Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Zmywanie
Zmywarki
Żele
FROSCH Żel do mycia naczyń w zmywarce Limonka 650ml
Limonkowy żel do mycia naczyń w zmywarkach FROSCH 650ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
Nowość
5.0
z 13 opinii

FROSCH Żel do mycia naczyń w zmywarce Limonka 650ml

650 ml
FROSCH
Niemcy

Cena35,15 zł
54,08 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Właściwości - Skutecznie czyści talerze, garnki i patelnie, nie pozostawiając smug. - Płynna i szybko rozpuszczalna formuła z limonką usuwa tłuszcz i zabrudzenia. Pozwala na elastyczne dozowanie i idealnie nadaje się do krótkich cykli. - Formuła łącząca wszystkie funkcje w jednym produkcie: Czyszczenie: skutecznie usuwa tłuszcz, zabrudzenia i zaschnięte resztki jedzenia. Nabłyszczanie: nadaje naczyniom i szklankom połysk bez smug. Funkcja soli: zapobiega osadzaniu się kamienia.


Cechy

skuteczne odtłuszczanie i połysk

bez mikroplastiku

bez produktów odzwierzęcych

40 cykli


FROSCH Żel do mycia naczyń w zmywarce Limonka 650ml


Produkt dostępny
Data przydatności: 26.02.2029
Tagi
nowości

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
13 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry, skuteczny, piękny zapach. Wydajny
19.01.2026
0
0
Nela
zweryfikowano
Zgłaszam
Super zmywa nie zostaje osad
09.09.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.08.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.07.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.06.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2026
0
0
Dominika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.03.2026
0
0
A
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.01.2026
0
0
A
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.11.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.10.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.06.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2025
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
54,08 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
650 ml
Dostawca:
WERNER & MERTZ
Marka:
FROSCH
EAN:
4009175964113
Cena za kg:
54,08 zł/l
Pojemność:
650 ml
Marka:
FROSCH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WERNER & MERTZ
EAN:
4009175964113

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Zastosowanie - Dozowanie (zmywarka w pełni załadowana): Twardość wody: Miękka: <14 °dH / Lekko zabrudzone naczynia 13 ml / Bardzo zabrudzone naczynia 15 ml Twardość wody: Średnia: 14 °dH-21 °dH / Lekko zabrudzone naczynia 15 ml / Bardzo zabrudzone naczynia 18 ml - Wlej rekomendowaną dawkę żelu do dozownika. - Dodatkowa sól jest wymagana wyłącznie dla wody o stopniu twardości powyżej 21 °dH. - Celem uzyskania informacji o twardości wody, skontaktuj się z lokalnym przedsiębiorstwem wodociągowym. - Rada: Wybierz program płukania w niskiej temperaturze. Przestrzeganie zaleceń dozowania pomaga zminimalizować zużycie energii i wody oraz zmniejsza jej zanieczyszczenie. - Zawiera: subtylizyna. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. - Przechowywać poza zasięgiem dzieci. - Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą. - Tylko do użytku w zmywarkach domowych. - Przestrzegaj zaleceń producenta dotyczących eksploatacji zmywarki. - Nie czyścić w zmywarce: drewnianych rzeczy, naczyń dekorowanych złotem lub srebrem, aluminium, kryształu lub ręcznie zdobionej porcelany. - Nie chroni szkła przed mechanicznymi uszkodzeniami. - Do specjalnych pojemników na odpady wrzucaj wyłącznie puste opakowania.


Przechowywanie

Data ważności: 3 lata od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Ekoetykieta - www.ecolabel.eu, AT/020/011


Informacje producenta

Marka

Frosch


Marka standaryzowana

MarkaFrosch

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Właściwości - Skutecznie czyści talerze, garnki i patelnie, nie pozostawiając smug. - Płynna i szybko rozpuszczalna formuła z limonką usuwa tłuszcz i zabrudzenia. Pozwala na elastyczne dozowanie i idealnie nadaje się do krótkich cykli. - Formuła łącząca wszystkie funkcje w jednym produkcie: Czyszczenie: skutecznie usuwa tłuszcz, zabrudzenia i zaschnięte resztki jedzenia. Nabłyszczanie: nadaje naczyniom i szklankom połysk bez smug. Funkcja soli: zapobiega osadzaniu się kamienia.


O marce

Mój ekologiczny wybór* Niemiecki pionier od 1986 roku *Lista 9 punktów ekologii marki Frosch 1. Formuła „Zielonej Siły" zawierająca naturalne składniki aktywne. 2. Użycie związków powierzchniowo czynnych pochodzenia roślinnego. 3. Maksymalnie przyjazne dla skóry rąk, testowane dermatologicznie receptury. 4. Produkty nie zawierają mikroplastiku, formaldehydu, EDTA i związków halogenoorganicznych. 5. Nastawianie na zamknięty obieg opakowań z recyklatu, nadających się do ponownego recyklingu. 6. Produkty wegańskie, bez składników pochodzenia zwierzęcego. 7. Zrównoważona produkcja bazująca na zarządzaniu ekologią / energią w miejscach wytwarzania. 8. Wykorzystanie własnej instalacji uzdatniania wody. 9. Pionier przyjaznych 1986 środowisku produktów czyszczących i pielęgnujących - już od 1986 roku.


