Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Żele i płyny do kąpieli
Żele pod prysznic
Damskie
Odżywcze
PALMOLIVE Żel pod prysznic z mleczkiem oliwkowym
Żel pod prysznic z mleczkiem oliwkowym PALMOLIVE 750ml
1 z 4
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 28 opinii

PALMOLIVE Żel pod prysznic z mleczkiem oliwkowym

750 ml
PALMOLIVE

Cena25,99 zł
34,65 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Kremowy żel pod prysznic Palmolive Naturals Olive & Milk wzbogacony witaminą E, pozostawia uczucie miękkiej i odżywionej skóry. Pięknie pachnący płyn do mycia ciała inspirowany naturą, aby rozkoszować zmysły.


Cechy

Z witaminą E, dla pozostawienia uczucia miękkiej i odżywionej skóry

Świeży oliwkowy zapach z przyjemnymi, kremowymi, kwiatowymi nutami.

Zawiera mleko roślinne

Nowa udoskonalona formuła

95% składników pochodzenia naturalnego


PALMOLIVE Żel pod prysznic z mleczkiem oliwkowym


Produkt dostępny
Data przydatności: 15.02.2029
Dostępne warianty
PALMOLIVE Żel pod prysznic dla mężczyzn Citrus Crush 3w1
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
28 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie mam zastrzeżeń
03.11.2025
0
0
Juliusz
zweryfikowano
Zgłaszam
kochamy ten żel
07.06.2025
0
0
Magda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.08.2026
0
0
Mirosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.07.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.05.2026
0
0
Nataliia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.04.2026
0
0
Mirosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.04.2026
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.01.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.11.2025
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.11.2025
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
19.11.2025
0
0
Mirosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.08.2025
0
0
Olga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.08.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.08.2025
0
0
Mirosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.07.2025
0
0
janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.07.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.07.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.07.2025
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
34,65 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
750 ml
Dostawca:
COLGATE
Marka:
PALMOLIVE
EAN:
8714789526478
Cena za kg:
34,65 zł/l
Pojemność:
750 ml
Marka:
PALMOLIVE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
COLGATE
EAN:
8714789526478

Informacje producenta

Marka

Palmolive


Marka standaryzowana

MarkaPalmolive

Opis produktu

Kremowy żel pod prysznic Palmolive Naturals Olive & Milk wzbogacony witaminą E, pozostawia uczucie miękkiej i odżywionej skóry. Pięknie pachnący płyn do mycia ciała inspirowany naturą, aby rozkoszować zmysły.


Dodatkowe informacje

Każda kąpiel pod prysznicem stanie się odżywczym i pachnącym doświadczeniem, dzięki Palmolive Naturals Olive & Milk o kremowej formule. Płyn do mycia ciała z mlekiem migdałowym jest inspirowany naturą, aby rozkoszować zmysły świeżym oliwkowym zapachem z przyjemnymi, kremowymi, kwiatowymi nutami. Skład produktu został wzbogacony o witaminę E, aby pozostawić uczucie miękkiej i odżywionej skóry. Żel posiada także nową, ulepszoną formułę*! Kremowy żel pod prysznic jest nie tylko wegańskim produktem z mlekiem roślinnym, ale zawiera także składniki w 95% pochodzenia naturalnego**. To przemyślany kosmetyk z biodegradowalną formułą w 98%, który jest dostępny w butelce nadającej się do recyklingu. Palmolive Naturals został przebadany dermatologicznie. Zadbaj o odżywienie i wspaniałe samopoczucie swojej skóry z Palmolive Naturals. *Zwiększona biodegradowalność do 98%. **Woda i składniki pochodzenia naturalnego podlegające ograniczonemu przetwarzaniu.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Body Wash

Produkty z kategorii Damskie

4.9
z 8 opinii
PALMOLIVE Naturals Żel pod prysznic Mleko i Miód 500 ml

PALMOLIVE Naturals

Żel pod prysznic Mleko i Miód

500 ml
29,98 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
5.0
z 9 opinii
PALMOLIVE Naturals Kremowy żel pod prysznic Olive & Milk 500 ml

