Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Pranie i płukanie
Płyny i żele do prania
Żele
Do koloru
Średnie 1-3l
COCCOLINO Żel do prania tkanin ciemnych i czarnych 45 prań Care 1800ml
Żel do prania czarnych i ciemnych tkanin Care COCCOLINO 1.80l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 1 opinii

COCCOLINO Żel do prania tkanin ciemnych i czarnych 45 prań Care 1800ml

1.8 l
COCCOLINO

Cena57,99 zł
32,22 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Coccolino Care Black & Dark Żel do prania to doskonały sposób, aby dłużej cieszyć się intensywnymi ciemnymi kolorami i świeżym zapachem Twoich ulubionych ubrań. Unikatowa formuła produktu, zawierająca biodegradowalne enzymy, pozwala usunąć nawet najbardziej uporczywe plamy i zabrudzenia, a dzięki specjalnej, pielęgnującej technologii Bio Care Serum dodatkowo zapewnia ochronę delikatnych włókien, jednocześnie dbając o to, aby tkaniny zachowały swój żywy kolor. Korzystając z żelu do prania Coccolino Care, a tym samym dbając o kondycję swoich ulubionych ubrań, odświeżysz je i sprawisz, że staną się bardziej odporne na zużycie i będą mogły towarzyszyć Ci dłużej. Usuwający uporczywe plamy płyn do prania czarnych ubrań Coccolino w żelu ma jeszcze jedną ważną zaletę: skutecznie zapobiega zmechaceniom. Dzięki temu ubrania, które lubisz dłużej pozostaną w rewelacyjnym stanie, a Ty możesz się cieszyć ich pięknym, świeżym i delikatnym zapachem. Wyjątkowa formuła żelu została zamknięta w wyprofilowanej butelce z wygodną rączką – wszystko po to, aby ułatwić nalewanie płynu do szuflady pralki i zapobiegać jego rozlewaniu. Butelka została wykonana z plastiku z recyklingu, a pojemność 1,8 l starcza aż na 45 prań! Ciesz się swoimi ukochanymi ubraniami dłużej! Jeśli zależy Ci na jak najlepszej pielęgnacji tkanin, dobierz również odpowiedni płyn do płukania tkanin Coccolino. Może spodoba Ci się pięknie pachnący płyn do zmiękczania tkanin Coccolino Blue Splash albo Coccolino Orange Rush?


Cechy

- Coccolino Care Black & Dark Żel do prania czarnych i ciemnych tkanin zapewni świeże i czyste pranie oraz ochronę i intensywność kolorów

- Płyn do prania Coccolino Care pomoże zachować jakość koloru i ochroni Twoje ulubione czarne i ciemne ubrania przed blaknięciem

- Żel do prania Coccolino usuwa nawet najbardziej uporczywe plamy i zabrudzenia

- Płyn ma wyjątkową formułę Coccolino Bio Care Serum, która chroni i pielęgnuje tkaniny dbając o ich włókna

- Usuwający uporczywe plamy płyn do prania czarnych ubrań Coccolino Care pomaga zachować kształt ubrań i zapobiega ich rozciąganiu

- Żel Coccolino Care Black & Dark starcza aż na 45 prań: wlej odpowiednią ilość żelu do pralki zgodnie z instrukcją na opakowaniu, by cieszyć się zadbanymi i świeżymi ubraniami


COCCOLINO Żel do prania tkanin ciemnych i czarnych 45 prań Care 1800ml


Produkt dostępny
Data przydatności: 22.03.2029
Dostępne warianty
COCCOLINO Żel do prania tkanin kolorowych 45 prań Care 1800ml
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
olga0629olga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.02.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
32,22 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1.8 l
Dostawca:
UNILEVER LODY
Marka:
COCCOLINO
EAN:
8720181019432
Cena za kg:
32,22 zł/l
Pojemność:
1.8 l
Marka:
COCCOLINO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
UNILEVER LODY
EAN:
8720181019432

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Postępuj zgodnie z zaleceniami na metkach ubrań. Nie stosować do prania wełny i jedwabiu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

A.I.S.E. Ostrzeżenia

Przechowywać poza zasięgiem dzieci

Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą

Osoby o wrażliwej lub uszkodzonej skórze powinny unikać dłuższego kontaktu z produktem

Po użyciu umyć ręce


Regulacje CLP

wykrzyknikUwaga

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Coccolino Black żel do prania czarnych i ciemnych tkanin Działa drażniąco na oczy. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa szkodliwe na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. Stosować rękawice ochronne. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: umyć dużą ilością wody. Zawartość/pojemnik usuwać do miejsc utylizacji odpadów zgodnie z lokalnymi przepisami. Zawiera Methylisothiazolinone, Octylisothiazolinone.


