Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Domowe porządki
Pranie i płukanie
Dodatki do prania i suszenia

Dodatki do prania i suszenia

Wróć do Pranie i płukanie

Listki piorącePerełki i perfumyChusteczkiDo prasowaniaImpregnaty



5.0
z 24 opinii
DR.BECKMANN Chusteczki wyłapujące kolor i usuwające brud 40 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Chusteczki wyłapujące kolor i usuwające brud 40 szt.

1 szt
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
22,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2028

5.0
z 3 opinii

18% taniej

SILAN Perfumy do prania Blue Jasmine 540 ml

SILAN

Perfumy do prania Blue Jasmine

540 ml
42,57 zł/l
Cena promocyjna22,99 zł
27,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2031

5.0
z 6 opinii
LENOR Perełki zapachowe do prania Spring Awakening 195 g

LENOR

Perełki zapachowe do prania Spring Awakening

195 g
174,31 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028

5.0
z 27 opinii
DR.BECKMANN Listki piorące do tkanin kolorowych Fresh Blossom 20 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Listki piorące do tkanin kolorowych Fresh Blossom 20 szt.

1 szt
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2029

4.9
z 24 opinii
DR.BECKMANN Listki piorące uniwersalne 20 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Listki piorące uniwersalne 20 szt.

1 szt
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2031

4.7
z 9 opinii
DR.BECKMANN Listki piorące do tkanin kolorowych Orange&Peach 20 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Listki piorące do tkanin kolorowych Orange&Peach 20 szt.

1 szt
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031

5.0
z 2 opinii
COCCOLINO Perfumy do prania 20 prań Elixir Summer Bouquet 460ml 460 ml

COCCOLINO

Perfumy do prania 20 prań Elixir Summer Bouquet 460ml

460 ml
56,50 zł/l
Frisco poleca
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2031

5.0
z 2 opinii
DR.BECKMANN Płyn do płukania 14 prań Neutralizator Zapachów 500ml 500 ml

DR.BECKMANN

Płyn do płukania 14 prań Neutralizator Zapachów 500ml

500 ml
25,98 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2031

4.8
z 4 opinii
COCCOLINO Perfumy do prania 20 prań Elixir First Blooms 460ml 460 ml

COCCOLINO

Perfumy do prania 20 prań Elixir First Blooms 460ml

460 ml
56,50 zł/l
Frisco poleca
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2031

5.0
z 2 opinii
COCCOLINO Perfumy do prania 20 prań Elixir Heavenly Fresh 460ml 460 ml

COCCOLINO

Perfumy do prania 20 prań Elixir Heavenly Fresh 460ml

460 ml
56,50 zł/l
Frisco poleca
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2031

5.0
z 99 opinii
KAMIX Woda destylowana 5 l

KAMIX

Woda destylowana

5 l
3,40 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2028


5.0
z 11 opinii
SANYTOL Płyn do prania uniwersalny dezynfekujący 40 prań 1000ml 1 l

SANYTOL

Płyn do prania uniwersalny dezynfekujący 40 prań 1000ml

1 l
22,99 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2030

4.9
z 46 opinii
Nowość
KAMIX Woda destylowana 1 l

KAMIX

Woda destylowana

1 l
5,19 zł/l
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2027

5.0
z 25 opinii
DR.BECKMANN Chusteczki wyłapujące kolor i usuwające brud 24 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Chusteczki wyłapujące kolor i usuwające brud 24 szt.

1 szt
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2028

4.9
z 23 opinii
DR.BECKMANN Chusteczki wyłapujące kolor i usuwające brud 12 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Chusteczki wyłapujące kolor i usuwające brud 12 szt.

1 szt
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2031

4.9
z 18 opinii
DR.BECKMANN Chusteczki aktywnie wybielające 15 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Chusteczki aktywnie wybielające 15 szt.

1 szt
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2027

5.0
z 4 opinii
SILAN Perfumy do prania Cherry Blossom 540 ml

SILAN

Perfumy do prania Cherry Blossom

540 ml
51,83 zł/l
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031


5.0
z 3 opinii
SILAN Perfumy do prania Diamond Orchid 540 ml

SILAN

Perfumy do prania Diamond Orchid

540 ml
51,83 zł/l
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2031

5.0
z 44 opinii
DER WASCHKONIG Chusteczki wyłapujące kolor 20 szt. 1 szt

DER WASCHKONIG

Chusteczki wyłapujące kolor 20 szt.

