Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Pranie i płukanie
Odplamiacze i wybielacze
Odplamiacze
W płynie
DR.BECKMANN Środek czyszcący i odplamiajacy ze szczotką Tapicerka 400ml
Środek czyszcząco odplamiający do tapicerek ze szczotką DR.BECKMANN 400ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 4 opinii

DR.BECKMANN Środek czyszcący i odplamiajacy ze szczotką Tapicerka 400ml

400 ml
DR.BECKMANN
Niemcy

Cena22,99 zł
57,47 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Jak to działa... - Skuteczny w usuwaniu świeżych i 7-dniowych plam i zapachów, np. po kawie, winie, herbacie, sosach, błocie i plam pozostawionych przez zwierzęta domowe - Działa w 3 minuty - Technologia Oxi i Anti-Odour Freshplex - Idealny do kanap, foteli samochodowych, materacy, wózków dziecięcych i nie tylko - Łagodny dla kolorów i włókien - Przetestowano dermatologicznie Wkład w ochronę środowiska… - Biodegradowalna formuła, nie zawiera wybielacza chlorowego i barwników - Wyprodukowano przy zastosowaniu 100 % odnawialnej energii elektrycznej


Cechy

zwalcza 7-dniowe plamy

nawet do plam po zwierzętach

neutralizuje nieprzyjemne zapachy

również do materacy i foteli samochodowych


DR.BECKMANN Środek czyszcący i odplamiajacy ze szczotką Tapicerka 400ml


Produkt dostępny
Data przydatności: 25.02.2031

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Bohdan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.07.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.12.2025
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.09.2025
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
57,47 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
400 ml
Dostawca:
DR. BECKMANN GROUP P
Marka:
DR.BECKMANN
EAN:
4008455578712
Cena za kg:
57,47 zł/l
Pojemność:
400 ml
Marka:
DR.BECKMANN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DR. BECKMANN GROUP P
EAN:
4008455578712

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Jak używać... 1. Otworzyć butelkę, przebić 2 mm otwór w uszczelce. Przykręcić szczotkę. Usunąć z powierzchni luźne zabrudzenia. 2. Nanieść i lekko wmasować w tkaninę. Nie moczyć. 3. Pozostawić na 3 minuty. 4. Usunąć wszelkie pozostałości wilgotną szmatką w jasnym kolorze. Przepłukać szczotkę po użyciu. Jeśli pojawi się ślad wody lub pierścień, dokładnie przetrzeć wilgotną, jasną szmatką. Ważne informacje - Przed zastosowaniem: przetestować trwałość koloru i kompatybilność materiału w niewidocznym miejscu. - Należy bezwzględnie przestrzegać instrukcji czyszczenia producenta. - Nie nadaje się do jedwabiu, aksamitu i tkanin wrażliwych na wodę. - Butelkę przechowywać w pozycji pionowej. - Środek czyszczący i jego opakowanie należy przechowywać z dala od zwierząt domowych. - Zaleca się, aby zwierzę nie przebywało w tym samym pomieszczeniu podczas czyszczenia tapicerki. - Właściciele ptaków: dobrze wietrzyć pomieszczenie podczas i po użyciu.


Przechowywanie

Termin przydatności: 5 lat od daty produkcji. Patrz nadruk na produkcie.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Chronić przed dziećmi.


Informacje producenta

Marka

Dr. Beckmann


Marka standaryzowana

MarkaDr. Beckmann

Logotypy stron trzecich

Flaga Niemiec


Opis produktu

Jak to działa... - Skuteczny w usuwaniu świeżych i 7-dniowych plam i zapachów, np. po kawie, winie, herbacie, sosach, błocie i plam pozostawionych przez zwierzęta domowe - Działa w 3 minuty - Technologia Oxi i Anti-Odour Freshplex - Idealny do kanap, foteli samochodowych, materacy, wózków dziecięcych i nie tylko - Łagodny dla kolorów i włókien - Przetestowano dermatologicznie Wkład w ochronę środowiska… - Biodegradowalna formuła, nie zawiera wybielacza chlorowego i barwników - Wyprodukowano przy zastosowaniu 100 % odnawialnej energii elektrycznej


