Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Zmywanie
Ręczne
Płyny do mycia naczyń
Koncentraty
FAIRY Płyn do mycia naczyń Cytryna
Płyn do mycia naczyń Cytryna FAIRY 450ml
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 35 opinii

FAIRY Płyn do mycia naczyń Cytryna

450 ml
FAIRY

Cena7,99 zł
17,76 zł/l

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
FAIRY Płyn do mycia naczyń Cytryna to najwyższej jakości preparat stworzony z myślą o wszystkich ceniących nieskazitelną czystość. Ten płyn charakteryzuje się niezwykle efektywną i bardzo skoncentrowaną formułą, dzięki której za pomocą niewielkiej jego ilości można umyć stosunkowo dużą ilość naczyń. Co więcej, FAIRY Płyn do mycia naczyń Cytryna to także wyjątkowa skuteczność w usuwaniu wszelkiego rodzaju tłuszczu nawet w zimnej wodzie połączona z przyjemnym cytrynowym zapachem i składem, który nie podrażnia wrażliwej skóry rąk.

Cechy

Skuteczny w przypadku wszystkich rodzajów tłuszczu pochodzącego z produktów spożywczych, całkowicie usuwa tłuste resztki jedzenia z naczyń. Łatwo się spłukuje

Jego skoncentrowana formuła błyskawicznie usuwa tłuste zabrudzenia, pozostawiając naczynia idealnie czyste

Świeży, soczysty zapach cytryny wypełnia kuchnię ożywiającym aromatem cytrusów i sprawia, że mycie naczyń jest przyjemniejsze

Dłużej utrzymująca się piana z każdej kropli


FAIRY Płyn do mycia naczyń Cytryna


Produkt dostępny
Data przydatności: 07.03.2027
Tagi
promocja
Frisco okazja
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
35 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobrze myje
18.09.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Przyjemny w użyciu
12.02.2026
0
0
Simona
zweryfikowano
Zgłaszam
Moja ulubiona marka, robi swoją robotę - płyn doskonale zmywa.
10.09.2025
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.09.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.08.2026
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.08.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.07.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.05.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.03.2026
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.03.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.03.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.03.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.03.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.02.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.02.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.02.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.02.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.02.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
17,76 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
450 ml
Dostawca:
NAVO
Marka:
FAIRY
EAN:
4015400956082
Cena za kg:
17,76 zł/l
Pojemność:
450 ml
Marka:
FAIRY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NAVO
EAN:
4015400956082

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: Nanieś kroplę płynu dostosowując dawkę odpowiednio do ilości naczyń oraz rodzaju zabrudzenia.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Regulacje CLP

wykrzyknikUwaga

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Działa drażniąco na oczy. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Zawartość/pojemnik usuwać zgodnie z lokalnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi. Zawiera Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.


Informacje producenta

Marka

Fairy


Marka standaryzowana

MarkaFairy

Podmarka

Podmarka Base


Opis produktu

Każda kropla płynu Fairy Cytryna zapewnia niezwykłą wydajność i wyjątkową moc czyszczenia, której oczekujesz w walce z brudnymi naczyniami. Jego skoncentrowana formuła błyskawicznie usuwa tłuste zabrudzenia, pozostawiając naczynia lśniąco czyste. Jest skuteczny w przypadku wszystkich rodzajów tłuszczu pochodzącego z produktów spożywczych. Płyn do mycia naczyń Fairy Original jest tak skoncentrowany, że jedna kropla wystarczy, aby z łatwością rozprawić się z brudnymi naczyniami: bez namaczania, bez tłuszczu, bez problemu.


