Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Domowe porządki
Pranie i płukanie
Płyny do płukania

Płyny do płukania

Wróć do Pranie i płukanie

PłynyKoncentratyHipoalergiczne



5.0
z 27 opinii
FELCE AZZURRA Płyn do płukania 40 prań Pure Freshness 2000ml 2 l

FELCE AZZURRA

Płyn do płukania 40 prań Pure Freshness 2000ml

2 l
6,50 zł/l
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2031

4.9
z 19 opinii
FELCE AZZURRA Płyn do płukania 40 prań Rose&Lotus Flower 2000ml 2 l

FELCE AZZURRA

Płyn do płukania 40 prań Rose&Lotus Flower 2000ml

2 l
6,50 zł/l
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2031

5.0
z 18 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 62 prania Aromatheraphy Magnolia 1364ml 1.364 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 62 prania Aromatheraphy Magnolia 1364ml

1.364 l
16,12 zł/l
Promocja
Cena promocyjna21,99 zł
24,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2028

5.0
z 7 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 62 prania Aromatheraphy Lotus 1364ml 1.364 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 62 prania Aromatheraphy Lotus 1364ml

1.364 l
16,12 zł/l
Promocja
Cena promocyjna21,99 zł
24,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2031

5.0
z 21 opinii
FELCE AZZURRA Płyn do płukania 40 prań Original 2000ml 2 l

FELCE AZZURRA

Płyn do płukania 40 prań Original 2000ml

2 l
6,50 zł/l
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2031

4.9
z 7 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 62 prania Aromatheraphy Frangipani 1364ml 1.364 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 62 prania Aromatheraphy Frangipani 1364ml

1.364 l
16,12 zł/l
Promocja
Cena promocyjna21,99 zł
24,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

4.8
z 5 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 62 prania Aromatheraphy Jungle 1364ml 1.364 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 62 prania Aromatheraphy Jungle 1364ml

1.364 l
16,12 zł/l
Promocja
Cena promocyjna21,99 zł
24,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2027

5.0
z 2 opinii
LENOR Płyn do płukania 59 prań Cherry Blossom&Sage 1239ml 1.239 l

LENOR

Płyn do płukania 59 prań Cherry Blossom&Sage 1239ml

1.239 l
24,58 zł/l
Cena30,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2028

4.9
z 23 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 76 prań Classic Fresh Sky 1672ml 1.672 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 76 prań Classic Fresh Sky 1672ml

1.672 l
13,75 zł/l
Cena promocyjna22,99 zł
24,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

5.0
z 4 opinii
SANYTOL Płyn do prania uniwersalny dezynfekujący 12 prań 500ml 500 ml

SANYTOL

Płyn do prania uniwersalny dezynfekujący 12 prań 500ml

500 ml
29,98 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka

4.9
z 31 opinii
TESORI D ORIENTE Skncentrowany Płyn do płukania 38 prań Ayurveda 760ml 760 ml

TESORI D ORIENTE

Skncentrowany Płyn do płukania 38 prań Ayurveda 760ml

760 ml
21,04 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2029


5.0
z 19 opinii
TESORI D ORIENTE Skncentrowany Płyn do płukania 38 prań Białe Piżmo 760ml 760 ml

TESORI D ORIENTE

Skncentrowany Płyn do płukania 38 prań Białe Piżmo 760ml

760 ml
21,04 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028

4.9
z 30 opinii
LENOR Płyn do płukania 38 prań Spring Awakening 798ml 798 ml

LENOR

Płyn do płukania 38 prań Spring Awakening 798ml

798 ml
18,78 zł/l
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2028

4.9
z 19 opinii
Nowość
LENOR Hipoalergiczny Płyn do płukania 38 prań Sensitive 798ml 798 ml

LENOR

Hipoalergiczny Płyn do płukania 38 prań Sensitive 798ml

798 ml
18,78 zł/l
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2028

4.9
z 13 opinii
LENOR Płyn do płukania 32 prania Orchid&Vanilla 675ml 675 ml

LENOR

Płyn do płukania 32 prania Orchid&Vanilla 675ml

675 ml
22,21 zł/l
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

4.9
z 32 opinii
LENOR Płyn do płukania 71 prań Spring Awakening 1491ml 1.491 l

LENOR

Płyn do płukania 71 prań Spring Awakening 1491ml

1.491 l
20,42 zł/l
Cena30,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2028

5.0
z 7 opinii
LENOR Płyn do płukania 71 prań Summer Breeze 1.491 l

LENOR

Płyn do płukania 71 prań Summer Breeze

1.491 l
20,42 zł/l
Cena30,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2029


