Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Domowe porządki
Pranie i płukanie

Pranie i płukanie

Wróć do Domowe porządki

Płyny i żele do praniaKapsułki do praniaProszki do praniaPłyny do płukaniaDodatki do prania i suszeniaOdplamiacze i wybielacze



4.9
z 18 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Cool Fresh 1012ml 1.012 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Cool Fresh 1012ml

1.012 l
18,17 zł/l
Cena18,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2028

4.9
z 11 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Sensitive 1012ml 1.012 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Sensitive 1012ml

1.012 l
18,17 zł/l
Cena18,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2028

4.9
z 10 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 76 prań Sensitive 1672ml 1.672 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 76 prań Sensitive 1672ml

1.672 l
14,95 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2028

4.9
z 18 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 130 prań Sensitive 2860ml 2.86 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 130 prań Sensitive 2860ml

2.86 l
11,59 zł/l
Cena33,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-03-2028

5.0
z 29 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 130 prań Classic Fresh Sky 2860ml 2.86 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 130 prań Classic Fresh Sky 2860ml

2.86 l
11,59 zł/l
Cena33,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2028

5.0
z 7 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Sensitive 1800ml 1.8 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Sensitive 1800ml

1.8 l
6,66 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2027

5.0
z 32 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Perfume Pleasure 1800ml 1.8 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Perfume Pleasure 1800ml

1.8 l
6,66 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2027

5.0
z 27 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 126 prań Aromatheraphy Magnolia 2772ml 2.772 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 126 prań Aromatheraphy Magnolia 2772ml

2.772 l
13,85 zł/l
Cena38,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

5.0
z 10 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 126 prań Cool Fresh 2772ml 2.772 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 126 prań Cool Fresh 2772ml

2.772 l
13,85 zł/l
Cena38,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2028

5.0
z 9 opinii
LENOR Skoncentrowany Płyn do płukania 86 prań Fresh Air Sensitive 1204ml 1.204 l

LENOR

Skoncentrowany Płyn do płukania 86 prań Fresh Air Sensitive 1204ml

1.204 l
44,34 zł/l
Cena53,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

5.0
z 2 opinii
LENOR Skoncentrowany Płyn do płukania 86 prań Fresh Air Pink Blossom 1204ml 1.204 l

LENOR

Skoncentrowany Płyn do płukania 86 prań Fresh Air Pink Blossom 1204ml

1.204 l
41,52 zł/l
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2029

4.9
z 16 opinii
LENOR Skoncentrowany Płyn do płukania 86 prań Fresh Air Wind 1204ml 1.204 l

LENOR

Skoncentrowany Płyn do płukania 86 prań Fresh Air Wind 1204ml

1.204 l
41,52 zł/l
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028

5.0
z 4 opinii
MAYERI Płyn do płukania 25 prań Sensitive 1500ml 1.5 l

MAYERI

Płyn do płukania 25 prań Sensitive 1500ml

1.5 l
9,59 zł/l
Cena14,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2028

E Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Aromatherapy Kwiat Lotosu&Olejek Migdałowy 1012ml 1 szt

E

Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Aromatherapy Kwiat Lotosu&Olejek Migdałowy 1012ml

1 szt
Cena16,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2028

5.0
z 2 opinii
LENOR Vacation Vibes Płyn do płukania 59 prań Sicily 1.239 l

LENOR Vacation Vibes

Płyn do płukania 59 prań Sicily

1.239 l
24,58 zł/l
Cena30,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2029

4.9
z 14 opinii
TESORI D ORIENTE Skncentrowany Płyn do płukania 38 prań Persian Dream 760ml 760 ml

TESORI D ORIENTE

Skncentrowany Płyn do płukania 38 prań Persian Dream 760ml

760 ml
21,04 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 15 opinii
TESORI D ORIENTE Skoncentrowany Płyn do płukania 38 prań Thalasso Therapy 760ml 760 ml

TESORI D ORIENTE

Skoncentrowany Płyn do płukania 38 prań Thalasso Therapy 760ml

760 ml
21,04 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.9
z 24 opinii
BIAŁY JELEŃ Hipoalergiczny Skoncentrowany Płyn do płukania 1000ml 1 l

