Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Żele i płyny do kąpieli
Płyny do kąpieli
LUKSJA Creamy & Soft Płyn do kąpieli Mleczko bawełniane i Prowitamina B5
Płyn do kąpieli Mleczko bawełniane i Prowitamina B5 Creamy & Soft LUKSJA 900ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

37% taniej

5.0
z 2 opinii

LUKSJA Creamy & Soft Płyn do kąpieli Mleczko bawełniane i Prowitamina B5

900 ml
LUKSJA
UE

Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,88 zł/l
12,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (37% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Kremowy, przyjazny dla skóry płyn do kąpieli Luksja Creamy & Soft Mleczko bawełniane i Prowitamina B5 rozpieści Twoją skórę, pozostawi ją miękką i gładką. Łagodny dla całej rodziny, zawiera pielęgnujące składniki: Bio Milk Complex, mleczko bawełniane i prowitaminę B5, wykazujące nawilżające właściwości. Delikatny zapach uwalniający się podczas kąpieli zrelaksuje zmysły. - Testowany dermatologicznie - pH przyjazne dla skóry - 93% składników naturalnego pochodzenia - Wegańska formuła - Biodegradowalna formuła


LUKSJA Creamy & Soft Płyn do kąpieli Mleczko bawełniane i Prowitamina B5


Produkt dostępny
Data przydatności: 12.01.2031
Dostępne warianty
LUKSJA Creamy & Soft Płyn do kąpieli Róża i Proteiny mleka
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
wegański

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
2 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.07.2026
0
0
Ela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
8,88 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
900 ml
Dostawca:
SARANTIS
Marka:
LUKSJA
EAN:
5900536349077
Cena za kg:
8,88 zł/l
Pojemność:
900 ml
Marka:
LUKSJA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SARANTIS
EAN:
5900536349077

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Tylko do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(miesiąc/miesiące/miesięcy):

12


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Trzymać z dala od dzieci.


Informacje producenta

Marka

Luksja


Marka standaryzowana

MarkaLuksja

Podmarka

Podmarka Creamy & Soft


Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Kremowy, przyjazny dla skóry płyn do kąpieli Luksja Creamy & Soft Mleczko bawełniane i Prowitamina B5 rozpieści Twoją skórę, pozostawi ją miękką i gładką. Łagodny dla całej rodziny, zawiera pielęgnujące składniki: Bio Milk Complex, mleczko bawełniane i prowitaminę B5, wykazujące nawilżające właściwości. Delikatny zapach uwalniający się podczas kąpieli zrelaksuje zmysły. - Testowany dermatologicznie - pH przyjazne dla skóry - 93% składników naturalnego pochodzenia - Wegańska formuła - Biodegradowalna formuła


Dodatkowe informacje

www.luksja.pl www.facebook.com/Marka Luksja


Informacje dot. stylu życia

Produkt odpowiedni dla wegan


Pochodzenie

UE


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kremowy płyn do kąpieli

Wariant łagodzące mleczko bawełniane i prowitamina B5

Produkty z kategorii Płyny do kąpieli

5.0
z 2 opinii

37% taniej

LUKSJA Creamy & Soft Płyn do kąpieli Mleczko bawełniane i Prowitamina B5 900 ml

LUKSJA Creamy & Soft

Płyn do kąpieli Mleczko bawełniane i Prowitamina B5

900 ml
8,88 zł/l
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
12,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2031
5.0
z 2 opinii

37% taniej

LUKSJA Silk Care Płyn do kąpieli Smakowita Jagodowa Babeczka 900 ml

LUKSJA Silk Care

Płyn do kąpieli Smakowita Jagodowa Babeczka

900 ml
8,88 zł/l
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
12,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2031
5.0
z 28 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Płyn do kąpieli wygładzający róża i proteiny mleka 1.5 l

LUKSJA Creamy & Soft

Płyn do kąpieli wygładzający róża i proteiny mleka

1.5 l
9,99 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 5 opinii

37% taniej

LUKSJA Creamy & Soft Płyn do kąpieli Róża i Proteiny mleka 900 ml

LUKSJA Creamy & Soft

Płyn do kąpieli Róża i Proteiny mleka

900 ml
8,88 zł/l
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
12,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2030
4.9
z 28 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Płyn do kąpieli mleczko bawełniane i prowitamina B5 1.5 l

LUKSJA Creamy & Soft

Płyn do kąpieli mleczko bawełniane i prowitamina B5

1.5 l
9,99 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
APART Double Care żel pod prysznic i płyn do kąpieli 2w1 900ml Mleko i miód 900 ml

APART

Double Care żel pod prysznic i płyn do kąpieli 2w1 900ml Mleko i miód

900 ml
11,10 zł/l
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 1 opinii
APART Double Care żel pod prysznic i płyn do kąpieli 2w 1 Lawenda i Wanilia 900 ml

