Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Żele i płyny do kąpieli
Żele pod prysznic
Damskie
Odżywcze
DOVE Fruity Nourish Żel pod prysznic
Żel pod prysznic Fruity Nourish DOVE 450ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 9 opinii

DOVE Fruity Nourish Żel pod prysznic

450 ml
DOVE
Niemcy

Cena19,99 zł
44,42 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Interesuje Cię pielęgnacja, która dba o podstawowe, naturalne potrzeby Twojej skóry? Sięgnij po Dove Essential Fruity Nourish – żel pod prysznic do codziennego mycia, który nie wysusza skóry, a wspiera jej naturalne nawilżenie i odbudowę. Żel pod prysznic Dove Fruity Nourish to idealny produkt do codziennej pielęgnacji każdej skóry, również tej wrażliwej i suchej. Ma on delikatną, kremową konsystencję, która oczyszcza ciało i dba o naskórek, nie naruszając jego naturalnej bariery hydrolipidowej. Każda kąpiel z żelem pod prysznic Dove Fruity Nourish da Ci uczucie czystości, odżywienia i długotrwałego nawilżenia. Łagodna formuła żelu została opracowana tak, by podczas mycia nie pozbawiać skóry jej naturalnej wilgoci, a ją wspierać. Już po pierwszym użyciu poczujesz różnicę – Twoja skóra nie będzie ściągnięta i wysuszona, a przyjemnie miękka, jedwabiście gładka i otulona delikatnym, świeżym, owocowo-cytrusowym zapachem. Żel do ciała Dove Fruity Nourish to kosmetyk przebadany dermatologicznie, a w jego składzie nie znajdziesz siarczanów (0% SLS, SLES). Wszystko po to, by chronić i dbać o skórę podczas codziennej pielęgnacji. Oprócz troski o Twoją skórę i ciało, Dove troszczy się również o planetę. Żel Fruity Nourish wyróżnia się aż w 92% biodegradowalną formułą, a jego butelka pochodzi w 100% z recyklingu*. Ponadto płyn posiada certyfikat PETA approved Vegan, a to oznacza, że nie został on poddany testom na zwierzętach. *z wyłączeniem nakrętki i etykiety


Cechy

- Żel pod prysznic Dove Essential Fruity Nourish o świeżym, owocowym zapachu delikatnie oczyszcza skórę, pozostawiając ją miękką, gładką i zadbaną

- Żel Dove Fruity Nourish sprawdzi się do każdego typu skóry, także do suchej, wrażliwej i potrzebującej pielęgnacji

- Dove Fruity Nourish to przyjazna skórze formuła, która nie narusza bariery hydrolipidowej, a pomaga w jej odbudowie oraz wspiera naturalne nawilżenie skóry

- Żel pod prysznic Dove ma wygodną, poręczną butelkę o pojemności 450 ml, pochodzącej w 100%* z plastiku z recyklingu

- Żel pod prysznic Dove Fruity Nourish to kosmetyk przebadany dermatologicznie, nie zawiera siarczanów, a jego formuła jest w 92% biodegradowalna

- Wybierając żel pod prysznic Dove dbasz o swoją skórę oraz o planetę – ten żel posiada certyfikat PETA approved Vegan, co oznacza, że nie był testowany na zwierzętach


DOVE Fruity Nourish Żel pod prysznic


Produkt dostępny
Data przydatności: 11.02.2031

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
9 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.08.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.06.2026
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2026
0
0
Alina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.01.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.11.2025
0
0
Eliza
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.08.2025
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.08.2025
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.08.2025
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
44,42 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
450 ml
Dostawca:
UNILEVER LODY
Marka:
DOVE
EAN:
8720181468407
Cena za kg:
44,42 zł/l
Pojemność:
450 ml
Marka:
DOVE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
UNILEVER LODY
EAN:
8720181468407

Przygotowywanie i przechowywanie

Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(miesiąc/miesiące/miesięcy):

