Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Zmywanie
Zmywarki
Kapsułki
Średnie 31-59 szt
FINISH Kapsułki do zmywarki Ultimate 0% 45 szt.
Kapsułki do zmywarki 45 szt. ULTIMATE 0% FINISH 1.000szt
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 2 opinii

FINISH Kapsułki do zmywarki Ultimate 0% 45 szt.

1 szt
FINISH
Polska

Cena69,99 zł

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 15.01.2031
Dostępne warianty
FINISH Kapsułki do czyszczenia zmywarki 3 szt.
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
2 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.05.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 szt
Dostawca:
RB (Hygiene Home)
Marka:
FINISH
EAN:
5908252014781
Cena za kg:
Waga:
1 szt
Marka:
FINISH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
RB (Hygiene Home)
EAN:
5908252014781

Produkty z kategorii Kapsułki

4.9
z 8 opinii
SOMAT Kapsułki do zmywarki 5w1 Excellence Premium 42 szt. 1 szt

SOMAT

Kapsułki do zmywarki 5w1 Excellence Premium 42 szt.

1 szt
63,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
63,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2031
4.8
z 13 opinii
FAIRY Kapsułki do zmywarki Platinum Cytrynowe 51 szt. 1 szt

FAIRY

Kapsułki do zmywarki Platinum Cytrynowe 51 szt.

1 szt
Frisco poleca
Cena74,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-12-2030
4.9
z 9 opinii
SOMAT Kapsułki do zmywarki 5w 1 Excellence Premium 54 szt. 1 szt

SOMAT

Kapsułki do zmywarki 5w 1 Excellence Premium 54 szt.

1 szt
Cena79,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031
5.0
z 20 opinii
FINISH Kapsułki do zmywarki Ultimate Lemon 40 szt. 1 szt

FINISH

Kapsułki do zmywarki Ultimate Lemon 40 szt.

1 szt
Cena57,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2027
5.0
z 2 opinii
FINISH Kapsułki do zmywarki Ultimate 0% 45 szt. 1 szt

FINISH

Kapsułki do zmywarki Ultimate 0% 45 szt.

1 szt
Cena69,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2031
5.0
z 5 opinii
FINISH Kapsułki do zmywarki Ultimate Plus Fresh 45 szt. 1 szt

FINISH

Kapsułki do zmywarki Ultimate Plus Fresh 45 szt.

1 szt
Cena72,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-02-2028
5.0
z 2 opinii
FINISH Kapsułki do zmywarki Ultimate Plus Lemon 45 szt. 1 szt

FINISH

Kapsułki do zmywarki Ultimate Plus Lemon 45 szt.

1 szt
Cena72,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2028
5.0
z 3 opinii
SOMAT Kapsułki do zmywarki 4w1 Excellence 48 szt. 1 szt

SOMAT

Kapsułki do zmywarki 4w1 Excellence 48 szt.

1 szt
Cena66,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
SOMAT Excellence Kapsułki do zmywarki 5w1 + metalowa puszka 1 szt

SOMAT Excellence

Kapsułki do zmywarki 5w1 + metalowa puszka

1 szt
Cena73,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
5.0
z 14 opinii
FINISH Kapsułki do zmywarki Quantum Lemon 46 szt. 1 szt

FINISH

Kapsułki do zmywarki Quantum Lemon 46 szt.

1 szt
Cena48,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 9 opinii
FINISH Kapsułki do zmywarki Ultimate Lemon 50 szt. 1 szt

FINISH

Kapsułki do zmywarki Ultimate Lemon 50 szt.

1 szt
Cena69,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2028

Produkty marki FINISH

4.9
z 99 opinii
FINISH Sól ochronna do zmywarki 1500g 1.5 kg

FINISH

Sól ochronna do zmywarki 1500g

1.5 kg
8,66 zł/kg
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 03-02-2028
4.9
z 71 opinii
FINISH Płyn do czyszczenia zmywarki Lemon 250ml 250 ml

FINISH

Płyn do czyszczenia zmywarki Lemon 250ml

250 ml
51,96 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
15,35 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-03-2028
5.0
z 39 opinii
FINISH Płyn Nabłyszczający do zmywarki Lemon 400ml 400 ml

FINISH

Płyn Nabłyszczający do zmywarki Lemon 400ml

400 ml
32,48 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
15,35 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
5.0
z 7 opinii
FINISH Żel do mycia naczyń w zmywarce MAX 0% 900ml 900 ml

FINISH

Żel do mycia naczyń w zmywarce MAX 0% 900ml

900 ml
43,32 zł/l
38,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
49,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 30 opinii
FINISH Płyn do czyszczenia zmywarki Regular 250ml 250 ml

FINISH

Płyn do czyszczenia zmywarki Regular 250ml

250 ml
61,40 zł/l
Cena15,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2028
4.9
z 36 opinii
FINISH Kapsułki do zmywarki Quantum Lemon 60 szt. 1 szt

FINISH

Kapsułki do zmywarki Quantum Lemon 60 szt.

1 szt
Cena67,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2028
4.9
z 73 opinii
FINISH Kapsułki do zmywarki Quantum Lemon 100 szt. 1 szt

FINISH

Kapsułki do zmywarki Quantum Lemon 100 szt.

1 szt
Cena76,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2028
4.8
z 21 opinii
FINISH Kapsułki do zmywarki Ultimate Lemon 100 szt. 1 szt

FINISH

Kapsułki do zmywarki Ultimate Lemon 100 szt.

1 szt
Cena112,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2029
4.9
z 19 opinii
FINISH Płyn Nabłyszczający do zmywarki Regular 400ml 400 ml

FINISH

Płyn Nabłyszczający do zmywarki Regular 400ml

400 ml
38,38 zł/l
Cena15,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2027
4.9
z 41 opinii
FINISH Płyn Nabłyszczający do zmywarki Regular 800ml 800 ml

FINISH

Płyn Nabłyszczający do zmywarki Regular 800ml

800 ml
33,74 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2027
5.0
z 7 opinii
FINISH Żel do mycia naczyń w zmywarce MAX Lemon 900ml 900 ml

FINISH

Żel do mycia naczyń w zmywarce MAX Lemon 900ml

900 ml
55,54 zł/l
Cena49,99 zł
Do koszyka
5.0
z 20 opinii
FINISH Kapsułki do zmywarki Ultimate Lemon 40 szt. 1 szt

FINISH

Kapsułki do zmywarki Ultimate Lemon 40 szt.

1 szt
Cena57,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2027
5.0
z 21 opinii
FINISH Odświeżacz Deo do zmywarki Cytryna i Limonka 1x4ml 1 szt

FINISH

Odświeżacz Deo do zmywarki Cytryna i Limonka 1x4ml

1 szt
Cena15,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2028
4.9
z 32 opinii
FINISH Kapsułki do czyszczenia zmywarki 3 szt. 1 szt

FINISH

Kapsułki do czyszczenia zmywarki 3 szt.

1 szt
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 2 opinii
FINISH Kapsułki do zmywarki Ultimate Plus Lemon 45 szt. 1 szt

FINISH

Kapsułki do zmywarki Ultimate Plus Lemon 45 szt.

1 szt
Cena72,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2028
5.0
z 5 opinii
FINISH Kapsułki do zmywarki Ultimate Plus Fresh 45 szt. 1 szt

FINISH

Kapsułki do zmywarki Ultimate Plus Fresh 45 szt.

1 szt
Cena72,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-02-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store