Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Pranie i płukanie
Płyny do płukania
Koncentraty
Średnie 1-2l
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Fresh Morning 1800ml
Skoncentrowany płyn do płukania tkanin Fresh Morning Complete Care & Freshness SOFIN 1.80l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 27 opinii

SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Fresh Morning 1800ml

1.8 l
SOFIN
Polska

Cena11,99 zł
6,66 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 27.07.2027
Dostępne warianty
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Sensitive 1800ml
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
27 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.08.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.07.2026
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.07.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.06.2026
0
0
JOLANTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.06.2026
0
0
Jarosława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.06.2026
0
0
MARIA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.04.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.03.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.01.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.01.2026
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.12.2025
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.11.2025
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.10.2025
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
08.10.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.09.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.09.2025
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.08.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.08.2025
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
6,66 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1.8 l
Dostawca:
DR. MIELE COSMED GRO
Marka:
SOFIN
EAN:
5900931032840
Cena za kg:
6,66 zł/l
Pojemność:
1.8 l
Marka:
SOFIN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DR. MIELE COSMED GRO
EAN:
5900931032840

Produkty z kategorii Koncentraty

4.8
z 11 opinii
CHANTECLAIR Skoncentrowany Płyn do płukania Białe Piżmo 1140ml 1.14 l

CHANTECLAIR

Skoncentrowany Płyn do płukania Białe Piżmo 1140ml

1.14 l
14,90 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 4 opinii
CHANTECLAIR Skoncentrowany Płyn do płukania Sól Morska i Kwiat Lotosu 1140ml 1.14 l

CHANTECLAIR

Skoncentrowany Płyn do płukania Sól Morska i Kwiat Lotosu 1140ml

1.14 l
14,90 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 27 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Fresh Morning 1800ml 1.8 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Fresh Morning 1800ml

1.8 l
6,66 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2027
4.8
z 9 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Perfume Bouqet 1800ml 1.8 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Perfume Bouqet 1800ml

1.8 l
6,66 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2027
5.0
z 17 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 70 prań Feel Well 1400ml 1.4 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 70 prań Feel Well 1400ml

1.4 l
9,28 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
5.0
z 20 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 70 prań Feel Relax 1400ml 1.4 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 70 prań Feel Relax 1400ml

1.4 l
9,28 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2026
4.8
z 13 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 70 prań Feel Fresh 1400ml 1.4 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 70 prań Feel Fresh 1400ml

1.4 l
9,28 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2026
5.0
z 9 opinii
COCCOLINO Perfume&Care Płyn do płukania tkanin koncentrat Water Lily & Pink Grapefruit 1.275 l

COCCOLINO Perfume&Care

Płyn do płukania tkanin koncentrat Water Lily & Pink Grapefruit

1.275 l
19,60 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-05-2027
4.9
z 10 opinii
COCCOLINO Perfume&Care Płyn do płukania tkanin koncentrat Almond & Cashmere Balm 1.275 l

COCCOLINO Perfume&Care

Płyn do płukania tkanin koncentrat Almond & Cashmere Balm

1.275 l
19,60 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.9
z 10 opinii
COCCOLINO Perfume&Care Płyn do płukania tkanin koncentrat Purple Orchid & Blueberries 1.275 l

COCCOLINO Perfume&Care

Płyn do płukania tkanin koncentrat Purple Orchid & Blueberries

1.275 l
19,60 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-08-2027
4.9
z 9 opinii
COCCOLINO Perfume&Care Płyn do płukania tkanin koncentrat Tiare Flower & Red Fruits 1.275 l

COCCOLINO Perfume&Care

Płyn do płukania tkanin koncentrat Tiare Flower & Red Fruits

1.275 l
19,60 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-08-2027
4.9
z 19 opinii
COCCOLINO Perfume&Care Płyn do płukania tkanin koncentrat Passion Flower & Bergamot 1.275 l

COCCOLINO Perfume&Care

Płyn do płukania tkanin koncentrat Passion Flower & Bergamot

1.275 l
19,60 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-08-2027
4.8
z 4 opinii
COCCOLINO Perfume&Care Płyn do płukania tkanin koncentrat Snapdragon & Patchouli 1.275 l

COCCOLINO Perfume&Care

Płyn do płukania tkanin koncentrat Snapdragon & Patchouli

1.275 l
19,60 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-08-2027
4.9
z 57 opinii
COCCOLINO Sensitive&Soft Płyn do płukania tkanin koncentrat 1.7 l

COCCOLINO Sensitive&Soft

Płyn do płukania tkanin koncentrat

1.7 l
14,70 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.8
z 20 opinii
COCCOLINO Skoncentrowany Płyn do płukania 68 prań Fresh&Soft Orange Rush 1700ml 1.7 l

COCCOLINO

Skoncentrowany Płyn do płukania 68 prań Fresh&Soft Orange Rush 1700ml

1.7 l
14,70 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.9
z 25 opinii
COCCOLINO Skoncentrowany Płyn do płukania 68 prań Fresh&Soft Silk Lily 1700ml 1.7 l

