Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Domowe porządki
Pranie i płukanie

Pranie i płukanie

Wróć do Domowe porządki

Płyny i żele do praniaKapsułki do praniaProszki do praniaPłyny do płukaniaDodatki do prania i suszeniaOdplamiacze i wybielacze



4.9
z 16 opinii
JELP Hipoalergiczny Żel do prania tkanin kolorowych 25 prań 2000ml 2 l

JELP

Hipoalergiczny Żel do prania tkanin kolorowych 25 prań 2000ml

2 l
13,49 zł/l
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
37,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031

5.0
z 2 opinii

17% taniej

JELP Hipoalergiczne Mleczko do prania niemowlęcych tkanin białych 18 prań 1500ml 1.5 l

JELP

Hipoalergiczne Mleczko do prania niemowlęcych tkanin białych 18 prań 1500ml

1.5 l
16,66 zł/l
Promocja
Cena promocyjna24,99 zł
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2031

4.8
z 40 opinii
BIAŁY JELEŃ Hipoalergiczny Płyn do prania uniwersalny 1000ml 1 l

BIAŁY JELEŃ

Hipoalergiczny Płyn do prania uniwersalny 1000ml

1 l
19,99 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

4.9
z 35 opinii
BIAŁY JELEŃ Hipoalergiczny Płyn do prania uniwersalny 1000ml 1 l

BIAŁY JELEŃ

Hipoalergiczny Płyn do prania uniwersalny 1000ml

1 l
19,99 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

4.9
z 38 opinii
BIAŁY JELEŃ Hipoalergiczny Płyn do prania tkanin kolorych 1000ml 1 l

BIAŁY JELEŃ

Hipoalergiczny Płyn do prania tkanin kolorych 1000ml

1 l
19,99 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

5.0
z 7 opinii
LOVELA Hipoalergiczny Płyn do prania tkanin kolorowych 57 prań Family 3762ml 3.762 l

LOVELA

Hipoalergiczny Płyn do prania tkanin kolorowych 57 prań Family 3762ml

3.762 l
15,68 zł/l
Cena58,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031

4.9
z 33 opinii
WOOLITE Płyn do prania tkanin kolorowych 45 prań 2700ml 2.7 l

WOOLITE

Płyn do prania tkanin kolorowych 45 prań 2700ml

2.7 l
7,40 zł/l
39,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
42,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2028

5.0
z 22 opinii
WOOLITE Płyn do prania tkanin ciemnych czarnych i jeans 45 prań 2700ml 2.7 l

WOOLITE

Płyn do prania tkanin ciemnych czarnych i jeans 45 prań 2700ml

2.7 l
7,40 zł/l
39,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
42,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2028

4.9
z 23 opinii

17% taniej

PERWOLL Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 60 prań 3000ml 3 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 60 prań 3000ml

3 l
16,66 zł/l
Promocja
Cena promocyjna49,99 zł
59,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031

4.9
z 30 opinii

17% taniej

PERWOLL Płyn do prania tkanin kolorowych 60 prań 3000ml 3 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin kolorowych 60 prań 3000ml

3 l
16,66 zł/l
Promocja
Cena promocyjna49,99 zł
59,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031

5.0
z 42 opinii
SOFIN Płyn do prania tkanin kolorowych 30 prań 1500ml 1.5 l

SOFIN

Płyn do prania tkanin kolorowych 30 prań 1500ml

1.5 l
9,99 zł/l
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2029


4.9
z 37 opinii
WOOLITE Płyn do prania tkanin kolorowych 30 prań 1800ml 1.8 l

WOOLITE

Płyn do prania tkanin kolorowych 30 prań 1800ml

1.8 l
14,44 zł/l
Frisco poleca
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2027

4.9
z 35 opinii
SOFIN Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 30 prań 1500ml 1.5 l

SOFIN

Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 30 prań 1500ml

1.5 l
9,99 zł/l
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2029

4.9
z 29 opinii
WOOLITE Płyn do prania tkanin ciemnych czarnych i jeans 30 prań 1800ml 1.8 l

WOOLITE

Płyn do prania tkanin ciemnych czarnych i jeans 30 prań 1800ml

1.8 l
14,44 zł/l
Frisco poleca
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2027

4.9
z 27 opinii
WOOLITE Płyn do prania tkanin kolorowych 30 prań Colour Fruity 1800ml 1.8 l

