Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Zmywanie
Zmywarki
Kapsułki
Średnie 31-59 szt
SOMAT Excellence Kapsułki do zmywarki 5w1 + metalowa puszka
Kapsułki do zmywarki 5w1 + metalowa puszka Excellence SOMAT 42.000szt
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

SOMAT Excellence Kapsułki do zmywarki 5w1 + metalowa puszka

1 szt
SOMAT
Serbia

Cena73,99 zł

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

zaawansowana technologia Somat w 5 połączonych komorach proszku i żelu

extra moc usuwa zabrudzenia zaschnięte do 72h


SOMAT Excellence Kapsułki do zmywarki 5w1 + metalowa puszka


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.08.2028

Skład i alergeny

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 szt
Dostawca:
HENKEL
Marka:
SOMAT
EAN:
9000101837162
Cena za kg:
Waga:
1 szt
Marka:
SOMAT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HENKEL
EAN:
9000101837162

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób postępowania z opakowaniem kapsułek: Włóż do puszki jedno opakowanie kapsułek do mycia w zmywarkach Somat Excellence 5in1. Po zużyciu wszystkich kapsułek wyrzuć puste opakowanie do odpowiednio oznakowanego pojemnika na odpady i włóż do puszki nowe opakowanie z kapsułkami Somat Excellence 5in1. Nie należy przesypywać kapsułek z oryginalnego opakowania bezpośrednio do puszki. Kapsułki powinny znajdować się w oryginalnym opakowaniu, szczelnie zamknięte. Szczegółowe informacje dotyczące postępowania w sytuacjach kryzysowych, środków ostrożności, sposobu użycia, składu produktu znajdują się na oryginalnym opakowaniu kapsułek Somat Excellence 5in1 i są właściwe dla używanego produktu. Sposób użycia: 1. Nie zdejmuj folii wodorozpuszczalnej. 2. Umieść kapsułkę w pojemniku na detergent. 3. Nie umieszczaj kapsułki w koszyku na sztućce. Somat Excellence 5in1 myje skutecznie również wówczas, gdy zmywarka sygnalizuje brak soli i płynu nabłyszczającego. Użycie soli Somat i płynu nabłyszczającego Somat zalecamy w przypadku twardości wody >21 °n. Informacje o twardości wody można uzyskać w lokalnym przedsiębiorstwie wodociągowym.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze 5-40 °C. Uważać na przemrożenia.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 5

Maks. temp. °C 40


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

A.I.S.E. Ostrzeżenia

Szczelnie zamykać torebkę

Szczelnie zamykać pokrywę

Nie połykać. W razie połknięcia skontaktować się z lekarzem.

Przechowywać poza zasięgiem dzieci

Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą


Regulacje CLP

wykrzyknikUwaga

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Przechowuj puszkę poza zasięgiem dzieci, gdy znajdują się w niej kapsułki Somat Excellence 5in1. Należy zamknąć oryginalne opakowanie kapsułek Somat oraz pokrywkę puszki po każdym wyjęciu kapsułki. Nie używać puszki do przechowywania żywności lub zabawek. Kapsułki do mycia naczyń w zmywarkach. Uwaga. Działa drażniąco na oczy. Zawiera Subtylizynę. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Chronić przed dziećmi. Stosować ochronę oczu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.


Informacje producenta

Marka

Somat


Marka producenta

MarkaHenkel

Marka standaryzowana

MarkaSomat

Podmarka

Podmarka Excellence Premium


Logotypy stron trzecich

Cleanright.eu


Dodatkowe informacje

www.cleanright.eu


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kapsułki do mycia naczyń

Wariant w zmywarkach

Produkty z kategorii Kapsułki

4.8
z 13 opinii
FAIRY Kapsułki do zmywarki Platinum Cytrynowe 51 szt. 1 szt

FAIRY

Kapsułki do zmywarki Platinum Cytrynowe 51 szt.

1 szt
Frisco poleca
Cena74,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-12-2030
4.9
z 8 opinii
SOMAT Kapsułki do zmywarki 5w1 Excellence Premium 42 szt. 1 szt

SOMAT

Kapsułki do zmywarki 5w1 Excellence Premium 42 szt.

1 szt
63,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
63,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2031
5.0
z 20 opinii
FINISH Kapsułki do zmywarki Ultimate Lemon 40 szt. 1 szt

FINISH

Kapsułki do zmywarki Ultimate Lemon 40 szt.

1 szt
Cena57,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2027
4.9
z 9 opinii
SOMAT Kapsułki do zmywarki 5w 1 Excellence Premium 54 szt. 1 szt

SOMAT

Kapsułki do zmywarki 5w 1 Excellence Premium 54 szt.

1 szt
Cena79,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031
5.0
z 2 opinii
FINISH Kapsułki do zmywarki Ultimate 0% 45 szt. 1 szt

FINISH

Kapsułki do zmywarki Ultimate 0% 45 szt.

1 szt
Cena69,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2031
5.0
z 5 opinii
FINISH Kapsułki do zmywarki Ultimate Plus Fresh 45 szt. 1 szt

FINISH

Kapsułki do zmywarki Ultimate Plus Fresh 45 szt.