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Odplamiacz tapicerki

Produkty z kategorii Odplamiacze

5.0
z 67 opinii
VANISH Odplamiacz w płynie uniwersalny 1000ml 1 l

VANISH

Odplamiacz w płynie uniwersalny 1000ml

1 l
14,99 zł/l
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
21,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
5.0
z 26 opinii
VANISH Odplamiacz w płynie do tkanin białych 1000ml 1 l

VANISH

Odplamiacz w płynie do tkanin białych 1000ml

1 l
14,99 zł/l
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
21,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027
5.0
z 8 opinii
DR.BECKMANN Odplamiacz precyzyjny w sprayu Dezodorant i Pot 250ml 1 szt

DR.BECKMANN

Odplamiacz precyzyjny w sprayu Dezodorant i Pot 250ml

1 szt
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
5.0
z 16 opinii
DR.BECKMANN Mydełko do odplamiania 100 g

DR.BECKMANN

Mydełko do odplamiania

100 g
89,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-04-2028
4.5
z 2 opinii
DR.BECKMANN Piana odplamiająca w sprayu 500ml 500 ml

DR.BECKMANN

Piana odplamiająca w sprayu 500ml

500 ml
29,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2028
5.0
z 3 opinii
DR.BECKMANN Odplamiacz uniwersalny ze szczoteczką 250ml 250 ml

DR.BECKMANN

Odplamiacz uniwersalny ze szczoteczką 250ml

250 ml
59,96 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2028
5.0
z 8 opinii
ACE Odplamiacz w płynie do tkanin kolorowych 1 l

ACE

Odplamiacz w płynie do tkanin kolorowych

1 l
14,99 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2029
ACE Odplamiacz w płynie do tkanin białych 1 l

ACE

Odplamiacz w płynie do tkanin białych

1 l
14,99 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2027
4.9
z 31 opinii
VANISH Odplamiacz uniwersalny w sprayu 500ml 500 ml

VANISH

Odplamiacz uniwersalny w sprayu 500ml

500 ml
43,98 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2027
5.0
z 4 opinii
DR.BECKMANN Odplamiacz precyzyjny Tłuszcz Sosy 50ml 50 ml

DR.BECKMANN

Odplamiacz precyzyjny Tłuszcz Sosy 50ml

50 ml
219,80 zł/l
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2029
5.0
z 2 opinii
DR.BECKMANN Odplamiacz precyzyjny Owoce Wino Kawa 50ml 50 ml

DR.BECKMANN

Odplamiacz precyzyjny Owoce Wino Kawa 50ml

50 ml
199,80 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-09-2028
5.0
z 4 opinii
DR.BECKMANN Środek czyszcący i odplamiajacy ze szczotką Tapicerka 400ml 400 ml

DR.BECKMANN

Środek czyszcący i odplamiajacy ze szczotką Tapicerka 400ml

400 ml
57,47 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2031
4.9
z 12 opinii
FROSCH Odplamiacz w płynie Mydło Marsylskie 75ml 75 ml

FROSCH

Odplamiacz w płynie Mydło Marsylskie 75ml

75 ml
153,20 zł/l
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027
4.9
z 8 opinii
ACE Odplamiacz w sprayu do tkanin kolorowych 650 ml

ACE

Odplamiacz w sprayu do tkanin kolorowych

650 ml
23,06 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2028
5.0
z 7 opinii
DR.BECKMANN Odplamiacz w kulce 75 ml

DR.BECKMANN

Odplamiacz w kulce

75 ml
159,33 zł/l
Cena11,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2031
4.9
z 26 opinii
VANISH Odplamiacz w płynie uniwersalny 2000ml 2 l

VANISH

Odplamiacz w płynie uniwersalny 2000ml

2 l
21,59 zł/l
Cena43,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2031
5.0
z 8 opinii
VANISH Odplamiacz w płynie do tkanin białych 2000ml 2 l