WOOLITE

Płyn do prania tkanin kolorowych 30 prań Colour Fruity 1800ml

1.8 l
14,44 zł/l
Frisco poleca
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-02-2028

5.0
z 20 opinii
PERWOLL Płyn do prania tkanin kolorowych 20 prań 1000ml 1 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin kolorowych 20 prań 1000ml

1 l
24,99 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031

5.0
z 4 opinii

17% taniej

PERWOLL Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 60 prań Dark Bloom 3000ml 3 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 60 prań Dark Bloom 3000ml

3 l
16,66 zł/l
Promocja
Cena promocyjna49,99 zł
59,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2031


4.9
z 9 opinii
ARIEL Płyn do prania tkanin kolorowych 70 prań 3.15 l

ARIEL

Płyn do prania tkanin kolorowych 70 prań

3.15 l
26,98 zł/l
Frisco poleca
Cena84,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

4.9
z 39 opinii
WOOLITE Płyn do prania tkanin ciemnych czarnych i jeans 60 prań 3600ml 3.6 l

WOOLITE

Płyn do prania tkanin ciemnych czarnych i jeans 60 prań 3600ml

3.6 l
13,25 zł/l
Cena47,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2027

5.0
z 55 opinii
WOOLITE Płyn do prania tkanin kolorowych 60 prań 3600ml 3.6 l

WOOLITE

Płyn do prania tkanin kolorowych 60 prań 3600ml

3.6 l
13,25 zł/l
Cena47,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

4.9
z 31 opinii
WOOLITE Płyn do prania tkanin kolorowych 60 prań Colour Fruity 3600ml 3.6 l

WOOLITE

Płyn do prania tkanin kolorowych 60 prań Colour Fruity 3600ml

3.6 l
13,25 zł/l
Cena47,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2028

4.5
z 12 opinii
ARIEL Płyn do prania tkanin kolorowych 40 prań 1800ml 1.8 l

ARIEL

Płyn do prania tkanin kolorowych 40 prań 1800ml

1.8 l
35,16 zł/l
Cena63,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2030

4.9
z 31 opinii
SOFIN Płyn do prania tkanin kolorowych 50 prań 2500ml 2.5 l

SOFIN

Płyn do prania tkanin kolorowych 50 prań 2500ml

2.5 l
10,00 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2031

4.9
z 15 opinii
SOFIN Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 50 prań 2500ml 2.5 l

SOFIN

Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 50 prań 2500ml

2.5 l
10,00 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2031

4.9
z 29 opinii
PERWOLL Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 20 prań 1000ml 1 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 20 prań 1000ml

1 l
24,99 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031

5.0
z 9 opinii
PERWOLL Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 20 prań Dark Bloom 1000ml 1 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 20 prań Dark Bloom 1000ml

1 l
24,99 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031

4.6
z 22 opinii
FELCE AZZURRA Płyn do prania tkanin kolorowych 32 prania 1595ml 1.595 l

FELCE AZZURRA

Płyn do prania tkanin kolorowych 32 prania 1595ml

1.595 l
16,92 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2030

4.8
z 31 opinii
PERWOLL Płyn do prania tkanin kolorowych 40 prań 2000ml 2 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin kolorowych 40 prań 2000ml

2 l
20,93 zł/l
Cena41,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031

5.0
z 23 opinii
PERWOLL Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 40 prań 2000ml 2 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 40 prań 2000ml

2 l
20,93 zł/l
Cena41,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2031

5.0
z 7 opinii
PERWOLL Płyn do prania tkanin kolorowych 40 prań Blossom 2000ml 2 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin kolorowych 40 prań Blossom 2000ml

2 l
20,93 zł/l
Cena41,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031

4.8
z 12 opinii
PERWOLL Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 40 prań Dark Bloom 2000ml 2 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 40 prań Dark Bloom 2000ml

2 l
20,93 zł/l
Cena41,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2031

5.0
z 10 opinii
PERWOLL Płyn do prania tkanin kolorowych 75 prań 3750ml 3.75 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin kolorowych 75 prań 3750ml

3.75 l
17,33 zł/l
Cena64,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031

