Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Zmywanie
Ręczne
Płyny do mycia naczyń
Koncentraty
PUR POWER Płyn do mycia naczyń Figa i Granat
Płyn do mycia naczyń Figa i Granat POWER PUR 750ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 35 opinii

PUR POWER Płyn do mycia naczyń Figa i Granat

750 ml
PUR

Cena9,99 zł
13,32 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.09.2028

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
35 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
3%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.07.2026
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2026
0
0
Pawel
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.05.2026
0
0
Iza
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.04.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.03.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.03.2026
0
0
GRAŻYNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.02.2026
0
0
Aldona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.01.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.12.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.11.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.11.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
07.11.2025
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.10.2025
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.10.2025
0
0
Sara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.09.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.09.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.08.2025
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.08.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
13,32 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
750 ml
Dostawca:
HENKEL
Marka:
PUR
EAN:
9000101386653
Cena za kg:
13,32 zł/l
Pojemność:
750 ml
Marka:
PUR
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HENKEL
EAN:
9000101386653

Produkty z kategorii Płyny do mycia naczyń

5.0
z 80 opinii
PUR Balsam do mycia naczyń Aloes 750ml 750 ml

PUR

Balsam do mycia naczyń Aloes 750ml

750 ml
11,99 zł/l
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2028
5.0
z 35 opinii
FAIRY Płyn do mycia naczyń Cytryna 450 ml

FAIRY

Płyn do mycia naczyń Cytryna

450 ml
17,76 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-03-2027
5.0
z 26 opinii
PUR Płyn do mycia naczyń Cytryna 750ml 750 ml

PUR

Płyn do mycia naczyń Cytryna 750ml

750 ml
11,99 zł/l
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2028
4.9
z 21 opinii
FAIRY Płyn do mycia naczyń Extra Cytrusowy 650ml 650 ml

FAIRY

Płyn do mycia naczyń Extra Cytrusowy 650ml

650 ml
14,75 zł/l
Frisco poleca
Cena9,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-03-2028
5.0
z 29 opinii
FAIRY Płyn do mycia naczyń Sensitive Aloes Jaśmin 900ml 900 ml

FAIRY

Płyn do mycia naczyń Sensitive Aloes Jaśmin 900ml

900 ml
17,21 zł/l
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2028
4.9
z 96 opinii
FAIRY Płyn do mycia naczyń Cytryna 900 ml

FAIRY

Płyn do mycia naczyń Cytryna

900 ml
17,21 zł/l
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-09-2027
4.9
z 18 opinii
FAIRY Płyn do mycia naczyń Sensitive Drzewo Herbaciane Mięta 900ml 900 ml

FAIRY

Płyn do mycia naczyń Sensitive Drzewo Herbaciane Mięta 900ml

900 ml
17,21 zł/l
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-09-2027
5.0
z 31 opinii
FAIRY Płyn do mycia naczyń Jabłko 900 ml

FAIRY

Płyn do mycia naczyń Jabłko

900 ml
17,21 zł/l
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-09-2027
4.9
z 52 opinii
FAIRY Płyn do mycia naczyń Granat 900 ml

FAIRY

Płyn do mycia naczyń Granat

900 ml
17,21 zł/l
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2028
5.0
z 63 opinii
PUR Balsam do mycia naczyń Aloes 1200ml 1.2 l

PUR

Balsam do mycia naczyń Aloes 1200ml

1.2 l
13,49 zł/l
Cena16,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2029
4.9
z 18 opinii
PUR Płyn do mycia naczyń Malina i Czerwona Porzeczka 450ml 450 ml

PUR

Płyn do mycia naczyń Malina i Czerwona Porzeczka 450ml

450 ml
17,76 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2028
4.9
z 18 opinii
PUR Płyn do mycia naczyń Cytryna 450ml 450 ml

PUR

Płyn do mycia naczyń Cytryna 450ml

450 ml
17,76 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2028
5.0
z 15 opinii
FAIRY Płyn do mycia naczyń Granat 1350ml 1.35 l

