Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Pranie i płukanie
Płyny do płukania
Koncentraty
Średnie 1-2l
CHANTECLAIR Skoncentrowany Płyn do płukania Sól Morska i Kwiat Lotosu 1140ml
Koncentrat do płukania o zapachu soli morskiej i kwiatu lotosu CHANTECLAIR 1.14l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 4 opinii

CHANTECLAIR Skoncentrowany Płyn do płukania Sól Morska i Kwiat Lotosu 1140ml

1.14 l
CHANTECLAIR
Włochy

Cena16,99 zł
14,90 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 31.07.2028
Dostępne warianty
CHANTECLAIR Skoncentrowany Płyn do płukania Białe Piżmo 1140ml
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Zapach jest przepiękny. Wspaniała jakość. To już moja czwarta butelka ❤️
15.05.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.04.2026
0
0
Tadeusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.01.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
14,90 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1.14 l
Dostawca:
EDG
Marka:
CHANTECLAIR
EAN:
8015194522506
Cena za kg:
14,90 zł/l
Pojemność:
1.14 l
Marka:
CHANTECLAIR
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EDG
EAN:
8015194522506

Produkty z kategorii Koncentraty

4.8
z 11 opinii
CHANTECLAIR Skoncentrowany Płyn do płukania Białe Piżmo 1140ml 1.14 l

CHANTECLAIR

Skoncentrowany Płyn do płukania Białe Piżmo 1140ml

1.14 l
14,90 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 4 opinii
CHANTECLAIR Skoncentrowany Płyn do płukania Sól Morska i Kwiat Lotosu 1140ml 1.14 l

CHANTECLAIR

Skoncentrowany Płyn do płukania Sól Morska i Kwiat Lotosu 1140ml

1.14 l
14,90 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 27 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Fresh Morning 1800ml 1.8 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Fresh Morning 1800ml

1.8 l
6,66 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2027
4.8
z 9 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Perfume Bouqet 1800ml 1.8 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Perfume Bouqet 1800ml

1.8 l
6,66 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2027
5.0
z 17 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 70 prań Feel Well 1400ml 1.4 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 70 prań Feel Well 1400ml

1.4 l
9,28 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
5.0
z 20 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 70 prań Feel Relax 1400ml 1.4 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 70 prań Feel Relax 1400ml

1.4 l
9,28 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2026
4.8
z 13 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 70 prań Feel Fresh 1400ml 1.4 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 70 prań Feel Fresh 1400ml

1.4 l
9,28 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2026
5.0
z 9 opinii
COCCOLINO Perfume&Care Płyn do płukania tkanin koncentrat Water Lily & Pink Grapefruit 1.275 l

COCCOLINO Perfume&Care

Płyn do płukania tkanin koncentrat Water Lily & Pink Grapefruit

1.275 l
19,60 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-05-2027
4.9
z 10 opinii
COCCOLINO Perfume&Care Płyn do płukania tkanin koncentrat Almond & Cashmere Balm 1.275 l

COCCOLINO Perfume&Care

Płyn do płukania tkanin koncentrat Almond & Cashmere Balm

1.275 l
19,60 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.9
z 10 opinii
COCCOLINO Perfume&Care Płyn do płukania tkanin koncentrat Purple Orchid & Blueberries 1.275 l

COCCOLINO Perfume&Care

Płyn do płukania tkanin koncentrat Purple Orchid & Blueberries

1.275 l
19,60 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-08-2027
4.9
z 9 opinii
COCCOLINO Perfume&Care Płyn do płukania tkanin koncentrat Tiare Flower & Red Fruits 1.275 l

COCCOLINO Perfume&Care

Płyn do płukania tkanin koncentrat Tiare Flower & Red Fruits

1.275 l
19,60 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-08-2027
4.9
z 19 opinii
COCCOLINO Perfume&Care Płyn do płukania tkanin koncentrat Passion Flower & Bergamot 1.275 l

