Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Żele i płyny do kąpieli
Żele pod prysznic
Damskie
Łagodzące
NIVEA Żel pod prysznic Water Lily&Oil
Żel pod prysznic Water Lily&Oil NIVEA 250ml
1 z 2
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 4 opinii

NIVEA Żel pod prysznic Water Lily&Oil

250 ml
NIVEA

Cena14,99 zł
59,96 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Zapewnij skórze odświeżenie i orzeźwiający zapach podczas pielęgnacji pod prysznicem! Żel pod prysznic NIVEA Waterlily & Oil to wyjątkowa formuła wzbogacona o pielęgnujący olejek oraz witaminy C i E. Oczyszcza skórę i dba o nią, chroniąc przed wysuszeniem oraz zachowując równowagę jej mikrobiomu. Ponadto, żel pod prysznic pobudza zmysły kobiecym i orzeźwiającym zapachem lilii wodnej, jednocześnie otulając skórę jedwabistą, pielęgnującą pianą. Skutecznie oczyszcza i pielęgnuje skórę w trakcie prysznica, sprawiając że staje się piękna i zadbana. Żel pod prysznic NIVEA zapewnia uczucie miękkości i gładkości skóry, a także zdrowy blask, o jakich marzysz. Produkt zneutralizowany klimatycznie (kompensacja nieuniknionych emisji CO2 przez certyfikowane projekty klimatyczne).


Cechy

Orzeźwiający, kobiecy zapach kwiatów lilii wodnej Formuła z olejkiem oraz witaminami C i E Dba o skórę i chroni ją przed wysuszeniem Zachowuje równowagę mikrobiomu skóry Produkt zneutralizowany klimatycznie (kompensacja nieuniknionych emisji CO2 przez certyfikowane projekty klimatyczne) Butelka (wyłączając nakrętkę) wykonana w 96% z odzyskanego plastiku


NIVEA Żel pod prysznic Water Lily&Oil


Produkt dostępny
Data przydatności: 26.01.2031
Dostępne warianty
NIVEA Żel pod prysznic Hawaii Flower&Oil
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Roman
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.09.2026
0
0
Grazyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.11.2025
0
0
:Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.10.2025
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
59,96 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
250 ml
Dostawca:
NIVEA POLSKA
Marka:
NIVEA
EAN:
9005800222875
Cena za kg:
59,96 zł/l
Pojemność:
250 ml
Marka:
NIVEA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NIVEA POLSKA
EAN:
9005800222875

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Żel pod prysznic do codziennego stosowania. Nałóż żel na wilgotną skórę, delikatnie masując i ciesząc się wyjątkowym zapachem. Po umyciu, spłucz dokładnie ciepłą wodą.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Product ID: 80789


Dolna granica wieku

Zalecana(rok/lata/lat):

15


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Tylko do użytku zewnętrznego.


Informacje producenta

Marka

NIVEA


Marka standaryzowana

MarkaNivea

Opis produktu

Zapewnij skórze odświeżenie i orzeźwiający zapach podczas pielęgnacji pod prysznicem! Żel pod prysznic NIVEA Waterlily & Oil to wyjątkowa formuła wzbogacona o pielęgnujący olejek oraz witaminy C i E. Oczyszcza skórę i dba o nią, chroniąc przed wysuszeniem oraz zachowując równowagę jej mikrobiomu. Ponadto, żel pod prysznic pobudza zmysły kobiecym i orzeźwiającym zapachem lilii wodnej, jednocześnie otulając skórę jedwabistą, pielęgnującą pianą. Skutecznie oczyszcza i pielęgnuje skórę w trakcie prysznica, sprawiając że staje się piękna i zadbana. Żel pod prysznic NIVEA zapewnia uczucie miękkości i gładkości skóry, a także zdrowy blask, o jakich marzysz. Produkt zneutralizowany klimatycznie (kompensacja nieuniknionych emisji CO2 przez certyfikowane projekty klimatyczne).


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna żel pod prysznic Żel pod prysznic z perełkami olejku Waterlily & Oil

Wariant Żel pod prysznic z perełkami olejku Waterlily & Oil 250.00 ml

Produkty z kategorii Damskie

4.9
z 16 opinii
LE PETIT MARSEILLAIS Żel pod prysznic kwiat pomarańczy bio 400 ml

LE PETIT MARSEILLAIS

Żel pod prysznic kwiat pomarańczy bio

400 ml
27,47 zł/l
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,65 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2029
4.9
z 12 opinii
LE PETIT MARSEILLAIS Żel pod prysznic biała brzoskwinia bio & nektarynka bio 400 ml

LE PETIT MARSEILLAIS

Żel pod prysznic biała brzoskwinia bio & nektarynka bio

400 ml
27,47 zł/l
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,65 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2029
5.0
z 10 opinii
LE PETIT MARSEILLAIS Żel pod prysznic Truskawka 400 ml

