Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Zmywanie
Zmywarki
Kapsułki
Małe <30 szt
FINISH Kapsułki do zmywarki Ultimate Fresh 30 szt.
Kapsułki do zmywarki 30 szt. Ultimate All in 1 FINISH 30.000szt
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 6 opinii

FINISH Kapsułki do zmywarki Ultimate Fresh 30 szt.

1 szt
FINISH
Polska

Cena49,99 zł

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Bez zbędnego rozpakowywania, z biodegradowalną folią, która w 100 % rozpuszcza się w wodzie. Testowane w zmywarce Bosch 1h 65 °C przy pełnej zmywarce zabrudzonych naczyń. w odniesieniu do zawartości aktywnych substancji myjących vs. Finish Power.


Cechy

nr 1 Brand¹

ᴵNielsenIQ RMS dla kategorii produktów do automatycznego zmywania naczyń (zdefiniowanych przez Reckitt Benckiser) za okres 12 miesięcy do 31.05.2024 dla całego rynku detalicznego, sprzedaż wartościowa, w oparciu o dane zagregowane dla 18 krajów europejskich, szczegóły na www.finish.pl


FINISH Kapsułki do zmywarki Ultimate Fresh 30 szt.


Produkt dostępny
Data przydatności: 31.01.2028

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
6 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.04.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.01.2026
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.12.2025
0
0
Margareta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.11.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 szt
Dostawca:
RB (Hygiene Home)
Marka:
FINISH
EAN:
5908252001071
Cena za kg:
Waga:
1 szt
Marka:
FINISH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
RB (Hygiene Home)
EAN:
5908252001071

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: 1. Nie dotykać produktu mokrymi rękami. 2. Nie rozdzielać sklejonych kapsułek. 3. Nie zdejmuj folii z kapsułki, ani nie przecinaj. Rozpuszcza się całkowicie podczas mycia. 4. Do każdego zmywania umieść jedną kapsułkę w Suchyn dozowniku. 5. Nie umieszczaj w koszu na sztućce. 6. W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów korzystaj z programów eco lub auto. Funkcja soli jest skuteczna w wodzie o niskim, średnim i wysokim stopniu twardości do 25°e/21°dH. W przypadku wody bardzo twardej należy użyć soli Finish do zmywarek. W celu ochrony jakości kapsułek Finish Ultimate zawsze szczelnie zamykać torebkę oraz przechowywać ją z dala od źródeł ciepła i wilgoci. Płyn nabłysczający Finish jest polecany dla najlepszych efektów schnięcia.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Finish, Finish Ultimate i Powerball są zastrzeżonymi znakami towarowymi grupy Reckitt. Jest znakiem towarowym Reckitt.


A.I.S.E. Ostrzeżenia

Szczelnie zamykać torebkę

Nie połykać. W razie połknięcia skontaktować się z lekarzem.

Przechowywać poza zasięgiem dzieci

Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą

Nie dotykać produktu mokrymi rękami

Nie rozdzielaj zakleszczonych kapsułek


Regulacje CLP

wykrzyknikBrak hasła ostrzegawczego

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Uwaga. Działa drażniąco na oczy. Działa drażniąco na skórę. Zawiera Subtylizynę. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady lekarza. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Nie połykać. W razie połknięcia skontaktować się z lekarzem.


Informacje producenta

Marka

Finish


Marka standaryzowana

MarkaFinish

Logotypy stron trzecich

Cleanright.eu

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

Bez zbędnego rozpakowywania, z biodegradowalną folią, która w 100 % rozpuszcza się w wodzie. Testowane w zmywarce Bosch 1h 65 °C przy pełnej zmywarce zabrudzonych naczyń. w odniesieniu do zawartości aktywnych substancji myjących vs. Finish Power.


O marce

Marka Finish zajęła #1 miejsce w kategorii produktów do Automatycznego Zmywania Naczyń pod względem sprzedaży wartościowej na obszarze UE (z wyłączeniem Cypru, Finlandii, Luksemburga, Malty), w poprzednim roku kalendarzowym. Nielsen, sprzedaż detaliczna.