BIAŁY JELEŃ

Hipoalergiczny Skoncentrowany Płyn do płukania 1000ml

1 l
19,99 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

4.9
z 16 opinii
LENOR Hipoalergiczny Płyn do płukania 71 prań Sensitive 1491ml 1.491 l

LENOR

Hipoalergiczny Płyn do płukania 71 prań Sensitive 1491ml

1.491 l
20,42 zł/l
Cena30,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028

BRIOCHIN Płyn do płukania 40 prań Skóra Wrażliwa 750ml 750 ml

BRIOCHIN

Płyn do płukania 40 prań Skóra Wrażliwa 750ml

750 ml
30,65 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2030

BRIOCHIN Koncentrat do prania dla skóry wrażliwej bezzapachowy 50 prań 2.27 l

BRIOCHIN

Koncentrat do prania dla skóry wrażliwej bezzapachowy 50 prań

2.27 l
26,43 zł/l
Cena59,99 zł
Do koszyka

4.8
z 11 opinii
CHANTECLAIR Skoncentrowany Płyn do płukania Białe Piżmo 1140ml 1.14 l

CHANTECLAIR

Skoncentrowany Płyn do płukania Białe Piżmo 1140ml

1.14 l
14,90 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028

5.0
z 4 opinii
CHANTECLAIR Skoncentrowany Płyn do płukania Sól Morska i Kwiat Lotosu 1140ml 1.14 l

CHANTECLAIR

Skoncentrowany Płyn do płukania Sól Morska i Kwiat Lotosu 1140ml

1.14 l
14,90 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028

5.0
z 21 opinii
FELCE AZZURRA Skoncentrowany Płyn do płukania 45 prań Orchidea Nera 900ml 900 ml

FELCE AZZURRA

Skoncentrowany Płyn do płukania 45 prań Orchidea Nera 900ml

900 ml
13,32 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029

4.9
z 25 opinii
FELCE AZZURRA Skoncentrowany Płyn do płukania 45 prań Classico 900ml 900 ml

FELCE AZZURRA

Skoncentrowany Płyn do płukania 45 prań Classico 900ml

900 ml
13,32 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028

4.8
z 17 opinii
FELCE AZZURRA Skoncentrowany Płyn do płukania 45 prań Fior di Luna 900ml 900 ml

FELCE AZZURRA

Skoncentrowany Płyn do płukania 45 prań Fior di Luna 900ml

900 ml
13,32 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028

4.9
z 12 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 125 prań Perfume Pleasure 2500ml 2.5 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 125 prań Perfume Pleasure 2500ml

2.5 l
6,00 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-08-2027

4.9
z 37 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 125 prań Fresh Morning 2500ml 2.5 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 125 prań Fresh Morning 2500ml

2.5 l
6,00 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2027

5.0
z 13 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 100 prań Perfume Bouquet 2500ml 2.5 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 100 prań Perfume Bouquet 2500ml

2.5 l
6,00 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-07-2027

5.0
z 34 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 125 prań Floral Passion 2500ml 2.5 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 125 prań Floral Passion 2500ml

2.5 l
6,00 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2027

4.9
z 11 opinii
FROSCH Skoncentrowany Płyn do płukania Kwiat Bawełny 900ml 900 ml

FROSCH

Skoncentrowany Płyn do płukania Kwiat Bawełny 900ml

900 ml
17,77 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2028

5.0
z 7 opinii
FROSCH Skoncentrowany Płyn do płukania Aloes 900ml 900 ml

FROSCH

Skoncentrowany Płyn do płukania Aloes 900ml

900 ml
17,77 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2028

5.0
z 6 opinii
FROSCH Skoncentrowany Płyn do płukania Kwiat Hibiskusa 900ml 900 ml

FROSCH

Skoncentrowany Płyn do płukania Kwiat Hibiskusa 900ml

900 ml
17,77 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-09-2028

4.3
z 3 opinii
FROSCH Skoncentrowany Płyn do płukania Figa 900ml 900 ml

FROSCH

Skoncentrowany Płyn do płukania Figa 900ml

900 ml
17,77 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-09-2027

5.0
z 27 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Fresh Morning 1800ml 1.8 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Fresh Morning 1800ml