LE PETIT MARSEILLAIS

Żel pod prysznic Truskawka

400 ml
27,47 zł/l
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,65 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2028
4.9
z 15 opinii
PALMOLIVE Memories of Nature Żel pod prysznic z lawendą Sunset Relax 750 ml

PALMOLIVE Memories of Nature

Żel pod prysznic z lawendą Sunset Relax

750 ml
34,65 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
5.0
z 11 opinii
LE PETIT MARSEILLAIS Żel pod prysznic mango bio i marakuja 400 ml

LE PETIT MARSEILLAIS

Żel pod prysznic mango bio i marakuja

400 ml
27,47 zł/l
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,65 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2029
4.8
z 12 opinii

21% taniej

FA Fiji Dream Żel pod prysznic o zapachu arbuza i ylang ylang 400 ml

FA Fiji Dream

Żel pod prysznic o zapachu arbuza i ylang ylang

400 ml
27,47 zł/l
Cena promocyjna10,99 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2029
5.0
z 3 opinii

21% taniej

FA Magic Oil Pink Jasmine Żel pod prysznic o zapachu różowego jaśminu 400 ml

FA Magic Oil Pink Jasmine

Żel pod prysznic o zapachu różowego jaśminu

400 ml
27,47 zł/l
Cena promocyjna10,99 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2029

29% taniej

VIS PLANTIS Atopy Skin Emulsja do mycia ciała i włosów 400 ml

VIS PLANTIS Atopy Skin

Emulsja do mycia ciała i włosów

400 ml
42,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna16,99 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-04-2028
4.9
z 9 opinii
APART Mood Care Pobudzający żel pod prysznic Sunrise 500 ml

APART Mood Care

Pobudzający żel pod prysznic Sunrise

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-05-2028
5.0
z 10 opinii
PALMOLIVE Aroma Essence Żel pod prysznic Ultimate Relax 500 ml

PALMOLIVE Aroma Essence

Żel pod prysznic Ultimate Relax

500 ml
29,98 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2029
5.0
z 7 opinii
LE PETIT MARSEILLAIS Żel pod prysznic Kwiat Tiare 400 ml

LE PETIT MARSEILLAIS

Żel pod prysznic Kwiat Tiare

400 ml
27,47 zł/l
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,65 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-03-2029
5.0
z 4 opinii
NIVEA Żel pod prysznic Water Lily&Oil 250 ml

NIVEA

Żel pod prysznic Water Lily&Oil

250 ml
59,96 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2031
4.9
z 36 opinii
NIVEA Żel pod prysznic Lemon&Oil 250 ml

NIVEA

Żel pod prysznic Lemon&Oil

250 ml
55,56 zł/l
Cena13,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 6 opinii
NIVEA Żel pod prysznic Blooming Garden 250 ml

NIVEA

Żel pod prysznic Blooming Garden

250 ml
59,96 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2030
5.0
z 8 opinii
NIVEA Żel pod prysznic Tropical Sunrise 250 ml

NIVEA

Żel pod prysznic Tropical Sunrise

250 ml
59,96 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2030
5.0
z 15 opinii
FELCE AZZURRA Żel pod prysznic Bergamotka Jaśmin 650 ml

FELCE AZZURRA

Żel pod prysznic Bergamotka Jaśmin

650 ml
27,68 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2030
5.0
z 15 opinii
FELCE AZZURRA Żel pod prysznic White Musk 650 ml

FELCE AZZURRA

Żel pod prysznic White Musk

650 ml
27,68 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2030
4.3
z 7 opinii
YOPE Żel pod prysznic Kokos i Sól Morska - zapas 800 ml

YOPE

Żel pod prysznic Kokos i Sól Morska - zapas

800 ml
44,99 zł/l
Cena35,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2029
LE PETIT MARSEILLAIS Delikatny żel pod prysznic o wysokiej tolerancji z Kwiatem Migdału 400 ml

LE PETIT MARSEILLAIS

Delikatny żel pod prysznic o wysokiej tolerancji z Kwiatem Migdału

400 ml
62,47 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-09-2028
NIVEA Derma Control Defend Żel pod prysznic 250 ml

NIVEA

Derma Control Defend Żel pod prysznic

250 ml
59,96 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2030
4.9
z 10 opinii
FA Magic Oil Pink Jasmine Żel pod prysznic i do kąpieli o zapachu różowego jaśminu 750 ml

FA Magic Oil Pink Jasmine

Żel pod prysznic i do kąpieli o zapachu różowego jaśminu

750 ml
27,99 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
Nowość
APART Creamy Care kremowy żel pod prysznic Jasmine Secret 500 ml

