Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Zmywanie
Zmywarki
Tabletki
Małe <30 szt
BRIOCHIN Ekologiczne Tabletki do zmywarki silnie odtłuszczające 30 szt.
Ekologiczne tabletki do zmywarki silnie odtłuszczające 30 tabletek BRIOCHIN 30.000szt
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 7 opinii

BRIOCHIN Ekologiczne Tabletki do zmywarki silnie odtłuszczające 30 szt.

1 szt
BRIOCHIN
Francja

Cena37,99 zł

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
7 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra jakość
20.10.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.06.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.02.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.12.2025
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.10.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.09.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 szt
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
BRIOCHIN
EAN:
3383482308183
Cena za kg:
Waga:
1 szt
Marka:
BRIOCHIN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
3383482308183

Produkty z kategorii Tabletki

5.0
z 7 opinii
BRIOCHIN Ekologiczne Tabletki do zmywarki silnie odtłuszczające 30 szt. 1 szt

BRIOCHIN

Ekologiczne Tabletki do zmywarki silnie odtłuszczające 30 szt.

1 szt
Cena37,99 zł
Do koszyka
4.8
z 13 opinii
FROSCH Tabletki Sodowe do zmywarki 30 szt. 1 szt

FROSCH

Tabletki Sodowe do zmywarki 30 szt.

1 szt
Cena43,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2030

Produkty marki BRIOCHIN

5.0
z 1 opinii
BRIOCHIN Ekologiczny Płyn Nabłyszczający do zmywarki 750ml 750 ml

BRIOCHIN

Ekologiczny Płyn Nabłyszczający do zmywarki 750ml

750 ml
29,32 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2031
BRIOCHIN Płyn do płukania 40 prań Skóra Wrażliwa 750ml 750 ml

BRIOCHIN

Płyn do płukania 40 prań Skóra Wrażliwa 750ml

750 ml
30,65 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2030
BRIOCHIN Koncentrat do prania dla skóry wrażliwej bezzapachowy 50 prań 2.27 l

BRIOCHIN

Koncentrat do prania dla skóry wrażliwej bezzapachowy 50 prań

2.27 l
26,43 zł/l
Cena59,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store