4.5
z 12 opinii
CHANTECLAIR Płyn do prania tkanin kolorowych 35 prań 1.575 l

CHANTECLAIR

Płyn do prania tkanin kolorowych 35 prań

1.575 l
17,14 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2029


SOFIN Płyn do prania tkanin kolorowych 30 prań 1100ml 1.1 l

SOFIN

Płyn do prania tkanin kolorowych 30 prań 1100ml

1.1 l
24,54 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

4.7
z 6 opinii
MAYERI Płyn do prania tkanin kolorowych 30 prań 1650ml 1.65 l

MAYERI

Płyn do prania tkanin kolorowych 30 prań 1650ml

1.65 l
16,90 zł/l
Cena27,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2027

4.8
z 4 opinii
ARIEL Płyn do prania tkanin kolorowych 30 prań 1.35 l

ARIEL

Płyn do prania tkanin kolorowych 30 prań

1.35 l
50,36 zł/l
Cena67,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

5.0
z 9 opinii
PERWOLL Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 75 prań 3750ml 3.75 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 75 prań 3750ml

3.75 l
17,33 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.9
z 14 opinii

17% taniej

PERWOLL Płyn do prania tkanin białych i jasnych 60 prań 3000ml 3 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin białych i jasnych 60 prań 3000ml

3 l
16,66 zł/l
Promocja
Cena promocyjna49,99 zł
59,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2029

5.0
z 26 opinii
WOOLITE Płyn do prania tkanin białych i jasnych 60 prań 3600ml 3.6 l

WOOLITE

Płyn do prania tkanin białych i jasnych 60 prań 3600ml

3.6 l
13,25 zł/l
Cena47,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2027


5.0
z 20 opinii
PERWOLL Płyn do prania tkanin białych i jasnych 40 prań 2000ml 2 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin białych i jasnych 40 prań 2000ml

2 l
20,93 zł/l
Cena41,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2028

5.0
z 6 opinii
PERWOLL Płyn do prania tkanin białych i jasnych 75 prań 3750ml 3.75 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin białych i jasnych 75 prań 3750ml

3.75 l
17,33 zł/l
Cena64,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2029

5.0
z 16 opinii

17% taniej

PERWOLL Płyn do prania tkanin kolorowych 60 prań Blossom 3000ml 3 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin kolorowych 60 prań Blossom 3000ml

3 l
16,66 zł/l
Promocja
Cena promocyjna49,99 zł
59,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2031

4.9
z 32 opinii
WOOLITE Płyn do prania tkanin delikatnych i wełny 30 prań 1800ml 1.8 l

WOOLITE

Płyn do prania tkanin delikatnych i wełny 30 prań 1800ml

1.8 l
14,44 zł/l
Frisco poleca
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2027

5.0
z 8 opinii

17% taniej

PERWOLL Płyn do prania tkanin sportowych 60 prań 3000ml 3 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin sportowych 60 prań 3000ml

3 l
16,66 zł/l
Promocja
Cena promocyjna49,99 zł
59,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2031

5.0
z 12 opinii

17% taniej

PERWOLL Płyn do prania tkanin delikatnych i wełnianych 60 prań 3000ml 3 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin delikatnych i wełnianych 60 prań 3000ml

3 l
16,66 zł/l
Promocja
Cena promocyjna49,99 zł
59,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2031

5.0
z 2 opinii
VIZIR Płyn do prania uniwersalny 80 prań 3600ml 3.6 l

VIZIR

Płyn do prania uniwersalny 80 prań 3600ml

3.6 l
21,39 zł/l
Cena76,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2029

5.0
z 3 opinii
ARIEL Płyn do prania uniwersalny 60 prań Sensitive 2700ml 2.7 l

ARIEL

Płyn do prania uniwersalny 60 prań Sensitive 2700ml

2.7 l
29,81 zł/l
Frisco poleca
Cena80,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2030

5.0
z 12 opinii
WOOLITE Płyn do prania uniwersalny 60 prań 3600ml 3.6 l

WOOLITE

Płyn do prania uniwersalny 60 prań 3600ml

3.6 l
13,25 zł/l
Cena47,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-03-2027

4.8
z 6 opinii
WOOLITE Płyn do prania tkanin delikatnych i wełny 60 prań 3600ml 3.6 l

WOOLITE

Płyn do prania tkanin delikatnych i wełny 60 prań 3600ml

3.6 l
13,25 zł/l
Cena47,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2027

