Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Żele i płyny do kąpieli
Żele pod prysznic
Damskie
Łagodzące
FELCE AZZURRA Żel pod prysznic White Musk
Żel pod prysznic White Musk Felce Azzurra 650ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 15 opinii

FELCE AZZURRA Żel pod prysznic White Musk

650 ml
FELCE AZZURRA
Polska

Cena17,99 zł
27,68 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.10.2030
Dostępne warianty
FELCE AZZURRA Żel pod prysznic Bergamotka Jaśmin
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
15 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.08.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.07.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.06.2026
0
0
ARLETA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.03.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.03.2026
0
0
Jola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.12.2025
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.11.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.10.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.10.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.10.2025
0
0
Jola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.08.2025
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.07.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.06.2025
0
0
Malgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.06.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
27,68 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
650 ml
Dostawca:
EDG
Marka:
FELCE AZZURRA
EAN:
8001280068058
Cena za kg:
27,68 zł/l
Pojemność:
650 ml
Marka:
FELCE AZZURRA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EDG
EAN:
8001280068058

Produkty z kategorii Damskie

4.9
z 15 opinii
PALMOLIVE Memories of Nature Żel pod prysznic z lawendą Sunset Relax 750 ml

PALMOLIVE Memories of Nature

Żel pod prysznic z lawendą Sunset Relax

750 ml
34,65 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
LE PETIT MARSEILLAIS Żel pod prysznic kwiat pomarańczy bio 400 ml

LE PETIT MARSEILLAIS

Żel pod prysznic kwiat pomarańczy bio

400 ml
27,47 zł/l
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,65 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2029
4.8
z 12 opinii

21% taniej

FA Fiji Dream Żel pod prysznic o zapachu arbuza i ylang ylang 400 ml

FA Fiji Dream

Żel pod prysznic o zapachu arbuza i ylang ylang

400 ml
27,47 zł/l
Cena promocyjna10,99 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2029
4.9
z 12 opinii
LE PETIT MARSEILLAIS Żel pod prysznic biała brzoskwinia bio & nektarynka bio 400 ml

LE PETIT MARSEILLAIS

Żel pod prysznic biała brzoskwinia bio & nektarynka bio

400 ml
27,47 zł/l
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,65 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2029
5.0
z 3 opinii

21% taniej

FA Magic Oil Pink Jasmine Żel pod prysznic o zapachu różowego jaśminu 400 ml

FA Magic Oil Pink Jasmine

Żel pod prysznic o zapachu różowego jaśminu

400 ml
27,47 zł/l
Cena promocyjna10,99 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2029
4.9
z 9 opinii
APART Mood Care Pobudzający żel pod prysznic Sunrise 500 ml

APART Mood Care

Pobudzający żel pod prysznic Sunrise

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-05-2028

29% taniej

VIS PLANTIS Atopy Skin Emulsja do mycia ciała i włosów 400 ml

VIS PLANTIS Atopy Skin

Emulsja do mycia ciała i włosów

400 ml
42,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna16,99 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-04-2028
5.0
z 10 opinii
LE PETIT MARSEILLAIS Żel pod prysznic Truskawka 400 ml

LE PETIT MARSEILLAIS

Żel pod prysznic Truskawka

400 ml
27,47 zł/l
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,65 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2028
5.0
z 10 opinii
PALMOLIVE Aroma Essence Żel pod prysznic Ultimate Relax 500 ml

PALMOLIVE Aroma Essence

Żel pod prysznic Ultimate Relax

500 ml
29,98 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2029
5.0
z 11 opinii
LE PETIT MARSEILLAIS Żel pod prysznic mango bio i marakuja 400 ml

LE PETIT MARSEILLAIS

Żel pod prysznic mango bio i marakuja

400 ml
27,47 zł/l
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,65 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2029
5.0
z 7 opinii
LE PETIT MARSEILLAIS Żel pod prysznic Kwiat Tiare 400 ml

LE PETIT MARSEILLAIS

Żel pod prysznic Kwiat Tiare

400 ml
27,47 zł/l
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,65 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-03-2029
5.0
z 15 opinii
FELCE AZZURRA Żel pod prysznic Bergamotka Jaśmin 650 ml

FELCE AZZURRA

Żel pod prysznic Bergamotka Jaśmin

650 ml
27,68 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2030
5.0
z 15 opinii
FELCE AZZURRA Żel pod prysznic White Musk 650 ml

FELCE AZZURRA

Żel pod prysznic White Musk

650 ml
27,68 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2030
4.9
z 36 opinii
NIVEA Żel pod prysznic Lemon&Oil 250 ml

NIVEA

Żel pod prysznic Lemon&Oil

250 ml
55,56 zł/l
Cena13,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 4 opinii
NIVEA Żel pod prysznic Water Lily&Oil 250 ml

NIVEA

Żel pod prysznic Water Lily&Oil

250 ml
59,96 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2031
5.0
z 6 opinii
NIVEA Żel pod prysznic Blooming Garden 250 ml

NIVEA

Żel pod prysznic Blooming Garden

250 ml
59,96 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2030
5.0
z 8 opinii
NIVEA Żel pod prysznic Tropical Sunrise 250 ml

NIVEA

Żel pod prysznic Tropical Sunrise

250 ml
59,96 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2030
4.9
z 10 opinii
FA Magic Oil Pink Jasmine Żel pod prysznic i do kąpieli o zapachu różowego jaśminu 750 ml

