Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Mydła
W kostce
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w kostce Migdały i Masło shea
Mydło w kostce Migdały i Masło shea Creamy & Soft LUKSJA 90g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 64 opinii

LUKSJA Creamy & Soft Mydło w kostce Migdały i Masło shea

90 g
LUKSJA
UE

Cena2,19 zł
24,33 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Kremowe mydło w kostce. Zawiera migdały i masło shea o odżywczych właściwościach. - 98 % składników naturalnego pochodzenia - Biodegradowalna formuła Testowane dermatologicznie.


LUKSJA Creamy & Soft Mydło w kostce Migdały i Masło shea


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.01.2031
Dostępne warianty
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w kostce Mleczko bawełniane i Prowitamina B5
Pokaż wszystkie
Tagi
wegański

Skład i alergeny

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
24,33 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
90 g
Dostawca:
SARANTIS
Marka:
LUKSJA
EAN:
5900536348766
Cena za kg:
24,33 zł/kg
Waga:
90 g
Marka:
LUKSJA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SARANTIS
EAN:
5900536348766

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Tylko do użytku zewnętrznego.


Informacje producenta

Marka

Luksja


Marka standaryzowana

MarkaLuksja

Podmarka

Podmarka Creamy & Soft


Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Kremowe mydło w kostce. Zawiera migdały i masło shea o odżywczych właściwościach. - 98 % składników naturalnego pochodzenia - Biodegradowalna formuła Testowane dermatologicznie.


Dodatkowe informacje

www.luksja.pl www.facebook.com/MarkaLuksja


Pochodzenie

UE


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kremowe mydło

Wariant odżywcze migdały i masło shea

Produkty z kategorii W kostce

4.8
z 32 opinii
PALMOLIVE Naturals Mydło w kostce Nourishing Sensation 90 g

PALMOLIVE Naturals

Mydło w kostce Nourishing Sensation

90 g
38,78 zł/kg
3,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2028
4.9
z 23 opinii
PALMOLIVE Naturals Mydło w kostce Revitalizing Freshness 90 g

PALMOLIVE Naturals

Mydło w kostce Revitalizing Freshness

90 g
38,78 zł/kg
3,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2028
5.0
z 7 opinii

20% taniej

SODASAN Mydło w kostce Trawa Cytrynowa & Imbir BIO 100 g

SODASAN

Mydło w kostce Trawa Cytrynowa & Imbir BIO

100 g
79,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2031
4.9
z 55 opinii
PALMOLIVE Naturals Mydło w kostce Moisture Care 90 g

PALMOLIVE Naturals

Mydło w kostce Moisture Care

90 g
38,78 zł/kg
3,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2028
4.8
z 37 opinii
PALMOLIVE Naturals Mydło w kostce Chamonile&Vit E 90 g

PALMOLIVE Naturals

Mydło w kostce Chamonile&Vit E

90 g
38,78 zł/kg
3,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 06-01-2028
5.0
z 104 opinii
DOVE Kremowa kostka myjąca 90 g

DOVE

Kremowa kostka myjąca

90 g
77,67 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 43 opinii
BARWA Mydło szare tradycyjne 100 g

BARWA

Mydło szare tradycyjne

100 g
49,90 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 57 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w kostce Mleczko bawełniane i Prowitamina B5 90 g

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w kostce Mleczko bawełniane i Prowitamina B5

90 g
24,33 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2029
4.9
z 64 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w kostce Migdały i Masło shea 90 g

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w kostce Migdały i Masło shea

90 g
24,33 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2031
4.9
z 62 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w kostce Róża i Proteiny mleka 90 g

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w kostce Róża i Proteiny mleka

90 g
24,33 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2031
4.9
z 28 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w kostce Len i Mleczko ryżowe 90 g

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w kostce Len i Mleczko ryżowe

90 g
24,33 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2031
4.9
z 42 opinii
PROTEX Mydło antybakteryjne Ultra 90 g

PROTEX

Mydło antybakteryjne Ultra

90 g
66,56 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-06-2027
5.0
z 52 opinii
PROTEX Mydło antybakteryjne Fresh 90 g

