Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Mydła
W kostce
SODASAN Mydło w kostce Trawa Cytrynowa & Imbir BIO
Mydło w kostce Trawa Cytrynowa & Imbir BIO SODASAN 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

20% taniej

5.0
z 7 opinii

SODASAN Mydło w kostce Trawa Cytrynowa & Imbir BIO

100 g
SODASAN

Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
79,90 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (20% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Wysokiej jakości surowce zawarte w mydle, takie jak olejki eteryczne, ekologiczne masło Karité, ekologiczny olej z oliwek, barwniki roślinne i pigmenty nadają, łagodny charakter oraz niepowtarzalny zapach.
Surowce te pochodzą z upraw biologicznie kontrolowanych i spełniają surowe kryteria ECOCERT.

Testowane dermatologicznie, antyalergiczne.

SODASAN Mydło w kostce Trawa Cytrynowa & Imbir BIO


Produkt dostępny
Data przydatności: 07.02.2031
Tagi
promocja
bio
wegański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
7 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Po prostu dobre mydło, przyjemne w kontakcie ze skórą i miły zapach.
23.01.2026
0
0
emilia marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.04.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.01.2026
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.11.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.07.2025
0
0
emilia marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.07.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
79,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
EKO-WITAL
Marka:
SODASAN
EAN:
4019886190060
Cena za kg:
79,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
SODASAN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EKO-WITAL
EAN:
4019886190060

Produkty z kategorii W kostce

4.8
z 32 opinii
PALMOLIVE Naturals Mydło w kostce Nourishing Sensation 90 g

PALMOLIVE Naturals

Mydło w kostce Nourishing Sensation

90 g
38,78 zł/kg
3,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2028
4.9
z 23 opinii
PALMOLIVE Naturals Mydło w kostce Revitalizing Freshness 90 g

PALMOLIVE Naturals

Mydło w kostce Revitalizing Freshness

90 g
38,78 zł/kg
3,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2028
5.0
z 7 opinii

20% taniej

SODASAN Mydło w kostce Trawa Cytrynowa & Imbir BIO 100 g

SODASAN

Mydło w kostce Trawa Cytrynowa & Imbir BIO

100 g
79,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2031
4.9
z 55 opinii
PALMOLIVE Naturals Mydło w kostce Moisture Care 90 g

PALMOLIVE Naturals

Mydło w kostce Moisture Care

90 g
38,78 zł/kg
3,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2028
4.8
z 37 opinii
PALMOLIVE Naturals Mydło w kostce Chamonile&Vit E 90 g

PALMOLIVE Naturals

Mydło w kostce Chamonile&Vit E

90 g
38,78 zł/kg
3,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 06-01-2028
5.0
z 43 opinii
BARWA Mydło szare tradycyjne 100 g

BARWA

Mydło szare tradycyjne

100 g
49,90 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 57 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w kostce Mleczko bawełniane i Prowitamina B5 90 g

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w kostce Mleczko bawełniane i Prowitamina B5

90 g
24,33 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2029
4.9
z 64 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w kostce Migdały i Masło shea 90 g

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w kostce Migdały i Masło shea

90 g
24,33 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2031
4.9
z 62 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w kostce Róża i Proteiny mleka 90 g

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w kostce Róża i Proteiny mleka

90 g
24,33 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2031
4.9
z 28 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w kostce Len i Mleczko ryżowe 90 g

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w kostce Len i Mleczko ryżowe

90 g
24,33 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2031
5.0
z 104 opinii
DOVE Kremowa kostka myjąca 90 g

DOVE

Kremowa kostka myjąca

90 g
77,67 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 42 opinii
PROTEX Mydło antybakteryjne Ultra 90 g

PROTEX

Mydło antybakteryjne Ultra

90 g
66,56 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-06-2027
5.0
z 52 opinii
PROTEX Mydło antybakteryjne Fresh 90 g

PROTEX

Mydło antybakteryjne Fresh

90 g
66,56 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-06-2027
4.9
z 8 opinii
SODASAN Ekologiczne mydło roślinne Migdał & Awokado 100 g

SODASAN

Ekologiczne mydło roślinne Migdał & Awokado

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

Produkty marki SODASAN

5.0
z 6 opinii
Nowość
SODASAN Sól ochronna do zmywarki 2000g 2 kg

SODASAN

Sól ochronna do zmywarki 2000g

2 kg
8,99 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
4.6
z 5 opinii
SODASAN Płyn do prania uniwersalny 20 prań Limonka 1500ml 1.5 l

SODASAN

Płyn do prania uniwersalny 20 prań Limonka 1500ml

1.5 l
24,66 zł/l
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-03-2028
4.5
z 6 opinii
SODASAN Płyn do prania uniwersalny 20 prań Sensitiv 1500ml 1.5 l

SODASAN

Płyn do prania uniwersalny 20 prań Sensitiv 1500ml

1.5 l
24,66 zł/l
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2027
4.8
z 5 opinii
SODASAN Płyn Nabłyszczajacy do zmywarki 500ml 500 ml

SODASAN

Płyn Nabłyszczajacy do zmywarki 500ml

500 ml
41,98 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-06-2027
5.0
z 3 opinii
SODASAN Mydło w płynie do mycia Podłóg Drzewo Sandałowego 1000ml 1 szt

SODASAN

Mydło w płynie do mycia Podłóg Drzewo Sandałowego 1000ml

1 szt
Cena21,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2027
5.0
z 3 opinii
SODASAN Mydło oliwkowe w płynie BIO 1 l

SODASAN

Mydło oliwkowe w płynie BIO

1 l
37,99 zł/l
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 2 opinii
SODASAN Mydło lawendowo-oliwkowe w płynie BIO 1 l

SODASAN

Mydło lawendowo-oliwkowe w płynie BIO

1 l
38,99 zł/l
Cena38,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2027
5.0
z 6 opinii
SODASAN Mydło różano- oliwkowe w płynie BIO 1 l

SODASAN

Mydło różano- oliwkowe w płynie BIO

1 l
37,99 zł/l
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2027
SODASAN Mydło cytrusowo-oliwkowe w płynie 1 l

SODASAN

Mydło cytrusowo-oliwkowe w płynie

1 l
37,99 zł/l
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-06-2027
4.9
z 8 opinii
SODASAN Ekologiczne mydło roślinne Migdał & Awokado 100 g

SODASAN

Ekologiczne mydło roślinne Migdał & Awokado

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
SODASAN Płyn do płukania 21 prań Brzoskwinia 750ml 750 ml

SODASAN

Płyn do płukania 21 prań Brzoskwinia 750ml

750 ml
26,65 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-11-2027
4.3
z 3 opinii
SODASAN Płyn do czyszczenia przeciw Kamieniowi i Osadowi 1000ml 1 l

SODASAN

Płyn do czyszczenia przeciw Kamieniowi i Osadowi 1000ml

1 l
24,99 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2027
5.0
z 7 opinii
SODASAN Płyn do czyszczenia uniwersalny na Bazie Octu BIO 1000ml 1 l

SODASAN

Płyn do czyszczenia uniwersalny na Bazie Octu BIO 1000ml

1 l
18,99 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2027
4.0
z 1 opinii
SODASAN Płyn do czyszczenia WC 750ml 750 ml

SODASAN

Płyn do czyszczenia WC 750ml

750 ml
25,32 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store