Pochodzenie

:Czechy

Produkty z kategorii Płyny do mycia naczyń

5.0
z 80 opinii
PUR Balsam do mycia naczyń Aloes 750ml 750 ml

PUR

Balsam do mycia naczyń Aloes 750ml

750 ml
11,99 zł/l
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2028
5.0
z 35 opinii
FAIRY Płyn do mycia naczyń Cytryna 450 ml

FAIRY

Płyn do mycia naczyń Cytryna

450 ml
17,76 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-03-2027
5.0
z 26 opinii
PUR Płyn do mycia naczyń Cytryna 750ml 750 ml

PUR

Płyn do mycia naczyń Cytryna 750ml

750 ml
11,99 zł/l
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2028
4.9
z 21 opinii
FAIRY Płyn do mycia naczyń Extra Cytrusowy 650ml 650 ml

FAIRY

Płyn do mycia naczyń Extra Cytrusowy 650ml

650 ml
14,75 zł/l
Frisco poleca
Cena9,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-03-2028
5.0
z 29 opinii
FAIRY Płyn do mycia naczyń Sensitive Aloes Jaśmin 900ml 900 ml

FAIRY

Płyn do mycia naczyń Sensitive Aloes Jaśmin 900ml

900 ml
17,21 zł/l
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2028
4.9
z 18 opinii
FAIRY Płyn do mycia naczyń Sensitive Drzewo Herbaciane Mięta 900ml 900 ml

FAIRY

Płyn do mycia naczyń Sensitive Drzewo Herbaciane Mięta 900ml

900 ml
17,21 zł/l
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-09-2027
4.9
z 96 opinii
FAIRY Płyn do mycia naczyń Cytryna 900 ml

FAIRY

Płyn do mycia naczyń Cytryna

900 ml
17,21 zł/l
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-09-2027
5.0
z 31 opinii
FAIRY Płyn do mycia naczyń Jabłko 900 ml

FAIRY

Płyn do mycia naczyń Jabłko

900 ml
17,21 zł/l
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-09-2027
4.9
z 52 opinii
FAIRY Płyn do mycia naczyń Granat 900 ml

FAIRY

Płyn do mycia naczyń Granat

900 ml
17,21 zł/l
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2028
4.9
z 18 opinii
PUR Płyn do mycia naczyń Malina i Czerwona Porzeczka 450ml 450 ml

PUR

Płyn do mycia naczyń Malina i Czerwona Porzeczka 450ml

450 ml
17,76 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2028
4.9
z 18 opinii
PUR Płyn do mycia naczyń Cytryna 450ml 450 ml

PUR

Płyn do mycia naczyń Cytryna 450ml

450 ml
17,76 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2028
5.0
z 15 opinii
FAIRY Płyn do mycia naczyń Granat 1350ml 1.35 l

FAIRY

Płyn do mycia naczyń Granat 1350ml

1.35 l
16,29 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-03-2028
5.0
z 16 opinii
FAIRY Płyn do mycia naczyń Cytryna 1350ml 1.35 l

FAIRY

Płyn do mycia naczyń Cytryna 1350ml

1.35 l
16,29 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-03-2028
5.0
z 63 opinii
PUR Balsam do mycia naczyń Aloes 1200ml 1.2 l

PUR

Balsam do mycia naczyń Aloes 1200ml

1.2 l
13,49 zł/l
Cena16,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2029
5.0
z 19 opinii
PUR Płyn do mycia naczyń Jabłko 1200ml 1.2 l

PUR

Płyn do mycia naczyń Jabłko 1200ml

1.2 l
13,49 zł/l
Cena16,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2029
4.9
z 29 opinii
PUR Płyn do mycia naczyń Cytryna 1200ml 1.2 l

PUR

Płyn do mycia naczyń Cytryna 1200ml

1.2 l
13,49 zł/l
Cena16,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-04-2028
4.8
z 17 opinii
PUR Płyn do mycia naczyń Figa i Granat 1200ml 1.2 l

PUR

Płyn do mycia naczyń Figa i Granat 1200ml

1.2 l
13,49 zł/l
Cena16,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2028
5.0
z 35 opinii
PUR POWER Płyn do mycia naczyń Figa i Granat 750 ml

PUR POWER

Płyn do mycia naczyń Figa i Granat

750 ml
13,32 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
4.9
z 9 opinii
FAIRY EXTRA+ Płyn do mycia naczyń - Owoce leśne 650 ml

FAIRY EXTRA+

Płyn do mycia naczyń - Owoce leśne

650 ml
21,98 zł/l
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2028
5.0
z 9 opinii
PUR Balsam Płyn do mycia naczyń Nagietek 1.2 l

PUR Balsam

Płyn do mycia naczyń Nagietek

1.2 l
13,49 zł/l
Cena16,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-03-2028

Produkty marki FAIRY

4.7
z 3 opinii
FAIRY Kapsułki do zmywarki Platinum Plus Cytrynowe 71 szt. 1 szt

FAIRY

Kapsułki do zmywarki Platinum Plus Cytrynowe 71 szt.

