ecolabel. Skuteczność mycia potwierdzona przez niezależne certyfikowane laboratorium badawcze. - Unikalna formuła - doskonałe rezultaty zmywania - Aktywny tlen - usuwanie osadów z kawy i herbaty - Odpowiednio dobrane enzymy - usuwanie białka i skrobi - Baking Soda System - efektywne usuwanie tłuszczu i przypaleń - Efektywne nabłyszczanie - krystaliczny blask - Zmiękczanie wody - zapobieganie tworzeniu się kamienia - Łatwość i szybkość użycia - nie usuwaj folii rozpuszczalnej. Tabletka po wyjęciu z opakowania jest gotowa do użycia Ekocertyfikowany produkt Receptura ulega biodegradacji Nie zawiera substancji zapachowych


Dodatkowe informacje

Porady dotyczące oszczędzania wody, energii, emisji CO₂ i pieniędzy www.cleanright.eu


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Tabletki do zmywarek

Produkty z kategorii Tabletki

5.0
z 8 opinii

18% taniej

SOMAT Tabletki do zmywarki All in One Extra 85 szt. 1 szt

SOMAT

Tabletki do zmywarki All in One Extra 85 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna59,99 zł
72,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031
4.8
z 8 opinii
SOMAT Tabletki do zmywarki All in One Extra 75 szt. 1 szt

SOMAT

Tabletki do zmywarki All in One Extra 75 szt.

1 szt
Cena60,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2031
4.8
z 6 opinii
SOMAT Tabletki do zmywarki All in One Extra Lemon&Lime 85 szt. 1 szt

SOMAT

Tabletki do zmywarki All in One Extra Lemon&Lime 85 szt.

1 szt
Cena72,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2031
5.0
z 8 opinii
LUDWIK Tabletki do zmywarki Ultimate Power 80 szt. 1 szt

LUDWIK

Tabletki do zmywarki Ultimate Power 80 szt.

1 szt
Cena59,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2027
5.0
z 3 opinii
LUDWIK Tabletki do zmywarki EKOlogiczny 120 szt. 1 szt

LUDWIK

Tabletki do zmywarki EKOlogiczny 120 szt.

1 szt
Cena88,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2028
4.9
z 25 opinii
FROSCH Tabletki do zmywarki Limonka 70 szt. 1 szt

FROSCH

Tabletki do zmywarki Limonka 70 szt.

1 szt
Cena59,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2031
4.9
z 11 opinii
LUDWIK Tabletki do zmywarki EKOlogiczny 75 szt. 1 szt

LUDWIK

Tabletki do zmywarki EKOlogiczny 75 szt.

1 szt
Cena59,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2027
5.0
z 31 opinii
SOMAT Tabletki do zmywarki All in One Extra Lemon&Lime 75 szt. 1 szt

SOMAT

Tabletki do zmywarki All in One Extra Lemon&Lime 75 szt.

1 szt
Cena65,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031
5.0
z 7 opinii
FAIRY Kapsułki do zmywarki Original Cytrynowe 100 szt. 1 szt

FAIRY

Kapsułki do zmywarki Original Cytrynowe 100 szt.

1 szt
Cena108,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
5.0
z 5 opinii
FAIRY PLATINUM Plus Tabletki do zmywarki Cytrynowe 88 szt. 1 szt

FAIRY PLATINUM Plus

Tabletki do zmywarki Cytrynowe 88 szt.

1 szt
Cena137,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-12-2030

Produkty marki LUDWIK

5.0
z 248 opinii
LUDWIK Płyn do mycia naczyń Mięta 900ml 900 ml

LUDWIK

Płyn do mycia naczyń Mięta 900ml

900 ml
8,88 zł/l
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2029
4.9
z 18 opinii
LUDWIK Tabletki do zmywarki EKOlogiczny 40 szt. 1 szt

LUDWIK

Tabletki do zmywarki EKOlogiczny 40 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna29,99 zł
33,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2028
4.9
z 30 opinii
LUDWIK Kapsułki do zmywarki Maxx Power Plus Lemon 30 szt. 1 szt

LUDWIK

Kapsułki do zmywarki Maxx Power Plus Lemon 30 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna29,99 zł
33,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2028
4.9
z 12 opinii
LUDWIK Płyn do czyszczenia uniwersalny Animal Odor Control 1000ml 1 l

LUDWIK

Płyn do czyszczenia uniwersalny Animal Odor Control 1000ml

1 l
7,99 zł/l
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2028
4.8
z 10 opinii
LUDWIK Płyn do czyszczenia uniwersalny Baking Soda 1000ml 1 l

LUDWIK

Płyn do czyszczenia uniwersalny Baking Soda 1000ml

1 l
7,99 zł/l
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
5.0
z 2 opinii
LUDWIK Kapsułki do zmywarki Maxx Power Plus Lemon 95 szt. 1 szt

LUDWIK

Kapsułki do zmywarki Maxx Power Plus Lemon 95 szt.

1 szt
Cena88,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2028
4.8
z 25 opinii
LUDWIK Płyn do mycia naczyń Cytrusy z Zieloną Herbatą 725ml 725 g

LUDWIK

Płyn do mycia naczyń Cytrusy z Zieloną Herbatą 725ml

725 g
12,40 zł/kg
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2029
4.9
z 19 opinii
LUDWIK Płyn do czyszczenia uniwersalny Mydło Marsylskie 1000ml 1 l

LUDWIK

Płyn do czyszczenia uniwersalny Mydło Marsylskie 1000ml

1 l
7,99 zł/l
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2029
4.9
z 45 opinii
LUDWIK Sól ochronna do zmywarki 1500g 1.5 kg

LUDWIK

Sól ochronna do zmywarki 1500g

1.5 kg
6,66 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2028
5.0
z 314 opinii
LUDWIK Płyn do mycia naczyń Cytryna 900ml 900 ml

LUDWIK

Płyn do mycia naczyń Cytryna 900ml

900 ml
8,28 zł/l
Cena7,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-03-2029
4.9
z 66 opinii
LUDWIK Płyn do mycia naczyń Granat z Werbeną 450ml 450 ml

LUDWIK

Płyn do mycia naczyń Granat z Werbeną 450ml

450 ml
12,42 zł/l
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-03-2029
4.9
z 62 opinii
LUDWIK Płyn do mycia naczyń Cytryna 450ml 450 ml

LUDWIK

Płyn do mycia naczyń Cytryna 450ml

450 ml
12,42 zł/l
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-03-2029
4.9
z 45 opinii
LUDWIK Płyn do mycia naczyń Mięta 450ml 450 ml

LUDWIK

Płyn do mycia naczyń Mięta 450ml

450 ml
12,42 zł/l
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2029
4.9
z 33 opinii
LUDWIK Płyn do mycia Szyb i Glazury z Octem Grapefruit w sprayu 600ml 600 ml

LUDWIK

Płyn do mycia Szyb i Glazury z Octem Grapefruit w sprayu 600ml

600 ml
14,65 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2029
4.9
z 19 opinii
LUDWIK Płyn do mycia Szyb i Glazury z Alkoholem Lemon w sprayu 600ml 600 ml

LUDWIK

Płyn do mycia Szyb i Glazury z Alkoholem Lemon w sprayu 600ml

600 ml
14,65 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2029
4.9
z 16 opinii
LUDWIK Płyn do mycia Szyb i Luster Anty Para w sprayu 600ml 600 ml

LUDWIK

Płyn do mycia Szyb i Luster Anty Para w sprayu 600ml

600 ml
14,65 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store