Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Pranie i płukanie
Płyny i żele do prania
Płyny
Do koloru
Średnie 1-3l
FELCE AZZURRA Płyn do prania tkanin kolorowych 32 prania 1595ml
Płyn do prania tkanin kolorowych 32 prania Felce Azzurra 1.60l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.6
z 22 opinii

FELCE AZZURRA Płyn do prania tkanin kolorowych 32 prania 1595ml

1.595 l
FELCE AZZURRA
Włochy

Cena26,99 zł
16,92 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.10.2030
Dostępne warianty
FELCE AZZURRA Płyn do prania uniwersalny 32 prania
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.6
22 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
77%
4
18%
3
0%
2
0%
1
5%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
jestem rozczarowana produkt był wybrakowany, w opakowaniu brakowało płynu ok 1/3. Znam ten produkt, bo kupowałam go już poprzednio w innych sklepach i jestem rozczarowana jakością i ilością.
23.04.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.09.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.07.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.07.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.05.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
29.04.2026
0
0
BARBARA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.04.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.04.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.02.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.01.2026
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.12.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.12.2025
0
0
Wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
21.11.2025
0
0
Liubov
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.09.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.08.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.08.2025
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.08.2025
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
04.08.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.06.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
16,92 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1.595 l
Dostawca:
EDG
Marka:
FELCE AZZURRA
EAN:
8001280409592
Cena za kg:
16,92 zł/l
Pojemność:
1.595 l
Marka:
FELCE AZZURRA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EDG
EAN:
8001280409592

Produkty z kategorii Płyny

4.9
z 33 opinii
WOOLITE Płyn do prania tkanin kolorowych 45 prań 2700ml 2.7 l

WOOLITE

Płyn do prania tkanin kolorowych 45 prań 2700ml

2.7 l
7,40 zł/l
39,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
42,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2028
5.0
z 22 opinii
WOOLITE Płyn do prania tkanin ciemnych czarnych i jeans 45 prań 2700ml 2.7 l

WOOLITE

Płyn do prania tkanin ciemnych czarnych i jeans 45 prań 2700ml

2.7 l
7,40 zł/l
39,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
42,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2028
4.9
z 30 opinii

17% taniej

PERWOLL Płyn do prania tkanin kolorowych 60 prań 3000ml 3 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin kolorowych 60 prań 3000ml

3 l
16,66 zł/l
Promocja
Cena promocyjna49,99 zł
59,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
5.0
z 42 opinii
SOFIN Płyn do prania tkanin kolorowych 30 prań 1500ml 1.5 l

SOFIN

Płyn do prania tkanin kolorowych 30 prań 1500ml

1.5 l
9,99 zł/l
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2029
4.9
z 37 opinii
WOOLITE Płyn do prania tkanin kolorowych 30 prań 1800ml 1.8 l

WOOLITE

Płyn do prania tkanin kolorowych 30 prań 1800ml

1.8 l
14,44 zł/l
Frisco poleca
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2027
4.9
z 35 opinii
SOFIN Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 30 prań 1500ml 1.5 l

SOFIN

Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 30 prań 1500ml

1.5 l
9,99 zł/l
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2029
4.9
z 29 opinii
WOOLITE Płyn do prania tkanin ciemnych czarnych i jeans 30 prań 1800ml 1.8 l

WOOLITE

Płyn do prania tkanin ciemnych czarnych i jeans 30 prań 1800ml

1.8 l
14,44 zł/l
Frisco poleca
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2027
4.9
z 27 opinii
WOOLITE Płyn do prania tkanin kolorowych 30 prań Colour Fruity 1800ml 1.8 l

WOOLITE

Płyn do prania tkanin kolorowych 30 prań Colour Fruity 1800ml

1.8 l
14,44 zł/l
Frisco poleca
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-02-2028
4.5
z 12 opinii
ARIEL Płyn do prania tkanin kolorowych 40 prań 1800ml 1.8 l

ARIEL

Płyn do prania tkanin kolorowych 40 prań 1800ml

1.8 l
35,16 zł/l
Cena63,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2030
4.9
z 31 opinii
SOFIN Płyn do prania tkanin kolorowych 50 prań 2500ml 2.5 l

SOFIN

Płyn do prania tkanin kolorowych 50 prań 2500ml

2.5 l
10,00 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2031
4.9
z 15 opinii
SOFIN Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 50 prań 2500ml 2.5 l

SOFIN

Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 50 prań 2500ml

2.5 l
10,00 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2031
4.6
z 22 opinii
FELCE AZZURRA Płyn do prania tkanin kolorowych 32 prania 1595ml 1.595 l

