Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Pranie i płukanie
Dodatki do prania i suszenia
Chusteczki
DR.BECKMANN Chusteczki wyłapujące kolor i usuwające brud 24 szt.
Chusteczki wyłapujące kolor i wspomagające usuwanie brudu 24 szt. DR.BECKMANN 1.000szt
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 25 opinii

DR.BECKMANN Chusteczki wyłapujące kolor i usuwające brud 24 szt.

1 szt
DR.BECKMANN

Cena17,99 zł

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Specjalne chusteczki chroniące kolor, zapewniające maksymalną efektywnośd wyłapywania koloru.
Wyłapują kolor i cząsteczki brudu rozpuszczone w mydlinach.
Zapobiegają osadzaniu, szarzeniu, przenoszeniu kolorów i zabarwieniom.
Kolory pozostają żywe, a biel staje się bielsza.
Oszczędność czasu przy sortowaniu ubrań.

Cechy

extra ochrona włókien

zapobiegają zafarbowaniu

ożywiają kolory

usuwają zmechacenia

z włóknami naturalnego pochodzenia


DR.BECKMANN Chusteczki wyłapujące kolor i usuwające brud 24 szt.


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.01.2028
Dostępne warianty
DR.BECKMANN Chusteczki wyłapujące kolor i usuwające brud 12 szt.
Pokaż wszystkie

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
25 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Rewelacje. Bardzo dobre
27.12.2025
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.09.2026
0
0
Bartosz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.08.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.04.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.04.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.01.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.12.2025
0
0
Łucja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.12.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.11.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.11.2025
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.10.2025
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.10.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.09.2025
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.09.2025
0
0
Inha
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.08.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.08.2025
0
0
Svitlana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.07.2025
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.07.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 szt
Dostawca:
DR. BECKMANN GROUP P
Marka:
DR.BECKMANN
EAN:
4008455533117
Cena za kg:
Waga:
1 szt
Marka:
DR.BECKMANN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DR. BECKMANN GROUP P
EAN:
4008455533117

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Jak używać ... 1. Wypełnić pralkę praniem i dodać detergent zgodnie z zaleceniami. 2. Włożyć do pralki 1-3 chusteczki, w zależności od intensywności koloru tekstyliów. Uruchomić żądany cykl prania. 3. Po zakończeniu prania usunąć chusteczkę i wyrzucić do odpadów zmieszanych. Ważne informacje - Należy bezwzględnie przestrzegać instrukcji dotyczących pielęgnacji tkanin oraz instrukcji producenta. - Nowe, kolorowe rzeczy powinny być prane osobno przez pierwsze kilka razy. - Nie można zagwarantować skuteczności produktu, jeśli tkaniny nadmiernie puszczają kolor. - Nie stosować do higieny osobistej.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Przechowywanie

Data ważności: po otwarciu do 5 lat.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Ważne wskazówki: Należy przestrzegać zaleceń producenta ubrań umieszczonych na metkach. Nowe, kolorowe tkaniny pierwszy raz prać osobno. Jeśli prana tkanina mocno farbuje (np. ciemne jeansy, jedwab), stosować 3 chusteczki. W przypadku dużej ilości mocno farbujących tekstyliów, chusteczki nie gwarantują pełnego wchłonięcia barwników. Nie używać do higieny osobistej. Prosimy przestrzegać instrukcji producenta pralki. Chronić przed dziećmi.


Informacje producenta

Marka

Dr. Beckmann


Marka standaryzowana

MarkaDr. Beckmann

Logotypy stron trzecich

Flaga Niemiec


Opis produktu

Jak to działa ... - Najwyższa ochrona przed niepożądanym zafarbowaniem i matowieniem kolorów - Rewitalizują intensywność kolorów i zapobiegają blaknięciu, wygładzając uszkodzone włókna - Wysoce chłonna chusteczka oparta na technologii pielęgnacji koloru i włókien - Gwarantuje większą pewność podczas prania tkanin o różnych kolorach - Aby odzież wyglądała jak nowa po każdym praniu Chronią biel i kolory Ożywiają kolory Pielęgnują włókna Wkład w ochronę środowiska ... - Chusteczka z włóknami naturalnego pochodzenia - 0 % substancji zapachowych - Mniej sortowania dla pełniejszych pralek, oszczędność energii i zasobów - Wykazuje skuteczność w temperaturze od 20 °C - Pudełko pochodzące z recyklingu i nadające się do recyklingu


O marce

Obietnica rodziny dr. Beckmann Nasza rodzina budowała markę Dr. Beckmann przez ostatnie cztery pokolenia. Dla nas to coś więcej niż tylko biznes. To nasza pasja, dlatego jesteśmy dumni z wyjątkowo wysokiej jakości naszych produktów. Skuteczne, proste w użyciu i zaprojektowane z myślą o czystszej przyszłości - nasze produkty zapewnią Ci satysfakcję z dobrze wykonanego zadania! Firma rodzinna prowadzona od czterech pokoleń Nils Beckmann


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Chusteczki

Wariant zapobiegające farbowaniu i wyłapujące brud 3 w 1


Dodatkowe informacje

www.cleanright.eu

Produkty z kategorii Chusteczki

5.0
z 24 opinii
DR.BECKMANN Chusteczki wyłapujące kolor i usuwające brud 40 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Chusteczki wyłapujące kolor i usuwające brud 40 szt.