5.0
z 13 opinii
LENOR Płyn do płukania 59 prań Orchid&Vanilla 1239ml 1.239 l

LENOR

Płyn do płukania 59 prań Orchid&Vanilla 1239ml

1.239 l
24,58 zł/l
Cena30,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2029

5.0
z 6 opinii
LENOR Płyn do płukania 59 prań Lotus Water&Diamond Figs 1239ml 1.239 l

LENOR

Płyn do płukania 59 prań Lotus Water&Diamond Figs 1239ml

1.239 l
24,58 zł/l
Cena30,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2030

5.0
z 4 opinii
LENOR Płyn do płukania 59 prań Floral Bouquet 1.239 l

LENOR

Płyn do płukania 59 prań Floral Bouquet

1.239 l
24,58 zł/l
Cena30,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028

5.0
z 4 opinii
LENOR Płyn do płukania 59 prań Capri 1.239 l

LENOR

Płyn do płukania 59 prań Capri

1.239 l
24,58 zł/l
Cena30,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-09-2028

4.9
z 24 opinii
LENOR Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Fresh Air Wind 700ml 700 ml

LENOR

Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Fresh Air Wind 700ml

700 ml
43,50 zł/l
Cena30,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

5.0
z 5 opinii
LENOR Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Fresh Air Pink Blossom 700ml 700 ml

LENOR

Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Fresh Air Pink Blossom 700ml

700 ml
43,50 zł/l
Cena30,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028

5.0
z 4 opinii
LENOR Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Fresh Air Sensitive 700ml 700 ml

LENOR

Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Fresh Air Sensitive 700ml

700 ml
43,50 zł/l
Cena30,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

5.0
z 2 opinii
LENOR Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Fresh Air Tropical Sunset 700ml 700 ml

LENOR

Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Fresh Air Tropical Sunset 700ml

700 ml
43,50 zł/l
Cena30,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-06-2028

4.9
z 33 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 125 prań Sensitive 2500ml 2.5 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 125 prań Sensitive 2500ml

2.5 l
6,00 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-08-2027

E Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Różana Łąka 1100ml 1.1 l

E

Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Różana Łąka 1100ml

1.1 l
16,35 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2027

E Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Harmonia Kwiatów 1100ml 1.1 l

E

Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Harmonia Kwiatów 1100ml

1.1 l
16,35 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

E Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Delikatny 1100ml 1.1 l

E

Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Delikatny 1100ml

1.1 l
16,35 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2028

4.9
z 32 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Sensitive 1100ml 1.1 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Sensitive 1100ml

1.1 l
16,68 zł/l
Cena18,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2028

4.9
z 54 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Classic Fresh Sky 1100ml 1.1 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Classic Fresh Sky 1100ml

1.1 l
16,68 zł/l
Cena18,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2028

5.0
z 30 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Classic Lavender 1100ml 1.1 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Classic Lavender 1100ml

1.1 l
16,68 zł/l
Cena18,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2028

E Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Perfume Deluxe Stylowy Blask 1012ml 1.012 l

E

Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Perfume Deluxe Stylowy Blask 1012ml

1.012 l
16,75 zł/l
Cena16,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2028


E Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Perfume Deluxe Nuta Elegancji 1012ml 1.012 l

E

Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Perfume Deluxe Nuta Elegancji 1012ml

1.012 l
16,75 zł/l
Cena16,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2028

E Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Aromatherapy Orchidea&Olejek Makadamia 1012ml 1.012 l

E

Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Aromatherapy Orchidea&Olejek Makadamia 1012ml

1.012 l
16,75 zł/l
Cena16,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-11-2027

5.0
z 39 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Aromatheraphy Maldives 1012ml 1.012 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Aromatheraphy Maldives 1012ml

1.012 l
18,17 zł/l
Cena18,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2028

4.8
z 49 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Aromatheraphy Lotus 1012ml 1.012 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Aromatheraphy Lotus 1012ml

1.012 l
18,17 zł/l
Cena18,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2028

5.0
z 28 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Aromatheraphy Jungle 1012ml 1.012 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Aromatheraphy Jungle 1012ml

1.012 l
18,17 zł/l
Cena18,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-05-2028

4.9
z 14 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Aromatheraphy Frangipani 1012ml 1.012 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Aromatheraphy Frangipani 1012ml

1.012 l
18,17 zł/l
Cena18,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-03-2028


4.9
z 18 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Cool Fresh 1012ml 1.012 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Cool Fresh 1012ml

1.012 l
18,17 zł/l
Cena18,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2028

4.9
z 11 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Sensitive 1012ml 1.012 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Sensitive 1012ml