1.8 l
6,66 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2027

4.8
z 9 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Perfume Bouqet 1800ml 1.8 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Perfume Bouqet 1800ml

1.8 l
6,66 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2027

5.0
z 20 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 70 prań Feel Relax 1400ml 1.4 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 70 prań Feel Relax 1400ml

1.4 l
9,28 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2026

5.0
z 17 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 70 prań Feel Well 1400ml 1.4 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 70 prań Feel Well 1400ml

1.4 l
9,28 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027

4.8
z 13 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 70 prań Feel Fresh 1400ml 1.4 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 70 prań Feel Fresh 1400ml

1.4 l
9,28 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2026

5.0
z 2 opinii
FROSCH BABY Skoncentrowany Płyn do płukania dziecięcych tkanin 45 prań Baby 900ml 900 ml

FROSCH BABY

Skoncentrowany Płyn do płukania dziecięcych tkanin 45 prań Baby 900ml

900 ml
17,77 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2028

4.9
z 13 opinii
COCCOLINO Perfume&Care Płyn do płukania tkanin koncentrat Almond & Cashmere Balm 925 ml

COCCOLINO Perfume&Care

Płyn do płukania tkanin koncentrat Almond & Cashmere Balm

925 ml
21,61 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-08-2027

4.9
z 9 opinii
COCCOLINO Perfume&Care Płyn do płukania tkanin koncentrat Tiare Flower & Red Fruits 1.275 l

COCCOLINO Perfume&Care

Płyn do płukania tkanin koncentrat Tiare Flower & Red Fruits

1.275 l
19,60 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-08-2027

4.9
z 19 opinii
COCCOLINO Perfume&Care Płyn do płukania tkanin koncentrat Passion Flower & Bergamot 1.275 l

COCCOLINO Perfume&Care

Płyn do płukania tkanin koncentrat Passion Flower & Bergamot

1.275 l
19,60 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-08-2027

4.8
z 4 opinii
COCCOLINO Perfume&Care Płyn do płukania tkanin koncentrat Snapdragon & Patchouli 1.275 l

COCCOLINO Perfume&Care

Płyn do płukania tkanin koncentrat Snapdragon & Patchouli

1.275 l
19,60 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-08-2027

4.9
z 10 opinii
COCCOLINO Perfume&Care Płyn do płukania tkanin koncentrat Purple Orchid & Blueberries 1.275 l

COCCOLINO Perfume&Care

Płyn do płukania tkanin koncentrat Purple Orchid & Blueberries

1.275 l
19,60 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-08-2027

4.9
z 10 opinii
COCCOLINO Perfume&Care Płyn do płukania tkanin koncentrat Almond & Cashmere Balm 1.275 l

COCCOLINO Perfume&Care

Płyn do płukania tkanin koncentrat Almond & Cashmere Balm

1.275 l
19,60 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027

5.0
z 9 opinii
COCCOLINO Perfume&Care Płyn do płukania tkanin koncentrat Water Lily & Pink Grapefruit 1.275 l

COCCOLINO Perfume&Care

Płyn do płukania tkanin koncentrat Water Lily & Pink Grapefruit

1.275 l
19,60 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-05-2027

4.9
z 57 opinii
COCCOLINO Sensitive&Soft Płyn do płukania tkanin koncentrat 1.7 l

COCCOLINO Sensitive&Soft

Płyn do płukania tkanin koncentrat

1.7 l
14,70 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027

4.9
z 25 opinii
COCCOLINO Skoncentrowany Płyn do płukania 68 prań Fresh&Soft Silk Lily 1700ml 1.7 l

COCCOLINO

Skoncentrowany Płyn do płukania 68 prań Fresh&Soft Silk Lily 1700ml

1.7 l
14,70 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-09-2027

4.8
z 20 opinii
COCCOLINO Skoncentrowany Płyn do płukania 68 prań Fresh&Soft Orange Rush 1700ml 1.7 l