Dodatkowe informacje

zrównoważony-rozwój.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Żel do zmywarek All-in-One

Wariant limonkowy

Produkty z kategorii Żele

5.0
z 7 opinii
FINISH Żel do mycia naczyń w zmywarce MAX 0% 900ml 900 ml

FINISH

Żel do mycia naczyń w zmywarce MAX 0% 900ml

900 ml
43,32 zł/l
38,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
49,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
FINISH Żel do mycia naczyń w zmywarce MAX Lemon 900ml 900 ml

FINISH

Żel do mycia naczyń w zmywarce MAX Lemon 900ml

900 ml
55,54 zł/l
Cena49,99 zł
Do koszyka
5.0
z 13 opinii
Nowość
FROSCH Żel do mycia naczyń w zmywarce Limonka 650ml 650 ml

FROSCH

Żel do mycia naczyń w zmywarce Limonka 650ml

650 ml
54,08 zł/l
Cena35,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2029

Produkty marki FROSCH

4.8
z 38 opinii
FROSCH Płyn do mycia naczyń Aloes750ml 750 ml

FROSCH

Płyn do mycia naczyń Aloes750ml

750 ml
13,32 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2030
4.9
z 58 opinii
FROSCH Płyn do mycia naczyń Limonka 750ml 750 ml

FROSCH

Płyn do mycia naczyń Limonka 750ml

750 ml
13,32 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2030
5.0
z 28 opinii
FROSCH Balsam do mycia naczyń Zielona herbata 500 ml

FROSCH

Balsam do mycia naczyń Zielona herbata

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2031
4.9
z 15 opinii
FROSCH Balsam do mycia naczyń Owoc Granatu 500ml 500 ml

FROSCH

Balsam do mycia naczyń Owoc Granatu 500ml

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2030
5.0
z 30 opinii
FROSCH Zapas Balsam do mycia naczyń w worku Cytryna 1000ml 1 l

FROSCH

Zapas Balsam do mycia naczyń w worku Cytryna 1000ml

1 l
16,35 zł/l
Cena16,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2030
5.0
z 9 opinii
FROSCH Zapas Płynu do mycia Szyb w worku Bio Spiri 1000ml 1 l

FROSCH

Zapas Płynu do mycia Szyb w worku Bio Spiri 1000ml

1 l
17,79 zł/l
Cena17,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2031
4.9
z 25 opinii
FROSCH Tabletki do zmywarki Limonka 70 szt. 1 szt

FROSCH

Tabletki do zmywarki Limonka 70 szt.

1 szt
Cena59,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2031
5.0
z 3 opinii
FROSCH Tabletki do zmywarki Limonka 50 szt. 1 szt

FROSCH

Tabletki do zmywarki Limonka 50 szt.

1 szt
Cena55,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2031
5.0
z 19 opinii
FROSCH Płyn do mycia Szyb w sprayu Bio Spirit 500ml 500 ml

FROSCH

Płyn do mycia Szyb w sprayu Bio Spirit 500ml

500 ml
25,18 zł/l
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2030
5.0
z 25 opinii
FROSCH Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Soda 500ml 500 ml

FROSCH

Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Soda 500ml

500 ml
25,98 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2031
4.9
z 13 opinii
FROSCH Płyn do czyszczenia Kabin Prysznicowych w sprayu Cytryna 500ml 500 ml

FROSCH

Płyn do czyszczenia Kabin Prysznicowych w sprayu Cytryna 500ml

500 ml
25,18 zł/l
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2031
5.0
z 26 opinii
FROSCH Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Pomarańcza 500ml 500 ml

FROSCH

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Pomarańcza 500ml

500 ml
25,98 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2031
4.9
z 22 opinii
FROSCH Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu Lawendowy 500ml 500 ml

FROSCH

Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu Lawendowy 500ml

500 ml
25,18 zł/l
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2031
5.0
z 23 opinii
FROSCH Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu Malina 500ml 500 ml

FROSCH

Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu Malina 500ml

500 ml
25,18 zł/l
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2031
4.9
z 27 opinii
FROSCH Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Grejpfrut 500ml 500 ml

FROSCH

Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Grejpfrut 500ml

500 ml
25,98 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2031
4.9
z 15 opinii
FROSCH Płyn do czyszczenia Łazienki Ocet Malinowy 1000ml 1 l

FROSCH

Płyn do czyszczenia Łazienki Ocet Malinowy 1000ml

1 l
12,99 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2030

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store