Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Sprzątanie
Kuchnia i łazienka
Ekologiczne
Uniwersalne
FROSCH Płyn do czyszczenia Łazienki Ocet Malinowy 1000ml
Ocet malinowy usuwający kamień FROSCH 1.00l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 15 opinii

FROSCH Płyn do czyszczenia Łazienki Ocet Malinowy 1000ml

1 l
FROSCH
Niemcy

Cena12,99 zł
12,99 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Właściwości: - Intensywne odkamienianie umywalek, prysznicy, wanien, płytek i armatury. - Formuła z octem malinowym usuwa uporczywe osady z kamienia, mydła i brudu oraz nadaje połysk bez smug. - Dogłębnie usuwa nieprzyjemną woń i pozostawia świeży, malinowy zapach.


Cechy

skuteczne odkamienianie i połysk

bez mikroplastiku

bez produktów odzwierzęcych


FROSCH Płyn do czyszczenia Łazienki Ocet Malinowy 1000ml


Produkt dostępny
Data przydatności: 06.02.2030

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
15 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
87%
4
13%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry produkt, skuteczny, marka posiada wiele bardzo dobrych produktow
09.05.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.04.2026
0
0
Aldona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.04.2026
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.03.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.03.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
13.02.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.12.2025
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.11.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.10.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.10.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.08.2025
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.07.2025
0
0
Szymon
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
15.05.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
12,99 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1 l
Dostawca:
WERNER & MERTZ
Marka:
FROSCH
EAN:
4009175965288
Cena za kg:
12,99 zł/l
Pojemność:
1 l
Marka:
FROSCH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WERNER & MERTZ
EAN:
4009175965288

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Zastosowanie - Dozowanie na 5 litrów wody: lekko zabrudzone powierzchnie - 30 - 60 ml (2 - 4 łyżki stołowe). W przypadku normalnego/uporczywego zabrudzenia, stosować bez rozcieńczenia, zostawić na chwilę i dokładnie spłukać. - Rada: Przestrzeganie zaleceń dozowania pomaga zminimalizować zużycie energii i wody oraz zmniejsza jej zanieczyszczenie. - Nie mieszać z innymi produktami. - Do specjalnych pojemników na odpady wrzucaj wyłącznie puste opakowania.


Przechowywanie

Data ważności: 4 lata od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Ecolabel - www.ecolabel.eu, DE/020/374


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Przechowywać poza zasięgiem dzieci.


Informacje producenta

Marka

Frosch


Marka standaryzowana

MarkaFrosch

Logotypy stron trzecich

Green Dot

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

Właściwości: - Intensywne odkamienianie umywalek, prysznicy, wanien, płytek i armatury. - Formuła z octem malinowym usuwa uporczywe osady z kamienia, mydła i brudu oraz nadaje połysk bez smug. - Dogłębnie usuwa nieprzyjemną woń i pozostawia świeży, malinowy zapach.


O marce

Mój ekologiczny wybór* Niemiecki pionier od 1986 roku *Lista 9 punktów ekologii marki Frosch 1. Formuła „Zielonej Siły” zawierająca naturalne składniki aktywne. 2. Użycie związków powierzchniowo czynnych pochodzenia roślinnego. 3. Maksymalnie przyjazne dla skóry rąk, testowane dermatologicznie receptury. 4. Produkty nie zawierają mikroplastiku, formaldehydu, EDTA i związków halogenoorganicznych. 5. Nastawianie na zamknięty obieg opakowań z recyklatu, nadających się do ponownego recyklingu. 6. Produkty wegańskie, bez składników pochodzenia zwierzęcego. 7. Zrównoważona produkcja bazująca na zarządzaniu ekologią/energią w miejscach wytwarzania. 8. Wykorzystanie własnej instalacji uzdatniania wody. 9. Pionier przyjaznych środowisku produktów czyszczących i pielęgnujących - już od 1986 roku.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Środek usuwający kamień

Wariant ocet malinowy

Produkty z kategorii Ekologiczne

5.0
z 23 opinii
FROSCH Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu Malina 500ml 500 ml

FROSCH

Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu Malina 500ml

500 ml
25,18 zł/l
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2031
4.9
z 15 opinii
FROSCH Płyn do czyszczenia Łazienki Ocet Malinowy 1000ml 1 l