APART

Creamy Care kremowy żel pod prysznic Jasmine Secret

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 2 opinii
APART Creamy Care kremowy żel pod prysznic Violet Kiss 500 ml

APART

Creamy Care kremowy żel pod prysznic Violet Kiss

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.0
z 1 opinii
ADIDAS Żel pod prysznic Skin&Mind Energy Kick 400 ml

ADIDAS

Żel pod prysznic Skin&Mind Energy Kick

400 ml
50,72 zł/l
Cena20,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2031
4.9
z 21 opinii
APART Mood Care Relaksujący żel pod prysznic DREAMY 500 ml

APART Mood Care

Relaksujący żel pod prysznic DREAMY

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-05-2028
5.0
z 2 opinii
NIVEA Pielęgnujący żel pod prysznic Care & Star Fruit 500 ml

NIVEA

Pielęgnujący żel pod prysznic Care & Star Fruit

500 ml
41,98 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2031
5.0
z 2 opinii
NIVEA Derma Control Defend Żel pod prysznic 500 ml

NIVEA

Derma Control Defend Żel pod prysznic

500 ml
39,98 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2030
5.0
z 1 opinii
NIVEA Derma Control Restore Żel pod prysznic 500ml 500 ml

NIVEA

Derma Control Restore Żel pod prysznic 500ml

500 ml
39,98 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2031

Produkty marki NIVEA

5.0
z 10 opinii

43% taniej

NIVEA MEN Sensitive Łagodzący żel do golenia 200 ml

NIVEA MEN

Sensitive Łagodzący żel do golenia

200 ml
64,95 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
22,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 19 opinii
NIVEA Dwufazowy płyn do demakijażu oczu 125 ml

NIVEA

Dwufazowy płyn do demakijażu oczu

125 ml
119,92 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 5 opinii
NIVEA MicellAir Skin Breathe Pielęgnujący płyn micelarny do cery suchej 400 ml

NIVEA MicellAir Skin Breathe

Pielęgnujący płyn micelarny do cery suchej

400 ml
39,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
5.0
z 9 opinii
NIVEA Regeneracyjny balsam do ciała SOS 400 ml

NIVEA

Regeneracyjny balsam do ciała SOS

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 8 opinii

23% taniej

NIVEA Odświeżające chusteczki do demakijażu (25 szt.) 1 szt

NIVEA

Odświeżające chusteczki do demakijażu (25 szt.)

1 szt
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
19,35 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2031
4.8
z 11 opinii
NIVEA Q10 PLUS Krem przeciwzmarszczkowy na dzień 50 ml

NIVEA Q10 PLUS

Krem przeciwzmarszczkowy na dzień

50 ml
699,80 zł/l
Frisco poleca
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2027
5.0
z 4 opinii
NIVEA Żel do mycia twarzy (cera mieszana i tłusta) 150 ml

NIVEA

Żel do mycia twarzy (cera mieszana i tłusta)

150 ml
99,93 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 2 opinii
NIVEA MEN Black & White Antyperspirant w sztyfcie 50 ml

NIVEA MEN Black & White

Antyperspirant w sztyfcie

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2031
5.0
z 2 opinii
NIVEA Diamond Gloss Care Szampon pielęgnujący do włosów 400 ml

NIVEA Diamond Gloss Care

Szampon pielęgnujący do włosów

400 ml
39,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2031
5.0
z 4 opinii
NIVEA Black & White Antyperspirant w sztyfcie Invisible Clear 50 ml

NIVEA Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Invisible Clear

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-06-2028
5.0
z 2 opinii
NIVEA Hairmilk Mleczny szampon wyzwalający blask Natural Shine 400 ml

NIVEA Hairmilk

Mleczny szampon wyzwalający blask Natural Shine

400 ml
39,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-04-2028
5.0
z 3 opinii
NIVEA Hairmilk Mleczna odżywka wyzwalająca blask Natural Shine 200 ml

NIVEA Hairmilk

Mleczna odżywka wyzwalająca blask Natural Shine

200 ml
69,95 zł/l
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-06-2028
5.0
z 5 opinii
NIVEA Balsam do ciała Rose Touch 400 ml

NIVEA

Balsam do ciała Rose Touch

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2027
5.0
z 2 opinii
NIVEA MEN Black & White Antyperspirant w sztyfcie Fresh 50 ml

NIVEA MEN Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Fresh

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-04-2028
5.0
z 2 opinii
NIVEA Fresh Natural Antyperspirant w sztyfcie 50 ml

NIVEA Fresh Natural

Antyperspirant w sztyfcie

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2030
5.0
z 2 opinii
NIVEA Black & White Antyperspirant w sztyfcie Invisible Silky Smooth 50 ml

NIVEA Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Invisible Silky Smooth

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store