Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Sprzątanie
Kuchnia i łazienka
Do usuwania kamienia i osadu z mydła
DR.BECKMANN Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu 500ml
Środek usuwający kamień DR.BECKMANN 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 8 opinii

DR.BECKMANN Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu 500ml

500 ml
DR.BECKMANN

Cena20,99 zł
41,98 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Jak to działa... - Silna formuła żelowa skutecznie usuwa kamień, pozostałości mydła, osad po wodzie i ogólne zanieczyszczenia z powierzchni każdego typu - Przylega do pionowych powierzchni, zapewniając bezpośrednie działanie - Regularne stosowanie opóźnia osadzanie się nowego kamienia - Zostawia świeży zapach Wkład w ochronę środowiska... - Butelka przeznaczona do recyklingu z wyjątkiem nakrętki i etykiet - Z kwasem cytrynowym - Wyprodukowano przy zastosowaniu 100 % odnawialnej energii elektrycznej


Cechy

usuwa do 100 % kamienia

zapobiega osadzaniu się kamienia*

przylega do pionowych powierzchni

z kwasem cytrynowym

*Przy regularnym stosowaniu


DR.BECKMANN Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu 500ml


Produkt dostępny
Data przydatności: 05.02.2030
Dostępne warianty
DR.BECKMANN Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu 500ml
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
8 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.08.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.08.2026
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.07.2026
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.07.2026
0
0
Tetiana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.03.2026
0
0
Wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.09.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.07.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
41,98 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
DR. BECKMANN GROUP P
Marka:
DR.BECKMANN
EAN:
4008455529813
Cena za kg:
41,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
DR.BECKMANN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DR. BECKMANN GROUP P
EAN:
4008455529813

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Jak używać... 1. Spryskać powierzchnię. 2. Pozostawić na 10 minut w zależności od ilości kamienia. 3. Dokładnie spłukać czystą wodą lub zetrzeć wilgotną ścierką. 4. Do bardzo zabrudzonych powierzchni / w razie konieczności powtórzyć procedurę.


Przechowywanie

Termin przydatności: 3 lata od daty produkcji. Patrz nadruk na produkcie.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

A.I.S.E. Ostrzeżenia

Przechowywać poza zasięgiem dzieci


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

WAŻNE INFORMACJE - Nie używać na materiałach podatnych na kwasy, takich jak marmur, aluminium itp. - Należy bezwzględnie przestrzegać instrukcji producenta. - Przed zastosowaniem, należy przetestować kompatybilność materiału w niewidocznym miejscu. Chronic przed dziećmi.


Informacje producenta

Marka

Dr. Beckmann


Marka standaryzowana

MarkaDr. Beckmann

Logotypy stron trzecich

Flaga Niemiec


Opis produktu

Jak to działa... - Silna formuła żelowa skutecznie usuwa kamień, pozostałości mydła, osad po wodzie i ogólne zanieczyszczenia z powierzchni każdego typu - Przylega do pionowych powierzchni, zapewniając bezpośrednie działanie - Regularne stosowanie opóźnia osadzanie się nowego kamienia - Zostawia świeży zapach Wkład w ochronę środowiska... - Butelka przeznaczona do recyklingu z wyjątkiem nakrętki i etykiet - Z kwasem cytrynowym - Wyprodukowano przy zastosowaniu 100 % odnawialnej energii elektrycznej


Dodatkowe informacje

www.cleanright.eu


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Środek usuwający kamień

Produkty z kategorii Do usuwania kamienia i osadu z mydła

5.0
z 28 opinii
CIF Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu 750ml 750 ml

CIF

Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu 750ml

750 ml
22,65 zł/l
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
22,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2027
4.8
z 25 opinii
DOMESTOS Piana do czyszczenia WC i Łazienki w sprayu Zero Kamienia 435ml 435 ml

DOMESTOS

Piana do czyszczenia WC i Łazienki w sprayu Zero Kamienia 435ml

435 ml
41,36 zł/l
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
CIF Płyn do czyszczenia w sprayu Anty Kamień 435ml 435 ml

CIF

Płyn do czyszczenia w sprayu Anty Kamień 435ml

435 ml
45,95 zł/l
Frisco poleca
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2027
4.9
z 10 opinii
CIF Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu 500ml 500 ml

CIF

Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu 500ml

500 ml
27,98 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2031
5.0
z 31 opinii
AJAX Żel do czyszczenia Łazienki 500ml 500 ml

AJAX

Żel do czyszczenia Łazienki 500ml

500 ml
21,18 zł/l
10,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 22-06-2027
5.0
z 10 opinii
SANYTOL Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu Eukalitus 500ml 500 ml