FELCE AZZURRA

Płyn do prania tkanin kolorowych 32 prania 1595ml

1.595 l
16,92 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2030
4.8
z 31 opinii
PERWOLL Płyn do prania tkanin kolorowych 40 prań 2000ml 2 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin kolorowych 40 prań 2000ml

2 l
20,93 zł/l
Cena41,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
5.0
z 23 opinii
PERWOLL Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 40 prań 2000ml 2 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 40 prań 2000ml

2 l
20,93 zł/l
Cena41,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2031
5.0
z 7 opinii
PERWOLL Płyn do prania tkanin kolorowych 40 prań Blossom 2000ml 2 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin kolorowych 40 prań Blossom 2000ml

2 l
20,93 zł/l
Cena41,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
4.8
z 12 opinii
PERWOLL Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 40 prań Dark Bloom 2000ml 2 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 40 prań Dark Bloom 2000ml

2 l
20,93 zł/l
Cena41,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2031
4.5
z 12 opinii
CHANTECLAIR Płyn do prania tkanin kolorowych 35 prań 1.575 l

CHANTECLAIR

Płyn do prania tkanin kolorowych 35 prań

1.575 l
17,14 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2029
SOFIN Płyn do prania tkanin kolorowych 30 prań 1100ml 1.1 l

SOFIN

Płyn do prania tkanin kolorowych 30 prań 1100ml

1.1 l
24,54 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.7
z 6 opinii
MAYERI Płyn do prania tkanin kolorowych 30 prań 1650ml 1.65 l

MAYERI

Płyn do prania tkanin kolorowych 30 prań 1650ml

1.65 l
16,90 zł/l
Cena27,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2027
4.8
z 4 opinii
ARIEL Płyn do prania tkanin kolorowych 30 prań 1.35 l

ARIEL

Płyn do prania tkanin kolorowych 30 prań

1.35 l
50,36 zł/l
Cena67,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

Produkty marki FELCE AZZURRA

5.0
z 27 opinii
FELCE AZZURRA Płyn do płukania 40 prań Pure Freshness 2000ml 2 l

FELCE AZZURRA

Płyn do płukania 40 prań Pure Freshness 2000ml

2 l
6,50 zł/l
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2031
4.9
z 19 opinii
FELCE AZZURRA Płyn do płukania 40 prań Rose&Lotus Flower 2000ml 2 l

FELCE AZZURRA

Płyn do płukania 40 prań Rose&Lotus Flower 2000ml

2 l
6,50 zł/l
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2031
5.0
z 21 opinii
FELCE AZZURRA Płyn do płukania 40 prań Original 2000ml 2 l

FELCE AZZURRA

Płyn do płukania 40 prań Original 2000ml

2 l
6,50 zł/l
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2031
4.7
z 9 opinii
FELCE AZZURRA Płyn do prania uniwersalny 32 prania 1.595 l

FELCE AZZURRA

Płyn do prania uniwersalny 32 prania

1.595 l
16,92 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031
5.0
z 21 opinii
FELCE AZZURRA Skoncentrowany Płyn do płukania 45 prań Orchidea Nera 900ml 900 ml

FELCE AZZURRA

Skoncentrowany Płyn do płukania 45 prań Orchidea Nera 900ml

900 ml
13,32 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 25 opinii
FELCE AZZURRA Skoncentrowany Płyn do płukania 45 prań Classico 900ml 900 ml

FELCE AZZURRA

Skoncentrowany Płyn do płukania 45 prań Classico 900ml

900 ml
13,32 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
4.8
z 17 opinii
FELCE AZZURRA Skoncentrowany Płyn do płukania 45 prań Fior di Luna 900ml 900 ml

FELCE AZZURRA

Skoncentrowany Płyn do płukania 45 prań Fior di Luna 900ml

900 ml
13,32 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 5 opinii
FELCE AZZURRA Perfumowana woda do żelazka 1 l

FELCE AZZURRA

Perfumowana woda do żelazka

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2029
5.0
z 15 opinii
FELCE AZZURRA Żel pod prysznic White Musk 650 ml

FELCE AZZURRA

Żel pod prysznic White Musk

650 ml
27,68 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2030
5.0
z 15 opinii
FELCE AZZURRA Żel pod prysznic Bergamotka Jaśmin 650 ml

FELCE AZZURRA

Żel pod prysznic Bergamotka Jaśmin

650 ml
27,68 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2030
4.8
z 9 opinii
FELCE AZZURRA Żel pod prysznic Black Orchid 650 ml

FELCE AZZURRA

Żel pod prysznic Black Orchid

650 ml
27,68 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2030
5.0
z 8 opinii
FELCE AZZURRA Żel pod prysznic Sea Salts 650 ml

FELCE AZZURRA

Żel pod prysznic Sea Salts

650 ml
27,68 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2030

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store