Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Pranie i płukanie
Odplamiacze i wybielacze
Odplamiacze
W płynie
DR.BECKMANN Odplamiacz uniwersalny ze szczoteczką 250ml
Odplamiacz ze szczoteczką Pre Wash DR.BECKMANN 250ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 3 opinii

DR.BECKMANN Odplamiacz uniwersalny ze szczoteczką 250ml

250 ml
DR.BECKMANN

Frisco poleca
Cena14,99 zł
59,96 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Niezwykle skuteczny odplamiacz stosowany przed praniem, nawet do starych i uporczywych plam.
Formuła, oparta na specjalnej kombinacji bio-enzymów, usuwa wiele rodzajów nawet bardzo starych i trudnych plam na bazie tłuszczu, protein i kolorów, takie jak: olej, krew, mleko, owoce, ketchup, warzywa, gotowane pokarmy dla dzieci.
Aplikator w formie szczoteczki podnosi skuteczność odplamiania, ułatwiając wnikanie odplamiacza głęboko we włókna tkaniny.Może być stosowany na wszystkich tkaninach z wyjątkiem wełny i jedwabiu.
Działa nawet podczas prania w niskich temperaturach (30 st. C).
Jest bardzo wydajny.
Został przebadany dermatologicznie.
Ulega biodegradacji w 100 %.

Cechy

extra moc szczotkowania

zwalcza 100+ plam

skuteczny i delikatny dla tkanin

usuwa głęboko wchłonięte plamy

do wszystkich kolorów i tkanin

bio degradowalny


DR.BECKMANN Odplamiacz uniwersalny ze szczoteczką 250ml


Produkt dostępny
Data przydatności: 06.11.2028
Tagi
Frisco okazja

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
3 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.03.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.08.2025
0
0
Gerald
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
59,96 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
250 ml
Dostawca:
DR. BECKMANN GROUP P
Marka:
DR.BECKMANN
EAN:
4008455530611
Cena za kg:
59,96 zł/l
Pojemność:
250 ml
Marka:
DR.BECKMANN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DR. BECKMANN GROUP P
EAN:
4008455530611

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Jak używać... 1. Nałożyć produkt na plamę. 2. Pozostawić na 10 minut. 3. Uprać normalnie. Ważne informacje - Należy bezwzględnie przestrzegać instrukcji dotyczących pielęgnacji tkanin. - Przetestować trwałość koloru i kompatybilność materiału w niewidocznym miejscu.


Przechowywanie

Termin przydatności: 5 lat od daty produkcji. Patrz nadruk na produkcie.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

A.I.S.E. Ostrzeżenia

Przechowywać poza zasięgiem dzieci


Regulacje CLP

działanie żrąceNiebezpieczeństwo

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

DR. BECKMANN ODPLAMIACZ ZE SZCZOTECZKĄ NIEBEZPIECZEŃSTWO! Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Chronić przed dziećmi. Stosować ochronę oczu, ochronę twarzy. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ, z lekarzem. Zawiera: Alkohole, C13-15, rozgałęzione i liniowe, etoksylowane; alkohole, C12-14, etoksylowane, siarczanowane, sól sodowa; 2-fenoksyetanol.


Informacje producenta

Marka

Dr. Beckmann


Marka standaryzowana

MarkaDr. Beckmann

Logotypy stron trzecich

Cleanright.eu

Flaga Niemiec


Opis produktu

Jak to działa... - Silna, potrójna formuła usuwająca plamy, łącząca w sobie środki czyszczące, aktywatory rozpuszczania plam oraz bioalkohol, skutecznie eliminując plamy z tłuszczu i oleju, sosów, czekolady, makijażu, owoców i warzyw, czerwonego wina, kawy i innych - Przetestowano dermatologicznie Wkład w ochronę środowiska... - O % substancji zapachowych, barwników i wybielaczy - Butelka w 100 % nadająca się do recyklingu z wyjątkiem nakrętki i etykiet - Wyprodukowano przy zastosowaniu 100 % odnawialnej energii elektrycznej


