Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Pranie i płukanie
Płyny do płukania
Koncentraty
Średnie 1-2l
COCCOLINO Skoncentrowany Płyn do płukania 68 prań Fresh&Soft Silk Lily 1700ml
Płyn do płukania tkanin koncentrat Silk Lily Fresh&Soft COCCOLINO 1.70l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 25 opinii

COCCOLINO Skoncentrowany Płyn do płukania 68 prań Fresh&Soft Silk Lily 1700ml

1.7 l
COCCOLINO
Węgry

Cena24,99 zł
14,70 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Płyn do płukania Coccolino Fresh&Soft o zapachu kwiatów i drzewa sandałowego to produkt, który nie tylko nadaje tkaninom wyjątkową miękkość, ale także zapewnia ich długotrwałą świeżość – aż do 100 dni po upraniu. To dzięki wyjątkowej technologii Stay Fresh, która sprawia, że Twoje ubrania będą wyglądały i pachniały jak dopiero co wyprane – i to jeszcze dłużej. Dodatkowo, unikatowa formuła produktu nadaje tkaninom piękny, kwiatowo-drzewny zapach, który będzie stopniowo uwalniał się jeszcze przez długi czas po wyjęciu z palki. Korzystając regularnie z płynu do płukania, a tym samym dbając o świeżość swoich ulubionych ubrań, ożywisz je i sprawisz, że staną się niesłychanie miękkie i wyjątkowo przyjemne w dotyku. W ten sposób noszenie ich stanie się rytualną przyjemnością i będą one mogły towarzyszyć Ci na dłużej. Ten płyn do zmiękczania tkanin wyróżnia się wyjątkowo wydajną technologią Stay Fresh. Dzięki niej każda kropla kryje w sobie moc odświeżających właściwości, które tchną życie w Twoje ulubione ubrania, by mogły Ci służyć jak najdłużej. Wystarczy nawet niewielka ilość płynu, aby uzyskać pranie o niezwykłej miękkości, którą będziesz cieszyć się przez wiele dni. Płyn do płukania tkanin Fresh&Soft w butelce o pojemności 1,7 l starcza na 68 prań pełnych utrzymującej się miękkości, długotrwałego odświeżenia tkanin oraz przyjemnego zapachu kwiatów i drzewa sandałowego.


Cechy

- Płyn do płukania Coccolino Fresh&Soft Silk Lily sprawi, że Twoje pranie będzie pachniało świeżością nawet do 100 dni

- Płyn do zmiękczania tkanin zapewnia wyjątkową miękkość Twoich ukochanych ubrań

- Stopniowo uwalniająca się kompozycja o drzewno-kwiatowym zapachu zapewni Ci długotrwale pachnące i świeże pranie

- Płyn zmiękczający Coccolino zmniejsza elektryzowanie się ubrań

- Płyn do płukania Coccolino dzięki wyjątkowej technologii Stay Fresh zapewnia długotrwałą świeżość pranych tkanin aż do 100 dni

- Płyn do tkanin Coccolino wyróżnia się wydajną formułą – wystarczy tylko połowa nakrętki, aby uzyskać długotrwały zapach świeżego prania


COCCOLINO Skoncentrowany Płyn do płukania 68 prań Fresh&Soft Silk Lily 1700ml


Produkt dostępny
Data przydatności: 07.09.2027
Dostępne warianty
COCCOLINO Skoncentrowany Płyn do płukania 68 prań Fresh&Soft Orange Rush 1700ml
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
25 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
8%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Wydajny płyn do płukania, ma wspaniały zapach, który polubiłam
29.11.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ładnie pachnie, duża pojemność i przystępna cena.
10.07.2025
0
0
DOROTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.05.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.04.2026
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.03.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.01.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.12.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.12.2025
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.12.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.11.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
24.09.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.09.2025
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.09.2025
0
0
Vasylyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.08.2025
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.07.2025
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.07.2025
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.07.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.06.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
14,70 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1.7 l
Dostawca:
UNILEVER LODY
Marka:
COCCOLINO
EAN:
8720181410642
Cena za kg:
14,70 zł/l
Pojemność:
1.7 l
Marka:
COCCOLINO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
UNILEVER LODY
EAN:
8720181410642

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Data ważności: patrz na opakowaniu (miesiąc, rok).


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

A.I.S.E. Ostrzeżenia

Nie połykać. W razie połknięcia skontaktować się z lekarzem.

