Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Pranie i płukanie
Płyny i żele do prania
Żele
Do koloru
Średnie 1-3l
SOFIN Żel do prania tkanin kolorowych 56 prań
Żel do prania tkanin kolorowych 56 prań SOFIN 2.52l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 6 opinii

SOFIN Żel do prania tkanin kolorowych 56 prań

2.52 l
SOFIN
Polska

Cena31,99 zł
12,69 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Żel do prania tkanin kolorowych Skutecznie usuwa zabrudzenia, pozostawiając pranie czyste i pachnące. Neutralizuje nieprzyjemne zapachy, zapewnia świeżość i delikatność. Dba o kształt i kolor ubrań.


SOFIN Żel do prania tkanin kolorowych 56 prań


Produkt dostępny
Data przydatności: 01.07.2028
Dostępne warianty
SOFIN Żel do prania tkanin białych 56 prań 2520ml
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
6 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.06.2026
0
0
ALICJA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.06.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.06.2026
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.03.2026
0
0
wieslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.02.2026
0
0
wieslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
12,69 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
2.52 l
Dostawca:
DR. MIELE COSMED GRO
Marka:
SOFIN
EAN:
5900465997745
Cena za kg:
12,69 zł/l
Pojemność:
2.52 l
Marka:
SOFIN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DR. MIELE COSMED GRO
EAN:
5900465997745

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Regulacje CLP

wykrzyknikUwaga

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Zawiera METHYLISOTHIAZOLINONE, BENZISOTHIAZOLINONE. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa drażniąco na skórę. Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Stosować rękawice ochronne, ochronę oczu, ochronę twarzy. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać woda przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Zawartość/pojemnik usuwać do segregowanych odpadów komunalnych.


Informacje producenta

Marka

Sofin


Marka standaryzowana

MarkaSofin

Logotypy stron trzecich

Cleanright.eu


Opis produktu

Żel do prania tkanin kolorowych Skutecznie usuwa zabrudzenia, pozostawiając pranie czyste i pachnące. Neutralizuje nieprzyjemne zapachy, zapewnia świeżość i delikatność. Dba o kształt i kolor ubrań.


Dodatkowe informacje

www.cleanright.eu


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Żel do prania

Wariant Color

Produkty z kategorii Żele

5.0
z 2 opinii
COCCOLINO Żel do prania tkanin kolorowych 68 prań 2720ml 2.72 l

COCCOLINO

Żel do prania tkanin kolorowych 68 prań 2720ml

2.72 l
22,06 zł/l
Frisco poleca
Cena59,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2030
4.9
z 33 opinii
PERSIL Żel do prania tkanin kolorowych 55 prań Deep Clean Color 2475ml 2.475 l

PERSIL

Żel do prania tkanin kolorowych 55 prań Deep Clean Color 2475ml

2.475 l
21,81 zł/l
Cena53,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2031
5.0
z 1 opinii
COCCOLINO Żel do prania tkanin ciemnych i czarnych 45 prań Care 1800ml 1.8 l

COCCOLINO

Żel do prania tkanin ciemnych i czarnych 45 prań Care 1800ml

1.8 l
32,22 zł/l
Cena57,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-03-2029
5.0
z 2 opinii
COCCOLINO Żel do prania tkanin kolorowych 45 prań Care 1800ml 1.8 l

COCCOLINO

Żel do prania tkanin kolorowych 45 prań Care 1800ml

1.8 l
32,22 zł/l
Cena57,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2029
5.0
z 6 opinii
SOFIN Żel do prania tkanin kolorowych 56 prań 2.52 l

SOFIN

Żel do prania tkanin kolorowych 56 prań

2.52 l
12,69 zł/l
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2028

Produkty marki SOFIN

4.9
z 23 opinii
SOFIN Kapsułki do prania tkanin kolorowych 42 szt. 1 szt

SOFIN

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 42 szt.

1 szt
28,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
36,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2031
5.0
z 42 opinii
SOFIN Płyn do prania tkanin kolorowych 30 prań 1500ml 1.5 l

SOFIN

Płyn do prania tkanin kolorowych 30 prań 1500ml

1.5 l
9,99 zł/l
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2029
5.0
z 9 opinii
SOFIN Kapsułki do prania tkanin ciemnych i czarnych 42 szt. 1 szt

SOFIN

Kapsułki do prania tkanin ciemnych i czarnych 42 szt.

1 szt
28,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
36,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2031
4.9
z 35 opinii
SOFIN Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 30 prań 1500ml 1.5 l

SOFIN

Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 30 prań 1500ml

1.5 l
9,99 zł/l
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2029
5.0
z 11 opinii
SOFIN Kapsułki do prania tkanin białych i jasnych 42 szt. 1 szt

SOFIN

Kapsułki do prania tkanin białych i jasnych 42 szt.

1 szt
28,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
36,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-12-2030
4.9
z 31 opinii
SOFIN Płyn do prania tkanin kolorowych 50 prań 2500ml 2.5 l

SOFIN

Płyn do prania tkanin kolorowych 50 prań 2500ml

2.5 l
10,00 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2031
4.9
z 15 opinii
SOFIN Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 50 prań 2500ml 2.5 l

SOFIN

Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 50 prań 2500ml

2.5 l
10,00 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2031
4.9
z 37 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 125 prań Fresh Morning 2500ml 2.5 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 125 prań Fresh Morning 2500ml

2.5 l
6,00 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2027
4.9
z 12 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 125 prań Perfume Pleasure 2500ml 2.5 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 125 prań Perfume Pleasure 2500ml

2.5 l
6,00 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-08-2027
4.9
z 33 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 125 prań Sensitive 2500ml 2.5 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 125 prań Sensitive 2500ml

2.5 l
6,00 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-08-2027
5.0
z 34 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 125 prań Floral Passion 2500ml 2.5 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 125 prań Floral Passion 2500ml

2.5 l
6,00 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2027
5.0
z 13 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 100 prań Perfume Bouquet 2500ml 2.5 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 100 prań Perfume Bouquet 2500ml

2.5 l
6,00 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-07-2027
4.6
z 7 opinii
SOFIN Kapsułki do prania tkanin ciemnych i czarnych 24 szt. 576 g

SOFIN

Kapsułki do prania tkanin ciemnych i czarnych 24 szt.

576 g
46,86 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2028
4.7
z 18 opinii
SOFIN Kapsułki do prania tkanin kolorowych 24 szt. 576 g

SOFIN

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 24 szt.

576 g
46,86 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2028
4.0
z 1 opinii
SOFIN Żel do prania tkanin białych 56 prań 2520ml 2.52 l

SOFIN

Żel do prania tkanin białych 56 prań 2520ml

2.52 l
12,69 zł/l
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-06-2028
5.0
z 17 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 70 prań Feel Well 1400ml 1.4 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 70 prań Feel Well 1400ml

1.4 l
9,28 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store