Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Pranie i płukanie
Płyny do płukania
Płyny
Duże>2l
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 126 prań Aromatheraphy Magnolia 2772ml
Płyn do płukania Magnolia 2.772L SILAN 2.77l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 27 opinii

SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 126 prań Aromatheraphy Magnolia 2772ml

2.772 l
SILAN
Austria

Cena38,39 zł
13,85 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Rozkoszuj się relaksującym urokiem magnolii. Silan aromatherapy - dla niesamowitej miękkości i długotrwałego zapachu, który utrzymuje się 24/7. Ciesz się intensywnym zapachem ubrań nie tylko podczas prania, ale także w trakcie noszenia, dzięki unikatowym mikrokapsułkom zapachowym, które aktywują się z każdym Twoim ruchem. Skoncentrowany płyn do zmiękczania tkanin. Efekt mikrokapsułek zapachowych: długotrwała świeżość 24 h / 7 dni, jeżeli dozuje się zgodnie z rekomendacją.


SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 126 prań Aromatheraphy Magnolia 2772ml


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2028
Dostępne warianty
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 126 prań Cool Fresh 2772ml
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
27 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.08.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.07.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.07.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.06.2026
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.06.2026
0
0
wieslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.05.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.05.2026
0
0
Oktawia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.05.2026
0
0
Pawel
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.05.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.03.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.02.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.01.2026
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.10.2025
0
0
HANNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.10.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.10.2025
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.08.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.08.2025
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.07.2025
0
0
Jędrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
13,85 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
2.772 l
Dostawca:
HENKEL
Marka:
SILAN
EAN:
9000101581508
Cena za kg:
13,85 zł/l
Pojemność:
2.772 l
Marka:
SILAN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HENKEL
EAN:
9000101581508

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Nie dozować bezpośrednio do bębna pralki.


Przechowywanie

Okres trwałości: 24 miesiące od daty produkcji podanej na opakowaniu.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 5

Maks. temp. °C 40


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

A.I.S.E. Ostrzeżenia

Przechowywać poza zasięgiem dzieci

Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Przechowywać poza zasięgiem dzieci.


Informacje producenta

Marka

Silan


Marka standaryzowana

MarkaSilan

Podmarka

Podmarka Aromatherapy


Logotypy stron trzecich

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

Rozkoszuj się relaksującym urokiem magnolii. Silan aromatherapy - dla niesamowitej miękkości i długotrwałego zapachu, który utrzymuje się 24/7. Ciesz się intensywnym zapachem ubrań nie tylko podczas prania, ale także w trakcie noszenia, dzięki unikatowym mikrokapsułkom zapachowym, które aktywują się z każdym Twoim ruchem. Skoncentrowany płyn do zmiękczania tkanin. Efekt mikrokapsułek zapachowych: długotrwała świeżość 24 h / 7 dni, jeżeli dozuje się zgodnie z rekomendacją.


Dodatkowe informacje

www.cleanright.eu www.mysds.henkel.com www.henkel.com www.silan.com


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Płyn do zmiękczania tkanin

Wariant Magic Magnolia

Produkty z kategorii Płyny

4.9
z 18 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 130 prań Sensitive 2860ml 2.86 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 130 prań Sensitive 2860ml

2.86 l
11,59 zł/l
Cena33,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-03-2028
5.0
z 29 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 130 prań Classic Fresh Sky 2860ml 2.86 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 130 prań Classic Fresh Sky 2860ml

2.86 l
11,59 zł/l
Cena33,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2028
5.0
z 27 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 126 prań Aromatheraphy Magnolia 2772ml 2.772 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 126 prań Aromatheraphy Magnolia 2772ml

2.772 l
13,85 zł/l
Cena38,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 10 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 126 prań Cool Fresh 2772ml 2.772 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 126 prań Cool Fresh 2772ml

2.772 l
13,85 zł/l
Cena38,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2028
4.9
z 33 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 125 prań Sensitive 2500ml 2.5 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 125 prań Sensitive 2500ml

2.5 l
6,00 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-08-2027

Produkty marki SILAN

5.0
z 18 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 62 prania Aromatheraphy Magnolia 1364ml 1.364 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 62 prania Aromatheraphy Magnolia 1364ml

1.364 l
16,12 zł/l
Promocja
Cena promocyjna21,99 zł
24,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2028
4.9
z 23 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 76 prań Classic Fresh Sky 1672ml 1.672 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 76 prań Classic Fresh Sky 1672ml

1.672 l
13,75 zł/l
Cena promocyjna22,99 zł
24,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 7 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 62 prania Aromatheraphy Frangipani 1364ml 1.364 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 62 prania Aromatheraphy Frangipani 1364ml

1.364 l
16,12 zł/l
Promocja
Cena promocyjna21,99 zł
24,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 7 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 62 prania Aromatheraphy Lotus 1364ml 1.364 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 62 prania Aromatheraphy Lotus 1364ml

1.364 l
16,12 zł/l
Promocja
Cena promocyjna21,99 zł
24,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2031
5.0
z 3 opinii

18% taniej

SILAN Perfumy do prania Blue Jasmine 540 ml

SILAN

Perfumy do prania Blue Jasmine

540 ml
42,57 zł/l
Cena promocyjna22,99 zł
27,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2031
4.8
z 5 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 62 prania Aromatheraphy Jungle 1364ml 1.364 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 62 prania Aromatheraphy Jungle 1364ml

1.364 l
16,12 zł/l
Promocja
Cena promocyjna21,99 zł
24,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2027
4.9
z 10 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 76 prań Sensitive 1672ml 1.672 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 76 prań Sensitive 1672ml

1.672 l
14,95 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2028
4.9
z 54 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Classic Fresh Sky 1100ml 1.1 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Classic Fresh Sky 1100ml

1.1 l
16,68 zł/l
Cena18,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2028
4.9
z 32 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Sensitive 1100ml 1.1 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Sensitive 1100ml

1.1 l
16,68 zł/l
Cena18,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2028
5.0
z 30 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Classic Lavender 1100ml 1.1 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Classic Lavender 1100ml

1.1 l
16,68 zł/l
Cena18,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2028
5.0
z 39 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Aromatheraphy Maldives 1012ml 1.012 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Aromatheraphy Maldives 1012ml

1.012 l
18,17 zł/l
Cena18,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2028
4.8
z 49 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Aromatheraphy Lotus 1012ml 1.012 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Aromatheraphy Lotus 1012ml

1.012 l
18,17 zł/l
Cena18,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2028
4.9
z 18 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Cool Fresh 1012ml 1.012 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Cool Fresh 1012ml

1.012 l
18,17 zł/l
Cena18,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2028
5.0
z 28 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Aromatheraphy Jungle 1012ml 1.012 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Aromatheraphy Jungle 1012ml

1.012 l
18,17 zł/l
Cena18,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-05-2028
4.9
z 14 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Aromatheraphy Frangipani 1012ml 1.012 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Aromatheraphy Frangipani 1012ml

1.012 l
18,17 zł/l
Cena18,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-03-2028
4.9
z 11 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Sensitive 1012ml 1.012 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Sensitive 1012ml

1.012 l
18,17 zł/l
Cena18,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store