Dodatkowe informacje

Rekomendowany przez Bosch, Gorenje, Hisense, LG, Siemens, Smeg www.cleanright.eu Więcej informacji o składnikach na: www.rbeuroinfo.com Więcej informacji na stronie: www.finish.pl/produkty.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kapsułki do mycia naczyń w zmywarce

Wariant Ultimate Fresh

Produkty z kategorii Kapsułki

4.9
z 30 opinii
LUDWIK Kapsułki do zmywarki Maxx Power Plus Lemon 30 szt. 1 szt

LUDWIK

Kapsułki do zmywarki Maxx Power Plus Lemon 30 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna29,99 zł
33,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2028
5.0
z 6 opinii
FINISH Kapsułki do zmywarki Ultimate Fresh 30 szt. 1 szt

FINISH

Kapsułki do zmywarki Ultimate Fresh 30 szt.

1 szt
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2028

Produkty marki FINISH

4.9
z 71 opinii
FINISH Płyn do czyszczenia zmywarki Lemon 250ml 250 ml

FINISH

Płyn do czyszczenia zmywarki Lemon 250ml

250 ml
51,96 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
15,35 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-03-2028
4.9
z 99 opinii
FINISH Sól ochronna do zmywarki 1500g 1.5 kg

FINISH

Sól ochronna do zmywarki 1500g

1.5 kg
8,66 zł/kg
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 03-02-2028
5.0
z 39 opinii
FINISH Płyn Nabłyszczający do zmywarki Lemon 400ml 400 ml

FINISH

Płyn Nabłyszczający do zmywarki Lemon 400ml

400 ml
32,48 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
15,35 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
5.0
z 7 opinii
FINISH Żel do mycia naczyń w zmywarce MAX 0% 900ml 900 ml

FINISH

Żel do mycia naczyń w zmywarce MAX 0% 900ml

900 ml
43,32 zł/l
38,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
49,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 30 opinii
FINISH Płyn do czyszczenia zmywarki Regular 250ml 250 ml

FINISH

Płyn do czyszczenia zmywarki Regular 250ml

250 ml
61,40 zł/l
Cena15,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2028
4.9
z 36 opinii
FINISH Kapsułki do zmywarki Quantum Lemon 60 szt. 1 szt

FINISH

Kapsułki do zmywarki Quantum Lemon 60 szt.

1 szt
Cena67,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2028
4.9
z 19 opinii
FINISH Płyn Nabłyszczający do zmywarki Regular 400ml 400 ml

FINISH

Płyn Nabłyszczający do zmywarki Regular 400ml

400 ml
38,38 zł/l
Cena15,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2027
4.9
z 41 opinii
FINISH Płyn Nabłyszczający do zmywarki Regular 800ml 800 ml

FINISH

Płyn Nabłyszczający do zmywarki Regular 800ml

800 ml
33,74 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2027
4.9
z 73 opinii
FINISH Kapsułki do zmywarki Quantum Lemon 100 szt. 1 szt

FINISH

Kapsułki do zmywarki Quantum Lemon 100 szt.

1 szt
Cena76,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2028
4.8
z 21 opinii
FINISH Kapsułki do zmywarki Ultimate Lemon 100 szt. 1 szt

FINISH

Kapsułki do zmywarki Ultimate Lemon 100 szt.

1 szt
Cena112,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2029
5.0
z 20 opinii
FINISH Kapsułki do zmywarki Ultimate Lemon 40 szt. 1 szt

FINISH

Kapsułki do zmywarki Ultimate Lemon 40 szt.

1 szt
Cena57,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2027
4.9
z 32 opinii
FINISH Kapsułki do czyszczenia zmywarki 3 szt. 1 szt

FINISH

Kapsułki do czyszczenia zmywarki 3 szt.

1 szt
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 2 opinii
FINISH Kapsułki do zmywarki Ultimate 0% 45 szt. 1 szt

FINISH

Kapsułki do zmywarki Ultimate 0% 45 szt.

1 szt
Cena69,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2031
5.0
z 21 opinii
FINISH Odświeżacz Deo do zmywarki Cytryna i Limonka 1x4ml 1 szt

FINISH

Odświeżacz Deo do zmywarki Cytryna i Limonka 1x4ml

1 szt
Cena15,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2028
5.0
z 7 opinii
FINISH Żel do mycia naczyń w zmywarce MAX Lemon 900ml 900 ml

FINISH

Żel do mycia naczyń w zmywarce MAX Lemon 900ml

900 ml
55,54 zł/l
Cena49,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
FINISH Kapsułki do zmywarki Ultimate Plus Fresh 45 szt. 1 szt

FINISH

Kapsułki do zmywarki Ultimate Plus Fresh 45 szt.

1 szt
Cena72,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-02-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store