Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Pranie i płukanie
Płyny i żele do prania
Płyny
Do koloru
Średnie 1-3l
CHANTECLAIR Płyn do prania tkanin kolorowych 35 prań
Płyn do prania tkanin kolorowych 35 prań CHANTECLAIR 1.58l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.5
z 12 opinii

CHANTECLAIR Płyn do prania tkanin kolorowych 35 prań

1.575 l
CHANTECLAIR
Włochy

Cena26,99 zł
17,14 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.05.2029

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.5
12 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
75%
4
17%
3
0%
2
0%
1
8%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ula
zweryfikowano
Zgłaszam
Przed chwilą odebrałam zamówienie i zauważyłam, że produkt jest uszkodzony. CHANTECLAIR Płyn do prania tkanin kolorowych wyciekł z butelki podczas transportu, została połowa :-(
23.12.2025
1
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.08.2026
0
0
Laura
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.07.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.06.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.05.2026
0
0
Wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
28.02.2026
0
0
Kateryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.12.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.11.2025
0
0
Olga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.10.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.08.2025
0
0
Bozenna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.08.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
09.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
17,14 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1.575 l
Dostawca:
EDG
Marka:
CHANTECLAIR
EAN:
8015194533205
Cena za kg:
17,14 zł/l
Pojemność:
1.575 l
Marka:
CHANTECLAIR
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EDG
EAN:
8015194533205

Produkty z kategorii Płyny

5.0
z 22 opinii
WOOLITE Płyn do prania tkanin ciemnych czarnych i jeans 45 prań 2700ml 2.7 l

WOOLITE

Płyn do prania tkanin ciemnych czarnych i jeans 45 prań 2700ml

2.7 l
7,40 zł/l
39,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
42,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2028
4.9
z 33 opinii
WOOLITE Płyn do prania tkanin kolorowych 45 prań 2700ml 2.7 l

WOOLITE

Płyn do prania tkanin kolorowych 45 prań 2700ml

2.7 l
7,40 zł/l
39,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
42,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2028
4.9
z 30 opinii

17% taniej

PERWOLL Płyn do prania tkanin kolorowych 60 prań 3000ml 3 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin kolorowych 60 prań 3000ml

3 l
16,66 zł/l
Promocja
Cena promocyjna49,99 zł
59,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
5.0
z 42 opinii
SOFIN Płyn do prania tkanin kolorowych 30 prań 1500ml 1.5 l

SOFIN

Płyn do prania tkanin kolorowych 30 prań 1500ml

1.5 l
9,99 zł/l
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2029
4.9
z 35 opinii
SOFIN Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 30 prań 1500ml 1.5 l

SOFIN

Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 30 prań 1500ml

1.5 l
9,99 zł/l
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2029
4.9
z 37 opinii
WOOLITE Płyn do prania tkanin kolorowych 30 prań 1800ml 1.8 l

WOOLITE

Płyn do prania tkanin kolorowych 30 prań 1800ml

1.8 l
14,44 zł/l
Frisco poleca
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2027
4.9
z 29 opinii
WOOLITE Płyn do prania tkanin ciemnych czarnych i jeans 30 prań 1800ml 1.8 l

WOOLITE

Płyn do prania tkanin ciemnych czarnych i jeans 30 prań 1800ml

1.8 l
14,44 zł/l
Frisco poleca
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2027
4.9
z 27 opinii
WOOLITE Płyn do prania tkanin kolorowych 30 prań Colour Fruity 1800ml 1.8 l

WOOLITE

Płyn do prania tkanin kolorowych 30 prań Colour Fruity 1800ml

1.8 l
14,44 zł/l
Frisco poleca
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-02-2028
4.6
z 22 opinii
FELCE AZZURRA Płyn do prania tkanin kolorowych 32 prania 1595ml 1.595 l

FELCE AZZURRA

Płyn do prania tkanin kolorowych 32 prania 1595ml

1.595 l
16,92 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2030
4.5
z 12 opinii
ARIEL Płyn do prania tkanin kolorowych 40 prań 1800ml 1.8 l

ARIEL

Płyn do prania tkanin kolorowych 40 prań 1800ml

1.8 l
35,16 zł/l
Cena63,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2030
4.9
z 15 opinii
SOFIN Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 50 prań 2500ml 2.5 l

SOFIN

Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 50 prań 2500ml

2.5 l
10,00 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2031
4.9
z 31 opinii
SOFIN Płyn do prania tkanin kolorowych 50 prań 2500ml 2.5 l

SOFIN

Płyn do prania tkanin kolorowych 50 prań 2500ml

2.5 l
10,00 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2031
4.8
z 31 opinii
PERWOLL Płyn do prania tkanin kolorowych 40 prań 2000ml 2 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin kolorowych 40 prań 2000ml

2 l
20,93 zł/l
Cena41,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
5.0
z 23 opinii
PERWOLL Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 40 prań 2000ml 2 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 40 prań 2000ml

2 l
20,93 zł/l
Cena41,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2031
5.0
z 7 opinii
PERWOLL Płyn do prania tkanin kolorowych 40 prań Blossom 2000ml 2 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin kolorowych 40 prań Blossom 2000ml

2 l
20,93 zł/l
Cena41,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
4.8
z 12 opinii
PERWOLL Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 40 prań Dark Bloom 2000ml 2 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 40 prań Dark Bloom 2000ml

2 l
20,93 zł/l
Cena41,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2031
SOFIN Płyn do prania tkanin kolorowych 30 prań 1100ml 1.1 l

SOFIN

Płyn do prania tkanin kolorowych 30 prań 1100ml

1.1 l
24,54 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.5
z 12 opinii
CHANTECLAIR Płyn do prania tkanin kolorowych 35 prań 1.575 l

CHANTECLAIR

Płyn do prania tkanin kolorowych 35 prań

1.575 l
17,14 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2029
4.7
z 6 opinii
MAYERI Płyn do prania tkanin kolorowych 30 prań 1650ml 1.65 l

MAYERI

Płyn do prania tkanin kolorowych 30 prań 1650ml

1.65 l
16,90 zł/l
Cena27,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2027
4.8
z 4 opinii
ARIEL Płyn do prania tkanin kolorowych 30 prań 1.35 l

ARIEL

Płyn do prania tkanin kolorowych 30 prań

1.35 l
50,36 zł/l
Cena67,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

Produkty marki CHANTECLAIR

4.8
z 11 opinii
CHANTECLAIR Skoncentrowany Płyn do płukania Białe Piżmo 1140ml 1.14 l

CHANTECLAIR

Skoncentrowany Płyn do płukania Białe Piżmo 1140ml

1.14 l
14,90 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 4 opinii
CHANTECLAIR Skoncentrowany Płyn do płukania Sól Morska i Kwiat Lotosu 1140ml 1.14 l

CHANTECLAIR

Skoncentrowany Płyn do płukania Sól Morska i Kwiat Lotosu 1140ml

1.14 l
14,90 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
4.7
z 17 opinii
CHANTECLAIR Płyn do prania uniwersalny 35 prań Mydło Marsylskie 1575ml 1.575 l

CHANTECLAIR

Płyn do prania uniwersalny 35 prań Mydło Marsylskie 1575ml

1.575 l
17,14 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store