Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

DOVE

DOVE

Dove to lider marek kosmetycznych nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Produkty do włosów, pielęgnacji ciała, antyperspiranty, kosmetyki do kąpieli i pod prysznic oraz męska linia kosmetyków cieszą się ogromną popularnością i są cenione przez miliony klientów.
Kosmetyki Dove są przeznaczone do różnych typów włosów i skóry, w tej zakładce na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

ProduktyDOVEwe Frisco.pl


5.0
z 104 opinii
DOVE Kremowa kostka myjąca 90 g

DOVE

Kremowa kostka myjąca

90 g
77,67 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka

5.0
z 46 opinii
DOVE Cream Wash Kremowe mydło w płynie - zapas 500 ml

DOVE Cream Wash

Kremowe mydło w płynie - zapas

500 ml
23,98 zł/l
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2028

4.9
z 21 opinii
DOVE Fine Silk Jedwabiście kremowe mydło w płynie - zapas 500 ml

DOVE Fine Silk

Jedwabiście kremowe mydło w płynie - zapas

500 ml
23,98 zł/l
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2028

4.9
z 20 opinii
DOVE Cream Wash Kremowe mydło w płynie 250 ml

DOVE Cream Wash

Kremowe mydło w płynie

250 ml
47,96 zł/l
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2028

5.0
z 9 opinii
DOVE Fruity Nourish Żel pod prysznic 450 ml

DOVE Fruity Nourish

Żel pod prysznic

450 ml
44,42 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2031

4.9
z 21 opinii
DOVE Hydrate Żel pod prysznic 450 ml

DOVE Hydrate

Żel pod prysznic

450 ml
44,42 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2031

4.9
z 9 opinii
DOVE Men+Care Clean Comfort Żel pod prysznic do ciała twarzy i włosów 400 ml

DOVE Men+Care Clean Comfort

Żel pod prysznic do ciała twarzy i włosów

400 ml
46,62 zł/l
Cena18,65 zł
Do koszyka

5.0
z 6 opinii
DOVE MEN + CARE Żel pod prysznic Extra Fresh 400 ml

DOVE MEN + CARE

Żel pod prysznic Extra Fresh

400 ml
46,62 zł/l
Cena18,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2031

5.0
z 7 opinii
DOVE Advanced Care Antyperspirant w aerozolu Pomegranate & Lemon Verbena Scent 150 ml

DOVE Advanced Care

Antyperspirant w aerozolu Pomegranate & Lemon Verbena Scent

150 ml
131,93 zł/l
Cena19,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2028

5.0
z 27 opinii
DOVE Advanced Care Antyperspirant w aerozolu Original 150 ml

DOVE Advanced Care

Antyperspirant w aerozolu Original

150 ml
131,93 zł/l
Cena19,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2028

5.0
z 4 opinii
DOVE Advanced Care Antyperspirant w aerozolu Coconut & Jasmine Flower Scent 150 ml

DOVE Advanced Care

Antyperspirant w aerozolu Coconut & Jasmine Flower Scent

150 ml
133,27 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-03-2028

4.6
z 5 opinii
DOVE Advanced Care Antyperspirant w aerozolu White Freesia & Violet Flower Scent 150 ml

DOVE Advanced Care

Antyperspirant w aerozolu White Freesia & Violet Flower Scent

150 ml
133,27 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2028

5.0
z 1 opinii
DOVE MEN + CARE Antyperspirant w aerozolu Invisible Dry 150 ml

DOVE MEN + CARE

Antyperspirant w aerozolu Invisible Dry

150 ml
146,60 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2028

5.0
z 2 opinii
DOVE MEN + CARE Antyperspirant w aerozolu Invisible Fresh 150 ml

DOVE MEN + CARE

Antyperspirant w aerozolu Invisible Fresh

150 ml
146,60 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2028

5.0
z 8 opinii
DOVE Men+Care Clean Comfort Antyperspirant w aerozolu 150 ml

DOVE Men+Care Clean Comfort

Antyperspirant w aerozolu

150 ml
139,93 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2028

5.0
z 2 opinii
DOVE MEN + CARE Antyperspirant w sztyfcie Cool Fresh 50 ml

DOVE MEN + CARE

Antyperspirant w sztyfcie Cool Fresh

50 ml
399,80 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2028

5.0
z 5 opinii
DOVE Men+Care Fresh Clean 2w1 Szampon i odżywka 400 ml

DOVE Men+Care Fresh Clean 2w1

Szampon i odżywka

400 ml
41,12 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 4 opinii
DOVE Nutritive Solutions Szampon do włosów farbowanych Colour Care 400 ml

DOVE Nutritive Solutions

Szampon do włosów farbowanych Colour Care

400 ml
49,47 zł/l
Cena19,79 zł
Do koszyka
To wysoka jakość w przystępnej cenie, która zapachem oraz działaniem na skórę zachwyci nawet najbardziej wymagających klientów. Dove już od lat stawia na naturalne piękno i dba o kobiety jak żadna inna marka.

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store