5.0
z 2 opinii
ARIEL Płyn do prania uniwersalny 40 prań 1.8 l

ARIEL

Płyn do prania uniwersalny 40 prań

1.8 l
41,66 zł/l
Cena74,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

4.7
z 9 opinii
FELCE AZZURRA Płyn do prania uniwersalny 32 prania 1.595 l

FELCE AZZURRA

Płyn do prania uniwersalny 32 prania

1.595 l
16,92 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031

4.5
z 6 opinii
SODASAN Płyn do prania uniwersalny 20 prań Sensitiv 1500ml 1.5 l

SODASAN

Płyn do prania uniwersalny 20 prań Sensitiv 1500ml

1.5 l
24,66 zł/l
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2027

4.8
z 10 opinii
PERWOLL Płyn do prania tkanin delikatnych i wełnianych 40 prań 2000ml 2 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin delikatnych i wełnianych 40 prań 2000ml

2 l
20,93 zł/l
Cena41,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031

5.0
z 2 opinii
PERWOLL Płyn do prania tkanin delikatnych i wełnianych 75 prań 3750ml 3.75 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin delikatnych i wełnianych 75 prań 3750ml

3.75 l
17,33 zł/l
Cena64,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2031

5.0
z 5 opinii
PERWOLL Płyn do prania tkanin kolorowych 75 prań Blossom 3750ml 3.75 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin kolorowych 75 prań Blossom 3750ml

3.75 l
17,33 zł/l
Cena64,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2031

5.0
z 2 opinii
SANYTOL Środek czyszczący w sprayu Przeciw Roztoczom i Pluskwom 300ml 300 ml

SANYTOL

Środek czyszczący w sprayu Przeciw Roztoczom i Pluskwom 300ml

300 ml
83,30 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2028

4.9
z 8 opinii
VIZIR Płyn do prania uniwersalny 50 prań 2250ml 2.25 l

VIZIR

Płyn do prania uniwersalny 50 prań 2250ml

2.25 l
25,33 zł/l
Cena56,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

5.0
z 1 opinii
ARIEL +Touch Of Lenor Płyn do prania uniwersalny 30 prań 1.35 l

ARIEL +Touch Of Lenor

Płyn do prania uniwersalny 30 prań

1.35 l
50,36 zł/l
Cena67,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-07-2027

5.0
z 4 opinii
ARIEL +Touch Of Lenor Płyn uniwersalny do prania 30 prań 1.35 l

ARIEL +Touch Of Lenor

Płyn uniwersalny do prania 30 prań

1.35 l
50,36 zł/l
Cena67,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-04-2029

4.8
z 4 opinii
ARIEL Mountain Spring Płyn uniwersalny do prania 40 prań 1.8 l

ARIEL Mountain Spring

Płyn uniwersalny do prania 40 prań

1.8 l
35,16 zł/l
Cena63,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-07-2027

5.0
z 7 opinii
ARIEL Płyn do prania uniwersalny 70 prań Mountain Spring 3150ml 3.15 l

ARIEL

Płyn do prania uniwersalny 70 prań Mountain Spring 3150ml

3.15 l
26,98 zł/l
Frisco poleca
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.7
z 17 opinii
CHANTECLAIR Płyn do prania uniwersalny 35 prań Mydło Marsylskie 1575ml 1.575 l

CHANTECLAIR

Płyn do prania uniwersalny 35 prań Mydło Marsylskie 1575ml

1.575 l
17,14 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 15 opinii
PERSIL Żel do prania tkanin kolorowych 22 prania Deep Clean Color 990ml 990 ml

PERSIL

Żel do prania tkanin kolorowych 22 prania Deep Clean Color 990ml

990 ml
25,24 zł/l
33,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
33,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2031

4.9
z 19 opinii
PERSIL Żel do prania tkanin kolorowych 33 prania Deep Clean Color 1485ml 1.485 l

PERSIL

Żel do prania tkanin kolorowych 33 prania Deep Clean Color 1485ml

1.485 l
26,93 zł/l
Cena promocyjna39,99 zł
44,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031

5.0
z 2 opinii
COCCOLINO Żel do prania tkanin kolorowych 68 prań 2720ml 2.72 l

COCCOLINO

Żel do prania tkanin kolorowych 68 prań 2720ml

2.72 l
22,06 zł/l
Frisco poleca
Cena59,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2030

4.0
z 1 opinii
COCCOLINO Żel do prania tkanin ciemnych i czarnych 68 prań 2720ml 1 szt

