Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Sprzątanie
Kuchnia i łazienka
Ekologiczne
Uniwersalne
SODASAN Płyn do czyszczenia uniwersalny na Bazie Octu BIO 1000ml
Uniwersalny płyn do czyszczenia na bazie octu BIO SODASAN 1.00l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 7 opinii

SODASAN Płyn do czyszczenia uniwersalny na Bazie Octu BIO 1000ml

1 l
SODASAN

Cena18,99 zł
18,99 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Do intensywnego mycia i czyszczenia kuchni i łazienki. Wiąże zapachy! Idealny do czyszczenia uniwersalnego, usuwa wapienne osady kamienia i plam po kroplach wody, jak również resztki mydła z armatury i kafelków. Można go również stosować do usuwania osadów z ekspresów do kawy, zmywarek, żelazek i czajników.

SODASAN Płyn do czyszczenia uniwersalny na Bazie Octu BIO 1000ml


Produkt dostępny
Data przydatności: 24.11.2027
Dostępne warianty
SODASAN Płyn do czyszczenia przeciw Kamieniowi i Osadowi 1000ml
Pokaż wszystkie
Tagi
bio

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
7 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Stosuję od dłuższego czasu. Odpowiednia jakość. Dobrze czyści
02.10.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.04.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.03.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.01.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.07.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.04.2025
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
18,99 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1 l
Dostawca:
EKO-WITAL
Marka:
SODASAN
EAN:
4019886001007
Cena za kg:
18,99 zł/l
Pojemność:
1 l
Marka:
SODASAN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EKO-WITAL
EAN:
4019886001007

Produkty z kategorii Ekologiczne

5.0
z 23 opinii
FROSCH Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu Malina 500ml 500 ml

FROSCH

Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu Malina 500ml

500 ml
25,18 zł/l
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2031
4.9
z 15 opinii
FROSCH Płyn do czyszczenia Łazienki Ocet Malinowy 1000ml 1 l

FROSCH

Płyn do czyszczenia Łazienki Ocet Malinowy 1000ml

1 l
12,99 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2030
5.0
z 7 opinii
SODASAN Płyn do czyszczenia uniwersalny na Bazie Octu BIO 1000ml 1 l

SODASAN

Płyn do czyszczenia uniwersalny na Bazie Octu BIO 1000ml

1 l
18,99 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2027
4.3
z 3 opinii
SODASAN Płyn do czyszczenia przeciw Kamieniowi i Osadowi 1000ml 1 l

SODASAN

Płyn do czyszczenia przeciw Kamieniowi i Osadowi 1000ml

1 l
24,99 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2027

Produkty marki SODASAN

5.0
z 7 opinii

20% taniej

SODASAN Mydło w kostce Trawa Cytrynowa & Imbir BIO 100 g

SODASAN

Mydło w kostce Trawa Cytrynowa & Imbir BIO

100 g
79,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2031
4.6
z 5 opinii
SODASAN Płyn do prania uniwersalny 20 prań Limonka 1500ml 1.5 l

SODASAN

Płyn do prania uniwersalny 20 prań Limonka 1500ml

1.5 l
24,66 zł/l
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-03-2028
4.5
z 6 opinii
SODASAN Płyn do prania uniwersalny 20 prań Sensitiv 1500ml 1.5 l

SODASAN

Płyn do prania uniwersalny 20 prań Sensitiv 1500ml

1.5 l
24,66 zł/l
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2027
4.8
z 5 opinii
SODASAN Płyn Nabłyszczajacy do zmywarki 500ml 500 ml

SODASAN

Płyn Nabłyszczajacy do zmywarki 500ml

500 ml
41,98 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-06-2027
5.0
z 6 opinii
Nowość
SODASAN Sól ochronna do zmywarki 2000g 2 kg

SODASAN

Sól ochronna do zmywarki 2000g

2 kg
8,99 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
5.0
z 2 opinii
SODASAN Mydło lawendowo-oliwkowe w płynie BIO 1 l

SODASAN

Mydło lawendowo-oliwkowe w płynie BIO

1 l
38,99 zł/l
Cena38,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2027
5.0
z 6 opinii
SODASAN Mydło różano- oliwkowe w płynie BIO 1 l

SODASAN

Mydło różano- oliwkowe w płynie BIO

1 l
37,99 zł/l
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2027
SODASAN Mydło cytrusowo-oliwkowe w płynie 1 l

SODASAN

Mydło cytrusowo-oliwkowe w płynie

1 l
37,99 zł/l
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-06-2027
5.0
z 3 opinii
SODASAN Mydło w płynie do mycia Podłóg Drzewo Sandałowego 1000ml 1 szt

SODASAN

Mydło w płynie do mycia Podłóg Drzewo Sandałowego 1000ml

1 szt
Cena21,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2027
5.0
z 3 opinii
SODASAN Mydło oliwkowe w płynie BIO 1 l

SODASAN

Mydło oliwkowe w płynie BIO

1 l
37,99 zł/l
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 3 opinii
SODASAN Płyn do płukania 21 prań Brzoskwinia 750ml 750 ml

SODASAN

Płyn do płukania 21 prań Brzoskwinia 750ml

750 ml
26,65 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-11-2027
4.9
z 8 opinii
SODASAN Ekologiczne mydło roślinne Migdał & Awokado 100 g

SODASAN

Ekologiczne mydło roślinne Migdał & Awokado

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.3
z 3 opinii
SODASAN Płyn do czyszczenia przeciw Kamieniowi i Osadowi 1000ml 1 l

SODASAN

Płyn do czyszczenia przeciw Kamieniowi i Osadowi 1000ml

1 l
24,99 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2027
4.0
z 1 opinii
SODASAN Płyn do czyszczenia WC 750ml 750 ml

SODASAN

Płyn do czyszczenia WC 750ml

750 ml
25,32 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store