Przechowywać poza zasięgiem dzieci

Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą


Informacje producenta

Marka

Coccolino


Marka standaryzowana

MarkaCoccolino

Logotypy stron trzecich

Cleanright.eu

Green Dot


Opis produktu

Płyn do płukania Coccolino Fresh&Soft o zapachu kwiatów i drzewa sandałowego to produkt, który nie tylko nadaje tkaninom wyjątkową miękkość, ale także zapewnia ich długotrwałą świeżość – aż do 100 dni po upraniu. To dzięki wyjątkowej technologii Stay Fresh, która sprawia, że Twoje ubrania będą wyglądały i pachniały jak dopiero co wyprane – i to jeszcze dłużej. Dodatkowo, unikatowa formuła produktu nadaje tkaninom piękny, kwiatowo-drzewny zapach, który będzie stopniowo uwalniał się jeszcze przez długi czas po wyjęciu z palki. Korzystając regularnie z płynu do płukania, a tym samym dbając o świeżość swoich ulubionych ubrań, ożywisz je i sprawisz, że staną się niesłychanie miękkie i wyjątkowo przyjemne w dotyku. W ten sposób noszenie ich stanie się rytualną przyjemnością i będą one mogły towarzyszyć Ci na dłużej. Ten płyn do zmiękczania tkanin wyróżnia się wyjątkowo wydajną technologią Stay Fresh. Dzięki niej każda kropla kryje w sobie moc odświeżających właściwości, które tchną życie w Twoje ulubione ubrania, by mogły Ci służyć jak najdłużej. Wystarczy nawet niewielka ilość płynu, aby uzyskać pranie o niezwykłej miękkości, którą będziesz cieszyć się przez wiele dni. Płyn do płukania tkanin Fresh&Soft w butelce o pojemności 1,7 l starcza na 68 prań pełnych utrzymującej się miękkości, długotrwałego odświeżenia tkanin oraz przyjemnego zapachu kwiatów i drzewa sandałowego.


Dodatkowe informacje

www.cleanright.eu www.unilever.com


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Płyn do płukania tkanin koncentrat

Wariant Silk Lily

Produkty z kategorii Koncentraty

4.8
z 11 opinii
CHANTECLAIR Skoncentrowany Płyn do płukania Białe Piżmo 1140ml 1.14 l

CHANTECLAIR

Skoncentrowany Płyn do płukania Białe Piżmo 1140ml

1.14 l
14,90 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 4 opinii
CHANTECLAIR Skoncentrowany Płyn do płukania Sól Morska i Kwiat Lotosu 1140ml 1.14 l

CHANTECLAIR

Skoncentrowany Płyn do płukania Sól Morska i Kwiat Lotosu 1140ml

1.14 l
14,90 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 17 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 70 prań Feel Well 1400ml 1.4 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 70 prań Feel Well 1400ml

1.4 l
9,28 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
4.8
z 13 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 70 prań Feel Fresh 1400ml 1.4 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 70 prań Feel Fresh 1400ml

1.4 l
9,28 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2026
5.0
z 20 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 70 prań Feel Relax 1400ml 1.4 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 70 prań Feel Relax 1400ml

1.4 l
9,28 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2026
4.8
z 9 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Perfume Bouqet 1800ml 1.8 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Perfume Bouqet 1800ml

1.8 l
6,66 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2027
5.0
z 27 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Fresh Morning 1800ml 1.8 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Fresh Morning 1800ml

1.8 l
6,66 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2027
4.8
z 4 opinii
COCCOLINO Perfume&Care Płyn do płukania tkanin koncentrat Snapdragon & Patchouli 1.275 l

COCCOLINO Perfume&Care

Płyn do płukania tkanin koncentrat Snapdragon & Patchouli

1.275 l
19,60 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-08-2027
4.9
z 9 opinii
COCCOLINO Perfume&Care Płyn do płukania tkanin koncentrat Tiare Flower & Red Fruits 1.275 l

COCCOLINO Perfume&Care

Płyn do płukania tkanin koncentrat Tiare Flower & Red Fruits

1.275 l
19,60 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-08-2027
4.9
z 10 opinii
COCCOLINO Perfume&Care Płyn do płukania tkanin koncentrat Almond & Cashmere Balm 1.275 l

