Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Żele i płyny do kąpieli
Płyny do kąpieli
LUKSJA Creamy & Soft Płyn do kąpieli mleczko bawełniane i prowitamina B5
Płyn do kąpieli mleczko bawełniane i prowitamina B5 Creamy & Soft LUKSJA 1.50l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 28 opinii

LUKSJA Creamy & Soft Płyn do kąpieli mleczko bawełniane i prowitamina B5

1.5 l
LUKSJA
UE
1 szt.3 szt.

Cena14,99 zł
9,99 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Kremowy płyn do kąpieli. Zawiera mleczko bawełniane i prowitaminę B5 o łagodzących właściwościach. Zanurz się w wannie pełnej bogatej, pielęgnującej piany. Nasza kremowa, przyjazna dla skóry formuła zawiera mleczko bawełniane, prowitaminę B5 oraz Bio Milk Complex. Rozpieści Twoją skórę, pozostawi ją miękką i gładką. Rozkoszuj się delikatnym zapachem uwalniającym się podczas kąpieli. Zrelaksuj ciało i zmysły! - Łagodny dla całej rodziny - 93 % składników naturalnego pochodzenia - pH przyjazne dla skóry - Biodegradowalna formuła - Wegańska formuła Testowane dermatologicznie


LUKSJA Creamy & Soft Płyn do kąpieli mleczko bawełniane i prowitamina B5


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.01.2029
Dostępne warianty
LUKSJA Creamy & Soft Płyn do kąpieli wygładzający róża i proteiny mleka
Pokaż wszystkie
Tagi
wegański

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
28 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Mój ulubiony płyn do kąpieli. Dobrze się pieni, ładnie pachnie i co najważniejsze - nie sprawia, że skóra jest wysuszona i swędzi.
25.02.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.08.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.08.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.07.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.06.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.03.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.03.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.03.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.02.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.02.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.02.2026
0
0
Laura
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.11.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.11.2025
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.11.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.10.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.10.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.09.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.09.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.08.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
9,99 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1.5 l
Dostawca:
SARANTIS
Marka:
LUKSJA
EAN:
5900536356761
Cena za kg:
9,99 zł/l
Pojemność:
1.5 l
Marka:
LUKSJA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SARANTIS
EAN:
5900536356761

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Tylko do użytku zewnętrznego.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(miesiąc/miesiące/miesięcy):

12


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Unikać kontaktu z oczami. Trzymać z dala od dzieci.


Informacje producenta

Marka

Luksja


Marka standaryzowana

MarkaLuksja

Podmarka

Podmarka Creamy & Soft


Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Kremowy płyn do kąpieli. Zawiera mleczko bawełniane i prowitaminę B5 o łagodzących właściwościach. Zanurz się w wannie pełnej bogatej, pielęgnującej piany. Nasza kremowa, przyjazna dla skóry formuła zawiera mleczko bawełniane, prowitaminę B5 oraz Bio Milk Complex. Rozpieści Twoją skórę, pozostawi ją miękką i gładką. Rozkoszuj się delikatnym zapachem uwalniającym się podczas kąpieli. Zrelaksuj ciało i zmysły! - Łagodny dla całej rodziny - 93 % składników naturalnego pochodzenia - pH przyjazne dla skóry - Biodegradowalna formuła - Wegańska formuła Testowane dermatologicznie


Dodatkowe informacje

www.luksja.pl www.facebook.com/MarkaLuksja


Informacje dot. stylu życia

Produkt odpowiedni dla wegan


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kremowy płyn do kąpieli

Wariant łagodzące mleczko bawełniane i prowitamina B5

Produkty z kategorii Płyny do kąpieli

5.0
z 2 opinii

37% taniej

LUKSJA Silk Care Płyn do kąpieli Smakowita Jagodowa Babeczka 900 ml

LUKSJA Silk Care

Płyn do kąpieli Smakowita Jagodowa Babeczka

900 ml
8,88 zł/l
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
12,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2031
5.0
z 2 opinii

37% taniej

LUKSJA Creamy & Soft Płyn do kąpieli Mleczko bawełniane i Prowitamina B5 900 ml

LUKSJA Creamy & Soft

Płyn do kąpieli Mleczko bawełniane i Prowitamina B5

900 ml
8,88 zł/l
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
12,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2031
5.0
z 5 opinii

37% taniej

LUKSJA Creamy & Soft Płyn do kąpieli Róża i Proteiny mleka 900 ml

LUKSJA Creamy & Soft

Płyn do kąpieli Róża i Proteiny mleka

900 ml
8,88 zł/l
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
12,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2030
4.9
z 28 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Płyn do kąpieli mleczko bawełniane i prowitamina B5 1.5 l

LUKSJA Creamy & Soft

Płyn do kąpieli mleczko bawełniane i prowitamina B5

1.5 l
9,99 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
APART Double Care żel pod prysznic i płyn do kąpieli 2w1 900ml Mleko i miód 900 ml

APART

Double Care żel pod prysznic i płyn do kąpieli 2w1 900ml Mleko i miód

900 ml
11,10 zł/l
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 28 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Płyn do kąpieli wygładzający róża i proteiny mleka 1.5 l