SANYTOL

Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu Eukalitus 500ml

500 ml
27,98 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2029
5.0
z 56 opinii
CILLIT BANG Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Zero Kamienia 750ml 750 ml

CILLIT BANG

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Zero Kamienia 750ml

750 ml
26,65 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 7 opinii
MEGLIO Płyn do czyszcenia Łazienki w sprayu 650ml 650 ml

MEGLIO

Płyn do czyszcenia Łazienki w sprayu 650ml

650 ml
27,68 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2029
5.0
z 8 opinii
DR.BECKMANN Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu 500ml 500 ml

DR.BECKMANN

Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu 500ml

500 ml
41,98 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2030
4.9
z 42 opinii
AJAX Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu 750ml 750 ml

AJAX

Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu 750ml

750 ml
25,72 zł/l
Cena19,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2028
4.6
z 16 opinii
KRET Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu Anty Kamień 620ml 620 ml

KRET

Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu Anty Kamień 620ml

620 ml
25,79 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2029

Produkty marki DR.BECKMANN

5.0
z 5 opinii
DR.BECKMANN Płyn do czyszczenia Lodówki w sprayu 250ml 250 ml

DR.BECKMANN

Płyn do czyszczenia Lodówki w sprayu 250ml

250 ml
51,96 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2028
5.0
z 24 opinii
DR.BECKMANN Chusteczki wyłapujące kolor i usuwające brud 40 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Chusteczki wyłapujące kolor i usuwające brud 40 szt.

1 szt
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
22,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2028
4.9
z 23 opinii
DR.BECKMANN Płyn do czyszczenia Płyty Indukcyjnej i Stali Nierdzewnej w sprayu 250ml 250 ml

DR.BECKMANN

Płyn do czyszczenia Płyty Indukcyjnej i Stali Nierdzewnej w sprayu 250ml

250 ml
51,96 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
5.0
z 5 opinii
DR.BECKMANN Pasta czyszcząca uniwersalna 550g 550 g

DR.BECKMANN

Pasta czyszcząca uniwersalna 550g

550 g
29,07 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2031
5.0
z 8 opinii
DR.BECKMANN Odplamiacz precyzyjny w sprayu Dezodorant i Pot 250ml 1 szt

DR.BECKMANN

Odplamiacz precyzyjny w sprayu Dezodorant i Pot 250ml

1 szt
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
5.0
z 16 opinii
DR.BECKMANN Mydełko do odplamiania 100 g

DR.BECKMANN

Mydełko do odplamiania

100 g
89,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-04-2028
3.0
z 1 opinii
DR.BECKMANN Sól do odplamiania tkanin białych 400 g

DR.BECKMANN

Sól do odplamiania tkanin białych

400 g
48,97 zł/kg
Cena19,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
4.8
z 6 opinii
DR.BECKMANN Odkamieniacz w płynie do Pralki Cytryna 250ml 250 ml

DR.BECKMANN

Odkamieniacz w płynie do Pralki Cytryna 250ml

250 ml
51,96 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
4.5
z 2 opinii
DR.BECKMANN Piana odplamiająca w sprayu 500ml 500 ml

DR.BECKMANN

Piana odplamiająca w sprayu 500ml

500 ml
29,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2028
5.0
z 27 opinii
DR.BECKMANN Listki piorące do tkanin kolorowych Fresh Blossom 20 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Listki piorące do tkanin kolorowych Fresh Blossom 20 szt.

1 szt
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2029
5.0
z 2 opinii
DR.BECKMANN Płyn do płukania 14 prań Neutralizator Zapachów 500ml 500 ml

DR.BECKMANN

Płyn do płukania 14 prań Neutralizator Zapachów 500ml

500 ml
25,98 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2031
4.9
z 24 opinii
DR.BECKMANN Listki piorące uniwersalne 20 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Listki piorące uniwersalne 20 szt.

1 szt
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2031
5.0
z 3 opinii
DR.BECKMANN Odplamiacz uniwersalny ze szczoteczką 250ml 250 ml

DR.BECKMANN

Odplamiacz uniwersalny ze szczoteczką 250ml

250 ml
59,96 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2028
4.7
z 9 opinii
DR.BECKMANN Listki piorące do tkanin kolorowych Orange&Peach 20 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Listki piorące do tkanin kolorowych Orange&Peach 20 szt.

1 szt
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
5.0
z 1 opinii
DR.BECKMANN Sól do odplamiania tkanin kolorowych 400 g

DR.BECKMANN

Sól do odplamiania tkanin kolorowych

400 g
37,48 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2031
4.9
z 18 opinii
DR.BECKMANN Chusteczki aktywnie wybielające 15 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Chusteczki aktywnie wybielające 15 szt.

1 szt
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store