1 szt
Cena89,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2031
4.8
z 13 opinii
FAIRY Kapsułki do zmywarki Platinum Cytrynowe 51 szt. 1 szt

FAIRY

Kapsułki do zmywarki Platinum Cytrynowe 51 szt.

1 szt
Frisco poleca
Cena74,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-12-2030
4.9
z 21 opinii
FAIRY Płyn do mycia naczyń Extra Cytrusowy 650ml 650 ml

FAIRY

Płyn do mycia naczyń Extra Cytrusowy 650ml

650 ml
14,75 zł/l
Frisco poleca
Cena9,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-03-2028
5.0
z 29 opinii
FAIRY Płyn do mycia naczyń Sensitive Aloes Jaśmin 900ml 900 ml

FAIRY

Płyn do mycia naczyń Sensitive Aloes Jaśmin 900ml

900 ml
17,21 zł/l
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2028
4.9
z 18 opinii
FAIRY Płyn do mycia naczyń Sensitive Drzewo Herbaciane Mięta 900ml 900 ml

FAIRY

Płyn do mycia naczyń Sensitive Drzewo Herbaciane Mięta 900ml

900 ml
17,21 zł/l
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-09-2027
4.9
z 96 opinii
FAIRY Płyn do mycia naczyń Cytryna 900 ml

FAIRY

Płyn do mycia naczyń Cytryna

900 ml
17,21 zł/l
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-09-2027
5.0
z 31 opinii
FAIRY Płyn do mycia naczyń Jabłko 900 ml

FAIRY

Płyn do mycia naczyń Jabłko

900 ml
17,21 zł/l
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-09-2027
4.9
z 52 opinii
FAIRY Płyn do mycia naczyń Granat 900 ml

FAIRY

Płyn do mycia naczyń Granat

900 ml
17,21 zł/l
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2028
5.0
z 15 opinii
FAIRY Płyn do mycia naczyń Granat 1350ml 1.35 l

FAIRY

Płyn do mycia naczyń Granat 1350ml

1.35 l
16,29 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-03-2028
5.0
z 16 opinii
FAIRY Płyn do mycia naczyń Cytryna 1350ml 1.35 l

FAIRY

Płyn do mycia naczyń Cytryna 1350ml

1.35 l
16,29 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-03-2028
4.9
z 16 opinii
FAIRY Kapsułki do zmywarki Platinum Cytrynowe 113 szt. 1 szt

FAIRY

Kapsułki do zmywarki Platinum Cytrynowe 113 szt.

1 szt
Cena165,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-09-2030
4.9
z 9 opinii
FAIRY EXTRA+ Płyn do mycia naczyń - Owoce leśne 650 ml

FAIRY EXTRA+

Płyn do mycia naczyń - Owoce leśne

650 ml
21,98 zł/l
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2028
5.0
z 1 opinii
FAIRY PLATINIUM All in One Kapsułki do zmywarki Cytrynowe 90 szt. 1 szt

FAIRY PLATINIUM All in One

Kapsułki do zmywarki Cytrynowe 90 szt.

1 szt
Cena139,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2030
5.0
z 7 opinii
FAIRY Kapsułki do zmywarki Original Cytrynowe 100 szt. 1 szt

FAIRY

Kapsułki do zmywarki Original Cytrynowe 100 szt.

1 szt
Cena108,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
4.2
z 4 opinii
FAIRY All in One Kapsułki do zmywarki Cytrynowe 71 szt. 1 szt

FAIRY All in One

Kapsułki do zmywarki Cytrynowe 71 szt.

1 szt
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2031
5.0
z 5 opinii
FAIRY PLATINUM Plus Tabletki do zmywarki Cytrynowe 88 szt. 1 szt

FAIRY PLATINUM Plus

Tabletki do zmywarki Cytrynowe 88 szt.

1 szt
Cena137,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-12-2030

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store