Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Pranie i płukanie
Płyny i żele do prania
Żele
Do koloru
Duże >3l
MEISTER Żel do prania tkanin kolorowych 114 prań 4000ml
Żel do prania kolorowych tkanin WascheMeister 4.00l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 22 opinii

MEISTER Żel do prania tkanin kolorowych 114 prań 4000ml

4 l
MEISTER
UE

Cena27,99 zł
7,00 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 07.02.2028

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
22 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetny i bardzo wydajny żel do prania. Super cena.💯
14.04.2026
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Używam już długo. Świetny do kolorowego prania. Ładnie pachnie.
02.12.2025
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
To mój kolejny zakup tego płynu. Jestem z niego bardzo zadowolona.
18.05.2025
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.08.2026
0
0
kszwabe1
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.07.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.07.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
06.07.2026
0
0
kszwabe1
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.05.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.04.2026
0
0
Lina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.02.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.09.2025
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.08.2025
0
0
Zdzisław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.07.2025
0
0
Michelle
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.07.2025
0
0
Basia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2025
0
0
hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
7,00 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
4 l
Dostawca:
EDG
Marka:
MEISTER
EAN:
4260418934298
Cena za kg:
7,00 zł/l
Pojemność:
4 l
Marka:
MEISTER
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EDG
EAN:
4260418934298

Produkty z kategorii Żele

4.0
z 1 opinii
COCCOLINO Żel do prania tkanin ciemnych i czarnych 68 prań 2720ml 1 szt

COCCOLINO

Żel do prania tkanin ciemnych i czarnych 68 prań 2720ml

1 szt
Frisco poleca
Cena59,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2030
4.8
z 28 opinii
PERSIL Żel do prania tkanin kolorowych 80 prań Deep Clean Lavender 3600ml 3.6 l

PERSIL

Żel do prania tkanin kolorowych 80 prań Deep Clean Lavender 3600ml

3.6 l
25,00 zł/l
Cena89,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
5.0
z 22 opinii
MEISTER Żel do prania tkanin kolorowych 114 prań 4000ml 4 l

MEISTER

Żel do prania tkanin kolorowych 114 prań 4000ml

4 l
7,00 zł/l
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2028
4.9
z 26 opinii
DER WASCHKONIG Żel do prania tkanin kolorowych 110 prań 3305ml 3.305 l

DER WASCHKONIG

Żel do prania tkanin kolorowych 110 prań 3305ml

3.305 l
7,56 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031
5.0
z 15 opinii
DER WASCHKONIG Żel do prania tkanin ciemnych i czarnych 110 prań 3305ml 3.305 l

DER WASCHKONIG

Żel do prania tkanin ciemnych i czarnych 110 prań 3305ml

3.305 l
7,56 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2031
4.9
z 37 opinii
PERSIL Żel do prania tkanin kolorowych 88 prań Deep Clean Color 3960ml 3.96 l

PERSIL

Żel do prania tkanin kolorowych 88 prań Deep Clean Color 3960ml

3.96 l
19,54 zł/l
Cena77,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2031

Produkty marki MEISTER

4.9
z 26 opinii
MEISTER Zawieszka do WC Egzotyczne Kwiaty 1x45g 45 g

MEISTER

Zawieszka do WC Egzotyczne Kwiaty 1x45g

45 g
88,67 zł/kg
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-03-2029
4.9
z 23 opinii
MEISTER Zawieszka do WC Morski 1x45g 45 g

MEISTER

Zawieszka do WC Morski 1x45g

45 g
88,67 zł/kg
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2029
4.9
z 30 opinii
MEISTER Zawieszka do WC Cytryna 1x45g 45 g

MEISTER

Zawieszka do WC Cytryna 1x45g

45 g
88,67 zł/kg
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2029
4.9
z 42 opinii
MEISTER Zawieszka barwiąca do WC Alpen Frisch 1x45g 45 g

MEISTER

Zawieszka barwiąca do WC Alpen Frisch 1x45g

45 g
124,22 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-03-2028
5.0
z 9 opinii
MEISTER Proszek do prania tkanin kolorowych 80 prań 6000ml 6 l

MEISTER

Proszek do prania tkanin kolorowych 80 prań 6000ml

6 l
6,67 zł/l
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2028
4.9
z 30 opinii
MEISTER Płyn do mycia naczyń Sensitive 1.2 l

MEISTER

Płyn do mycia naczyń Sensitive

1.2 l
7,49 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store