COCCOLINO

Żel do prania tkanin ciemnych i czarnych 68 prań 2720ml

1 szt
Frisco poleca
Cena59,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2030

4.9
z 33 opinii
PERSIL Żel do prania tkanin kolorowych 55 prań Deep Clean Color 2475ml 2.475 l

PERSIL

Żel do prania tkanin kolorowych 55 prań Deep Clean Color 2475ml

2.475 l
21,81 zł/l
Cena53,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2031

4.8
z 28 opinii
PERSIL Żel do prania tkanin kolorowych 80 prań Deep Clean Lavender 3600ml 3.6 l

PERSIL

Żel do prania tkanin kolorowych 80 prań Deep Clean Lavender 3600ml

3.6 l
25,00 zł/l
Cena89,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031

5.0
z 1 opinii
COCCOLINO Żel do prania tkanin ciemnych i czarnych 45 prań Care 1800ml 1.8 l

COCCOLINO

Żel do prania tkanin ciemnych i czarnych 45 prań Care 1800ml

1.8 l
32,22 zł/l
Cena57,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-03-2029

5.0
z 2 opinii
COCCOLINO Żel do prania tkanin kolorowych 45 prań Care 1800ml 1.8 l

COCCOLINO

Żel do prania tkanin kolorowych 45 prań Care 1800ml

1.8 l
32,22 zł/l
Cena57,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2029

5.0
z 22 opinii
MEISTER Żel do prania tkanin kolorowych 114 prań 4000ml 4 l

MEISTER

Żel do prania tkanin kolorowych 114 prań 4000ml

4 l
7,00 zł/l
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2028

4.9
z 26 opinii
DER WASCHKONIG Żel do prania tkanin kolorowych 110 prań 3305ml 3.305 l

DER WASCHKONIG

Żel do prania tkanin kolorowych 110 prań 3305ml

3.305 l
7,56 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031

5.0
z 15 opinii
DER WASCHKONIG Żel do prania tkanin ciemnych i czarnych 110 prań 3305ml 3.305 l

DER WASCHKONIG

Żel do prania tkanin ciemnych i czarnych 110 prań 3305ml

3.305 l
7,56 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2031

4.9
z 37 opinii
PERSIL Żel do prania tkanin kolorowych 88 prań Deep Clean Color 3960ml 3.96 l

PERSIL

Żel do prania tkanin kolorowych 88 prań Deep Clean Color 3960ml

3.96 l
19,54 zł/l
Cena77,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2031

5.0
z 6 opinii
SOFIN Żel do prania tkanin kolorowych 56 prań 2.52 l

SOFIN

Żel do prania tkanin kolorowych 56 prań

2.52 l
12,69 zł/l
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2028

5.0
z 7 opinii
PERSIL Żel do prania tkanin białych 22 prania Deep Clean 990ml 990 ml

PERSIL

Żel do prania tkanin białych 22 prania Deep Clean 990ml

990 ml
25,24 zł/l
33,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
33,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2031

4.9
z 8 opinii
PERSIL Żel do prania tkanin białych 30 prań Deep Clean Sensitive 1350ml 1.35 l

PERSIL

Żel do prania tkanin białych 30 prań Deep Clean Sensitive 1350ml

1.35 l
29,62 zł/l
Cena promocyjna39,99 zł
44,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-11-2030

20% taniej

E Żel do prania tkanin kolorowych i ciemnych 60 prań Aromatherapy Orchidea 2700ml 2.7 l

E

Żel do prania tkanin kolorowych i ciemnych 60 prań Aromatherapy Orchidea 2700ml

2.7 l
16,66 zł/l
Promocja
Cena promocyjna44,99 zł
55,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2031

4.8
z 8 opinii
PERSIL Żel do prania tkanin białych 33 prania Deep Clean 1485ml 1.485 l

PERSIL

Żel do prania tkanin białych 33 prania Deep Clean 1485ml

1.485 l
30,30 zł/l
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2031

4.7
z 6 opinii
COCCOLINO Żel do prania uniwersalny 37 prań Wonder Wash Speed Clean 1480ml 1.48 l

COCCOLINO

Żel do prania uniwersalny 37 prań Wonder Wash Speed Clean 1480ml

1.48 l
37,29 zł/l
Cena55,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2031
12345

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store