Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Zmywanie
Zmywarki
Tabletki
Duże >60
FAIRY Kapsułki do zmywarki Original Cytrynowe 100 szt.
Tabletki do zmywarki Cytrynowe 100 szt. Original All In One FAIRY 100.000szt
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 7 opinii

FAIRY Kapsułki do zmywarki Original Cytrynowe 100 szt.

1 szt
FAIRY
Belgia

Cena108,29 zł

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Kapsułki do zmywarki All In One Fairy Original zapewniają doskonałe efekty czyszczenia już za 1. razem i skutecznie usuwają nawet zaschnięty tłuszcz, dzięki czemu naczynia lśnią czystością. Kapsułki do zmywarki Fairy to połączenie płynu i proszku w jednej wydajnej kapsułce. Nasze kapsułki rozpuszczają się niezwykle szybko, dzięki czemu od razu zaczynają działać. A ich użycie jest bardzo proste. Nie musisz ich rozpakowywać. Wystarczy umieścić je w dozowniku detergentu zmywarki do naczyń.


Cechy

Kapsułki do zmywarki Fairy Original zapewniają doskonałe efekty czyszczenia już za 1. razem i skutecznie usuwają nawet zaschnięty tłuszcz

Zastosowanie soli i ułatwione płukanie wraz z ochroną szkła i srebra

Zmywarka jest czysta i świeżo pachnie

Kapsułki rozpuszczają się niezwykle szybko

Nasz zakład korzysta z energii elektrycznej pochodzącej w 100% ze źródeł odnawialnych


FAIRY Kapsułki do zmywarki Original Cytrynowe 100 szt.


Produkt dostępny
Data przydatności: 14.02.2031

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
7 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetne,stosuję od dawna.Polecam
19.07.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo skuteczny
27.03.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.04.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.11.2025
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.09.2025
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.09.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 szt
Dostawca:
NAVO
Marka:
FAIRY
EAN:
8700216237383
Cena za kg:
Waga:
1 szt
Marka:
FAIRY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NAVO
EAN:
8700216237383

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Umieść kapsułkę w szufladzie dozownika i natychmiast zamknij. Dłonie muszą być zawsze suche. Nie rozpakowywać ani nie oddzielać sklejonych saszetek. Zamknij szczelnie torebkę po każdym użyciu. 1 kapsułka = 1 mycie. By uzyskać najlepsze rezultaty włóż kapsułkę do szufladki dozującej. Jeśli kapsułka nie mieści się w szufladce, połóż ją na wierzchu kosza na sztućce i wybierz program, który nie zawiera mycia wstępnego. W takich warunkach mycie będzie efektywne, nawet gdy kontrolka sygnalizująca brak soli lub nabłyszczacza będzie zapalona. Dla bardzo twardej wody powyżej 26°e (≤ 5% gospodarstw domowych) zalecane jest użycie dodatkowej soli do zmywarek. Nie używaj do mycia zabytkowej lub ręcznie malowanej porcelany oraz kryształu. Nie należy wkładać do zmywarki do naczyń / myć w zmywarce do naczyń przedmiotów z prawdziwego srebra.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Regulacje CLP

działanie żrąceNiebezpieczeństwo

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. Wypić niewielką ilość wody w celu rozcieńczenia. Zawiera Sodium Carbonate Peroxide, Trideceth-n. Zawiera Proteazę. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.


Informacje producenta

Marka

Fairy


Marka standaryzowana

MarkaFairy

Opis produktu

Kapsułki do zmywarki All In One Fairy Original zapewniają doskonałe efekty czyszczenia już za 1. razem i skutecznie usuwają nawet zaschnięty tłuszcz, dzięki czemu naczynia lśnią czystością. Kapsułki do zmywarki Fairy to połączenie płynu i proszku w jednej wydajnej kapsułce. Nasze kapsułki rozpuszczają się niezwykle szybko, dzięki czemu od razu zaczynają działać. A ich użycie jest bardzo proste. Nie musisz ich rozpakowywać. Wystarczy umieścić je w dozowniku detergentu zmywarki do naczyń.

Produkty z kategorii Tabletki

5.0
z 8 opinii

18% taniej

SOMAT Tabletki do zmywarki All in One Extra 85 szt. 1 szt

SOMAT

Tabletki do zmywarki All in One Extra 85 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna59,99 zł
72,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031
4.8
z 8 opinii
SOMAT Tabletki do zmywarki All in One Extra 75 szt. 1 szt

SOMAT

Tabletki do zmywarki All in One Extra 75 szt.

1 szt
Cena60,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2031
4.8
z 6 opinii
SOMAT Tabletki do zmywarki All in One Extra Lemon&Lime 85 szt. 1 szt

SOMAT

Tabletki do zmywarki All in One Extra Lemon&Lime 85 szt.

1 szt
Cena72,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2031
4.9
z 25 opinii
FROSCH Tabletki do zmywarki Limonka 70 szt. 1 szt

FROSCH

Tabletki do zmywarki Limonka 70 szt.

1 szt
Cena59,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2031
5.0
z 3 opinii
LUDWIK Tabletki do zmywarki EKOlogiczny 120 szt. 1 szt

LUDWIK

Tabletki do zmywarki EKOlogiczny 120 szt.