Informacje producenta

Marka

Coccolino


Marka standaryzowana

MarkaCoccolino

Logotypy stron trzecich

Cleanright.eu


Opis produktu

Coccolino Care Black & Dark Żel do prania to doskonały sposób, aby dłużej cieszyć się intensywnymi ciemnymi kolorami i świeżym zapachem Twoich ulubionych ubrań. Unikatowa formuła produktu, zawierająca biodegradowalne enzymy, pozwala usunąć nawet najbardziej uporczywe plamy i zabrudzenia, a dzięki specjalnej, pielęgnującej technologii Bio Care Serum dodatkowo zapewnia ochronę delikatnych włókien, jednocześnie dbając o to, aby tkaniny zachowały swój żywy kolor. Korzystając z żelu do prania Coccolino Care, a tym samym dbając o kondycję swoich ulubionych ubrań, odświeżysz je i sprawisz, że staną się bardziej odporne na zużycie i będą mogły towarzyszyć Ci dłużej. Usuwający uporczywe plamy płyn do prania czarnych ubrań Coccolino w żelu ma jeszcze jedną ważną zaletę: skutecznie zapobiega zmechaceniom. Dzięki temu ubrania, które lubisz dłużej pozostaną w rewelacyjnym stanie, a Ty możesz się cieszyć ich pięknym, świeżym i delikatnym zapachem. Wyjątkowa formuła żelu została zamknięta w wyprofilowanej butelce z wygodną rączką – wszystko po to, aby ułatwić nalewanie płynu do szuflady pralki i zapobiegać jego rozlewaniu. Butelka została wykonana z plastiku z recyklingu, a pojemność 1,8 l starcza aż na 45 prań! Ciesz się swoimi ukochanymi ubraniami dłużej! Jeśli zależy Ci na jak najlepszej pielęgnacji tkanin, dobierz również odpowiedni płyn do płukania tkanin Coccolino. Może spodoba Ci się pięknie pachnący płyn do zmiękczania tkanin Coccolino Blue Splash albo Coccolino Orange Rush?


Dodatkowe informacje

www.cleanright.eu www.unilever.com


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Żel do prania

Wariant czarnych i ciemnych tkanin

Produkty z kategorii Żele

5.0
z 2 opinii
COCCOLINO Żel do prania tkanin kolorowych 68 prań 2720ml 2.72 l

COCCOLINO

Żel do prania tkanin kolorowych 68 prań 2720ml

2.72 l
22,06 zł/l
Frisco poleca
Cena59,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2030
4.9
z 33 opinii
PERSIL Żel do prania tkanin kolorowych 55 prań Deep Clean Color 2475ml 2.475 l

PERSIL

Żel do prania tkanin kolorowych 55 prań Deep Clean Color 2475ml

2.475 l
21,81 zł/l
Cena53,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2031
5.0
z 6 opinii
SOFIN Żel do prania tkanin kolorowych 56 prań 2.52 l

SOFIN

Żel do prania tkanin kolorowych 56 prań

2.52 l
12,69 zł/l
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2028
5.0
z 2 opinii
COCCOLINO Żel do prania tkanin kolorowych 45 prań Care 1800ml 1.8 l

COCCOLINO

Żel do prania tkanin kolorowych 45 prań Care 1800ml

1.8 l
32,22 zł/l
Cena57,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2029
5.0
z 1 opinii
COCCOLINO Żel do prania tkanin ciemnych i czarnych 45 prań Care 1800ml 1.8 l

COCCOLINO

Żel do prania tkanin ciemnych i czarnych 45 prań Care 1800ml

1.8 l
32,22 zł/l
Cena57,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-03-2029

Produkty marki COCCOLINO

5.0
z 2 opinii
COCCOLINO Perfumy do prania 20 prań Elixir Summer Bouquet 460ml 460 ml

COCCOLINO

Perfumy do prania 20 prań Elixir Summer Bouquet 460ml

460 ml
56,50 zł/l
Frisco poleca
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2031
4.8
z 4 opinii
COCCOLINO Perfumy do prania 20 prań Elixir First Blooms 460ml 460 ml