Dodatkowe informacje

www.cleanright.eu


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Odplamiacz

Wariant ze szczoteczką

Produkty z kategorii Odplamiacze

5.0
z 67 opinii
VANISH Odplamiacz w płynie uniwersalny 1000ml 1 l

VANISH

Odplamiacz w płynie uniwersalny 1000ml

1 l
14,99 zł/l
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
21,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
5.0
z 26 opinii
VANISH Odplamiacz w płynie do tkanin białych 1000ml 1 l

VANISH

Odplamiacz w płynie do tkanin białych 1000ml

1 l
14,99 zł/l
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
21,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027
5.0
z 8 opinii
DR.BECKMANN Odplamiacz precyzyjny w sprayu Dezodorant i Pot 250ml 1 szt

DR.BECKMANN

Odplamiacz precyzyjny w sprayu Dezodorant i Pot 250ml

1 szt
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
5.0
z 3 opinii
DR.BECKMANN Odplamiacz uniwersalny ze szczoteczką 250ml 250 ml

DR.BECKMANN

Odplamiacz uniwersalny ze szczoteczką 250ml

250 ml
59,96 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2028
5.0
z 8 opinii
ACE Odplamiacz w płynie do tkanin kolorowych 1 l

ACE

Odplamiacz w płynie do tkanin kolorowych

1 l
14,99 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2029
4.5
z 2 opinii
DR.BECKMANN Piana odplamiająca w sprayu 500ml 500 ml

DR.BECKMANN

Piana odplamiająca w sprayu 500ml

500 ml
29,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2028
5.0
z 16 opinii
DR.BECKMANN Mydełko do odplamiania 100 g

DR.BECKMANN

Mydełko do odplamiania

100 g
89,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-04-2028
ACE Odplamiacz w płynie do tkanin białych 1 l

ACE

Odplamiacz w płynie do tkanin białych

1 l
14,99 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2027
4.9
z 31 opinii
VANISH Odplamiacz uniwersalny w sprayu 500ml 500 ml

VANISH

Odplamiacz uniwersalny w sprayu 500ml

500 ml
43,98 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2027
5.0
z 4 opinii
DR.BECKMANN Odplamiacz precyzyjny Tłuszcz Sosy 50ml 50 ml

DR.BECKMANN

Odplamiacz precyzyjny Tłuszcz Sosy 50ml

50 ml
219,80 zł/l
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2029
5.0
z 2 opinii
DR.BECKMANN Odplamiacz precyzyjny Owoce Wino Kawa 50ml 50 ml

DR.BECKMANN

Odplamiacz precyzyjny Owoce Wino Kawa 50ml

50 ml
199,80 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-09-2028
4.9
z 26 opinii
VANISH Odplamiacz w płynie uniwersalny 2000ml 2 l

VANISH

Odplamiacz w płynie uniwersalny 2000ml

2 l
21,59 zł/l
Cena43,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2031
5.0
z 8 opinii
VANISH Odplamiacz w płynie do tkanin białych 2000ml 2 l

VANISH

Odplamiacz w płynie do tkanin białych 2000ml

2 l
21,59 zł/l
Cena43,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2031
4.9
z 12 opinii
FROSCH Odplamiacz w płynie Mydło Marsylskie 75ml 75 ml

FROSCH

Odplamiacz w płynie Mydło Marsylskie 75ml

75 ml
153,20 zł/l
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027
5.0
z 4 opinii
DR.BECKMANN Środek czyszcący i odplamiajacy ze szczotką Tapicerka 400ml 400 ml

DR.BECKMANN

Środek czyszcący i odplamiajacy ze szczotką Tapicerka 400ml

400 ml
57,47 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2031
4.9
z 8 opinii
ACE Odplamiacz w sprayu do tkanin kolorowych 650 ml

ACE

Odplamiacz w sprayu do tkanin kolorowych

650 ml
23,06 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2028
5.0
z 7 opinii
DR.BECKMANN Odplamiacz w kulce 75 ml

DR.BECKMANN

Odplamiacz w kulce

75 ml
159,33 zł/l
Cena11,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2031
5.0
z 3 opinii
ARIEL Odplamiacz do tkanin 750 ml 750 ml

ARIEL

Odplamiacz do tkanin 750 ml

750 ml
26,65 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-05-2027

Produkty marki DR.BECKMANN

5.0
z 24 opinii
DR.BECKMANN Chusteczki wyłapujące kolor i usuwające brud 40 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Chusteczki wyłapujące kolor i usuwające brud 40 szt.