COCCOLINO

Skoncentrowany Płyn do płukania 68 prań Fresh&Soft Orange Rush 1700ml

1.7 l
14,70 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027

5.0
z 5 opinii
COCCOLINO Skoncentrowany Płyn do płukania 51 prań Perfume&Care Honeysuckle&Sandalwood 1275ml 1.275 l

COCCOLINO

Skoncentrowany Płyn do płukania 51 prań Perfume&Care Honeysuckle&Sandalwood 1275ml

1.275 l
19,60 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-05-2027

4.8
z 9 opinii
COCCOLINO Fresh&Soft Płyn do płukania tkanin koncentrat Happy Yellow 1.7 l

COCCOLINO Fresh&Soft

Płyn do płukania tkanin koncentrat Happy Yellow

1.7 l
14,70 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-08-2027

5.0
z 53 opinii
COCCOLINO Fresh&Soft Płyn do płukania tkanin koncentrat Blue Splash 1.7 l

COCCOLINO Fresh&Soft

Płyn do płukania tkanin koncentrat Blue Splash

1.7 l
14,70 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027

4.9
z 7 opinii
COCCOLINO Perfume&Care Płyn do płukania tkanin koncentrat Purple Orchid & Blueberries 1.6 l

COCCOLINO Perfume&Care

Płyn do płukania tkanin koncentrat Purple Orchid & Blueberries

1.6 l
18,43 zł/l
Cena29,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2031

5.0
z 13 opinii
COCCOLINO Perfume&Care Płyn do płukania tkanin koncentrat Passion Flower & Bergamot 1.6 l

COCCOLINO Perfume&Care

Płyn do płukania tkanin koncentrat Passion Flower & Bergamot

1.6 l
18,43 zł/l
Cena29,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2030

5.0
z 9 opinii
COCCOLINO Skoncentrowany Płyn do płukania 64 prań Perfume&Care Honeysuckle&Sandalwood 1600ml 1.6 l

COCCOLINO

Skoncentrowany Płyn do płukania 64 prań Perfume&Care Honeysuckle&Sandalwood 1600ml

1.6 l
18,43 zł/l
Cena29,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2031

5.0
z 24 opinii
DR.BECKMANN Chusteczki wyłapujące kolor i usuwające brud 40 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Chusteczki wyłapujące kolor i usuwające brud 40 szt.

1 szt
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
22,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2028

5.0
z 3 opinii

18% taniej

SILAN Perfumy do prania Blue Jasmine 540 ml

SILAN

Perfumy do prania Blue Jasmine

540 ml
42,57 zł/l
Cena promocyjna22,99 zł
27,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2031

5.0
z 27 opinii
DR.BECKMANN Listki piorące do tkanin kolorowych Fresh Blossom 20 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Listki piorące do tkanin kolorowych Fresh Blossom 20 szt.

1 szt
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2029

5.0
z 2 opinii
DR.BECKMANN Płyn do płukania 14 prań Neutralizator Zapachów 500ml 500 ml

DR.BECKMANN

Płyn do płukania 14 prań Neutralizator Zapachów 500ml

500 ml
25,98 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2031

4.9
z 24 opinii
DR.BECKMANN Listki piorące uniwersalne 20 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Listki piorące uniwersalne 20 szt.

1 szt
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2031

4.7
z 9 opinii
DR.BECKMANN Listki piorące do tkanin kolorowych Orange&Peach 20 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Listki piorące do tkanin kolorowych Orange&Peach 20 szt.

1 szt
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031

5.0
z 6 opinii
LENOR Perełki zapachowe do prania Spring Awakening 195 g

LENOR

Perełki zapachowe do prania Spring Awakening

195 g
174,31 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028

5.0
z 2 opinii
COCCOLINO Perfumy do prania 20 prań Elixir Summer Bouquet 460ml 460 ml

COCCOLINO

Perfumy do prania 20 prań Elixir Summer Bouquet 460ml

460 ml
56,50 zł/l
Frisco poleca
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2031

4.8
z 4 opinii
COCCOLINO Perfumy do prania 20 prań Elixir First Blooms 460ml 460 ml

COCCOLINO

Perfumy do prania 20 prań Elixir First Blooms 460ml

460 ml
56,50 zł/l
Frisco poleca
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2031