LUKSJA Creamy & Soft

Płyn do kąpieli wygładzający róża i proteiny mleka

1.5 l
9,99 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 1 opinii
APART Double Care żel pod prysznic i płyn do kąpieli 2w 1 Lawenda i Wanilia 900 ml

APART

Double Care żel pod prysznic i płyn do kąpieli 2w 1 Lawenda i Wanilia

900 ml
11,10 zł/l
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
APART Double Care żel pod prysznic i płyn do kąpieli 2w1 Białe kwiaty 900 ml

APART

Double Care żel pod prysznic i płyn do kąpieli 2w1 Białe kwiaty

900 ml
11,10 zł/l
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 23 opinii
BIAŁY JELEŃ Kozie Mleko Hipoalergiczny płyn do kąpieli 750 ml

BIAŁY JELEŃ Kozie Mleko

Hipoalergiczny płyn do kąpieli

750 ml
19,05 zł/l
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2027
4.9
z 12 opinii
BIAŁY JELEŃ Hipoalergiczny płyn do kąpieli z witaminami AEF i pantenolem 750 ml

BIAŁY JELEŃ

Hipoalergiczny płyn do kąpieli z witaminami AEF i pantenolem

750 ml
19,05 zł/l
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028

Produkty marki LUKSJA

4.9
z 168 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w płynie Mleczko bawełniane i Prowitamina B5 - zapas 900 ml

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w płynie Mleczko bawełniane i Prowitamina B5 - zapas

900 ml
6,66 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 92 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w płynie Jaśmin i Wanilia - zapas 900 ml

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w płynie Jaśmin i Wanilia - zapas

900 ml
6,66 zł/l
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
4.9
z 44 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w płynie Len i Mleczko ryżowe - zapas 900 ml

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w płynie Len i Mleczko ryżowe - zapas

900 ml
6,66 zł/l
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 45 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w płynie Mleczko bawełniane i Prowitamina B5 - zapas 1.5 l

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w płynie Mleczko bawełniane i Prowitamina B5 - zapas

1.5 l
10,97 zł/l
Cena16,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2031
5.0
z 70 opinii
LUKSJA Mydło w płynie Róża zapas 900 ml

LUKSJA

Mydło w płynie Róża zapas

900 ml
6,66 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 45 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w płynie Oliwka i Jogurt - zapas 900 ml

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w płynie Oliwka i Jogurt - zapas

900 ml
6,66 zł/l
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 2 opinii

37% taniej

LUKSJA Silk Care Płyn do kąpieli Smakowita Jagodowa Babeczka 900 ml

LUKSJA Silk Care

Płyn do kąpieli Smakowita Jagodowa Babeczka

900 ml
8,88 zł/l
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
12,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2031
5.0
z 2 opinii

37% taniej

LUKSJA Creamy & Soft Płyn do kąpieli Mleczko bawełniane i Prowitamina B5 900 ml

LUKSJA Creamy & Soft

Płyn do kąpieli Mleczko bawełniane i Prowitamina B5

900 ml
8,88 zł/l
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
12,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2031
4.9
z 10 opinii

37% taniej

LUKSJA MEN Żel pod prysznic 3w1 Relax 500 ml

LUKSJA MEN

Żel pod prysznic 3w1 Relax

500 ml
15,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
12,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2031
4.8
z 13 opinii
LUKSJA DEEPLY RELAXING Pielęgnujące mydło w płynie o zapachu lawendy - zapas 900 ml

LUKSJA DEEPLY RELAXING

Pielęgnujące mydło w płynie o zapachu lawendy - zapas

900 ml
11,10 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2031
5.0
z 8 opinii

37% taniej

LUKSJA MEN Żel pod prysznic 3w1 Sport 500 ml

LUKSJA MEN

Żel pod prysznic 3w1 Sport

500 ml
15,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
12,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2030
5.0
z 5 opinii

37% taniej

LUKSJA Creamy & Soft Płyn do kąpieli Róża i Proteiny mleka 900 ml

LUKSJA Creamy & Soft

Płyn do kąpieli Róża i Proteiny mleka

900 ml
8,88 zł/l
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
12,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2030
5.0
z 28 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Płyn do kąpieli wygładzający róża i proteiny mleka 1.5 l

LUKSJA Creamy & Soft

Płyn do kąpieli wygładzający róża i proteiny mleka

1.5 l
9,99 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 24 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w płynie Len i Mleczko ryżowe - zapas 1.5 l

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w płynie Len i Mleczko ryżowe - zapas

1.5 l
10,97 zł/l
Cena16,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 3 opinii
LUKSJA Mydło w płynie Korzenne Ciasteczko zapas 900 ml

LUKSJA

Mydło w płynie Korzenne Ciasteczko zapas

900 ml
9,99 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2029
4.9
z 57 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w kostce Mleczko bawełniane i Prowitamina B5 90 g

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w kostce Mleczko bawełniane i Prowitamina B5

90 g
24,33 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store