1 szt
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
22,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2028
4.9
z 18 opinii
DR.BECKMANN Chusteczki aktywnie wybielające 15 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Chusteczki aktywnie wybielające 15 szt.

1 szt
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2027
5.0
z 25 opinii
DR.BECKMANN Chusteczki wyłapujące kolor i usuwające brud 24 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Chusteczki wyłapujące kolor i usuwające brud 24 szt.

1 szt
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2028
4.9
z 23 opinii
DR.BECKMANN Chusteczki wyłapujące kolor i usuwające brud 12 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Chusteczki wyłapujące kolor i usuwające brud 12 szt.

1 szt
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2031
5.0
z 44 opinii
DER WASCHKONIG Chusteczki wyłapujące kolor 20 szt. 1 szt

DER WASCHKONIG

Chusteczki wyłapujące kolor 20 szt.

1 szt
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2029
5.0
z 16 opinii
VANISH Chusteczki wyłapujące kolor 30 szt. 1 szt

VANISH

Chusteczki wyłapujące kolor 30 szt.

1 szt
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2028

Produkty marki DR.BECKMANN

5.0
z 5 opinii
DR.BECKMANN Płyn do czyszczenia Lodówki w sprayu 250ml 250 ml

DR.BECKMANN

Płyn do czyszczenia Lodówki w sprayu 250ml

250 ml
51,96 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2028
5.0
z 24 opinii
DR.BECKMANN Chusteczki wyłapujące kolor i usuwające brud 40 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Chusteczki wyłapujące kolor i usuwające brud 40 szt.

1 szt
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
22,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2028
4.9
z 23 opinii
DR.BECKMANN Płyn do czyszczenia Płyty Indukcyjnej i Stali Nierdzewnej w sprayu 250ml 250 ml

DR.BECKMANN

Płyn do czyszczenia Płyty Indukcyjnej i Stali Nierdzewnej w sprayu 250ml

250 ml
51,96 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
5.0
z 5 opinii
DR.BECKMANN Pasta czyszcząca uniwersalna 550g 550 g

DR.BECKMANN

Pasta czyszcząca uniwersalna 550g

550 g
29,07 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2031
5.0
z 8 opinii
DR.BECKMANN Odplamiacz precyzyjny w sprayu Dezodorant i Pot 250ml 1 szt

DR.BECKMANN

Odplamiacz precyzyjny w sprayu Dezodorant i Pot 250ml

1 szt
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
5.0
z 16 opinii
DR.BECKMANN Mydełko do odplamiania 100 g

DR.BECKMANN

Mydełko do odplamiania

100 g
89,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-04-2028
3.0
z 1 opinii
DR.BECKMANN Sól do odplamiania tkanin białych 400 g

DR.BECKMANN

Sól do odplamiania tkanin białych

400 g
48,97 zł/kg
Cena19,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
4.8
z 6 opinii
DR.BECKMANN Odkamieniacz w płynie do Pralki Cytryna 250ml 250 ml

DR.BECKMANN

Odkamieniacz w płynie do Pralki Cytryna 250ml

250 ml
51,96 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
4.5
z 2 opinii
DR.BECKMANN Piana odplamiająca w sprayu 500ml 500 ml

DR.BECKMANN

Piana odplamiająca w sprayu 500ml

500 ml
29,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2028
5.0
z 27 opinii
DR.BECKMANN Listki piorące do tkanin kolorowych Fresh Blossom 20 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Listki piorące do tkanin kolorowych Fresh Blossom 20 szt.

1 szt
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2029
5.0
z 2 opinii
DR.BECKMANN Płyn do płukania 14 prań Neutralizator Zapachów 500ml 500 ml

DR.BECKMANN

Płyn do płukania 14 prań Neutralizator Zapachów 500ml

500 ml
25,98 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2031
4.9
z 24 opinii
DR.BECKMANN Listki piorące uniwersalne 20 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Listki piorące uniwersalne 20 szt.

1 szt
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2031
5.0
z 3 opinii
DR.BECKMANN Odplamiacz uniwersalny ze szczoteczką 250ml 250 ml

DR.BECKMANN

Odplamiacz uniwersalny ze szczoteczką 250ml

250 ml
59,96 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2028
4.7
z 9 opinii
DR.BECKMANN Listki piorące do tkanin kolorowych Orange&Peach 20 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Listki piorące do tkanin kolorowych Orange&Peach 20 szt.

1 szt
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
5.0
z 1 opinii
DR.BECKMANN Sól do odplamiania tkanin kolorowych 400 g

DR.BECKMANN

Sól do odplamiania tkanin kolorowych

400 g
37,48 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2031
4.9
z 18 opinii
DR.BECKMANN Chusteczki aktywnie wybielające 15 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Chusteczki aktywnie wybielające 15 szt.

1 szt
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store