COCCOLINO Perfume&Care

Płyn do płukania tkanin koncentrat Passion Flower & Bergamot

1.275 l
19,60 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-08-2027
4.8
z 4 opinii
COCCOLINO Perfume&Care Płyn do płukania tkanin koncentrat Snapdragon & Patchouli 1.275 l

COCCOLINO Perfume&Care

Płyn do płukania tkanin koncentrat Snapdragon & Patchouli

1.275 l
19,60 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-08-2027
4.9
z 57 opinii
COCCOLINO Sensitive&Soft Płyn do płukania tkanin koncentrat 1.7 l

COCCOLINO Sensitive&Soft

Płyn do płukania tkanin koncentrat

1.7 l
14,70 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.8
z 20 opinii
COCCOLINO Skoncentrowany Płyn do płukania 68 prań Fresh&Soft Orange Rush 1700ml 1.7 l

COCCOLINO

Skoncentrowany Płyn do płukania 68 prań Fresh&Soft Orange Rush 1700ml

1.7 l
14,70 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.9
z 25 opinii
COCCOLINO Skoncentrowany Płyn do płukania 68 prań Fresh&Soft Silk Lily 1700ml 1.7 l

COCCOLINO

Skoncentrowany Płyn do płukania 68 prań Fresh&Soft Silk Lily 1700ml

1.7 l
14,70 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-09-2027
5.0
z 5 opinii
COCCOLINO Skoncentrowany Płyn do płukania 51 prań Perfume&Care Honeysuckle&Sandalwood 1275ml 1.275 l

COCCOLINO

Skoncentrowany Płyn do płukania 51 prań Perfume&Care Honeysuckle&Sandalwood 1275ml

1.275 l
19,60 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-05-2027
5.0
z 53 opinii
COCCOLINO Fresh&Soft Płyn do płukania tkanin koncentrat Blue Splash 1.7 l

COCCOLINO Fresh&Soft

Płyn do płukania tkanin koncentrat Blue Splash

1.7 l
14,70 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.8
z 9 opinii
COCCOLINO Fresh&Soft Płyn do płukania tkanin koncentrat Happy Yellow 1.7 l

COCCOLINO Fresh&Soft

Płyn do płukania tkanin koncentrat Happy Yellow

1.7 l
14,70 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-08-2027
4.9
z 7 opinii
COCCOLINO Perfume&Care Płyn do płukania tkanin koncentrat Purple Orchid & Blueberries 1.6 l

COCCOLINO Perfume&Care

Płyn do płukania tkanin koncentrat Purple Orchid & Blueberries

1.6 l
18,43 zł/l
Cena29,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2031
5.0
z 13 opinii
COCCOLINO Perfume&Care Płyn do płukania tkanin koncentrat Passion Flower & Bergamot 1.6 l

COCCOLINO Perfume&Care

Płyn do płukania tkanin koncentrat Passion Flower & Bergamot

1.6 l
18,43 zł/l
Cena29,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2030
5.0
z 9 opinii
COCCOLINO Skoncentrowany Płyn do płukania 64 prań Perfume&Care Honeysuckle&Sandalwood 1600ml 1.6 l

COCCOLINO

Skoncentrowany Płyn do płukania 64 prań Perfume&Care Honeysuckle&Sandalwood 1600ml

1.6 l
18,43 zł/l
Cena29,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2031

Produkty marki CHANTECLAIR

4.8
z 11 opinii
CHANTECLAIR Skoncentrowany Płyn do płukania Białe Piżmo 1140ml 1.14 l

CHANTECLAIR

Skoncentrowany Płyn do płukania Białe Piżmo 1140ml

1.14 l
14,90 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
4.5
z 12 opinii
CHANTECLAIR Płyn do prania tkanin kolorowych 35 prań 1.575 l

CHANTECLAIR

Płyn do prania tkanin kolorowych 35 prań

1.575 l
17,14 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2029
4.7
z 17 opinii
CHANTECLAIR Płyn do prania uniwersalny 35 prań Mydło Marsylskie 1575ml 1.575 l

CHANTECLAIR

Płyn do prania uniwersalny 35 prań Mydło Marsylskie 1575ml

1.575 l
17,14 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store