COCCOLINO Perfume&Care

Płyn do płukania tkanin koncentrat Almond & Cashmere Balm

1.275 l
19,60 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 9 opinii
COCCOLINO Perfume&Care Płyn do płukania tkanin koncentrat Water Lily & Pink Grapefruit 1.275 l

COCCOLINO Perfume&Care

Płyn do płukania tkanin koncentrat Water Lily & Pink Grapefruit

1.275 l
19,60 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-05-2027
4.9
z 19 opinii
COCCOLINO Perfume&Care Płyn do płukania tkanin koncentrat Passion Flower & Bergamot 1.275 l

COCCOLINO Perfume&Care

Płyn do płukania tkanin koncentrat Passion Flower & Bergamot

1.275 l
19,60 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-08-2027
4.9
z 10 opinii
COCCOLINO Perfume&Care Płyn do płukania tkanin koncentrat Purple Orchid & Blueberries 1.275 l

COCCOLINO Perfume&Care

Płyn do płukania tkanin koncentrat Purple Orchid & Blueberries

1.275 l
19,60 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-08-2027
4.9
z 57 opinii
COCCOLINO Sensitive&Soft Płyn do płukania tkanin koncentrat 1.7 l

COCCOLINO Sensitive&Soft

Płyn do płukania tkanin koncentrat

1.7 l
14,70 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.8
z 20 opinii
COCCOLINO Skoncentrowany Płyn do płukania 68 prań Fresh&Soft Orange Rush 1700ml 1.7 l

COCCOLINO

Skoncentrowany Płyn do płukania 68 prań Fresh&Soft Orange Rush 1700ml

1.7 l
14,70 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.9
z 25 opinii
COCCOLINO Skoncentrowany Płyn do płukania 68 prań Fresh&Soft Silk Lily 1700ml 1.7 l

COCCOLINO

Skoncentrowany Płyn do płukania 68 prań Fresh&Soft Silk Lily 1700ml

1.7 l
14,70 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-09-2027
5.0
z 5 opinii
COCCOLINO Skoncentrowany Płyn do płukania 51 prań Perfume&Care Honeysuckle&Sandalwood 1275ml 1.275 l

COCCOLINO

Skoncentrowany Płyn do płukania 51 prań Perfume&Care Honeysuckle&Sandalwood 1275ml

1.275 l
19,60 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-05-2027
4.8
z 9 opinii
COCCOLINO Fresh&Soft Płyn do płukania tkanin koncentrat Happy Yellow 1.7 l

COCCOLINO Fresh&Soft

Płyn do płukania tkanin koncentrat Happy Yellow

1.7 l
14,70 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-08-2027
5.0
z 53 opinii
COCCOLINO Fresh&Soft Płyn do płukania tkanin koncentrat Blue Splash 1.7 l

COCCOLINO Fresh&Soft

Płyn do płukania tkanin koncentrat Blue Splash

1.7 l
14,70 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.9
z 7 opinii
COCCOLINO Perfume&Care Płyn do płukania tkanin koncentrat Purple Orchid & Blueberries 1.6 l

COCCOLINO Perfume&Care

Płyn do płukania tkanin koncentrat Purple Orchid & Blueberries

1.6 l
18,43 zł/l
Cena29,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2031
5.0
z 13 opinii
COCCOLINO Perfume&Care Płyn do płukania tkanin koncentrat Passion Flower & Bergamot 1.6 l

COCCOLINO Perfume&Care

Płyn do płukania tkanin koncentrat Passion Flower & Bergamot

1.6 l
18,43 zł/l
Cena29,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2030
5.0
z 9 opinii
COCCOLINO Skoncentrowany Płyn do płukania 64 prań Perfume&Care Honeysuckle&Sandalwood 1600ml 1.6 l

COCCOLINO

Skoncentrowany Płyn do płukania 64 prań Perfume&Care Honeysuckle&Sandalwood 1600ml

1.6 l
18,43 zł/l
Cena29,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2031

Produkty marki COCCOLINO

5.0
z 2 opinii
COCCOLINO Perfumy do prania 20 prań Elixir Summer Bouquet 460ml 460 ml

COCCOLINO

Perfumy do prania 20 prań Elixir Summer Bouquet 460ml

460 ml
56,50 zł/l
Frisco poleca
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2031
4.8
z 4 opinii
COCCOLINO Perfumy do prania 20 prań Elixir First Blooms 460ml 460 ml

