Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Żele i płyny do kąpieli
Żele pod prysznic
Damskie
Regenerujące
YOPE WOOD Naturalny żel pod prysznic Drzewo sandałowe szafran i patchouli
Naturalny żel pod prysznic Drzewo sandałowe szafran i patchouli WOOD YOPE 400ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 15 opinii

YOPE WOOD Naturalny żel pod prysznic Drzewo sandałowe szafran i patchouli

400 ml
YOPE
Polska

Cena21,49 zł
53,72 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt chwilowo niedostępny
Dostępne warianty
YOPE WOOD Naturalny żel pod prysznic Drzewo cedrowe jałowiec i chilli
Pokaż wszystkie
Tagi
wegański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
15 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️piękny zapach
18.05.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.05.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.04.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.03.2026
0
0
Bartosz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2026
0
0
Sylwester
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.01.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.12.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.12.2025
0
0
Lilianna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.11.2025
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.10.2025
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.10.2025
0
0
Arkadiusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.09.2025
0
0
Bartosz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.09.2025
0
0
Bartosz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.07.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
53,72 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
400 ml
Dostawca:
YOPE
Marka:
YOPE
EAN:
5900168907706
Cena za kg:
53,72 zł/l
Pojemność:
400 ml
Marka:
YOPE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
YOPE
EAN:
5900168907706

Produkty z kategorii Damskie

4.9
z 7 opinii

35% taniej

PHARMA CARE Regenerujący żel pod prysznic róża + proteiny 500 ml

PHARMA CARE

Regenerujący żel pod prysznic róża + proteiny

500 ml
29,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
22,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.4
z 7 opinii
LE PETIT MARSEILLAIS Żel pod prysznic Granat 400 ml

LE PETIT MARSEILLAIS

Żel pod prysznic Granat

400 ml
27,47 zł/l
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,65 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2029
5.0
z 2 opinii

21% taniej

FA Żel pod prysznic o zapachu jagód z prebiotykiem 400 ml

FA

Żel pod prysznic o zapachu jagód z prebiotykiem

400 ml
27,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2029
5.0
z 8 opinii
FELCE AZZURRA Żel pod prysznic Sea Salts 650 ml

FELCE AZZURRA

Żel pod prysznic Sea Salts

650 ml
27,68 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2030
5.0
z 12 opinii
Nowość
YOPE WOOD Naturalny żel pod prysznic Drzewo cedrowe jałowiec i chilli 400 ml

YOPE WOOD

Naturalny żel pod prysznic Drzewo cedrowe jałowiec i chilli

400 ml
53,72 zł/l
Cena21,49 zł
Do koszyka
4.8
z 6 opinii
YOPE WOOD Naturalny żel pod prysznic Drzewo gwajakowe mirra i tonka 400 ml

YOPE WOOD

Naturalny żel pod prysznic Drzewo gwajakowe mirra i tonka

400 ml
53,72 zł/l
Cena21,49 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
FA Żel pod prysznic Passionfruit Feel Refreshed o zapachu marakui 400 ml

FA

Żel pod prysznic Passionfruit Feel Refreshed o zapachu marakui

400 ml
34,98 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2029
4.5
z 6 opinii
YOPE Naturalny żel pod prysznic Jagody Goji 400 ml

YOPE

Naturalny żel pod prysznic Jagody Goji

400 ml
56,38 zł/l
Cena22,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2029

Produkty marki YOPE

5.0
z 23 opinii
YOPE Płyn do mycia naczyń Mięta&Mandarynka 750ml 750 ml

YOPE

Płyn do mycia naczyń Mięta&Mandarynka 750ml

750 ml
16,92 zł/l
12,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
17,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 02-01-2028
5.0
z 5 opinii
YOPE Mydło w pyłnie Bergamotka i Różowy pieprz - zapas 600 ml

YOPE

Mydło w pyłnie Bergamotka i Różowy pieprz - zapas

600 ml
21,65 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
YOPE Mydło w płynie Paczula Wetiwer - zapas 600 ml

YOPE

Mydło w płynie Paczula Wetiwer - zapas

600 ml
21,65 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.8
z 14 opinii
YOPE Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Probiotics 500ml 500 ml

YOPE

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Probiotics 500ml

500 ml
27,18 zł/l
13,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
17,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2029
4.8
z 17 opinii
YOPE Płyn do mycia naczyń Ogórek 750 ml

YOPE

Płyn do mycia naczyń Ogórek

750 ml
16,92 zł/l
12,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
17,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.5
z 2 opinii
YOPE Mydło w płynie Grejpfrut Lawenda - zapas 600 ml

YOPE

Mydło w płynie Grejpfrut Lawenda - zapas

600 ml
21,65 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2031
5.0
z 1 opinii
YOPE Mydło w płynie Wanilia Biały cedr - zapas 600 ml

YOPE

Mydło w płynie Wanilia Biały cedr - zapas

600 ml
21,65 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
5.0
z 43 opinii
YOPE Płyn do mycia naczyń Bergamotka&Werbena&Bazylia 750ml 750 ml

YOPE

Płyn do mycia naczyń Bergamotka&Werbena&Bazylia 750ml

750 ml
16,92 zł/l
12,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
17,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2028
4.8
z 11 opinii
YOPE Mydło w płynie Wanilia i Cynamon 500 ml

YOPE

Mydło w płynie Wanilia i Cynamon

500 ml
27,98 zł/l
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.8
z 4 opinii
YOPE Mydło w płynie Jaśmin Tonka 500 ml

YOPE

Mydło w płynie Jaśmin Tonka

500 ml
29,98 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
4.8
z 5 opinii
YOPE Żel pod prysznic Jaśmin Tonka 400 ml

YOPE

Żel pod prysznic Jaśmin Tonka

400 ml
37,48 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 2 opinii
YOPE Mydło w płynie Kokos Ananas - zapas 600 ml

YOPE

Mydło w płynie Kokos Ananas - zapas

600 ml
21,65 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
5.0
z 2 opinii
YOPE Mydło w płynie Pistacja Karmel 500 ml

YOPE

Mydło w płynie Pistacja Karmel

500 ml
29,98 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 9 opinii
YOPE Mydło w płynie Figa 500 ml

YOPE

Mydło w płynie Figa

500 ml
27,98 zł/l
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 4 opinii
YOPE Mydło w płynie Szafran Śliwka 500 ml

YOPE

Mydło w płynie Szafran Śliwka

500 ml
29,98 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
4.8
z 4 opinii
YOPE Olejkowy żel do higieny intymnej 250 ml

YOPE

Olejkowy żel do higieny intymnej

250 ml
63,96 zł/l
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store