1 szt
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
22,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2028
5.0
z 5 opinii
DR.BECKMANN Płyn do czyszczenia Lodówki w sprayu 250ml 250 ml

DR.BECKMANN

Płyn do czyszczenia Lodówki w sprayu 250ml

250 ml
51,96 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2028
5.0
z 8 opinii
DR.BECKMANN Odplamiacz precyzyjny w sprayu Dezodorant i Pot 250ml 1 szt

DR.BECKMANN

Odplamiacz precyzyjny w sprayu Dezodorant i Pot 250ml

1 szt
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
5.0
z 5 opinii
DR.BECKMANN Pasta czyszcząca uniwersalna 550g 550 g

DR.BECKMANN

Pasta czyszcząca uniwersalna 550g

550 g
29,07 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2031
4.9
z 23 opinii
DR.BECKMANN Płyn do czyszczenia Płyty Indukcyjnej i Stali Nierdzewnej w sprayu 250ml 250 ml

DR.BECKMANN

Płyn do czyszczenia Płyty Indukcyjnej i Stali Nierdzewnej w sprayu 250ml

250 ml
51,96 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
4.9
z 24 opinii
DR.BECKMANN Listki piorące uniwersalne 20 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Listki piorące uniwersalne 20 szt.

1 szt
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2031
5.0
z 27 opinii
DR.BECKMANN Listki piorące do tkanin kolorowych Fresh Blossom 20 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Listki piorące do tkanin kolorowych Fresh Blossom 20 szt.

1 szt
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2029
3.0
z 1 opinii
DR.BECKMANN Sól do odplamiania tkanin białych 400 g

DR.BECKMANN

Sól do odplamiania tkanin białych

400 g
48,97 zł/kg
Cena19,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
4.5
z 2 opinii
DR.BECKMANN Piana odplamiająca w sprayu 500ml 500 ml

DR.BECKMANN

Piana odplamiająca w sprayu 500ml

500 ml
29,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2028
5.0
z 16 opinii
DR.BECKMANN Mydełko do odplamiania 100 g

DR.BECKMANN

Mydełko do odplamiania

100 g
89,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-04-2028
4.8
z 6 opinii
DR.BECKMANN Odkamieniacz w płynie do Pralki Cytryna 250ml 250 ml

DR.BECKMANN

Odkamieniacz w płynie do Pralki Cytryna 250ml

250 ml
51,96 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
5.0
z 2 opinii
DR.BECKMANN Płyn do płukania 14 prań Neutralizator Zapachów 500ml 500 ml

DR.BECKMANN

Płyn do płukania 14 prań Neutralizator Zapachów 500ml

500 ml
25,98 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2031
4.7
z 9 opinii
DR.BECKMANN Listki piorące do tkanin kolorowych Orange&Peach 20 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Listki piorące do tkanin kolorowych Orange&Peach 20 szt.

1 szt
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
5.0
z 1 opinii
DR.BECKMANN Sól do odplamiania tkanin kolorowych 400 g

DR.BECKMANN

Sól do odplamiania tkanin kolorowych

400 g
37,48 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2031
5.0
z 25 opinii
DR.BECKMANN Chusteczki wyłapujące kolor i usuwające brud 24 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Chusteczki wyłapujące kolor i usuwające brud 24 szt.

1 szt
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2028
4.9
z 23 opinii
DR.BECKMANN Chusteczki wyłapujące kolor i usuwające brud 12 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Chusteczki wyłapujące kolor i usuwające brud 12 szt.

1 szt
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2031

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store