12


Informacje producenta

Marka

Dove


Marka standaryzowana

MarkaDove

Podmarka

Sub Brand Name Essential


Logotypy stron trzecich

Green Dot

PETA Vegan Approved Test-free / Cruelty-free


Opis produktu

Interesuje Cię pielęgnacja, która dba o podstawowe, naturalne potrzeby Twojej skóry? Sięgnij po Dove Essential Fruity Nourish – żel pod prysznic do codziennego mycia, który nie wysusza skóry, a wspiera jej naturalne nawilżenie i odbudowę. Żel pod prysznic Dove Fruity Nourish to idealny produkt do codziennej pielęgnacji każdej skóry, również tej wrażliwej i suchej. Ma on delikatną, kremową konsystencję, która oczyszcza ciało i dba o naskórek, nie naruszając jego naturalnej bariery hydrolipidowej. Każda kąpiel z żelem pod prysznic Dove Fruity Nourish da Ci uczucie czystości, odżywienia i długotrwałego nawilżenia. Łagodna formuła żelu została opracowana tak, by podczas mycia nie pozbawiać skóry jej naturalnej wilgoci, a ją wspierać. Już po pierwszym użyciu poczujesz różnicę – Twoja skóra nie będzie ściągnięta i wysuszona, a przyjemnie miękka, jedwabiście gładka i otulona delikatnym, świeżym, owocowo-cytrusowym zapachem. Żel do ciała Dove Fruity Nourish to kosmetyk przebadany dermatologicznie, a w jego składzie nie znajdziesz siarczanów (0% SLS, SLES). Wszystko po to, by chronić i dbać o skórę podczas codziennej pielęgnacji. Oprócz troski o Twoją skórę i ciało, Dove troszczy się również o planetę. Żel Fruity Nourish wyróżnia się aż w 92% biodegradowalną formułą, a jego butelka pochodzi w 100% z recyklingu*. Ponadto płyn posiada certyfikat PETA approved Vegan, a to oznacza, że nie został on poddany testom na zwierzętach. *z wyłączeniem nakrętki i etykiety


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Żel pod prysznic

Wariant Fruity Nourish

Produkty z kategorii Damskie

4.9
z 8 opinii
PALMOLIVE Naturals Żel pod prysznic Mleko i Miód 500 ml

PALMOLIVE Naturals

Żel pod prysznic Mleko i Miód

500 ml
29,98 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
5.0
z 9 opinii
PALMOLIVE Naturals Kremowy żel pod prysznic Olive & Milk 500 ml

PALMOLIVE Naturals

Kremowy żel pod prysznic Olive & Milk

500 ml
29,98 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
5.0
z 10 opinii
LE PETIT MARSEILLAIS Żel pod prysznic argan bio i masło shea 400 ml

LE PETIT MARSEILLAIS

Żel pod prysznic argan bio i masło shea

400 ml
27,47 zł/l
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,65 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2029
5.0
z 28 opinii
PALMOLIVE Żel pod prysznic z mleczkiem oliwkowym 750 ml

PALMOLIVE

Żel pod prysznic z mleczkiem oliwkowym

750 ml
34,65 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2029
4.9
z 28 opinii
ZIAJA Oliwkowy żel pod prysznic Odżywka Skóry 500 ml

ZIAJA

Oliwkowy żel pod prysznic Odżywka Skóry

500 ml
21,98 zł/l
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2028
4.8
z 9 opinii
FELCE AZZURRA Żel pod prysznic Black Orchid 650 ml

FELCE AZZURRA

Żel pod prysznic Black Orchid

650 ml
27,68 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2030
5.0
z 10 opinii
ZIAJA Kremowy żel myjący Masło Kakaowe 500 ml

ZIAJA

Kremowy żel myjący Masło Kakaowe

500 ml
21,98 zł/l
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2028
5.0
z 20 opinii
ZIAJA Kozie Mleko Kremowy żel myjący Mleczna kąpiel 500 ml

ZIAJA Kozie Mleko

Kremowy żel myjący Mleczna kąpiel

500 ml
21,98 zł/l
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2028
5.0
z 12 opinii
NIVEA Żel pod prysznic Hawaii Flower&Oil 250 ml

NIVEA

Żel pod prysznic Hawaii Flower&Oil

250 ml
59,96 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 8 opinii
FA Cream & Oil Cacao Żel pod prysznic i do kąpieli o zapachu masła kakaowego 750 ml

FA Cream & Oil Cacao

Żel pod prysznic i do kąpieli o zapachu masła kakaowego

750 ml
27,99 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2029
5.0
z 10 opinii
APART Mood Care Pielęgnujący żel pod prysznic PASSION 500 ml

APART Mood Care

Pielęgnujący żel pod prysznic PASSION

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-04-2028
5.0
z 9 opinii
DOVE Fruity Nourish Żel pod prysznic 450 ml

DOVE Fruity Nourish

Żel pod prysznic

450 ml
44,42 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2031
4.5
z 2 opinii
NIVEA Kremowy żel pod prysznic Care & Orange 500 ml

NIVEA

Kremowy żel pod prysznic Care & Orange

500 ml
41,98 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2027
5.0
z 13 opinii
NIVEA Kremowy żel pod prysznic Creme Care 500 ml

NIVEA

Kremowy żel pod prysznic Creme Care

500 ml
39,98 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-03-2027
4.8
z 6 opinii
NIVEA Kremowy żel pod prysznic Diamond Touch 500 ml

NIVEA

Kremowy żel pod prysznic Diamond Touch

500 ml
41,98 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 6 opinii
NIVEA Kremowy żel pod prysznic Creme Smooth 500 ml

NIVEA

Kremowy żel pod prysznic Creme Smooth

500 ml
39,98 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-03-2027
4.7
z 3 opinii
LUYA Żel pod prysznic Mak i Kakao 400 ml

LUYA

Żel pod prysznic Mak i Kakao

400 ml
32,48 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2029
5.0
z 2 opinii
LUYA Żel pod prysznic Konwalia I Migdał 400 ml

