Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Żele i płyny do kąpieli
Żele pod prysznic
Damskie
Regenerujące
FELCE AZZURRA Żel pod prysznic Sea Salts
Żel pod prysznic Sea Salts Felce Azzurra 650ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 8 opinii

FELCE AZZURRA Żel pod prysznic Sea Salts

650 ml
FELCE AZZURRA
Włochy

Cena17,99 zł
27,68 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.09.2030
Dostępne warianty
FELCE AZZURRA Żel pod prysznic Bergamotka Jaśmin
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
8 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.08.2026
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.05.2026
0
0
Nataliia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.04.2026
0
0
Kamil
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.03.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.07.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.07.2025
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.07.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
27,68 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
650 ml
Dostawca:
EDG
Marka:
FELCE AZZURRA
EAN:
8001280068119
Cena za kg:
27,68 zł/l
Pojemność:
650 ml
Marka:
FELCE AZZURRA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EDG
EAN:
8001280068119

Produkty z kategorii Damskie

4.4
z 7 opinii
LE PETIT MARSEILLAIS Żel pod prysznic Granat 400 ml

LE PETIT MARSEILLAIS

Żel pod prysznic Granat

400 ml
27,47 zł/l
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,65 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2029
4.9
z 7 opinii

35% taniej

PHARMA CARE Regenerujący żel pod prysznic róża + proteiny 500 ml

PHARMA CARE

Regenerujący żel pod prysznic róża + proteiny

500 ml
29,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
22,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 2 opinii

21% taniej

FA Żel pod prysznic o zapachu jagód z prebiotykiem 400 ml

FA

Żel pod prysznic o zapachu jagód z prebiotykiem

400 ml
27,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2029
5.0
z 12 opinii
Nowość
YOPE WOOD Naturalny żel pod prysznic Drzewo cedrowe jałowiec i chilli 400 ml

YOPE WOOD

Naturalny żel pod prysznic Drzewo cedrowe jałowiec i chilli

400 ml
53,72 zł/l
Cena21,49 zł
Do koszyka
4.8
z 6 opinii
YOPE WOOD Naturalny żel pod prysznic Drzewo gwajakowe mirra i tonka 400 ml

YOPE WOOD

Naturalny żel pod prysznic Drzewo gwajakowe mirra i tonka

400 ml
53,72 zł/l
Cena21,49 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
FELCE AZZURRA Żel pod prysznic Sea Salts 650 ml

FELCE AZZURRA

Żel pod prysznic Sea Salts

650 ml
27,68 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2030
4.5
z 6 opinii
YOPE Naturalny żel pod prysznic Jagody Goji 400 ml

YOPE

Naturalny żel pod prysznic Jagody Goji

400 ml
56,38 zł/l
Cena22,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2029
5.0
z 4 opinii
FA Żel pod prysznic Passionfruit Feel Refreshed o zapachu marakui 400 ml

FA

Żel pod prysznic Passionfruit Feel Refreshed o zapachu marakui

400 ml
34,98 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2029

Produkty marki FELCE AZZURRA

5.0
z 27 opinii
FELCE AZZURRA Płyn do płukania 40 prań Pure Freshness 2000ml 2 l

FELCE AZZURRA

Płyn do płukania 40 prań Pure Freshness 2000ml

2 l
6,50 zł/l
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2031
4.9
z 19 opinii
FELCE AZZURRA Płyn do płukania 40 prań Rose&Lotus Flower 2000ml 2 l

FELCE AZZURRA

Płyn do płukania 40 prań Rose&Lotus Flower 2000ml

2 l
6,50 zł/l
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2031
5.0
z 21 opinii
FELCE AZZURRA Płyn do płukania 40 prań Original 2000ml 2 l

FELCE AZZURRA

Płyn do płukania 40 prań Original 2000ml

2 l
6,50 zł/l
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2031
4.8
z 17 opinii
FELCE AZZURRA Skoncentrowany Płyn do płukania 45 prań Fior di Luna 900ml 900 ml

FELCE AZZURRA

Skoncentrowany Płyn do płukania 45 prań Fior di Luna 900ml

900 ml
13,32 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
4.9
z 25 opinii
FELCE AZZURRA Skoncentrowany Płyn do płukania 45 prań Classico 900ml 900 ml

FELCE AZZURRA

Skoncentrowany Płyn do płukania 45 prań Classico 900ml

900 ml
13,32 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 21 opinii
FELCE AZZURRA Skoncentrowany Płyn do płukania 45 prań Orchidea Nera 900ml 900 ml

FELCE AZZURRA

Skoncentrowany Płyn do płukania 45 prań Orchidea Nera 900ml

900 ml
13,32 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.6
z 22 opinii
FELCE AZZURRA Płyn do prania tkanin kolorowych 32 prania 1595ml 1.595 l

FELCE AZZURRA

Płyn do prania tkanin kolorowych 32 prania 1595ml

1.595 l
16,92 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2030
4.7
z 9 opinii
FELCE AZZURRA Płyn do prania uniwersalny 32 prania 1.595 l

FELCE AZZURRA

Płyn do prania uniwersalny 32 prania

1.595 l
16,92 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031
5.0
z 5 opinii
FELCE AZZURRA Perfumowana woda do żelazka 1 l

FELCE AZZURRA

Perfumowana woda do żelazka

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2029
5.0
z 15 opinii
FELCE AZZURRA Żel pod prysznic Bergamotka Jaśmin 650 ml

FELCE AZZURRA

Żel pod prysznic Bergamotka Jaśmin

650 ml
27,68 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2030
5.0
z 15 opinii
FELCE AZZURRA Żel pod prysznic White Musk 650 ml

FELCE AZZURRA

Żel pod prysznic White Musk

650 ml
27,68 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2030
4.8
z 9 opinii
FELCE AZZURRA Żel pod prysznic Black Orchid 650 ml

FELCE AZZURRA

Żel pod prysznic Black Orchid

650 ml
27,68 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2030

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store