COCCOLINO

Skoncentrowany Płyn do płukania 68 prań Fresh&Soft Silk Lily 1700ml

1.7 l
14,70 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-09-2027
5.0
z 5 opinii
COCCOLINO Skoncentrowany Płyn do płukania 51 prań Perfume&Care Honeysuckle&Sandalwood 1275ml 1.275 l

COCCOLINO

Skoncentrowany Płyn do płukania 51 prań Perfume&Care Honeysuckle&Sandalwood 1275ml

1.275 l
19,60 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-05-2027
5.0
z 53 opinii
COCCOLINO Fresh&Soft Płyn do płukania tkanin koncentrat Blue Splash 1.7 l

COCCOLINO Fresh&Soft

Płyn do płukania tkanin koncentrat Blue Splash

1.7 l
14,70 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.8
z 9 opinii
COCCOLINO Fresh&Soft Płyn do płukania tkanin koncentrat Happy Yellow 1.7 l

COCCOLINO Fresh&Soft

Płyn do płukania tkanin koncentrat Happy Yellow

1.7 l
14,70 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-08-2027
4.9
z 7 opinii
COCCOLINO Perfume&Care Płyn do płukania tkanin koncentrat Purple Orchid & Blueberries 1.6 l

COCCOLINO Perfume&Care

Płyn do płukania tkanin koncentrat Purple Orchid & Blueberries

1.6 l
18,43 zł/l
Cena29,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2031
5.0
z 13 opinii
COCCOLINO Perfume&Care Płyn do płukania tkanin koncentrat Passion Flower & Bergamot 1.6 l

COCCOLINO Perfume&Care

Płyn do płukania tkanin koncentrat Passion Flower & Bergamot

1.6 l
18,43 zł/l
Cena29,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2030
5.0
z 9 opinii
COCCOLINO Skoncentrowany Płyn do płukania 64 prań Perfume&Care Honeysuckle&Sandalwood 1600ml 1.6 l

COCCOLINO

Skoncentrowany Płyn do płukania 64 prań Perfume&Care Honeysuckle&Sandalwood 1600ml

1.6 l
18,43 zł/l
Cena29,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2031

Produkty marki SOFIN

4.9
z 23 opinii
SOFIN Kapsułki do prania tkanin kolorowych 42 szt. 1 szt

SOFIN

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 42 szt.

1 szt
28,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
36,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2031
5.0
z 42 opinii
SOFIN Płyn do prania tkanin kolorowych 30 prań 1500ml 1.5 l

SOFIN

Płyn do prania tkanin kolorowych 30 prań 1500ml

1.5 l
9,99 zł/l
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2029
4.9
z 35 opinii
SOFIN Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 30 prań 1500ml 1.5 l

SOFIN

Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 30 prań 1500ml

1.5 l
9,99 zł/l
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2029
5.0
z 9 opinii
SOFIN Kapsułki do prania tkanin ciemnych i czarnych 42 szt. 1 szt

SOFIN

Kapsułki do prania tkanin ciemnych i czarnych 42 szt.

1 szt
28,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
36,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2031
5.0
z 11 opinii
SOFIN Kapsułki do prania tkanin białych i jasnych 42 szt. 1 szt

SOFIN

Kapsułki do prania tkanin białych i jasnych 42 szt.

1 szt
28,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
36,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-12-2030
4.9
z 37 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 125 prań Fresh Morning 2500ml 2.5 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 125 prań Fresh Morning 2500ml

2.5 l
6,00 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2027
4.9
z 33 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 125 prań Sensitive 2500ml 2.5 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 125 prań Sensitive 2500ml

2.5 l
6,00 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-08-2027
4.9
z 12 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 125 prań Perfume Pleasure 2500ml 2.5 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 125 prań Perfume Pleasure 2500ml

2.5 l
6,00 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-08-2027
5.0
z 13 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 100 prań Perfume Bouquet 2500ml 2.5 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 100 prań Perfume Bouquet 2500ml

2.5 l
6,00 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-07-2027
5.0
z 34 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 125 prań Floral Passion 2500ml 2.5 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 125 prań Floral Passion 2500ml

2.5 l
6,00 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2027
4.9
z 31 opinii
SOFIN Płyn do prania tkanin kolorowych 50 prań 2500ml 2.5 l

SOFIN

Płyn do prania tkanin kolorowych 50 prań 2500ml

2.5 l
10,00 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2031
4.9
z 15 opinii
SOFIN Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 50 prań 2500ml 2.5 l

SOFIN

Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 50 prań 2500ml

2.5 l
10,00 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2031
5.0
z 7 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Sensitive 1800ml 1.8 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Sensitive 1800ml

1.8 l
6,66 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2027
4.8
z 9 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Perfume Bouqet 1800ml 1.8 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Perfume Bouqet 1800ml

1.8 l
6,66 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2027
5.0
z 32 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Perfume Pleasure 1800ml 1.8 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Perfume Pleasure 1800ml

1.8 l
6,66 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2027
5.0
z 17 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 70 prań Feel Well 1400ml 1.4 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 70 prań Feel Well 1400ml

1.4 l
9,28 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store