Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Kosmetyki i higiena osobista
Żele i płyny do kąpieli
Żele pod prysznic
Damskie
Regenerujące

Regenerujące

Wróć do Damskie




4.9
z 7 opinii

35% taniej

PHARMA CARE Regenerujący żel pod prysznic róża + proteiny 500 ml

PHARMA CARE

Regenerujący żel pod prysznic róża + proteiny

500 ml
29,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
22,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

4.4
z 7 opinii
LE PETIT MARSEILLAIS Żel pod prysznic Granat 400 ml

LE PETIT MARSEILLAIS

Żel pod prysznic Granat

400 ml
27,47 zł/l
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,65 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2029

5.0
z 2 opinii

21% taniej

FA Żel pod prysznic o zapachu jagód z prebiotykiem 400 ml

FA

Żel pod prysznic o zapachu jagód z prebiotykiem

400 ml
27,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2029

5.0
z 8 opinii
FELCE AZZURRA Żel pod prysznic Sea Salts 650 ml

FELCE AZZURRA

Żel pod prysznic Sea Salts

650 ml
27,68 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2030

5.0
z 12 opinii
Nowość
YOPE WOOD Naturalny żel pod prysznic Drzewo cedrowe jałowiec i chilli 400 ml

YOPE WOOD

Naturalny żel pod prysznic Drzewo cedrowe jałowiec i chilli

400 ml
53,72 zł/l
Cena21,49 zł
Do koszyka

4.8
z 6 opinii
YOPE WOOD Naturalny żel pod prysznic Drzewo gwajakowe mirra i tonka 400 ml

YOPE WOOD

Naturalny żel pod prysznic Drzewo gwajakowe mirra i tonka

400 ml
53,72 zł/l
Cena21,49 zł
Do koszyka

5.0
z 4 opinii
FA Żel pod prysznic Passionfruit Feel Refreshed o zapachu marakui 400 ml

FA

Żel pod prysznic Passionfruit Feel Refreshed o zapachu marakui

400 ml
34,98 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2029

4.5
z 6 opinii
YOPE Naturalny żel pod prysznic Jagody Goji 400 ml

YOPE

Naturalny żel pod prysznic Jagody Goji

400 ml
56,38 zł/l
Cena22,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2029

5.0
z 15 opinii
YOPE WOOD Naturalny żel pod prysznic Drzewo sandałowe szafran i patchouli 400 ml

YOPE WOOD

Naturalny żel pod prysznic Drzewo sandałowe szafran i patchouli

400 ml
53,72 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store