PALMOLIVE Naturals

Kremowy żel pod prysznic Olive & Milk

500 ml
29,98 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
5.0
z 10 opinii
LE PETIT MARSEILLAIS Żel pod prysznic argan bio i masło shea 400 ml

LE PETIT MARSEILLAIS

Żel pod prysznic argan bio i masło shea

400 ml
27,47 zł/l
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,65 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2029
5.0
z 28 opinii
PALMOLIVE Żel pod prysznic z mleczkiem oliwkowym 750 ml

PALMOLIVE

Żel pod prysznic z mleczkiem oliwkowym

750 ml
34,65 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2029
4.9
z 28 opinii
ZIAJA Oliwkowy żel pod prysznic Odżywka Skóry 500 ml

ZIAJA

Oliwkowy żel pod prysznic Odżywka Skóry

500 ml
21,98 zł/l
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2028
5.0
z 20 opinii
ZIAJA Kozie Mleko Kremowy żel myjący Mleczna kąpiel 500 ml

ZIAJA Kozie Mleko

Kremowy żel myjący Mleczna kąpiel

500 ml
21,98 zł/l
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2028
4.8
z 9 opinii
FELCE AZZURRA Żel pod prysznic Black Orchid 650 ml

FELCE AZZURRA

Żel pod prysznic Black Orchid

650 ml
27,68 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2030
5.0
z 10 opinii
ZIAJA Kremowy żel myjący Masło Kakaowe 500 ml

ZIAJA

Kremowy żel myjący Masło Kakaowe

500 ml
21,98 zł/l
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2028
5.0
z 12 opinii
NIVEA Żel pod prysznic Hawaii Flower&Oil 250 ml

NIVEA

Żel pod prysznic Hawaii Flower&Oil

250 ml
59,96 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 10 opinii
APART Mood Care Pielęgnujący żel pod prysznic PASSION 500 ml

APART Mood Care

Pielęgnujący żel pod prysznic PASSION

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-04-2028
4.9
z 8 opinii
FA Cream & Oil Cacao Żel pod prysznic i do kąpieli o zapachu masła kakaowego 750 ml

FA Cream & Oil Cacao

Żel pod prysznic i do kąpieli o zapachu masła kakaowego

750 ml
27,99 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2029
5.0
z 13 opinii
NIVEA Kremowy żel pod prysznic Creme Care 500 ml

NIVEA

Kremowy żel pod prysznic Creme Care

500 ml
39,98 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-03-2027
4.5
z 2 opinii
NIVEA Kremowy żel pod prysznic Care & Orange 500 ml

NIVEA

Kremowy żel pod prysznic Care & Orange

500 ml
41,98 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2027
5.0
z 6 opinii
NIVEA Kremowy żel pod prysznic Creme Smooth 500 ml

NIVEA

Kremowy żel pod prysznic Creme Smooth

500 ml
39,98 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-03-2027
4.8
z 6 opinii
NIVEA Kremowy żel pod prysznic Diamond Touch 500 ml

NIVEA

Kremowy żel pod prysznic Diamond Touch

500 ml
41,98 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 9 opinii
DOVE Fruity Nourish Żel pod prysznic 450 ml

DOVE Fruity Nourish

Żel pod prysznic

450 ml
44,42 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2031
4.7
z 3 opinii
LUYA Żel pod prysznic Mak i Kakao 400 ml

LUYA

Żel pod prysznic Mak i Kakao

400 ml
32,48 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2029
5.0
z 2 opinii
LUYA Żel pod prysznic Rumianek i Owies 400 ml

LUYA

Żel pod prysznic Rumianek i Owies

400 ml
32,48 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2029
5.0
z 2 opinii
LUYA Żel pod prysznic Konwalia I Migdał 400 ml

LUYA

Żel pod prysznic Konwalia I Migdał

400 ml
32,48 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2029
5.0
z 3 opinii
NIVEA Creme Care Kremowy żel pod prysznic 750 ml

NIVEA Creme Care

Kremowy żel pod prysznic

750 ml
33,32 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2031
5.0
z 1 opinii
YOPE Creamy Amber Odżywczo-kojący kremowy żel pod prysznic 200 ml