1 szt
Cena72,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-02-2028
5.0
z 2 opinii
FINISH Kapsułki do zmywarki Ultimate Plus Lemon 45 szt. 1 szt

FINISH

Kapsułki do zmywarki Ultimate Plus Lemon 45 szt.

1 szt
Cena72,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2028
5.0
z 3 opinii
SOMAT Kapsułki do zmywarki 4w1 Excellence 48 szt. 1 szt

SOMAT

Kapsułki do zmywarki 4w1 Excellence 48 szt.

1 szt
Cena66,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
SOMAT Excellence Kapsułki do zmywarki 5w1 + metalowa puszka 1 szt

SOMAT Excellence

Kapsułki do zmywarki 5w1 + metalowa puszka

1 szt
Cena73,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
5.0
z 14 opinii
FINISH Kapsułki do zmywarki Quantum Lemon 46 szt. 1 szt

FINISH

Kapsułki do zmywarki Quantum Lemon 46 szt.

1 szt
Cena48,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 9 opinii
FINISH Kapsułki do zmywarki Ultimate Lemon 50 szt. 1 szt

FINISH

Kapsułki do zmywarki Ultimate Lemon 50 szt.

1 szt
Cena69,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2028

Produkty marki SOMAT

5.0
z 8 opinii

18% taniej

SOMAT Tabletki do zmywarki All in One Extra 85 szt. 1 szt

SOMAT

Tabletki do zmywarki All in One Extra 85 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna59,99 zł
72,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031
5.0
z 18 opinii
SOMAT Odświeżacz do zmywarki Cytryna&Pomarańcza 17g 17 g

SOMAT

Odświeżacz do zmywarki Cytryna&Pomarańcza 17g

17 g
881,76 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
16,25 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2028
4.8
z 5 opinii

17% taniej

SOMAT Płyn Nabłyszczający do zmywarki 750ml 750 ml

SOMAT

Płyn Nabłyszczający do zmywarki 750ml

750 ml
26,65 zł/l
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
24,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2027
5.0
z 7 opinii

17% taniej

SOMAT Płyn nabłyszczający do zmywarki Lemon 750ml 750 ml

SOMAT

Płyn nabłyszczający do zmywarki Lemon 750ml

750 ml
26,65 zł/l
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
24,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2027
4.9
z 8 opinii
SOMAT Kapsułki do zmywarki 5w1 Excellence Premium 42 szt. 1 szt

SOMAT

Kapsułki do zmywarki 5w1 Excellence Premium 42 szt.

1 szt
63,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
63,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2031

30% taniej

SOMAT Kapsułki do zmywarki 4w1 Excellence Lemon 60 szt. 1 szt

SOMAT

Kapsułki do zmywarki 4w1 Excellence Lemon 60 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna59,99 zł
85,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2031
5.0
z 4 opinii

30% taniej

SOMAT Kapsułki do zmywarki 3w1 Excellence Lemon 70 szt. 1 szt

SOMAT

Kapsułki do zmywarki 3w1 Excellence Lemon 70 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna59,99 zł
85,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2031
5.0
z 2 opinii
SOMAT Kapsułki do zmywarki 3w1 Excellence Lemon 60 szt. 1 szt

SOMAT

Kapsułki do zmywarki 3w1 Excellence Lemon 60 szt.

1 szt
Cena74,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031
4.8
z 8 opinii
SOMAT Tabletki do zmywarki All in One Extra 75 szt. 1 szt

SOMAT

Tabletki do zmywarki All in One Extra 75 szt.

1 szt
Cena60,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2031
5.0
z 14 opinii
SOMAT Tabletki do zmywarki All in One Extra 44 szt. 1 szt

SOMAT

Tabletki do zmywarki All in One Extra 44 szt.

1 szt
Cena47,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2031
4.8
z 6 opinii
SOMAT Tabletki do zmywarki All in One Extra Lemon&Lime 85 szt. 1 szt

SOMAT

Tabletki do zmywarki All in One Extra Lemon&Lime 85 szt.

1 szt
Cena72,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2031
4.9
z 56 opinii
SOMAT Sól ochronna do zmywarki 1500g 1.5 kg

SOMAT

Sól ochronna do zmywarki 1500g

1.5 kg
8,77 zł/kg
Cena13,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2028
4.8
z 12 opinii
SOMAT Płyn do czyszczenia zmywarki 250ml 250 ml

SOMAT

Płyn do czyszczenia zmywarki 250ml

250 ml
62,76 zł/l
Cena15,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2028
5.0
z 23 opinii
SOMAT Kapsułki do czyszczenia zmywarki 3 szt. 1 szt

SOMAT

Kapsułki do czyszczenia zmywarki 3 szt.

1 szt
Cena15,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2028
4.9
z 9 opinii
SOMAT Kapsułki do zmywarki 5w 1 Excellence Premium 54 szt. 1 szt

SOMAT

Kapsułki do zmywarki 5w 1 Excellence Premium 54 szt.

1 szt
Cena79,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031
SOMAT Kapsułki do zmywarki 4w1 Excellence 88 szt. 1 szt

SOMAT

Kapsułki do zmywarki 4w1 Excellence 88 szt.

1 szt
Cena115,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store