COCCOLINO

Perfumy do prania 20 prań Elixir First Blooms 460ml

460 ml
56,50 zł/l
Frisco poleca
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2031
5.0
z 2 opinii
COCCOLINO Perfumy do prania 20 prań Elixir Heavenly Fresh 460ml 460 ml

COCCOLINO

Perfumy do prania 20 prań Elixir Heavenly Fresh 460ml

460 ml
56,50 zł/l
Frisco poleca
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2031
5.0
z 2 opinii
COCCOLINO Żel do prania tkanin kolorowych 68 prań 2720ml 2.72 l

COCCOLINO

Żel do prania tkanin kolorowych 68 prań 2720ml

2.72 l
22,06 zł/l
Frisco poleca
Cena59,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2030
4.0
z 1 opinii
COCCOLINO Żel do prania tkanin ciemnych i czarnych 68 prań 2720ml 1 szt

COCCOLINO

Żel do prania tkanin ciemnych i czarnych 68 prań 2720ml

1 szt
Frisco poleca
Cena59,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2030
5.0
z 7 opinii
COCCOLINO Żel do prania uniwersalny 37 prań Wonder Wash Odour Defy 1480ml 1.48 l

COCCOLINO

Żel do prania uniwersalny 37 prań Wonder Wash Odour Defy 1480ml

1.48 l
37,29 zł/l
Cena55,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2031
4.7
z 6 opinii
COCCOLINO Żel do prania uniwersalny 37 prań Wonder Wash Speed Clean 1480ml 1.48 l

COCCOLINO

Żel do prania uniwersalny 37 prań Wonder Wash Speed Clean 1480ml

1.48 l
37,29 zł/l
Cena55,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2031
5.0
z 1 opinii
COCCOLINO Żel do prania tkanin ciemnych i czarnych 45 prań Care 1800ml 1.8 l

COCCOLINO

Żel do prania tkanin ciemnych i czarnych 45 prań Care 1800ml

1.8 l
32,22 zł/l
Cena57,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-03-2029
5.0
z 2 opinii
COCCOLINO Żel do prania tkanin białych 45 prań Care 1800ml 1.8 l

COCCOLINO

Żel do prania tkanin białych 45 prań Care 1800ml

1.8 l
32,22 zł/l
Cena57,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-03-2029
5.0
z 2 opinii
COCCOLINO Żel do prania tkanin kolorowych 45 prań Care 1800ml 1.8 l

COCCOLINO

Żel do prania tkanin kolorowych 45 prań Care 1800ml

1.8 l
32,22 zł/l
Cena57,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2029
4.9
z 13 opinii
COCCOLINO Perfume&Care Płyn do płukania tkanin koncentrat Almond & Cashmere Balm 925 ml

COCCOLINO Perfume&Care

Płyn do płukania tkanin koncentrat Almond & Cashmere Balm

925 ml
21,61 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-08-2027
4.8
z 4 opinii
COCCOLINO Perfume&Care Płyn do płukania tkanin koncentrat Snapdragon & Patchouli 1.275 l

COCCOLINO Perfume&Care

Płyn do płukania tkanin koncentrat Snapdragon & Patchouli

1.275 l
19,60 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-08-2027
4.9
z 9 opinii
COCCOLINO Perfume&Care Płyn do płukania tkanin koncentrat Tiare Flower & Red Fruits 1.275 l

COCCOLINO Perfume&Care

Płyn do płukania tkanin koncentrat Tiare Flower & Red Fruits

1.275 l
19,60 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-08-2027
4.9
z 10 opinii
COCCOLINO Perfume&Care Płyn do płukania tkanin koncentrat Almond & Cashmere Balm 1.275 l

COCCOLINO Perfume&Care

Płyn do płukania tkanin koncentrat Almond & Cashmere Balm

1.275 l
19,60 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 9 opinii
COCCOLINO Perfume&Care Płyn do płukania tkanin koncentrat Water Lily & Pink Grapefruit 1.275 l

COCCOLINO Perfume&Care

Płyn do płukania tkanin koncentrat Water Lily & Pink Grapefruit

1.275 l
19,60 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-05-2027
4.9
z 19 opinii
COCCOLINO Perfume&Care Płyn do płukania tkanin koncentrat Passion Flower & Bergamot 1.275 l

COCCOLINO Perfume&Care

Płyn do płukania tkanin koncentrat Passion Flower & Bergamot

1.275 l
19,60 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-08-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store