YOPE Creamy Amber

Odżywczo-kojący kremowy żel pod prysznic

200 ml
118,95 zł/l
Cena23,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2031
5.0
z 2 opinii
Nowość
NIVEA Żel pod prysznic Rose & Almond oil 500 ml

NIVEA

Żel pod prysznic Rose & Almond oil

500 ml
39,98 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2031

Produkty marki PALMOLIVE

4.8
z 36 opinii

24% taniej

PALMOLIVE Naturals Kremowe mydło w płynie do rąk Mleko i Oliwka - zapas 1 l

PALMOLIVE Naturals

Kremowe mydło w płynie do rąk Mleko i Oliwka - zapas

1 l
15,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
20,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2029
4.8
z 32 opinii
PALMOLIVE Naturals Mydło w kostce Nourishing Sensation 90 g

PALMOLIVE Naturals

Mydło w kostce Nourishing Sensation

90 g
38,78 zł/kg
3,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2028
4.9
z 23 opinii
PALMOLIVE Naturals Mydło w kostce Revitalizing Freshness 90 g

PALMOLIVE Naturals

Mydło w kostce Revitalizing Freshness

90 g
38,78 zł/kg
3,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2028
4.9
z 15 opinii
PALMOLIVE Memories of Nature Żel pod prysznic z lawendą Sunset Relax 750 ml

PALMOLIVE Memories of Nature

Żel pod prysznic z lawendą Sunset Relax

750 ml
34,65 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
5.0
z 13 opinii
PALMOLIVE Mydło w płynie do rąk „Mleko i Miód” - zapas 1 l

PALMOLIVE

Mydło w płynie do rąk „Mleko i Miód” - zapas

1 l
15,99 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
5.0
z 21 opinii
PALMOLIVE Naturals Mydło w płynie Mleko i Migdały - zapas 1 l

PALMOLIVE Naturals

Mydło w płynie Mleko i Migdały - zapas

1 l
15,99 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2029
4.9
z 55 opinii
PALMOLIVE Naturals Mydło w kostce Moisture Care 90 g

PALMOLIVE Naturals

Mydło w kostce Moisture Care

90 g
38,78 zł/kg
3,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2028
4.9
z 8 opinii
PALMOLIVE Naturals Żel pod prysznic Mleko i Miód 500 ml

PALMOLIVE Naturals

Żel pod prysznic Mleko i Miód

500 ml
29,98 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
5.0
z 5 opinii
PALMOLIVE MEN Żel pod prysznic Refreshing 500 ml

PALMOLIVE MEN

Żel pod prysznic Refreshing

500 ml
29,98 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 9 opinii
PALMOLIVE Naturals Kremowy żel pod prysznic Olive & Milk 500 ml

PALMOLIVE Naturals

Kremowy żel pod prysznic Olive & Milk

500 ml
29,98 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
PALMOLIVE MEN Żel pod prysznic Citrus Crush 500 ml

PALMOLIVE MEN

Żel pod prysznic Citrus Crush

500 ml
29,98 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2029
5.0
z 11 opinii
PALMOLIVE MEN Żel pod prysznic Energising 500 ml

PALMOLIVE MEN

Żel pod prysznic Energising

500 ml
29,98 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2029
5.0
z 10 opinii
PALMOLIVE Aroma Essence Żel pod prysznic Ultimate Relax 500 ml

PALMOLIVE Aroma Essence

Żel pod prysznic Ultimate Relax

500 ml
29,98 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2029
4.8
z 37 opinii
PALMOLIVE Naturals Mydło w kostce Chamonile&Vit E 90 g

PALMOLIVE Naturals

Mydło w kostce Chamonile&Vit E

90 g
38,78 zł/kg
3,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 06-01-2028
5.0
z 11 opinii
PALMOLIVE Żel pod prysznic dla mężczyzn Citrus Crush 3w1 750 ml

PALMOLIVE

Żel pod prysznic dla mężczyzn Citrus Crush 3w1

750 ml
34,65 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
PALMOLIVE MEN Żel pod prysznic Refreshing 750 ml

PALMOLIVE MEN

Żel pod prysznic Refreshing

750 ml
34,65 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store