1.012 l
18,17 zł/l
Cena18,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2028

4.9
z 10 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 76 prań Sensitive 1672ml 1.672 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 76 prań Sensitive 1672ml

1.672 l
14,95 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2028

5.0
z 29 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do p�łukania 130 prań Classic Fresh Sky 2860ml 2.86 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 130 prań Classic Fresh Sky 2860ml

2.86 l
11,59 zł/l
Cena33,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2028

4.9
z 18 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 130 prań Sensitive 2860ml 2.86 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 130 prań Sensitive 2860ml

2.86 l
11,59 zł/l
Cena33,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-03-2028

5.0
z 7 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Sensitive 1800ml 1.8 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Sensitive 1800ml

1.8 l
6,66 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2027

5.0
z 32 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Perfume Pleasure 1800ml 1.8 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Perfume Pleasure 1800ml

1.8 l
6,66 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2027

5.0
z 27 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 126 prań Aromatheraphy Magnolia 2772ml 2.772 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 126 prań Aromatheraphy Magnolia 2772ml

2.772 l
13,85 zł/l
Cena38,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

5.0
z 10 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 126 prań Cool Fresh 2772ml 2.772 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 126 prań Cool Fresh 2772ml

2.772 l
13,85 zł/l
Cena38,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2028

5.0
z 2 opinii
LENOR Skoncentrowany Płyn do płukania 86 prań Fresh Air Pink Blossom 1204ml 1.204 l

LENOR

Skoncentrowany Płyn do płukania 86 prań Fresh Air Pink Blossom 1204ml

1.204 l
41,52 zł/l
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2029

5.0
z 9 opinii
LENOR Skoncentrowany Płyn do płukania 86 prań Fresh Air Sensitive 1204ml 1.204 l

LENOR

Skoncentrowany Płyn do płukania 86 prań Fresh Air Sensitive 1204ml

1.204 l
44,34 zł/l
Cena53,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

4.9
z 16 opinii
LENOR Skoncentrowany Płyn do płukania 86 prań Fresh Air Wind 1204ml 1.204 l

LENOR

Skoncentrowany Płyn do płukania 86 prań Fresh Air Wind 1204ml

1.204 l
41,52 zł/l
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028

5.0
z 4 opinii
MAYERI Płyn do płukania 25 prań Sensitive 1500ml 1.5 l

MAYERI

Płyn do płukania 25 prań Sensitive 1500ml

1.5 l
9,59 zł/l
Cena14,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2028

E Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Aromatherapy Kwiat Lotosu&Olejek Migdałowy 1012ml 1 szt

E

Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Aromatherapy Kwiat Lotosu&Olejek Migdałowy 1012ml

1 szt
Cena16,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2028

5.0
z 2 opinii
LENOR Vacation Vibes Płyn do płukania 59 prań Sicily 1.239 l

LENOR Vacation Vibes

Płyn do płukania 59 prań Sicily

1.239 l
24,58 zł/l
Cena30,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2029

4.9
z 14 opinii
TESORI D ORIENTE Skncentrowany Płyn do płukania 38 prań Persian Dream 760ml 760 ml

TESORI D ORIENTE

Skncentrowany Płyn do płukania 38 prań Persian Dream 760ml

760 ml
21,04 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 15 opinii
TESORI D ORIENTE Skoncentrowany Płyn do płukania 38 prań Thalasso Therapy 760ml 760 ml

TESORI D ORIENTE

Skoncentrowany Płyn do płukania 38 prań Thalasso Therapy 760ml

760 ml
21,04 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.9
z 24 opinii
BIAŁY JELEŃ Hipoalergiczny Skoncentrowany Płyn do płukania 1000ml 1 l

BIAŁY JELEŃ

Hipoalergiczny Skoncentrowany Płyn do płukania 1000ml

1 l
19,99 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

4.9
z 16 opinii
LENOR Hipoalergiczny Płyn do płukania 71 prań Sensitive 1491ml 1.491 l

LENOR

Hipoalergiczny Płyn do płukania 71 prań Sensitive 1491ml

1.491 l
20,42 zł/l
Cena30,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028

BRIOCHIN Płyn do płukania 40 prań Skóra Wrażliwa 750ml 750 ml

BRIOCHIN

Płyn do płukania 40 prań Skóra Wrażliwa 750ml

750 ml
30,65 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2030

BRIOCHIN Koncentrat do prania dla skóry wrażliwej bezzapachowy 50 prań 2.27 l

BRIOCHIN

Koncentrat do prania dla skóry wrażliwej bezzapachowy 50 prań

2.27 l
26,43 zł/l
Cena59,99 zł
Do koszyka

4.8
z 11 opinii
CHANTECLAIR Skoncentrowany Płyn do płukania Białe Piżmo 1140ml 1.14 l