1 szt
Cena88,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2028
5.0
z 8 opinii
LUDWIK Tabletki do zmywarki Ultimate Power 80 szt. 1 szt

LUDWIK

Tabletki do zmywarki Ultimate Power 80 szt.

1 szt
Cena59,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2027
4.9
z 11 opinii
LUDWIK Tabletki do zmywarki EKOlogiczny 75 szt. 1 szt

LUDWIK

Tabletki do zmywarki EKOlogiczny 75 szt.

1 szt
Cena59,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2027
5.0
z 31 opinii
SOMAT Tabletki do zmywarki All in One Extra Lemon&Lime 75 szt. 1 szt

SOMAT

Tabletki do zmywarki All in One Extra Lemon&Lime 75 szt.

1 szt
Cena65,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031
5.0
z 7 opinii
FAIRY Kapsułki do zmywarki Original Cytrynowe 100 szt. 1 szt

FAIRY

Kapsułki do zmywarki Original Cytrynowe 100 szt.

1 szt
Cena108,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
5.0
z 5 opinii
FAIRY PLATINUM Plus Tabletki do zmywarki Cytrynowe 88 szt. 1 szt

FAIRY PLATINUM Plus

Tabletki do zmywarki Cytrynowe 88 szt.

1 szt
Cena137,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-12-2030

Produkty marki FAIRY

5.0
z 35 opinii
FAIRY Płyn do mycia naczyń Cytryna 450 ml

FAIRY

Płyn do mycia naczyń Cytryna

450 ml
17,76 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-03-2027
4.7
z 3 opinii
FAIRY Kapsułki do zmywarki Platinum Plus Cytrynowe 71 szt. 1 szt

FAIRY

Kapsułki do zmywarki Platinum Plus Cytrynowe 71 szt.

1 szt
Cena89,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2031
4.9
z 21 opinii
FAIRY Płyn do mycia naczyń Extra Cytrusowy 650ml 650 ml

FAIRY

Płyn do mycia naczyń Extra Cytrusowy 650ml

650 ml
14,75 zł/l
Frisco poleca
Cena9,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-03-2028
4.8
z 13 opinii
FAIRY Kapsułki do zmywarki Platinum Cytrynowe 51 szt. 1 szt

FAIRY

Kapsułki do zmywarki Platinum Cytrynowe 51 szt.

1 szt
Frisco poleca
Cena74,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-12-2030
5.0
z 29 opinii
FAIRY Płyn do mycia naczyń Sensitive Aloes Jaśmin 900ml 900 ml

FAIRY

Płyn do mycia naczyń Sensitive Aloes Jaśmin 900ml

900 ml
17,21 zł/l
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2028
4.9
z 96 opinii
FAIRY Płyn do mycia naczyń Cytryna 900 ml

FAIRY

Płyn do mycia naczyń Cytryna

900 ml
17,21 zł/l
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-09-2027
4.9
z 18 opinii
FAIRY Płyn do mycia naczyń Sensitive Drzewo Herbaciane Mięta 900ml 900 ml

FAIRY

Płyn do mycia naczyń Sensitive Drzewo Herbaciane Mięta 900ml

900 ml
17,21 zł/l
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-09-2027
5.0
z 31 opinii
FAIRY Płyn do mycia naczyń Jabłko 900 ml

FAIRY

Płyn do mycia naczyń Jabłko

900 ml
17,21 zł/l
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-09-2027
4.9
z 52 opinii
FAIRY Płyn do mycia naczyń Granat 900 ml

FAIRY

Płyn do mycia naczyń Granat

900 ml
17,21 zł/l
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2028
4.9
z 16 opinii
FAIRY Kapsułki do zmywarki Platinum Cytrynowe 113 szt. 1 szt

FAIRY

Kapsułki do zmywarki Platinum Cytrynowe 113 szt.

1 szt
Cena165,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-09-2030
5.0
z 15 opinii
FAIRY Płyn do mycia naczyń Granat 1350ml 1.35 l

FAIRY

Płyn do mycia naczyń Granat 1350ml

1.35 l
16,29 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-03-2028
5.0
z 16 opinii
FAIRY Płyn do mycia naczyń Cytryna 1350ml 1.35 l

FAIRY

Płyn do mycia naczyń Cytryna 1350ml

1.35 l
16,29 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-03-2028
4.9
z 9 opinii
FAIRY EXTRA+ Płyn do mycia naczyń - Owoce leśne 650 ml

FAIRY EXTRA+

Płyn do mycia naczyń - Owoce leśne

650 ml
21,98 zł/l
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2028
5.0
z 1 opinii
FAIRY PLATINIUM All in One Kapsułki do zmywarki Cytrynowe 90 szt. 1 szt

FAIRY PLATINIUM All in One

Kapsułki do zmywarki Cytrynowe 90 szt.

1 szt
Cena139,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2030
4.2
z 4 opinii
FAIRY All in One Kapsułki do zmywarki Cytrynowe 71 szt. 1 szt

FAIRY All in One

Kapsułki do zmywarki Cytrynowe 71 szt.

1 szt
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2031
5.0
z 5 opinii
FAIRY PLATINUM Plus Tabletki do zmywarki Cytrynowe 88 szt. 1 szt

FAIRY PLATINUM Plus

Tabletki do zmywarki Cytrynowe 88 szt.

1 szt
Cena137,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-12-2030

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store