1 szt
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2029

4.9
z 11 opinii
LENOR Perełki zapachowe do prania Gold Orchid&Vanilla 195g 195 g

LENOR

Perełki zapachowe do prania Gold Orchid&Vanilla 195g

195 g
174,31 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028

5.0
z 3 opinii
LENOR Perełki zapachowe do prania Ruby Jasmine 195 g

LENOR

Perełki zapachowe do prania Ruby Jasmine

195 g
174,31 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2029

5.0
z 3 opinii
LENOR Perełki zapachowe do prania Unstoppables Fresh 195g 195 g

LENOR

Perełki zapachowe do prania Unstoppables Fresh 195g

195 g
174,31 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

5.0
z 3 opinii
LENOR Perełki zapachowe do prania Floral Bouquet 195 g

LENOR

Perełki zapachowe do prania Floral Bouquet

195 g
174,31 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2029

5.0
z 16 opinii
VANISH Chusteczki wyłapujące kolor 30 szt. 1 szt

VANISH

Chusteczki wyłapujące kolor 30 szt.

1 szt
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2028

5.0
z 5 opinii
FELCE AZZURRA Perfumowana woda do żelazka 1 l

FELCE AZZURRA

Perfumowana woda do żelazka

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2029

5.0
z 4 opinii
DR.BECKMANN Perfumy do prania i kul do suszarek Świeżość 250ml 250 ml

DR.BECKMANN

Perfumy do prania i kul do suszarek Świeżość 250ml

250 ml
59,96 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031

5.0
z 6 opinii
Nowość
DR.BECKMANN Perfumy do prania i kul do suszarek Wiosna 250 ml

DR.BECKMANN

Perfumy do prania i kul do suszarek Wiosna

250 ml
59,96 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031

5.0
z 3 opinii
DR.BECKMANN Perfumy do prania i kul do suszarek Lato 250 ml

DR.BECKMANN

Perfumy do prania i kul do suszarek Lato

250 ml
59,96 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031

5.0
z 2 opinii
LENOR Perełki zapachowe do prania Unstoppables Scent of Ariel 495g 495 g

LENOR

Perełki zapachowe do prania Unstoppables Scent of Ariel 495g

495 g
113,11 zł/kg
Cena55,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028

5.0
z 2 opinii
LENOR Perełki zapachowe do prania Spring Awakening 495 g

LENOR

Perełki zapachowe do prania Spring Awakening

495 g
113,11 zł/kg
Cena55,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2029

5.0
z 3 opinii
LENOR Perełki zapachowe do prania Unstoppables Fresh 495g 495 g

LENOR

Perełki zapachowe do prania Unstoppables Fresh 495g

495 g
113,11 zł/kg
Cena55,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028

5.0
z 4 opinii
LENOR Perełki zapachowe do prania Gold Orchid&Vanilla 495g 495 g

LENOR

Perełki zapachowe do prania Gold Orchid&Vanilla 495g

495 g
113,11 zł/kg
Cena55,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

4.3
z 3 opinii
LENOR Perełki zapachowe do prania Cotton Fresh 495 g

LENOR

Perełki zapachowe do prania Cotton Fresh

495 g
113,11 zł/kg
Cena55,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028


5.0
z 3 opinii
DR.BECKMANN Kula do suszarek + Perfumy do prania 50ml 1 szt. 50 ml

DR.BECKMANN

Kula do suszarek + Perfumy do prania 50ml 1 szt.

50 ml
699,80 zł/l
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031

5.0
z 2 opinii
SOFIN Perfumy do prania 20 prań Pure Pleasure 300ml 300 ml

SOFIN

Perfumy do prania 20 prań Pure Pleasure 300ml

300 ml
48,30 zł/l
Cena14,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2028

5.0
z 1 opinii
SOFIN Perfumy do prania 20 prań Sweet Dreams 300ml 300 ml

SOFIN

Perfumy do prania 20 prań Sweet Dreams 300ml

300 ml
48,30 zł/l
Cena14,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-06-2028

SOFIN Perfumy do prania 20 prań Love Charm 300ml 300 ml

SOFIN

Perfumy do prania 20 prań Love Charm 300ml

300 ml
48,30 zł/l
Cena14,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-06-2028

4.9
z 16 opinii
DR.BECKMANN Chusteczki przywracające czerń 6 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Chusteczki przywracające czerń 6 szt.

1 szt
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store