CHANTECLAIR

Skoncentrowany Płyn do płukania Białe Piżmo 1140ml

1.14 l
14,90 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028

5.0
z 4 opinii
CHANTECLAIR Skoncentrowany Płyn do płukania Sól Morska i Kwiat Lotosu 1140ml 1.14 l

CHANTECLAIR

Skoncentrowany Płyn do płukania Sól Morska i Kwiat Lotosu 1140ml

1.14 l
14,90 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028

5.0
z 21 opinii
FELCE AZZURRA Skoncentrowany Płyn do płukania 45 prań Orchidea Nera 900ml 900 ml

FELCE AZZURRA

Skoncentrowany Płyn do płukania 45 prań Orchidea Nera 900ml

900 ml
13,32 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029

4.9
z 25 opinii
FELCE AZZURRA Skoncentrowany Płyn do płukania 45 prań Classico 900ml 900 ml

FELCE AZZURRA

Skoncentrowany Płyn do płukania 45 prań Classico 900ml

900 ml
13,32 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028

4.8
z 17 opinii
FELCE AZZURRA Skoncentrowany Płyn do płukania 45 prań Fior di Luna 900ml 900 ml

FELCE AZZURRA

Skoncentrowany Płyn do płukania 45 prań Fior di Luna 900ml

900 ml
13,32 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028

4.9
z 12 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 125 prań Perfume Pleasure 2500ml 2.5 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 125 prań Perfume Pleasure 2500ml

2.5 l
6,00 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-08-2027

4.9
z 37 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 125 prań Fresh Morning 2500ml 2.5 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 125 prań Fresh Morning 2500ml

2.5 l
6,00 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2027

5.0
z 13 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 100 prań Perfume Bouquet 2500ml 2.5 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 100 prań Perfume Bouquet 2500ml

2.5 l
6,00 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-07-2027

5.0
z 34 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 125 prań Floral Passion 2500ml 2.5 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 125 prań Floral Passion 2500ml

2.5 l
6,00 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2027

4.9
z 11 opinii
FROSCH Skoncentrowany Płyn do płukania Kwiat Bawełny 900ml 900 ml

FROSCH

Skoncentrowany Płyn do płukania Kwiat Bawełny 900ml

900 ml
17,77 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2028

4.3
z 3 opinii
FROSCH Skoncentrowany Płyn do płukania Figa 900ml 900 ml

FROSCH

Skoncentrowany Płyn do płukania Figa 900ml

900 ml
17,77 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-09-2027

5.0
z 7 opinii
FROSCH Skoncentrowany Płyn do płukania Aloes 900ml 900 ml

FROSCH

Skoncentrowany Płyn do płukania Aloes 900ml

900 ml
17,77 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2028

5.0
z 6 opinii
FROSCH Skoncentrowany Płyn do płukania Kwiat Hibiskusa 900ml 900 ml

FROSCH

Skoncentrowany Płyn do płukania Kwiat Hibiskusa 900ml

900 ml
17,77 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-09-2028

5.0
z 27 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Fresh Morning 1800ml 1.8 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Fresh Morning 1800ml

1.8 l
6,66 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2027

4.8
z 9 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Perfume Bouqet 1800ml 1.8 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Perfume Bouqet 1800ml

1.8 l
6,66 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2027

5.0
z 20 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 70 prań Feel Relax 1400ml 1.4 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 70 prań Feel Relax 1400ml

1.4 l
9,28 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2026

5.0
z 17 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 70 prań Feel Well 1400ml 1.4 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 70 prań Feel Well 1400ml

1.4 l
9,28 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027

4.8
z 13 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 70 prań Feel Fresh 1400ml 1.4 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 70 prań Feel Fresh 1400ml

1.4 l
9,28 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2026

5.0
z 2 opinii
FROSCH BABY Skoncentrowany Płyn do płukania dziecięcych tkanin 45 prań Baby 900ml 900 ml

FROSCH BABY

Skoncentrowany Płyn do płukania dziecięcych tkanin 45 prań Baby 900ml

900 ml
17,77 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2028

4.9
z 13 opinii
COCCOLINO Perfume&Care Płyn do płukania tkanin koncentrat Almond & Cashmere Balm 925 ml

COCCOLINO Perfume&Care

Płyn do płukania tkanin koncentrat Almond & Cashmere Balm

925 ml
21,61 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-08-2027
12

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store