Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Żele i płyny do kąpieli
Żele pod prysznic
Damskie
Łagodzące
PALMOLIVE Aroma Essence Żel pod prysznic Ultimate Relax
Żel pod prysznic Ultimate Relax Aroma Essence PALMOLIVE 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 10 opinii

PALMOLIVE Aroma Essence Żel pod prysznic Ultimate Relax

500 ml
PALMOLIVE
Włochy

Cena14,99 zł
29,98 zł/l

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Żel pod prysznic Palmolive Aroma Essence Ultimate Relax został stworzony z wykorzystaniem technologii zapachowej poprawiającej nastrój, aby wzmocnić uczucie relaksu i wyciszenia podczas każdej kąpieli pod prysznicem, która staje się rozkoszą.


Cechy

95% składników pochodzenia naturalnego składniki pochodzenia naturalnego oraz o niskim stopniu przetworzenia

Butelka nadająca się do recyklingu

95% biodegradowalna formuła

Bez mikroplastiku

Butelka w 30% z plastiku z recyklingu


PALMOLIVE Aroma Essence Żel pod prysznic Ultimate Relax


Produkt dostępny
Data przydatności: 04.02.2029
Tagi
promocja
Frisco okazja
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
10 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.07.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.07.2026
0
0
Szymon
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.04.2026
0
0
Anita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.01.2026
0
0
Alina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.11.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.10.2025
0
0
Arkadiusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.09.2025
0
0
Mateusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.07.2025
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.07.2025
0
0
Adrian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
29,98 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
COLGATE
Marka:
PALMOLIVE
EAN:
8718951429888
Cena za kg:
29,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
PALMOLIVE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
COLGATE
EAN:
8718951429888

Informacje producenta

Marka

Palmolive


Marka standaryzowana

MarkaPalmolive

Opis produktu

Żel pod prysznic Palmolive Aroma Essence Ultimate Relax został stworzony z wykorzystaniem technologii zapachowej poprawiającej nastrój, aby wzmocnić uczucie relaksu i wyciszenia podczas każdej kąpieli pod prysznicem, która staje się rozkoszą.


Dodatkowe informacje

Poświęć sobie chwilę i popraw nastrój używając żelu pod prysznic Palmolive Aroma Essence Ultimate Relax. Ten relaksujący żel pod prysznic został stworzony z wykorzystaniem technologii zapachowej poprawiającej nastrój z nutami uspokajającej lawendy i egzotycznego ylang ylang, by pozostawić Cię z uczuciem relaksu. Z myśla o naszej planecie ten wegański żel pod prysznic został wykonany ze składników w 95% pochodzenia naturalnego oraz ma w 95% biodegradowalną formułę, a butelka pochodzi w 30% z plastiku z recyklingu, którą ponownie można poddać recyklingowi. Poczuj nowy poziom relaksu z pachnącym żelem pod prysznic Palmolive Aroma Essence. Składniki pochodzenia naturalnego oraz o niskim stopniu przetworzenia.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Body Wash

Produkty z kategorii Damskie

4.9
z 12 opinii
LE PETIT MARSEILLAIS Żel pod prysznic biała brzoskwinia bio & nektarynka bio 400 ml

LE PETIT MARSEILLAIS

Żel pod prysznic biała brzoskwinia bio & nektarynka bio

400 ml
27,47 zł/l
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,65 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2029
4.9
z 16 opinii
LE PETIT MARSEILLAIS Żel pod prysznic kwiat pomarańczy bio 400 ml

LE PETIT MARSEILLAIS

Żel pod prysznic kwiat pomarańczy bio

400 ml
27,47 zł/l
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,65 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2029
5.0
z 10 opinii
LE PETIT MARSEILLAIS Żel pod prysznic Truskawka 400 ml

LE PETIT MARSEILLAIS

Żel pod prysznic Truskawka

400 ml
27,47 zł/l
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,65 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2028
5.0
z 11 opinii
LE PETIT MARSEILLAIS Żel pod prysznic mango bio i marakuja 400 ml

LE PETIT MARSEILLAIS

Żel pod prysznic mango bio i marakuja

400 ml
27,47 zł/l
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,65 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2029
4.8
z 12 opinii

21% taniej

FA Fiji Dream Żel pod prysznic o zapachu arbuza i ylang ylang 400 ml

FA Fiji Dream

Żel pod prysznic o zapachu arbuza i ylang ylang

400 ml
27,47 zł/l
Cena promocyjna10,99 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2029
4.9
z 15 opinii
PALMOLIVE Memories of Nature Żel pod prysznic z lawendą Sunset Relax 750 ml