5.0
z 2 opinii
COCCOLINO Perfumy do prania 20 prań Elixir Heavenly Fresh 460ml 460 ml

COCCOLINO

Perfumy do prania 20 prań Elixir Heavenly Fresh 460ml

460 ml
56,50 zł/l
Frisco poleca
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2031

5.0
z 99 opinii
KAMIX Woda destylowana 5 l

KAMIX

Woda destylowana

5 l
3,40 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2028

4.9
z 18 opinii
DR.BECKMANN Chusteczki aktywnie wybielające 15 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Chusteczki aktywnie wybielające 15 szt.

1 szt
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2027

5.0
z 11 opinii
SANYTOL Płyn do prania uniwersalny dezynfekujący 40 prań 1000ml 1 l

SANYTOL

Płyn do prania uniwersalny dezynfekujący 40 prań 1000ml

1 l
22,99 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2030

4.9
z 46 opinii
Nowość
KAMIX Woda destylowana 1 l

KAMIX

Woda destylowana

1 l
5,19 zł/l
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2027

5.0
z 25 opinii
DR.BECKMANN Chusteczki wyłapujące kolor i usuwające brud 24 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Chusteczki wyłapujące kolor i usuwające brud 24 szt.

1 szt
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2028

4.9
z 23 opinii
DR.BECKMANN Chusteczki wyłapujące kolor i usuwające brud 12 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Chusteczki wyłapujące kolor i usuwające brud 12 szt.

1 szt
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2031

5.0
z 44 opinii
DER WASCHKONIG Chusteczki wyłapujące kolor 20 szt. 1 szt

DER WASCHKONIG

Chusteczki wyłapujące kolor 20 szt.

1 szt
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2029

5.0
z 4 opinii
SILAN Perfumy do prania Cherry Blossom 540 ml

SILAN

Perfumy do prania Cherry Blossom

540 ml
51,83 zł/l
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031

5.0
z 3 opinii
SILAN Perfumy do prania Diamond Orchid 540 ml

SILAN

Perfumy do prania Diamond Orchid

540 ml
51,83 zł/l
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2031

5.0
z 5 opinii
FELCE AZZURRA Perfumowana woda do żelazka 1 l

FELCE AZZURRA

Perfumowana woda do żelazka

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2029

5.0
z 16 opinii
VANISH Chusteczki wyłapujące kolor 30 szt. 1 szt

VANISH

Chusteczki wyłapujące kolor 30 szt.

1 szt
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2028

5.0
z 4 opinii
DR.BECKMANN Perfumy do prania i kul do suszarek Świeżość 250ml 250 ml

DR.BECKMANN

Perfumy do prania i kul do suszarek Świeżość 250ml

250 ml
59,96 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031

5.0
z 6 opinii
Nowość
DR.BECKMANN Perfumy do prania i kul do suszarek Wiosna 250 ml

DR.BECKMANN

Perfumy do prania i kul do suszarek Wiosna

250 ml
59,96 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031

5.0
z 3 opinii
DR.BECKMANN Perfumy do prania i kul do suszarek Lato 250 ml

DR.BECKMANN

Perfumy do prania i kul do suszarek Lato

250 ml
59,96 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031

4.9
z 11 opinii
LENOR Perełki zapachowe do prania Gold Orchid&Vanilla 195g 195 g

LENOR

Perełki zapachowe do prania Gold Orchid&Vanilla 195g

195 g
174,31 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028

5.0
z 3 opinii
LENOR Perełki zapachowe do prania Ruby Jasmine 195 g

LENOR

Perełki zapachowe do prania Ruby Jasmine

195 g
174,31 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2029

5.0
z 3 opinii
LENOR Perełki zapachowe do prania Unstoppables Fresh 195g 195 g

LENOR

Perełki zapachowe do prania Unstoppables Fresh 195g

195 g
174,31 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

5.0
z 3 opinii
LENOR Perełki zapachowe do prania Floral Bouquet 195 g

LENOR

Perełki zapachowe do prania Floral Bouquet

195 g
174,31 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2029
12345

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store