LUYA

Żel pod prysznic Konwalia I Migdał

400 ml
32,48 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2029
5.0
z 2 opinii
LUYA Żel pod prysznic Rumianek i Owies 400 ml

LUYA

Żel pod prysznic Rumianek i Owies

400 ml
32,48 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2029
5.0
z 1 opinii
YOPE Creamy Amber Odżywczo-kojący kremowy żel pod prysznic 200 ml

YOPE Creamy Amber

Odżywczo-kojący kremowy żel pod prysznic

200 ml
118,95 zł/l
Cena23,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2031
5.0
z 3 opinii
NIVEA Creme Care Kremowy żel pod prysznic 750 ml

NIVEA Creme Care

Kremowy żel pod prysznic

750 ml
33,32 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2031
5.0
z 2 opinii
Nowość
NIVEA Żel pod prysznic Rose & Almond oil 500 ml

NIVEA

Żel pod prysznic Rose & Almond oil

500 ml
39,98 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2031

Produkty marki DOVE

5.0
z 46 opinii
DOVE Cream Wash Kremowe mydło w płynie - zapas 500 ml

DOVE Cream Wash

Kremowe mydło w płynie - zapas

500 ml
23,98 zł/l
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2028
4.9
z 21 opinii
DOVE Fine Silk Jedwabiście kremowe mydło w płynie - zapas 500 ml

DOVE Fine Silk

Jedwabiście kremowe mydło w płynie - zapas

500 ml
23,98 zł/l
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2028
4.9
z 20 opinii
DOVE Cream Wash Kremowe mydło w płynie 250 ml

DOVE Cream Wash

Kremowe mydło w płynie

250 ml
47,96 zł/l
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2028
5.0
z 104 opinii
DOVE Kremowa kostka myjąca 90 g

DOVE

Kremowa kostka myjąca

90 g
77,67 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 27 opinii
DOVE Advanced Care Antyperspirant w aerozolu Original 150 ml

DOVE Advanced Care

Antyperspirant w aerozolu Original

150 ml
131,93 zł/l
Cena19,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2028
5.0
z 7 opinii
DOVE Advanced Care Antyperspirant w aerozolu Pomegranate & Lemon Verbena Scent 150 ml

DOVE Advanced Care

Antyperspirant w aerozolu Pomegranate & Lemon Verbena Scent

150 ml
131,93 zł/l
Cena19,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2028
5.0
z 4 opinii
DOVE Advanced Care Antyperspirant w aerozolu Coconut & Jasmine Flower Scent 150 ml

DOVE Advanced Care

Antyperspirant w aerozolu Coconut & Jasmine Flower Scent

150 ml
133,27 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-03-2028
4.6
z 5 opinii
DOVE Advanced Care Antyperspirant w aerozolu White Freesia & Violet Flower Scent 150 ml

DOVE Advanced Care

Antyperspirant w aerozolu White Freesia & Violet Flower Scent

150 ml
133,27 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2028
5.0
z 1 opinii
DOVE MEN + CARE Antyperspirant w aerozolu Invisible Dry 150 ml

DOVE MEN + CARE

Antyperspirant w aerozolu Invisible Dry

150 ml
146,60 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2028
5.0
z 2 opinii
DOVE MEN + CARE Antyperspirant w aerozolu Invisible Fresh 150 ml

DOVE MEN + CARE

Antyperspirant w aerozolu Invisible Fresh

150 ml
146,60 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2028
4.9
z 21 opinii
DOVE Hydrate Żel pod prysznic 450 ml

DOVE Hydrate

Żel pod prysznic

450 ml
44,42 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2031
5.0
z 8 opinii
DOVE Men+Care Clean Comfort Antyperspirant w aerozolu 150 ml

DOVE Men+Care Clean Comfort

Antyperspirant w aerozolu

150 ml
139,93 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2028
4.9
z 9 opinii
DOVE Men+Care Clean Comfort Żel pod prysznic do ciała twarzy i włosów 400 ml

DOVE Men+Care Clean Comfort

Żel pod prysznic do ciała twarzy i włosów

400 ml
46,62 zł/l
Cena18,65 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
DOVE MEN + CARE Żel pod prysznic Extra Fresh 400 ml

DOVE MEN + CARE

Żel pod prysznic Extra Fresh

400 ml
46,62 zł/l
Cena18,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2031
5.0
z 2 opinii
DOVE MEN + CARE Antyperspirant w sztyfcie Cool Fresh 50 ml

DOVE MEN + CARE

Antyperspirant w sztyfcie Cool Fresh

50 ml
399,80 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2028
5.0
z 4 opinii
DOVE Nutritive Solutions Szampon do włosów farbowanych Colour Care 400 ml

DOVE Nutritive Solutions

Szampon do włosów farbowanych Colour Care

400 ml
49,47 zł/l
Cena19,79 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store