FROSCH

Płyn do czyszczenia Łazienki Ocet Malinowy 1000ml

1 l
12,99 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2030
5.0
z 7 opinii
SODASAN Płyn do czyszczenia uniwersalny na Bazie Octu BIO 1000ml 1 l

SODASAN

Płyn do czyszczenia uniwersalny na Bazie Octu BIO 1000ml

1 l
18,99 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2027
4.3
z 3 opinii
SODASAN Płyn do czyszczenia przeciw Kamieniowi i Osadowi 1000ml 1 l

SODASAN

Płyn do czyszczenia przeciw Kamieniowi i Osadowi 1000ml

1 l
24,99 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2027

Produkty marki FROSCH

4.9
z 25 opinii
FROSCH Tabletki do zmywarki Limonka 70 szt. 1 szt

FROSCH

Tabletki do zmywarki Limonka 70 szt.

1 szt
Cena59,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2031
5.0
z 3 opinii
FROSCH Tabletki do zmywarki Limonka 50 szt. 1 szt

FROSCH

Tabletki do zmywarki Limonka 50 szt.

1 szt
Cena55,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2031
5.0
z 19 opinii
FROSCH Płyn do mycia Szyb w sprayu Bio Spirit 500ml 500 ml

FROSCH

Płyn do mycia Szyb w sprayu Bio Spirit 500ml

500 ml
25,18 zł/l
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2030
5.0
z 30 opinii
FROSCH Zapas Balsam do mycia naczyń w worku Cytryna 1000ml 1 l

FROSCH

Zapas Balsam do mycia naczyń w worku Cytryna 1000ml

1 l
16,35 zł/l
Cena16,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2030
5.0
z 9 opinii
FROSCH Zapas Płynu do mycia Szyb w worku Bio Spiri 1000ml 1 l

FROSCH

Zapas Płynu do mycia Szyb w worku Bio Spiri 1000ml

1 l
17,79 zł/l
Cena17,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2031
4.9
z 13 opinii
FROSCH Płyn do czyszczenia Kabin Prysznicowych w sprayu Cytryna 500ml 500 ml

FROSCH

Płyn do czyszczenia Kabin Prysznicowych w sprayu Cytryna 500ml

500 ml
25,18 zł/l
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2031
5.0
z 25 opinii
FROSCH Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Soda 500ml 500 ml

FROSCH

Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Soda 500ml

500 ml
25,98 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2031
4.9
z 27 opinii
FROSCH Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Grejpfrut 500ml 500 ml

FROSCH

Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Grejpfrut 500ml

500 ml
25,98 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2031
4.9
z 22 opinii
FROSCH Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu Lawendowy 500ml 500 ml

FROSCH

Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu Lawendowy 500ml

500 ml
25,18 zł/l
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2031
5.0
z 26 opinii
FROSCH Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Pomarańcza 500ml 500 ml

FROSCH

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Pomarańcza 500ml

500 ml
25,98 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2031
5.0
z 23 opinii
FROSCH Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu Malina 500ml 500 ml

FROSCH

Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu Malina 500ml

500 ml
25,18 zł/l
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2031
4.8
z 38 opinii
FROSCH Płyn do mycia naczyń Aloes750ml 750 ml

FROSCH

Płyn do mycia naczyń Aloes750ml

750 ml
13,32 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2030
4.9
z 58 opinii
FROSCH Płyn do mycia naczyń Limonka 750ml 750 ml

FROSCH

Płyn do mycia naczyń Limonka 750ml

750 ml
13,32 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2030
4.8
z 17 opinii
FROSCH Płyn Nabłyszczający na bazie alkoholu do Zmywarki 750ml 750 ml

FROSCH

Płyn Nabłyszczający na bazie alkoholu do Zmywarki 750ml

750 ml
25,32 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2029
5.0
z 28 opinii
FROSCH Balsam do mycia naczyń Zielona herbata 500 ml

FROSCH

Balsam do mycia naczyń Zielona herbata

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2031
4.9
z 15 opinii
FROSCH Balsam do mycia naczyń Owoc Granatu 500ml 500 ml

FROSCH

Balsam do mycia naczyń Owoc Granatu 500ml

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2030

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store