Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Pranie i płukanie
Płyny do płukania
Hipoalergiczne
SODASAN Płyn do płukania 21 prań Brzoskwinia 750ml
Płyn do płukania i zmiękczania tkanin BIO SODASAN 750ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 3 opinii

SODASAN Płyn do płukania 21 prań Brzoskwinia 750ml

750 ml
SODASAN

Cena19,99 zł
26,65 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Redukuje pozostałości po środkach piorących, nadaje ubraniom super miekkość i przyjemny zapach. Przeznaczony szczególnie dla osób o wrażliwej skórze. Po wypraniu tkaniny są bardziej gładkie i łatwiej sie prasują.
Antyalergiczny, certyfikowany VEGAN , ECO GARANTIE.

SODASAN Płyn do płukania 21 prań Brzoskwinia 750ml


Produkt dostępny
Data przydatności: 10.11.2027
Tagi
bio

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
3 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.01.2026
0
0
Liwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2025
0
0
Liwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
26,65 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
750 ml
Dostawca:
EKO-WITAL
Marka:
SODASAN
EAN:
4019886016063
Cena za kg:
26,65 zł/l
Pojemność:
750 ml
Marka:
SODASAN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EKO-WITAL
EAN:
4019886016063

Produkty z kategorii Hipoalergiczne

4.9
z 24 opinii
BIAŁY JELEŃ Hipoalergiczny Skoncentrowany Płyn do płukania 1000ml 1 l

BIAŁY JELEŃ

Hipoalergiczny Skoncentrowany Płyn do płukania 1000ml

1 l
19,99 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 16 opinii
LENOR Hipoalergiczny Płyn do płukania 71 prań Sensitive 1491ml 1.491 l

LENOR

Hipoalergiczny Płyn do płukania 71 prań Sensitive 1491ml

1.491 l
20,42 zł/l
Cena30,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 2 opinii
FROSCH BABY Skoncentrowany Płyn do płukania dziecięcych tkanin 45 prań Baby 900ml 900 ml

FROSCH BABY

Skoncentrowany Płyn do płukania dziecięcych tkanin 45 prań Baby 900ml

900 ml
17,77 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2028
5.0
z 3 opinii
SODASAN Płyn do płukania 21 prań Brzoskwinia 750ml 750 ml

SODASAN

Płyn do płukania 21 prań Brzoskwinia 750ml

750 ml
26,65 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-11-2027
BRIOCHIN Płyn do płukania 40 prań Skóra Wrażliwa 750ml 750 ml

BRIOCHIN

Płyn do płukania 40 prań Skóra Wrażliwa 750ml

750 ml
30,65 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2030
BRIOCHIN Koncentrat do prania dla skóry wrażliwej bezzapachowy 50 prań 2.27 l

BRIOCHIN

Koncentrat do prania dla skóry wrażliwej bezzapachowy 50 prań

2.27 l
26,43 zł/l
Cena59,99 zł
Do koszyka

Produkty marki SODASAN

5.0
z 7 opinii

20% taniej

SODASAN Mydło w kostce Trawa Cytrynowa & Imbir BIO 100 g

SODASAN

Mydło w kostce Trawa Cytrynowa & Imbir BIO

100 g
79,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2031
5.0
z 6 opinii
Nowość
SODASAN Sól ochronna do zmywarki 2000g 2 kg

SODASAN

Sól ochronna do zmywarki 2000g

2 kg
8,99 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
4.6
z 5 opinii
SODASAN Płyn do prania uniwersalny 20 prań Limonka 1500ml 1.5 l

SODASAN

Płyn do prania uniwersalny 20 prań Limonka 1500ml

1.5 l
24,66 zł/l
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-03-2028
4.5
z 6 opinii
SODASAN Płyn do prania uniwersalny 20 prań Sensitiv 1500ml 1.5 l

SODASAN

Płyn do prania uniwersalny 20 prań Sensitiv 1500ml

1.5 l
24,66 zł/l
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2027
4.8
z 5 opinii
SODASAN Płyn Nabłyszczajacy do zmywarki 500ml 500 ml

SODASAN

Płyn Nabłyszczajacy do zmywarki 500ml

500 ml
41,98 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-06-2027
5.0
z 3 opinii
SODASAN Mydło w płynie do mycia Podłóg Drzewo Sandałowego 1000ml 1 szt

SODASAN

Mydło w płynie do mycia Podłóg Drzewo Sandałowego 1000ml

1 szt
Cena21,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2027
5.0
z 3 opinii
SODASAN Mydło oliwkowe w płynie BIO 1 l

SODASAN

Mydło oliwkowe w płynie BIO

1 l
37,99 zł/l
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 2 opinii
SODASAN Mydło lawendowo-oliwkowe w płynie BIO 1 l

SODASAN

Mydło lawendowo-oliwkowe w płynie BIO

1 l
38,99 zł/l
Cena38,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2027
5.0
z 6 opinii
SODASAN Mydło różano- oliwkowe w płynie BIO 1 l

SODASAN

Mydło różano- oliwkowe w płynie BIO

1 l
37,99 zł/l
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2027
SODASAN Mydło cytrusowo-oliwkowe w płynie 1 l

SODASAN

Mydło cytrusowo-oliwkowe w płynie

1 l
37,99 zł/l
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-06-2027
4.9
z 8 opinii
SODASAN Ekologiczne mydło roślinne Migdał & Awokado 100 g

SODASAN

Ekologiczne mydło roślinne Migdał & Awokado

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.3
z 3 opinii
SODASAN Płyn do czyszczenia przeciw Kamieniowi i Osadowi 1000ml 1 l

SODASAN

Płyn do czyszczenia przeciw Kamieniowi i Osadowi 1000ml

1 l
24,99 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2027
5.0
z 7 opinii
SODASAN Płyn do czyszczenia uniwersalny na Bazie Octu BIO 1000ml 1 l

SODASAN

Płyn do czyszczenia uniwersalny na Bazie Octu BIO 1000ml

1 l
18,99 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2027
4.0
z 1 opinii
SODASAN Płyn do czyszczenia WC 750ml 750 ml

SODASAN

Płyn do czyszczenia WC 750ml

750 ml
25,32 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store