PALMOLIVE Memories of Nature

Żel pod prysznic z lawendą Sunset Relax

750 ml
34,65 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii

21% taniej

FA Magic Oil Pink Jasmine Żel pod prysznic o zapachu różowego jaśminu 400 ml

FA Magic Oil Pink Jasmine

Żel pod prysznic o zapachu różowego jaśminu

400 ml
27,47 zł/l
Cena promocyjna10,99 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2029

29% taniej

VIS PLANTIS Atopy Skin Emulsja do mycia ciała i włosów 400 ml

VIS PLANTIS Atopy Skin

Emulsja do mycia ciała i włosów

400 ml
42,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna16,99 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-04-2028
4.9
z 9 opinii
APART Mood Care Pobudzający żel pod prysznic Sunrise 500 ml

APART Mood Care

Pobudzający żel pod prysznic Sunrise

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-05-2028
5.0
z 10 opinii
PALMOLIVE Aroma Essence Żel pod prysznic Ultimate Relax 500 ml

PALMOLIVE Aroma Essence

Żel pod prysznic Ultimate Relax

500 ml
29,98 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2029
5.0
z 7 opinii
LE PETIT MARSEILLAIS Żel pod prysznic Kwiat Tiare 400 ml

LE PETIT MARSEILLAIS

Żel pod prysznic Kwiat Tiare

400 ml
27,47 zł/l
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,65 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-03-2029
5.0
z 4 opinii
NIVEA Żel pod prysznic Water Lily&Oil 250 ml

NIVEA

Żel pod prysznic Water Lily&Oil

250 ml
59,96 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2031
4.9
z 36 opinii
NIVEA Żel pod prysznic Lemon&Oil 250 ml

NIVEA

Żel pod prysznic Lemon&Oil

250 ml
55,56 zł/l
Cena13,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 8 opinii
NIVEA Żel pod prysznic Tropical Sunrise 250 ml

NIVEA

Żel pod prysznic Tropical Sunrise

250 ml
59,96 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2030
5.0
z 6 opinii
NIVEA Żel pod prysznic Blooming Garden 250 ml

NIVEA

Żel pod prysznic Blooming Garden

250 ml
59,96 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2030
5.0
z 15 opinii
FELCE AZZURRA Żel pod prysznic Bergamotka Jaśmin 650 ml

FELCE AZZURRA

Żel pod prysznic Bergamotka Jaśmin

650 ml
27,68 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2030
5.0
z 15 opinii
FELCE AZZURRA Żel pod prysznic White Musk 650 ml

FELCE AZZURRA

Żel pod prysznic White Musk

650 ml
27,68 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2030
4.3
z 7 opinii
YOPE Żel pod prysznic Kokos i Sól Morska - zapas 800 ml

YOPE

Żel pod prysznic Kokos i Sól Morska - zapas

800 ml
44,99 zł/l
Cena35,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2029
5.0
z 2 opinii
Nowość
APART Creamy Care kremowy żel pod prysznic Jasmine Secret 500 ml

APART

Creamy Care kremowy żel pod prysznic Jasmine Secret

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 2 opinii
APART Creamy Care kremowy żel pod prysznic Violet Kiss 500 ml

APART

Creamy Care kremowy żel pod prysznic Violet Kiss

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 21 opinii
APART Mood Care Relaksujący żel pod prysznic DREAMY 500 ml

APART Mood Care

Relaksujący żel pod prysznic DREAMY

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-05-2028
4.0
z 1 opinii
ADIDAS Żel pod prysznic Skin&Mind Energy Kick 400 ml

ADIDAS

Żel pod prysznic Skin&Mind Energy Kick

400 ml
50,72 zł/l
Cena20,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2031
LE PETIT MARSEILLAIS Delikatny żel pod prysznic o wysokiej tolerancji z Kwiatem Migdału 400 ml

LE PETIT MARSEILLAIS

Delikatny żel pod prysznic o wysokiej tolerancji z Kwiatem Migdału

400 ml
62,47 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-09-2028
NIVEA Derma Control Defend Żel pod prysznic 250 ml

NIVEA

Derma Control Defend Żel pod prysznic

250 ml
59,96 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2030
4.9
z 10 opinii
FA Magic Oil Pink Jasmine Żel pod prysznic i do kąpieli o zapachu różowego jaśminu 750 ml