FA Magic Oil Pink Jasmine

Żel pod prysznic i do kąpieli o zapachu różowego jaśminu

750 ml
27,99 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
4.3
z 7 opinii
YOPE Żel pod prysznic Kokos i Sól Morska - zapas 800 ml

YOPE

Żel pod prysznic Kokos i Sól Morska - zapas

800 ml
44,99 zł/l
Cena35,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2029
5.0
z 2 opinii
Nowość
APART Creamy Care kremowy żel pod prysznic Jasmine Secret 500 ml

APART

Creamy Care kremowy żel pod prysznic Jasmine Secret

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 2 opinii
APART Creamy Care kremowy żel pod prysznic Violet Kiss 500 ml

APART

Creamy Care kremowy żel pod prysznic Violet Kiss

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 21 opinii
APART Mood Care Relaksujący żel pod prysznic DREAMY 500 ml

APART Mood Care

Relaksujący żel pod prysznic DREAMY

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-05-2028
LE PETIT MARSEILLAIS Delikatny żel pod prysznic o wysokiej tolerancji z Kwiatem Migdału 400 ml

LE PETIT MARSEILLAIS

Delikatny żel pod prysznic o wysokiej tolerancji z Kwiatem Migdału

400 ml
62,47 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-09-2028
4.0
z 1 opinii
ADIDAS Żel pod prysznic Skin&Mind Energy Kick 400 ml

ADIDAS

Żel pod prysznic Skin&Mind Energy Kick

400 ml
50,72 zł/l
Cena20,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2031
NIVEA Derma Control Defend Żel pod prysznic 250 ml

NIVEA

Derma Control Defend Żel pod prysznic

250 ml
59,96 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2030
5.0
z 2 opinii
NIVEA Pielęgnujący żel pod prysznic Care & Star Fruit 500 ml

NIVEA

Pielęgnujący żel pod prysznic Care & Star Fruit

500 ml
41,98 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2031
5.0
z 2 opinii
NIVEA Derma Control Defend Żel pod prysznic 500 ml

NIVEA

Derma Control Defend Żel pod prysznic

500 ml
39,98 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2030
5.0
z 1 opinii
NIVEA Derma Control Restore Żel pod prysznic 500ml 500 ml

NIVEA

Derma Control Restore Żel pod prysznic 500ml

500 ml
39,98 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2031

Produkty marki FELCE AZZURRA

5.0
z 27 opinii
FELCE AZZURRA Płyn do płukania 40 prań Pure Freshness 2000ml 2 l

FELCE AZZURRA

Płyn do płukania 40 prań Pure Freshness 2000ml

2 l
6,50 zł/l
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2031
4.9
z 19 opinii
FELCE AZZURRA Płyn do płukania 40 prań Rose&Lotus Flower 2000ml 2 l

FELCE AZZURRA

Płyn do płukania 40 prań Rose&Lotus Flower 2000ml

2 l
6,50 zł/l
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2031
5.0
z 21 opinii
FELCE AZZURRA Płyn do płukania 40 prań Original 2000ml 2 l

FELCE AZZURRA

Płyn do płukania 40 prań Original 2000ml

2 l
6,50 zł/l
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2031
4.6
z 22 opinii
FELCE AZZURRA Płyn do prania tkanin kolorowych 32 prania 1595ml 1.595 l

FELCE AZZURRA

Płyn do prania tkanin kolorowych 32 prania 1595ml

1.595 l
16,92 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2030
4.7
z 9 opinii
FELCE AZZURRA Płyn do prania uniwersalny 32 prania 1.595 l

FELCE AZZURRA

Płyn do prania uniwersalny 32 prania

1.595 l
16,92 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031
5.0
z 15 opinii
FELCE AZZURRA Żel pod prysznic Bergamotka Jaśmin 650 ml

FELCE AZZURRA

Żel pod prysznic Bergamotka Jaśmin

650 ml
27,68 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2030
4.8
z 9 opinii
FELCE AZZURRA Żel pod prysznic Black Orchid 650 ml

FELCE AZZURRA

Żel pod prysznic Black Orchid

650 ml
27,68 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2030
5.0
z 8 opinii
FELCE AZZURRA Żel pod prysznic Sea Salts 650 ml

FELCE AZZURRA

Żel pod prysznic Sea Salts

650 ml
27,68 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2030
5.0
z 21 opinii
FELCE AZZURRA Skoncentrowany Płyn do płukania 45 prań Orchidea Nera 900ml 900 ml

FELCE AZZURRA

Skoncentrowany Płyn do płukania 45 prań Orchidea Nera 900ml

900 ml
13,32 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 25 opinii
FELCE AZZURRA Skoncentrowany Płyn do płukania 45 prań Classico 900ml 900 ml

FELCE AZZURRA

Skoncentrowany Płyn do płukania 45 prań Classico 900ml

900 ml
13,32 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
4.8
z 17 opinii
FELCE AZZURRA Skoncentrowany Płyn do płukania 45 prań Fior di Luna 900ml 900 ml

FELCE AZZURRA

Skoncentrowany Płyn do płukania 45 prań Fior di Luna 900ml

900 ml
13,32 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 5 opinii
FELCE AZZURRA Perfumowana woda do żelazka 1 l

FELCE AZZURRA

Perfumowana woda do żelazka

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store