Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Domowe porządki
Pranie i płukanie
Płyny do płukania
Koncentraty
Średnie 1-2l

Średnie 1-2l

Wróć do Koncentraty




4.8
z 11 opinii
CHANTECLAIR Skoncentrowany Płyn do płukania Białe Piżmo 1140ml 1.14 l

CHANTECLAIR

Skoncentrowany Płyn do płukania Białe Piżmo 1140ml

1.14 l
14,90 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028

5.0
z 4 opinii
CHANTECLAIR Skoncentrowany Płyn do płukania Sól Morska i Kwiat Lotosu 1140ml 1.14 l

CHANTECLAIR

Skoncentrowany Płyn do płukania Sól Morska i Kwiat Lotosu 1140ml

1.14 l
14,90 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028

4.8
z 13 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 70 prań Feel Fresh 1400ml 1.4 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 70 prań Feel Fresh 1400ml

1.4 l
9,28 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2026

5.0
z 20 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 70 prań Feel Relax 1400ml 1.4 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 70 prań Feel Relax 1400ml

1.4 l
9,28 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2026

5.0
z 17 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 70 prań Feel Well 1400ml 1.4 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 70 prań Feel Well 1400ml

1.4 l
9,28 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027

4.8
z 9 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Perfume Bouqet 1800ml 1.8 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Perfume Bouqet 1800ml

1.8 l
6,66 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2027

5.0
z 27 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Fresh Morning 1800ml 1.8 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Fresh Morning 1800ml

1.8 l
6,66 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2027

4.9
z 19 opinii
COCCOLINO Perfume&Care Płyn do płukania tkanin koncentrat Passion Flower & Bergamot 1.275 l

COCCOLINO Perfume&Care

Płyn do płukania tkanin koncentrat Passion Flower & Bergamot

1.275 l
19,60 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-08-2027

4.9
z 9 opinii
COCCOLINO Perfume&Care Płyn do płukania tkanin koncentrat Tiare Flower & Red Fruits 1.275 l

COCCOLINO Perfume&Care

Płyn do płukania tkanin koncentrat Tiare Flower & Red Fruits

1.275 l
19,60 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-08-2027

4.9
z 10 opinii
COCCOLINO Perfume&Care Płyn do płukania tkanin koncentrat Almond & Cashmere Balm 1.275 l

COCCOLINO Perfume&Care

Płyn do płukania tkanin koncentrat Almond & Cashmere Balm

1.275 l
19,60 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027

4.9
z 10 opinii
COCCOLINO Perfume&Care Płyn do płukania tkanin koncentrat Purple Orchid & Blueberries 1.275 l

COCCOLINO Perfume&Care

Płyn do płukania tkanin koncentrat Purple Orchid & Blueberries

1.275 l
19,60 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-08-2027


5.0
z 9 opinii
COCCOLINO Perfume&Care Płyn do płukania tkanin koncentrat Water Lily & Pink Grapefruit 1.275 l

COCCOLINO Perfume&Care

Płyn do płukania tkanin koncentrat Water Lily & Pink Grapefruit

1.275 l
19,60 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-05-2027

4.8
z 4 opinii
COCCOLINO Perfume&Care Płyn do płukania tkanin koncentrat Snapdragon & Patchouli 1.275 l

COCCOLINO Perfume&Care

Płyn do płukania tkanin koncentrat Snapdragon & Patchouli

1.275 l
19,60 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-08-2027

4.9
z 57 opinii
COCCOLINO Sensitive&Soft Płyn do płukania tkanin koncentrat 1.7 l

COCCOLINO Sensitive&Soft

Płyn do płukania tkanin koncentrat

1.7 l
14,70 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027

4.8
z 20 opinii
COCCOLINO Skoncentrowany Płyn do płukania 68 prań Fresh&Soft Orange Rush 1700ml 1.7 l

COCCOLINO

Skoncentrowany Płyn do płukania 68 prań Fresh&Soft Orange Rush 1700ml

1.7 l
14,70 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027

4.9
z 25 opinii
COCCOLINO Skoncentrowany Płyn do płukania 68 prań Fresh&Soft Silk Lily 1700ml 1.7 l

COCCOLINO

Skoncentrowany Płyn do płukania 68 prań Fresh&Soft Silk Lily 1700ml

1.7 l
14,70 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-09-2027

5.0
z 5 opinii
COCCOLINO Skoncentrowany Płyn do płukania 51 prań Perfume&Care Honeysuckle&Sandalwood 1275ml 1.275 l

COCCOLINO

Skoncentrowany Płyn do płukania 51 prań Perfume&Care Honeysuckle&Sandalwood 1275ml

1.275 l
19,60 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-05-2027


4.8
z 9 opinii
COCCOLINO Fresh&Soft Płyn do płukania tkanin koncentrat Happy Yellow 1.7 l

COCCOLINO Fresh&Soft

Płyn do płukania tkanin koncentrat Happy Yellow

1.7 l
14,70 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-08-2027

5.0
z 53 opinii
COCCOLINO Fresh&Soft Płyn do płukania tkanin koncentrat Blue Splash 1.7 l

COCCOLINO Fresh&Soft

Płyn do płukania tkanin koncentrat Blue Splash

1.7 l
14,70 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027

5.0
z 13 opinii
COCCOLINO Perfume&Care Płyn do płukania tkanin koncentrat Passion Flower & Bergamot 1.6 l

COCCOLINO Perfume&Care

Płyn do płukania tkanin koncentrat Passion Flower & Bergamot

1.6 l
18,43 zł/l
Cena29,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2030

4.9
z 7 opinii
COCCOLINO Perfume&Care Płyn do płukania tkanin koncentrat Purple Orchid & Blueberries 1.6 l

COCCOLINO Perfume&Care

Płyn do płukania tkanin koncentrat Purple Orchid & Blueberries

1.6 l
18,43 zł/l
Cena29,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2031

5.0
z 9 opinii
COCCOLINO Skoncentrowany Płyn do płukania 64 prań Perfume&Care Honeysuckle&Sandalwood 1600ml 1.6 l

COCCOLINO

Skoncentrowany Płyn do płukania 64 prań Perfume&Care Honeysuckle&Sandalwood 1600ml

1.6 l
18,43 zł/l
Cena29,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2031

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store