APART

Double Care żel pod prysznic i płyn do kąpieli 2w 1 Lawenda i Wanilia

900 ml
11,10 zł/l
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
APART Double Care żel pod prysznic i płyn do kąpieli 2w1 Białe kwiaty 900 ml

APART

Double Care żel pod prysznic i płyn do kąpieli 2w1 Białe kwiaty

900 ml
11,10 zł/l
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 23 opinii
BIAŁY JELEŃ Kozie Mleko Hipoalergiczny płyn do kąpieli 750 ml

BIAŁY JELEŃ Kozie Mleko

Hipoalergiczny płyn do kąpieli

750 ml
19,05 zł/l
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2027
4.9
z 12 opinii
BIAŁY JELEŃ Hipoalergiczny płyn do kąpieli z witaminami AEF i pantenolem 750 ml

BIAŁY JELEŃ

Hipoalergiczny płyn do kąpieli z witaminami AEF i pantenolem

750 ml
19,05 zł/l
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028

Produkty marki LUKSJA

4.9
z 169 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w płynie Mleczko bawełniane i Prowitamina B5 - zapas 900 ml

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w płynie Mleczko bawełniane i Prowitamina B5 - zapas

900 ml
6,66 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 92 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w płynie Jaśmin i Wanilia - zapas 900 ml

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w płynie Jaśmin i Wanilia - zapas

900 ml
6,66 zł/l
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
4.9
z 44 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w płynie Len i Mleczko ryżowe - zapas 900 ml

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w płynie Len i Mleczko ryżowe - zapas

900 ml
6,66 zł/l
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 70 opinii
LUKSJA Mydło w płynie Róża zapas 900 ml

LUKSJA

Mydło w płynie Róża zapas

900 ml
6,66 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 10 opinii

37% taniej

LUKSJA MEN Żel pod prysznic 3w1 Relax 500 ml

LUKSJA MEN

Żel pod prysznic 3w1 Relax

500 ml
15,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
12,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2031
5.0
z 45 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w płynie Mleczko bawełniane i Prowitamina B5 - zapas 1.5 l

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w płynie Mleczko bawełniane i Prowitamina B5 - zapas

1.5 l
10,97 zł/l
Cena16,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2031
4.9
z 45 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w płynie Oliwka i Jogurt - zapas 900 ml

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w płynie Oliwka i Jogurt - zapas

900 ml
6,66 zł/l
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 2 opinii

37% taniej

LUKSJA Silk Care Płyn do kąpieli Smakowita Jagodowa Babeczka 900 ml

LUKSJA Silk Care

Płyn do kąpieli Smakowita Jagodowa Babeczka

900 ml
8,88 zł/l
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
12,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2031
5.0
z 8 opinii

37% taniej

LUKSJA MEN Żel pod prysznic 3w1 Sport 500 ml

LUKSJA MEN

Żel pod prysznic 3w1 Sport

500 ml
15,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
12,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2030
5.0
z 28 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Płyn do kąpieli wygładzający róża i proteiny mleka 1.5 l

LUKSJA Creamy & Soft

Płyn do kąpieli wygładzający róża i proteiny mleka

1.5 l
9,99 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 5 opinii

37% taniej

LUKSJA Creamy & Soft Płyn do kąpieli Róża i Proteiny mleka 900 ml

LUKSJA Creamy & Soft

Płyn do kąpieli Róża i Proteiny mleka

900 ml
8,88 zł/l
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
12,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2030
4.8
z 13 opinii
LUKSJA DEEPLY RELAXING Pielęgnujące mydło w płynie o zapachu lawendy - zapas 900 ml

LUKSJA DEEPLY RELAXING

Pielęgnujące mydło w płynie o zapachu lawendy - zapas

900 ml
11,10 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2031
4.9
z 28 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Płyn do kąpieli mleczko bawełniane i prowitamina B5 1.5 l

LUKSJA Creamy & Soft

Płyn do kąpieli mleczko bawełniane i prowitamina B5

1.5 l
9,99 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 3 opinii
LUKSJA Mydło w płynie Korzenne Ciasteczko zapas 900 ml

LUKSJA

Mydło w płynie Korzenne Ciasteczko zapas

900 ml
9,99 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2029
5.0
z 24 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w płynie Len i Mleczko ryżowe - zapas 1.5 l

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w płynie Len i Mleczko ryżowe - zapas

1.5 l
10,97 zł/l
Cena16,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 57 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w kostce Mleczko bawełniane i Prowitamina B5 90 g

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w kostce Mleczko bawełniane i Prowitamina B5

90 g
24,33 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store