PROTEX

Mydło antybakteryjne Fresh

90 g
66,56 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-06-2027
4.9
z 8 opinii
SODASAN Ekologiczne mydło roślinne Migdał & Awokado 100 g

SODASAN

Ekologiczne mydło roślinne Migdał & Awokado

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

Produkty marki LUKSJA

4.9
z 168 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w płynie Mleczko bawełniane i Prowitamina B5 - zapas 900 ml

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w płynie Mleczko bawełniane i Prowitamina B5 - zapas

900 ml
6,66 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 92 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w płynie Jaśmin i Wanilia - zapas 900 ml

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w płynie Jaśmin i Wanilia - zapas

900 ml
6,66 zł/l
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
4.9
z 44 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w płynie Len i Mleczko ryżowe - zapas 900 ml

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w płynie Len i Mleczko ryżowe - zapas

900 ml
6,66 zł/l
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 45 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w płynie Mleczko bawełniane i Prowitamina B5 - zapas 1.5 l

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w płynie Mleczko bawełniane i Prowitamina B5 - zapas

1.5 l
10,97 zł/l
Cena16,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2031
5.0
z 70 opinii
LUKSJA Mydło w płynie Róża zapas 900 ml

LUKSJA

Mydło w płynie Róża zapas

900 ml
6,66 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 45 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w płynie Oliwka i Jogurt - zapas 900 ml

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w płynie Oliwka i Jogurt - zapas

900 ml
6,66 zł/l
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 2 opinii

37% taniej

LUKSJA Silk Care Płyn do kąpieli Smakowita Jagodowa Babeczka 900 ml

LUKSJA Silk Care

Płyn do kąpieli Smakowita Jagodowa Babeczka

900 ml
8,88 zł/l
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
12,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2031
5.0
z 2 opinii

37% taniej

LUKSJA Creamy & Soft Płyn do kąpieli Mleczko bawełniane i Prowitamina B5 900 ml

LUKSJA Creamy & Soft

Płyn do kąpieli Mleczko bawełniane i Prowitamina B5

900 ml
8,88 zł/l
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
12,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2031
4.9
z 10 opinii

37% taniej

LUKSJA MEN Żel pod prysznic 3w1 Relax 500 ml

LUKSJA MEN

Żel pod prysznic 3w1 Relax

500 ml
15,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
12,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2031
4.8
z 13 opinii
LUKSJA DEEPLY RELAXING Pielęgnujące mydło w płynie o zapachu lawendy - zapas 900 ml

LUKSJA DEEPLY RELAXING

Pielęgnujące mydło w płynie o zapachu lawendy - zapas

900 ml
11,10 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2031
5.0
z 8 opinii

37% taniej

LUKSJA MEN Żel pod prysznic 3w1 Sport 500 ml

LUKSJA MEN

Żel pod prysznic 3w1 Sport

500 ml
15,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
12,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2030
5.0
z 5 opinii

37% taniej

LUKSJA Creamy & Soft Płyn do kąpieli Róża i Proteiny mleka 900 ml

LUKSJA Creamy & Soft

Płyn do kąpieli Róża i Proteiny mleka

900 ml
8,88 zł/l
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
12,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2030
4.9
z 28 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Płyn do kąpieli mleczko bawełniane i prowitamina B5 1.5 l

LUKSJA Creamy & Soft

Płyn do kąpieli mleczko bawełniane i prowitamina B5

1.5 l
9,99 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 28 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Płyn do kąpieli wygładzający róża i proteiny mleka 1.5 l

LUKSJA Creamy & Soft

Płyn do kąpieli wygładzający róża i proteiny mleka

1.5 l
9,99 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 24 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w płynie Len i Mleczko ryżowe - zapas 1.5 l

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w płynie Len i Mleczko ryżowe - zapas

1.5 l
10,97 zł/l
Cena16,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 3 opinii
LUKSJA Mydło w płynie Korzenne Ciasteczko zapas 900 ml

LUKSJA

Mydło w płynie Korzenne Ciasteczko zapas

900 ml
9,99 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store