VANISH

Odplamiacz w płynie do tkanin białych 2000ml

2 l
21,59 zł/l
Cena43,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2031
5.0
z 3 opinii
ARIEL Odplamiacz do tkanin 750 ml 750 ml

ARIEL

Odplamiacz do tkanin 750 ml

750 ml
26,65 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-05-2027

Produkty marki DR.BECKMANN

5.0
z 5 opinii
DR.BECKMANN Płyn do czyszczenia Lodówki w sprayu 250ml 250 ml

DR.BECKMANN

Płyn do czyszczenia Lodówki w sprayu 250ml

250 ml
51,96 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2028
5.0
z 24 opinii
DR.BECKMANN Chusteczki wyłapujące kolor i usuwające brud 40 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Chusteczki wyłapujące kolor i usuwające brud 40 szt.

1 szt
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
22,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2028
4.9
z 23 opinii
DR.BECKMANN Płyn do czyszczenia Płyty Indukcyjnej i Stali Nierdzewnej w sprayu 250ml 250 ml

DR.BECKMANN

Płyn do czyszczenia Płyty Indukcyjnej i Stali Nierdzewnej w sprayu 250ml

250 ml
51,96 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
5.0
z 5 opinii
DR.BECKMANN Pasta czyszcząca uniwersalna 550g 550 g

DR.BECKMANN

Pasta czyszcząca uniwersalna 550g

550 g
29,07 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2031
5.0
z 8 opinii
DR.BECKMANN Odplamiacz precyzyjny w sprayu Dezodorant i Pot 250ml 1 szt

DR.BECKMANN

Odplamiacz precyzyjny w sprayu Dezodorant i Pot 250ml

1 szt
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
5.0
z 16 opinii
DR.BECKMANN Mydełko do odplamiania 100 g

DR.BECKMANN

Mydełko do odplamiania

100 g
89,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-04-2028
3.0
z 1 opinii
DR.BECKMANN Sól do odplamiania tkanin białych 400 g

DR.BECKMANN

Sól do odplamiania tkanin białych

400 g
48,97 zł/kg
Cena19,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
4.8
z 6 opinii
DR.BECKMANN Odkamieniacz w płynie do Pralki Cytryna 250ml 250 ml

DR.BECKMANN

Odkamieniacz w płynie do Pralki Cytryna 250ml

250 ml
51,96 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
4.5
z 2 opinii
DR.BECKMANN Piana odplamiająca w sprayu 500ml 500 ml

DR.BECKMANN

Piana odplamiająca w sprayu 500ml

500 ml
29,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2028
5.0
z 27 opinii
DR.BECKMANN Listki piorące do tkanin kolorowych Fresh Blossom 20 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Listki piorące do tkanin kolorowych Fresh Blossom 20 szt.

1 szt
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2029
5.0
z 2 opinii
DR.BECKMANN Płyn do płukania 14 prań Neutralizator Zapachów 500ml 500 ml

DR.BECKMANN

Płyn do płukania 14 prań Neutralizator Zapachów 500ml

500 ml
25,98 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2031
4.9
z 24 opinii
DR.BECKMANN Listki piorące uniwersalne 20 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Listki piorące uniwersalne 20 szt.

1 szt
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2031
5.0
z 3 opinii
DR.BECKMANN Odplamiacz uniwersalny ze szczoteczką 250ml 250 ml

DR.BECKMANN

Odplamiacz uniwersalny ze szczoteczką 250ml

250 ml
59,96 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2028
4.7
z 9 opinii
DR.BECKMANN Listki piorące do tkanin kolorowych Orange&Peach 20 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Listki piorące do tkanin kolorowych Orange&Peach 20 szt.

1 szt
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
5.0
z 1 opinii
DR.BECKMANN Sól do odplamiania tkanin kolorowych 400 g

DR.BECKMANN

Sól do odplamiania tkanin kolorowych

400 g
37,48 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2031
4.9
z 18 opinii
DR.BECKMANN Chusteczki aktywnie wybielające 15 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Chusteczki aktywnie wybielające 15 szt.

1 szt
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store