FA Magic Oil Pink Jasmine

Żel pod prysznic i do kąpieli o zapachu różowego jaśminu

750 ml
27,99 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
NIVEA Pielęgnujący żel pod prysznic Care & Star Fruit 500 ml

NIVEA

Pielęgnujący żel pod prysznic Care & Star Fruit

500 ml
41,98 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2031
5.0
z 2 opinii
NIVEA Derma Control Defend Żel pod prysznic 500 ml

NIVEA

Derma Control Defend Żel pod prysznic

500 ml
39,98 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2030
5.0
z 1 opinii
NIVEA Derma Control Restore Żel pod prysznic 500ml 500 ml

NIVEA

Derma Control Restore Żel pod prysznic 500ml

500 ml
39,98 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2031

Produkty marki PALMOLIVE

4.8
z 36 opinii

24% taniej

PALMOLIVE Naturals Kremowe mydło w płynie do rąk Mleko i Oliwka - zapas 1 l

PALMOLIVE Naturals

Kremowe mydło w płynie do rąk Mleko i Oliwka - zapas

1 l
15,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
20,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2029
4.8
z 32 opinii
PALMOLIVE Naturals Mydło w kostce Nourishing Sensation 90 g

PALMOLIVE Naturals

Mydło w kostce Nourishing Sensation

90 g
38,78 zł/kg
3,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2028
4.9
z 23 opinii
PALMOLIVE Naturals Mydło w kostce Revitalizing Freshness 90 g

PALMOLIVE Naturals

Mydło w kostce Revitalizing Freshness

90 g
38,78 zł/kg
3,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2028
5.0
z 13 opinii
PALMOLIVE Mydło w płynie do rąk „Mleko i Miód” - zapas 1 l

PALMOLIVE

Mydło w płynie do rąk „Mleko i Miód” - zapas

1 l
15,99 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
4.9
z 15 opinii
PALMOLIVE Memories of Nature Żel pod prysznic z lawendą Sunset Relax 750 ml

PALMOLIVE Memories of Nature

Żel pod prysznic z lawendą Sunset Relax

750 ml
34,65 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
4.9
z 8 opinii
PALMOLIVE Naturals Żel pod prysznic Mleko i Miód 500 ml

PALMOLIVE Naturals

Żel pod prysznic Mleko i Miód

500 ml
29,98 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
5.0
z 21 opinii
PALMOLIVE Naturals Mydło w płynie Mleko i Migdały - zapas 1 l

PALMOLIVE Naturals

Mydło w płynie Mleko i Migdały - zapas

1 l
15,99 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2029
5.0
z 9 opinii
PALMOLIVE Naturals Kremowy żel pod prysznic Olive & Milk 500 ml

PALMOLIVE Naturals

Kremowy żel pod prysznic Olive & Milk

500 ml
29,98 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.9
z 55 opinii
PALMOLIVE Naturals Mydło w kostce Moisture Care 90 g

PALMOLIVE Naturals

Mydło w kostce Moisture Care

90 g
38,78 zł/kg
3,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2028
5.0
z 5 opinii
PALMOLIVE MEN Żel pod prysznic Refreshing 500 ml

PALMOLIVE MEN

Żel pod prysznic Refreshing

500 ml
29,98 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 6 opinii
PALMOLIVE MEN Żel pod prysznic Citrus Crush 500 ml

PALMOLIVE MEN

Żel pod prysznic Citrus Crush

500 ml
29,98 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2029
5.0
z 11 opinii
PALMOLIVE MEN Żel pod prysznic Energising 500 ml

PALMOLIVE MEN

Żel pod prysznic Energising

500 ml
29,98 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2029
4.8
z 37 opinii
PALMOLIVE Naturals Mydło w kostce Chamonile&Vit E 90 g

PALMOLIVE Naturals

Mydło w kostce Chamonile&Vit E

90 g
38,78 zł/kg
3,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 06-01-2028
5.0
z 11 opinii
PALMOLIVE Żel pod prysznic dla mężczyzn Citrus Crush 3w1 750 ml

PALMOLIVE

Żel pod prysznic dla mężczyzn Citrus Crush 3w1

750 ml
34,65 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
5.0
z 28 opinii
PALMOLIVE Żel pod prysznic z mleczkiem oliwkowym 750 ml

PALMOLIVE

Żel pod prysznic z mleczkiem oliwkowym

750 ml
34,65 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2029
5.0
z 4 opinii
PALMOLIVE MEN Żel pod prysznic Refreshing 750 ml

PALMOLIVE MEN

Żel pod prysznic Refreshing

750 ml
34,65 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store