COCCOLINO

Perfumy do prania 20 prań Elixir First Blooms 460ml

460 ml
56,50 zł/l
Frisco poleca
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2031
5.0
z 2 opinii
COCCOLINO Perfumy do prania 20 prań Elixir Heavenly Fresh 460ml 460 ml

COCCOLINO

Perfumy do prania 20 prań Elixir Heavenly Fresh 460ml

460 ml
56,50 zł/l
Frisco poleca
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2031
5.0
z 2 opinii
COCCOLINO Żel do prania tkanin kolorowych 68 prań 2720ml 2.72 l

COCCOLINO

Żel do prania tkanin kolorowych 68 prań 2720ml

2.72 l
22,06 zł/l
Frisco poleca
Cena59,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2030
4.0
z 1 opinii
COCCOLINO Żel do prania tkanin ciemnych i czarnych 68 prań 2720ml 1 szt

COCCOLINO

Żel do prania tkanin ciemnych i czarnych 68 prań 2720ml

1 szt
Frisco poleca
Cena59,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2030
4.7
z 6 opinii
COCCOLINO Żel do prania uniwersalny 37 prań Wonder Wash Speed Clean 1480ml 1.48 l

COCCOLINO

Żel do prania uniwersalny 37 prań Wonder Wash Speed Clean 1480ml

1.48 l
37,29 zł/l
Cena55,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2031
5.0
z 7 opinii
COCCOLINO Żel do prania uniwersalny 37 prań Wonder Wash Odour Defy 1480ml 1.48 l

COCCOLINO

Żel do prania uniwersalny 37 prań Wonder Wash Odour Defy 1480ml

1.48 l
37,29 zł/l
Cena55,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2031
5.0
z 2 opinii
COCCOLINO Żel do prania tkanin kolorowych 45 prań Care 1800ml 1.8 l

COCCOLINO

Żel do prania tkanin kolorowych 45 prań Care 1800ml

1.8 l
32,22 zł/l
Cena57,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2029
5.0
z 2 opinii
COCCOLINO Żel do prania tkanin białych 45 prań Care 1800ml 1.8 l

COCCOLINO

Żel do prania tkanin białych 45 prań Care 1800ml

1.8 l
32,22 zł/l
Cena57,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-03-2029
4.9
z 13 opinii
COCCOLINO Perfume&Care Płyn do płukania tkanin koncentrat Almond & Cashmere Balm 925 ml

COCCOLINO Perfume&Care

Płyn do płukania tkanin koncentrat Almond & Cashmere Balm

925 ml
21,61 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-08-2027
5.0
z 9 opinii
COCCOLINO Perfume&Care Płyn do płukania tkanin koncentrat Water Lily & Pink Grapefruit 1.275 l

COCCOLINO Perfume&Care

Płyn do płukania tkanin koncentrat Water Lily & Pink Grapefruit

1.275 l
19,60 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-05-2027
4.9
z 10 opinii
COCCOLINO Perfume&Care Płyn do płukania tkanin koncentrat Purple Orchid & Blueberries 1.275 l

COCCOLINO Perfume&Care

Płyn do płukania tkanin koncentrat Purple Orchid & Blueberries

1.275 l
19,60 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-08-2027
4.8
z 4 opinii
COCCOLINO Perfume&Care Płyn do płukania tkanin koncentrat Snapdragon & Patchouli 1.275 l

COCCOLINO Perfume&Care

Płyn do płukania tkanin koncentrat Snapdragon & Patchouli

1.275 l
19,60 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-08-2027
4.9
z 9 opinii
COCCOLINO Perfume&Care Płyn do płukania tkanin koncentrat Tiare Flower & Red Fruits 1.275 l

COCCOLINO Perfume&Care

Płyn do płukania tkanin koncentrat Tiare Flower & Red Fruits

1.275 l
19,60 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-08-2027
4.9
z 19 opinii
COCCOLINO Perfume&Care Płyn do płukania tkanin koncentrat Passion Flower & Bergamot 1.275 l

COCCOLINO Perfume&Care

Płyn do płukania tkanin koncentrat Passion Flower & Bergamot

1.275 l
19,60 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-08-2027
4.9
z 10 opinii
COCCOLINO Perfume&Care Płyn do płukania tkanin koncentrat Almond & Cashmere Balm 1.275 l

COCCOLINO Perfume&Care

Płyn do płukania tkanin koncentrat Almond & Cashmere Balm

1.275 l
19,60 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store