FAIRY

Płyn do mycia naczyń Granat 1350ml

1.35 l
16,29 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-03-2028
5.0
z 16 opinii
FAIRY Płyn do mycia naczyń Cytryna 1350ml 1.35 l

FAIRY

Płyn do mycia naczyń Cytryna 1350ml

1.35 l
16,29 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-03-2028
4.9
z 29 opinii
PUR Płyn do mycia naczyń Cytryna 1200ml 1.2 l

PUR

Płyn do mycia naczyń Cytryna 1200ml

1.2 l
13,49 zł/l
Cena16,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-04-2028
5.0
z 19 opinii
PUR Płyn do mycia naczyń Jabłko 1200ml 1.2 l

PUR

Płyn do mycia naczyń Jabłko 1200ml

1.2 l
13,49 zł/l
Cena16,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2029
4.8
z 17 opinii
PUR Płyn do mycia naczyń Figa i Granat 1200ml 1.2 l

PUR

Płyn do mycia naczyń Figa i Granat 1200ml

1.2 l
13,49 zł/l
Cena16,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2028
5.0
z 35 opinii
PUR POWER Płyn do mycia naczyń Figa i Granat 750 ml

PUR POWER

Płyn do mycia naczyń Figa i Granat

750 ml
13,32 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
4.9
z 9 opinii
FAIRY EXTRA+ Płyn do mycia naczyń - Owoce leśne 650 ml

FAIRY EXTRA+

Płyn do mycia naczyń - Owoce leśne

650 ml
21,98 zł/l
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2028
5.0
z 9 opinii
PUR Balsam Płyn do mycia naczyń Nagietek 1.2 l

PUR Balsam

Płyn do mycia naczyń Nagietek

1.2 l
13,49 zł/l
Cena16,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-03-2028

Produkty marki PUR

5.0
z 80 opinii
PUR Balsam do mycia naczyń Aloes 750ml 750 ml

PUR

Balsam do mycia naczyń Aloes 750ml

750 ml
11,99 zł/l
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2028
5.0
z 26 opinii
PUR Płyn do mycia naczyń Cytryna 750ml 750 ml

PUR

Płyn do mycia naczyń Cytryna 750ml

750 ml
11,99 zł/l
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2028
5.0
z 63 opinii
PUR Balsam do mycia naczyń Aloes 1200ml 1.2 l

PUR

Balsam do mycia naczyń Aloes 1200ml

1.2 l
13,49 zł/l
Cena16,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2029
4.9
z 18 opinii
PUR Płyn do mycia naczyń Malina i Czerwona Porzeczka 450ml 450 ml

PUR

Płyn do mycia naczyń Malina i Czerwona Porzeczka 450ml

450 ml
17,76 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2028
4.9
z 18 opinii
PUR Płyn do mycia naczyń Cytryna 450ml 450 ml

PUR

Płyn do mycia naczyń Cytryna 450ml

450 ml
17,76 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2028
5.0
z 19 opinii
PUR Płyn do mycia naczyń Jabłko 1200ml 1.2 l

PUR

Płyn do mycia naczyń Jabłko 1200ml

1.2 l
13,49 zł/l
Cena16,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2029
4.9
z 29 opinii
PUR Płyn do mycia naczyń Cytryna 1200ml 1.2 l

PUR

Płyn do mycia naczyń Cytryna 1200ml

1.2 l
13,49 zł/l
Cena16,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-04-2028
4.8
z 17 opinii
PUR Płyn do mycia naczyń Figa i Granat 1200ml 1.2 l

PUR

Płyn do mycia naczyń Figa i Granat 1200ml

1.2 l
13,49 zł/l
Cena16,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2028
5.0
z 9 opinii
PUR Balsam Płyn do mycia naczyń Nagietek 1.2 l

PUR Balsam

Płyn do mycia naczyń Nagietek

1.2 l
13,49 zł/l
Cena16,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-03-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store